Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Torpedo Ljubljana na tekmovanju Memorial Jožeta Rebca
26.05.2018, Radovljica, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ĐORĐEVIČ Tara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100KZ

    4.   

1:42,78

    129

   os.rek. (1:45,01; 2.16%)

 

 

200KZ

    5.   

3:47,33

    122

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    2.   

2:03,87

    140

   os.rek. (2:09,18; 4.28%)

 

 

200PZ

    2.   

4:30,99

    135

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

KOCJANČIČ Anja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:40,99

    372

   os.rek. (0:42,10; 2.7%)

 

 

100PZ

    2.   

1:33,51

    325

   os.rek. (1:34,98; 1.57%)

 

 

200PZ

    3.   

3:21,84

    327

 

 

100DZ

    3.   

1:48,50

    133

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    4.   

3:11,56

    285

   os.rek. (3:14,22; 1.38%)

     

3.  

MEDVED Ajda, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:44,52

    123

 

 

200KZ

    8.   

3:47,10

    123

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    6.   

1:59,05

    157

   os.rek. (1:59,46; 0.34%)

 

 

200PZ

    9.   

4:08,45

    175

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

MIHELČIČ Nika, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:18,54

    291

   os.rek. (1:21,24; 3.43%)

 

 

200KZ

    3.   

2:44,94

    321

   os.rek. (2:49,44; 2.72%)

 

 

200PZ

    3.   

3:40,99

    249

   os.rek. (4:09,14; 12.73%)

 

 

200HZ

    10.   

3:23,52

    226

     

5.  

VRBINC Ema, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:33,81

    345

   os.rek. (0:34,41; 1.77%)

 

 

100KZ

    1.   

1:13,67

    352

   os.rek. (1:17,29; 4.91%)

 

 

100DZ

    1.   

1:35,57

    195

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    5.   

3:00,73

    323

   os.rek. (3:08,50; 4.29%)

     

6.  

ĐORĐEVIČ Jaka, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:27,78

    328

   os.rek. (2:30,00; 1.5%)

 

 

100PM

    1.   

1:24,92

    304

   os.rek. (1:27,16; 2.63%)

 

 

200PM

    1.   

3:01,92

    340

 

 

100DM

    1.   

1:20,17

    239

   os.rek. (1:20,66; 0.61%)

 

 

200MM

    1.   

2:46,90

    318

     

7.  

MEDVED Svit, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

1:01,87

    38

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    8.   

1:00,00

    85

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

PRELESNIK Tim, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

1:05,72

    32

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    4.   

1:03,75

    71

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

5:31,83

    291

   os.rek. (5:52,66; 6.27%)

 

 

50PM

    6.   

0:40,39

    279

   os.rek. (0:42,13; 4.3%)

 

 

200PM

    5.   

3:22,62

    246

 

 

100HM

    5.   

1:28,11

    203

   os.rek. (1:32,45; 4.92%)

 

 

200HM

    7.   

2:58,43

    246

   os.rek. (3:05,53; 3.97%)

     

10.  

VRBINC Anže, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

1:07,41

    29

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    7.   

1:05,94

    64

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

VRBINC Gašper, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:11,10

    287

   os.rek. (1:11,76; 0.92%)

 

 

200KM

    2.   

2:32,38

    299

   os.rek. (2:38,67; 4.12%)

 

 

50HM

    1.   

0:39,08

    232

 

 

100HM

    2.   

1:24,00

    235

   os.rek. (1:26,08; 2.47%)

 

 

200HM

    10.   

3:01,67

    233


Back