Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
20.07. - 22.07.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    10.   

1:10,78

    389

   os.rek. (1:12,36; 2.23%)

 

 

50HZ

    2.   

0:35,45

    444

              (0:34,87; -1.63%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:34,71

    473

   os.rek. (0:34,87; 0.46%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:35,95

    426

              (0:34,87; -3%)

 

 

100HZ

    1.   

1:16,17

    443

   os.rek. (1:17,15; 1.28%)

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:16,01

    446

   os.rek. (1:17,15; 1.49%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:16,86

    431

   os.rek. (1:17,15; 0.37%)

 

 

200HZ

    1.   

2:44,71

    427

              (2:43,36; -0.81%)

 

 

200HZ

    (finale) 5.   

2:44,70

    427

              (2:43,36; -0.81%)

 

 

200MZ

    9.   

2:58,08

    355

   os.rek. (3:04,39; 3.54%)

 

 

400MZ

    (finale) 10.   

6:23,27

    335

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    6.   

0:33,88

    374

              (0:33,36; -1.53%)

 

 

50DZ

    (finale) 9.   

0:33,58

    385

              (0:33,36; -0.65%)

 

 

100DZ

    1.   

1:13,65

    427

   os.rek. (1:17,59; 5.34%)

 

 

100DZ

    (finale) 4.   

1:12,59

    446

   os.rek. (1:17,59; 6.88%)

 

 

200DZ

    (finale) 1.   

2:43,20

    415

   os.rek. (3:02,33; 11.72%)

 

 

50HZ

    4.   

0:36,07

    422

   os.rek. (0:41,19; 14.19%)

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:37,09

    388

   os.rek. (0:41,19; 11.05%)

 

 

200MZ

    6.   

2:48,81

    417

              (2:48,52; -0.17%)

 

 

200MZ

    (finale) 11.   

2:48,24

    421

   os.rek. (2:48,52; 0.16%)

     

3.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    16.   

1:12,90

    356

   os.rek. (1:13,17; 0.37%)

 

 

200KZ

    14.   

2:43,47

    330

   os.rek. (2:59,97; 10.09%)

 

 

50PZ

    6.   

0:40,91

    371

   os.rek. (0:42,59; 4.1%)

 

 

50PZ

    (finale) 15.   

0:41,40

    358

   os.rek. (0:42,59; 2.87%)

 

 

100PZ

    7.   

1:33,21

    325

              (1:32,51; -0.75%)

 

 

100PZ

    (finale) 16.   

1:34,30

    314

              (1:32,51; -1.89%)

 

 

200PZ

    6.   

3:09,24

    397

   os.rek. (3:16,13; 3.64%)

 

 

200PZ

    (finale) 10.   

3:10,94

    386

   os.rek. (3:16,13; 2.71%)

 

 

200MZ

    16.   

3:07,84

    302

   os.rek. (3:17,54; 5.16%)

     

4.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:12,58

    361

   os.rek. (1:13,71; 1.55%)

 

 

800KZ

    (finale) 11.   

11:51,49

    316

   os.rek. (11:56,13; 0.65%)

 

 

50PZ

    1.   

0:37,80

    470

   os.rek. (0:38,20; 1.05%)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:36,79

    510

   os.rek. (0:38,20; 3.83%)

 

 

100PZ

    1.   

1:27,06

    399

              (1:24,58; -2.84%)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:23,67

    450

   os.rek. (1:24,58; 1.08%)

 

 

200PZ

    2.   

3:01,79

    448

   os.rek. (3:06,11; 2.37%)

 

 

200PZ

    (finale) 5.   

3:02,21

    444

   os.rek. (3:06,11; 2.14%)

 

 

200MZ

    8.   

2:57,97

    355

   os.rek. (3:03,15; 2.91%)

 

 

400MZ

    (finale) 9.   

6:14,08

    361

   os.rek. (6:24,92; 2.89%)

     

5.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

0:33,63

    348

   os.rek. (0:33,78; 0.44%)

 

 

100KZ

    29.   

1:12,00

    370

   os.rek. (1:14,36; 3.27%)

 

 

200KZ

    22.   

2:38,41

    362

   os.rek. (2:42,81; 2.77%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:38,63

    361

   os.rek. (2:42,81; 2.63%)

 

 

400KZ

    19.   

5:37,74

    343

   os.rek. (5:53,92; 4.79%)

 

 

800KZ

    (finale) 17.   

11:33,61

    341

   os.rek. (12:04,74; 4.48%)

 

 

50DZ

    31.   

0:38,08

    264

              (0:37,77; -0.81%)

     

6.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:12,72

    359

              (1:10,99; -2.37%)

 

 

200KZ

    11.   

2:40,72

    347

   os.rek. (2:53,09; 7.69%)

 

 

50HZ

    7.   

0:37,46

    376

              (0:37,21; -0.66%)

 

 

50HZ

    (finale) 14.   

0:36,86

    395

   os.rek. (0:37,21; 0.94%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:36,62

    403

   os.rek. (0:37,21; 1.61%)

 

 

100HZ

    6.   

1:18,77

    401

   os.rek. (1:19,47; 0.88%)

 

 

100HZ

    (finale) 10.   

1:18,01

    413

   os.rek. (1:19,47; 1.87%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:19,23

    394

   os.rek. (1:19,47; 0.3%)

 

 

200MZ

    10.   

2:58,71

    351

   os.rek. (2:59,30; 0.33%)

 

 

400MZ

    (finale) 11.   

6:24,70

    331

              (6:19,78; -1.27%)

     

7.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    11.   

0:40,67

    377

   os.rek. (0:40,82; 0.36%)

 

 

50PZ

    (finale) 11.   

0:40,12

    393

   os.rek. (0:40,82; 1.74%)

 

 

100PZ

    8.   

1:28,77

    377

   os.rek. (1:29,01; 0.27%)

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

1:28,61

    379

   os.rek. (1:29,01; 0.45%)

 

 

200PZ

    12.   

3:11,63

    382

   os.rek. (3:17,41; 3.01%)

 

 

200PZ

    (finale) 11.   

3:11,26

    384

   os.rek. (3:17,41; 3.21%)

 

 

100DZ

    13.   

1:23,06

    298

              (1:21,14; -2.31%)

 

 

100DZ

    (finale) 11.   

1:20,68

    325

   os.rek. (1:21,14; 0.57%)

 

 

200DZ

    (finale) 11.   

3:13,28

    250

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    18.   

2:55,43

    371

              (2:55,41; -0.01%)

     

8.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:31,76

    413

   os.rek. (0:32,00; 0.75%)

 

 

50KZ

    (finale) 13.   

0:31,90

    408

   os.rek. (0:32,00; 0.31%)

 

 

100KZ

    6.   

1:09,80

    406

              (1:09,01; -1.13%)

 

 

100KZ

    (finale) 13.   

1:09,43

    413

              (1:09,01; -0.6%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:09,22

    416

              (1:09,01; -0.3%)

 

 

200KZ

    9.   

2:34,37

    392

   os.rek. (2:34,62; 0.16%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:34,19

    393

   os.rek. (2:34,62; 0.27%)

 

 

400KZ

    9.   

5:27,83

    375

   os.rek. (5:28,76; 0.28%)

 

 

800KZ

    (finale) 9.   

11:23,89

    356

   os.rek. (11:28,74; 0.7%)

 

 

50DZ

    5.   

0:33,75

    379

              (0:33,63; -0.35%)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:34,23

    363

              (0:33,63; -1.75%)

     

9.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

0:32,09

    276

   os.rek. (0:32,10; 0.03%)

 

 

100KM

    47.   

1:10,26

    297

   os.rek. (1:11,32; 1.5%)

 

 

50DM

    43.   

0:36,20

    237

   os.rek. (0:37,11; 2.51%)

 

 

100DM

    26.   

1:23,87

    209

   os.rek. (1:33,38; 11.33%)

 

 

50HM

    33.   

0:38,09

    251

   os.rek. (0:49,33; 29.5%)

 

 

100HM

    22.   

1:21,46

    257

   os.rek. (1:29,49; 9.85%)

     

10.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,52

    438

   os.rek. (0:27,80; 1.01%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:00,38

    468

   os.rek. (1:01,00; 1.02%)

 

 

400KM

    7.   

4:38,48

    493

   os.rek. (4:42,59; 1.47%)

 

 

400KM

    (finale) 6.   

4:38,17

    495

   os.rek. (4:42,59; 1.58%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:49,46

    451

   os.rek. (9:52,96; 0.59%)

 

 

1500KM

    (finale) 6.   

18:38,15

    472

   os.rek. (18:41,81; 0.32%)

 

 

50DM

    3.   

0:28,88

    468

              (0:28,52; -1.24%)

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:29,01

    462

              (0:28,52; -1.68%)

 

 

100DM

    1.   

1:04,54

    459

              (1:03,77; -1.19%)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

1:03,02

    494

   os.rek. (1:03,77; 1.19%)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:21,08

    493

   os.rek. (2:25,54; 3.16%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:06,48

    474

   os.rek. (1:09,95; 5.21%)

 

 

400MM

    (finale) 3.   

5:07,18

    500

   os.rek. (5:12,72; 1.8%)

     

11.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:30,60

    319

              (0:30,05; -1.79%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,58

    319

              (0:30,05; -1.73%)

 

 

100KM

    38.   

1:07,64

    333

              (1:06,35; -1.9%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:07,12

    341

              (1:06,35; -1.14%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:27,41

    331

   os.rek. (2:30,23; 1.91%)

 

 

400KM

    29.   

5:17,75

    332

   os.rek. (5:26,79; 2.84%)

 

 

50DM

    26.   

0:32,88

    317

              (0:32,11; -2.34%)

 

 

100DM

    20.   

1:16,18

    279

   os.rek. (1:16,57; 0.51%)

 

 

50HM

    30.   

0:37,30

    267

   os.rek. (0:39,20; 5.09%)

     

12.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    49.   

1:10,63

    292

   os.rek. (1:13,80; 4.48%)

 

 

200KM

    38.   

2:39,54

    261

   os.rek. (2:47,36; 4.9%)

 

 

50DM

    42.   

0:36,19

    238

              (0:36,07; -0.33%)

 

 

50HM

    37.   

0:38,54

    242

              (0:37,08; -3.78%)

 

 

100HM

    30.   

1:23,40

    240

              (1:22,97; -0.51%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:23,28

    241

              (1:22,97; -0.37%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:20,94

    262

   os.rek. (1:22,97; 2.5%)

     

13.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:32,49

    266

   os.rek. (0:32,66; 0.52%)

 

 

100KM

    21.   

1:10,63

    292

   os.rek. (1:11,66; 1.45%)

 

 

200KM

    18.   

2:38,82

    264

   os.rek. (2:39,96; 0.71%)

 

 

400KM

    13.   

5:46,57

    256

   os.rek. (5:58,34; 3.39%)

 

 

50DM

    13.   

0:36,49

    232

   os.rek. (0:37,68; 3.26%)

 

 

50HM

    15.   

0:39,07

    232

   os.rek. (0:42,79; 9.52%)

     

14.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:22,76

    364

   os.rek. (2:23,46; 0.49%)

 

 

100PM

    7.   

1:23,15

    324

              (1:22,58; -0.68%)

 

 

100PM

    (finale) 10.   

1:21,34

    346

   os.rek. (1:22,58; 1.52%)

 

 

50HM

    4.   

0:34,30

    344

              (0:34,09; -0.61%)

 

 

50HM

    (finale) 15.   

0:35,05

    322

              (0:34,09; -2.73%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:34,47

    339

              (0:34,09; -1.1%)

 

 

100HM

    3.   

1:13,07

    357

   os.rek. (1:13,44; 0.5%)

 

 

100HM

    (finale) 11.   

1:14,08

    342

              (1:13,44; -0.86%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:12,95

    359

   os.rek. (1:13,44; 0.67%)

 

 

200HM

    3.   

2:37,65

    357

   os.rek. (2:38,90; 0.79%)

 

 

200HM

    (finale) 9.   

2:35,45

    373

   os.rek. (2:38,90; 2.21%)

 

 

200MM

    2.   

2:34,71

    400

   os.rek. (2:37,75; 1.96%)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:36,17

    388

   os.rek. (2:37,75; 1.01%)

     

15.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,66

    432

   os.rek. (0:28,13; 1.69%)

 

 

100KM

    2.   

1:01,02

    454

              (1:00,83; -0.31%)

 

 

100KM

    (finale) 9.   

1:00,04

    476

   os.rek. (1:00,83; 1.31%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:15,85

    423

              (2:13,95; -1.39%)

 

 

50PM

    1.   

0:34,41

    428

   os.rek. (0:34,76; 1.01%)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:34,34

    431

   os.rek. (0:34,76; 1.22%)

 

 

100PM

    1.   

1:17,65

    398

              (1:16,13; -1.95%)

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:16,68

    413

              (1:16,13; -0.71%)

 

 

200PM

    1.   

2:42,14

    476

   os.rek. (2:47,90; 3.55%)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:43,91

    461

   os.rek. (2:47,90; 2.43%)

 

 

200MM

    1.   

2:28,71

    450

              (2:28,23; -0.32%)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:29,36

    444

              (2:28,23; -0.75%)

 

 

400MM

    (finale) 1.   

5:17,79

    451

   os.rek. (5:24,64; 2.15%)

     

16.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:28,04

    414

              (0:28,03; -0.03%)

 

 

50KM

    (finale) 6.   

0:27,72

    429

   os.rek. (0:28,03; 1.11%)

 

 

100KM

    12.   

1:01,41

    445

   os.rek. (1:05,68; 6.95%)

 

 

100KM

    (finale) 14.   

1:03,17

    409

   os.rek. (1:05,68; 3.97%)

 

 

50DM

    17.   

0:31,28

    368

   os.rek. (0:32,00; 2.3%)

 

 

100DM

    14.   

1:13,11

    316

   os.rek. (1:17,17; 5.55%)

 

 

100DM

    (finale) 14.   

1:13,00

    317

   os.rek. (1:17,17; 5.71%)

 

 

50HM

    16.   

0:34,43

    340

              (0:34,19; -0.69%)

 

 

50HM

    (finale) 12.   

0:33,42

    372

   os.rek. (0:34,19; 2.3%)

 

 

100HM

    13.   

1:15,21

    327

   os.rek. (1:19,12; 5.19%)

 

 

100HM

    (finale) 15.   

1:17,41

    300

   os.rek. (1:19,12; 2.2%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:17,19

    303

   os.rek. (1:19,12; 2.5%)


Back