Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Koper na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
20.07. - 22.07.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

KOLNIK Kaja, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    19.   

0:34,70

    317

   os.rek. (0:34,74; 0.11%)

 

 

100KZ

    27.   

1:17,51

    296

   os.rek. (1:17,67; 0.2%)

 

 

50PZ

    19.   

0:48,20

    226

   os.rek. (0:49,24; 2.15%)

 

 

50DZ

    24.   

0:44,16

    169

   os.rek. (0:51,91; 17.54%)

 

 

50HZ

    26.   

0:43,42

    242

   os.rek. (0:45,85; 5.59%)

 

 

100HZ

    21.   

1:33,79

    237

   os.rek. (1:38,20; 4.7%)

     

2.  

KOVAČIČ Gaja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:31,29

    432

   os.rek. (0:31,50; 0.67%)

 

 

50KZ

    (finale) 11.   

0:31,80

    412

 

 

100KZ

    12.   

1:08,38

    432

   os.rek. (1:08,78; 0.58%)

 

 

100KZ

    (finale) 11.   

1:08,75

    425

   os.rek. (1:08,78; 0.04%)

 

 

200KZ

    10.   

2:30,98

    419

   os.rek. (2:50,14; 12.69%)

 

 

200KZ

    (finale) 11.   

2:30,07

    426

   os.rek. (2:50,14; 13.37%)

 

 

50DZ

    27.   

0:36,88

    290

   os.rek. (0:37,15; 0.73%)

 

 

50HZ

    11.   

0:36,90

    394

 

 

50HZ

    (finale) 12.   

0:36,70

    400

   os.rek. (0:36,79; 0.24%)

 

 

200MZ

    19.   

2:57,23

    360

   os.rek. (2:58,64; 0.79%)

     

3.  

MIKLAVČIČ Anastazija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:32,41

    389

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,62

    427

   os.rek. (1:10,69; 3.01%)

 

 

50PZ

    4.   

0:40,49

    382

 

 

50PZ

    (finale) 9.   

0:39,51

    412

 

 

100PZ

    2.   

1:27,12

    398

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:24,16

    442

   os.rek. (1:24,79; 0.74%)

 

 

200PZ

    1.   

2:59,88

    462

   os.rek. (3:01,06; 0.65%)

 

 

200PZ

    (finale) 3.   

2:58,15

    476

   os.rek. (3:01,06; 1.63%)

 

 

50HZ

    15.   

0:38,38

    350

   os.rek. (0:38,58; 0.52%)

 

 

200MZ

    7.   

2:51,22

    399

   os.rek. (2:53,41; 1.27%)

 

 

200MZ

    (finale) 12.   

2:49,34

    413

   os.rek. (2:53,41; 2.4%)

     

4.  

PAJEK STARMAN Aurora, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,05

    367

   os.rek. (0:33,45; 1.21%)

 

 

100PZ

    16.   

1:39,74

    265

 

 

50HZ

    23.   

0:41,99

    267

 

 

100HZ

    17.   

1:29,17

    276

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:27,91

    288

 

 

200HZ

    11.   

3:07,76

    288

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    18.   

3:10,96

    288

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

KAVRE Jani, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    56.   

0:37,51

    173

 

 

200KM

    41.   

2:57,10

    191

   os.rek. (2:58,53; 0.8%)

 

 

400KM

    37.   

6:16,26

    200

   os.rek. (6:24,19; 2.1%)

 

 

50DM

    58.   

0:47,27

    106

     

6.  

MILOŠEVIĆ Novak, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:35,93

    197

   os.rek. (0:36,63; 1.94%)

 

 

100KM

    34.   

1:23,24

    178

 

 

50PM

    14.   

0:43,73

    208

   os.rek. (0:44,33; 1.37%)

 

 

100PM

    17.   

1:37,25

    202

 

 

200PM

    14.   

3:26,48

    230

   os.rek. (3:29,29; 1.36%)

     

7.  

PURGAR Borut, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:00,36

    469

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:13,40

    447

   os.rek. (2:14,02; 0.46%)

 

 

400KM

    8.   

4:40,67

    482

   os.rek. (4:47,38; 2.39%)

 

 

400KM

    (finale) 8.   

4:45,33

    458

   os.rek. (4:47,38; 0.71%)

 

 

50DM

    7.   

0:29,40

    444

   os.rek. (0:29,83; 1.46%)

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:29,56

    436

   os.rek. (0:29,83; 0.91%)

 

 

100DM

    7.   

1:06,64

    417

   os.rek. (1:08,05; 2.11%)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

1:06,69

    416

   os.rek. (1:08,05; 2.03%)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:28,53

    423

   os.rek. (2:34,40; 3.95%)

 

 

50HM

    12.   

0:33,05

    384

   os.rek. (0:33,99; 2.84%)

 

 

50HM

    (finale) 16.   

0:35,43

    312

 

 

200HM

    10.   

2:40,82

    337

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    (finale) 12.   

2:42,34

    327

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

TORKAR RAŽMAN Tomas, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:29,68

    349

   os.rek. (0:30,34; 2.22%)

 

 

200KM

    11.   

2:18,52

    399

   os.rek. (2:19,09; 0.41%)

 

 

200KM

    (finale) 10.   

2:16,89

    413

   os.rek. (2:19,09; 1.6%)

 

 

400KM

    15.   

4:51,36

    430

   os.rek. (4:51,89; 0.18%)

 

 

400KM

    (finale) 13.   

4:47,98

    446

   os.rek. (4:51,89; 1.35%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:58,83

    430

   os.rek. (10:13,05; 2.37%)

 

 

1500KM

    (finale) 7.   

18:44,04

    465

   os.rek. (19:08,39; 2.16%)

 

 

50PM

    25.   

0:39,66

    280

 

 

100PM

    19.   

1:25,47

    298

 

 

200PM

    22.   

3:04,20

    325


Back