Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo ljubljanske regije
09.12.2017, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    28.   

2:42,58

    316

   os.rek. (2:43,35; 0.47%)

 

 

200HZ

    4.   

2:51,09

    338

   os.rek. (2:52,22; 0.66%)

 

 

400MZ

    7.   

6:31,83

    290

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    33.   

2:46,74

    293

   os.rek. (3:06,64; 11.93%)

 

 

100DZ

    5.   

1:23,53

    279

              (1:21,68; -2.21%)

 

 

400MZ

    5.   

6:15,46

    330

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:30,35

    400

   os.rek. (3:45,68; 50.1%)

 

 

50HZ

    12.   

0:36,84

    338

              (0:36,39; -1.22%)

     

4.  

KODERMAC Lara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    53.   

1:05,54

    44

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    40.   

0:58,78

    83

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    45.   

0:54,18

    78

   os.rek. (0:59,60; 10%)

     

6.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:32,24

    374

              (0:30,75; -4.62%)

 

 

200KZ

    22.   

2:40,30

    330

              (2:22,37; -11.18%)

 

 

50HZ

    15.   

0:37,65

    316

              (0:33,67; -10.57%)

     

7.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    50.   

3:33,40

    139

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    29.   

3:46,84

    145

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,53

    487

              (0:29,40; -0.44%)

 

 

200KZ

    5.   

2:24,90

    446

   os.rek. (2:26,92; 1.39%)

     

9.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:34,26

    312

   os.rek. (0:35,44; 3.44%)

 

 

200KZ

    39.   

2:54,65

    255

   os.rek. (3:10,17; 8.88%)

 

 

400MZ

    12.   

6:52,96

    248

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:34,76

    298

   os.rek. (0:38,10; 9.6%)

 

 

200KZ

    35.   

2:49,28

    280

   os.rek. (3:06,29; 10.04%)

 

 

400MZ

    9.   

6:39,80

    273

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    47.   

3:21,05

    167

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    25.   

3:29,88

    183

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:33,37

    337

   os.rek. (0:34,62; 3.74%)

 

 

50HZ

    18.   

0:38,28

    301

   os.rek. (0:41,12; 7.41%)

     

13.  

POŽRL Maša, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    40.   

0:48,04

    113

   os.rek. (0:48,32; 0.58%)

 

 

50HZ

    30.   

0:50,22

    133

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

ROŽNIK Kaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    1.   

1:06,37

    557

              (1:05,42; -1.43%)

 

 

50HZ

    1.   

0:32,54

    490

              (0:32,23; -0.95%)

     

15.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    39.   

0:47,85

    114

   os.rek. (0:49,76; 3.99%)

 

 

50HZ

    32.   

0:51,55

    123

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    9.   

2:32,71

    381

   os.rek. (2:39,99; 4.76%)

 

 

50HZ

    10.   

0:36,73

    341

              (0:36,04; -1.87%)

     

17.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    51.   

3:33,81

    139

   os.rek. (3:52,45; 8.71%)

 

 

200HZ

    26.   

3:36,80

    166

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:33,49

    334

   os.rek. (0:34,22; 2.17%)

 

 

200KZ

    29.   

2:44,20

    307

   os.rek. (3:00,54; 9.95%)

 

 

200HZ

    5.   

2:51,69

    334

   os.rek. (3:29,01; 21.73%)

     

19.  

TODOROVIĆ Andrea, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    1.   

0:31,27

    553

              (0:30,17; -3.51%)

 

 

200HZ

    1.   

2:20,76

    607

              (2:16,25; -3.2%)

     

20.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    6.   

0:35,75

    370

              (0:34,62; -3.16%)

 

 

200HZ

    2.   

2:37,20

    436

   os.rek. (2:48,04; 6.89%)

     

21.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

2:17,19

    526

              (2:16,70; -0.35%)

 

 

50HZ

    9.   

0:36,60

    345

              (0:35,02; -4.31%)

     

22.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:35,22

    287

   os.rek. (0:36,01; 2.24%)

 

 

200KZ

    41.   

2:56,34

    247

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    19.   

3:15,98

    225

   os.rek. (3:16,50; 0.26%)

     

23.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    43.   

3:06,12

    210

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    16.   

3:13,19

    235

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:29,89

    470

              (0:28,92; -3.24%)

 

 

200KZ

    1.   

2:14,07

    564

              (2:11,24; -2.11%)

 

 

100DZ

    2.   

1:08,50

    506

              (1:04,95; -5.18%)

     

25.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    26.   

2:41,76

    321

   os.rek. (2:54,97; 8.16%)

 

 

400MZ

    6.   

6:28,41

    298

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    37.   

2:43,06

    226

   os.rek. (3:14,60; 19.34%)

 

 

50HM

    15.   

0:40,02

    171

              (0:38,60; -3.54%)

 

 

400MM

    9.   

6:20,06

    237

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    53.   

0:54,66

    50

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

CEDILNIK Andraž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:32,02

    253

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    51.   

3:21,28

    120

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    16.   

3:30,42

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    5.   

0:31,64

    346

   os.rek. (0:32,53; 2.81%)

 

 

400MM

    5.   

5:14,54

    419

   os.rek. (5:28,49; 4.43%)

     

31.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    5.   

2:08,40

    463

              (2:08,38; -0.01%)

 

 

100DM

    5.   

1:08,18

    350

   os.rek. (1:10,12; 2.84%)

     

32.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    22.   

2:23,47

    332

   os.rek. (2:26,46; 2.08%)

 

 

100DM

    8.   

1:14,38

    270

   os.rek. (1:17,92; 4.75%)

     

33.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    16.   

2:18,06

    372

   os.rek. (2:23,90; 4.23%)

 

 

200HM

    3.   

2:37,82

    299

   os.rek. (2:41,43; 2.28%)

     

34.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    43.   

2:54,85

    183

   os.rek. (3:32,86; 21.73%)

 

 

50HM

    11.   

0:38,11

    198

              (0:38,10; -0.02%)

     

35.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    58.   

3:35,13

    98

   os.rek. (3:46,74; 5.39%)

     

36.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    47.   

0:49,29

    69

   os.rek. (0:53,50; 8.54%)

     

37.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    53.   

3:31,22

    104

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    13.   

3:22,98

    140

   os.rek. (brez rezultata)

     

38.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    61.   

3:40,75

    91

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    23.   

0:45,80

    114

   os.rek. (0:46,26; 1%)

     

39.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:33,31

    225

   os.rek. (0:33,81; 1.5%)

 

 

200KM

    39.   

2:44,56

    220

   os.rek. (3:07,78; 14.11%)

 

 

50HM

    14.   

0:39,27

    181

   os.rek. (0:39,55; 0.71%)

     

40.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:34,93

    195

   os.rek. (0:35,02; 0.25%)

 

 

200KM

    41.   

2:49,03

    203

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    15.   

1:34,91

    130

              (1:33,17; -1.83%)

     

41.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

1:10,12

    24

              (1:08,45; -2.38%)

     

42.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:29,26

    331

   os.rek. (0:29,29; 0.1%)

 

 

200KM

    23.   

2:24,85

    322

   os.rek. (2:25,94; 0.75%)

 

 

200HM

    5.   

2:38,37

    296

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    48.   

0:49,57

    68

              (0:47,76; -3.65%)

 

 

50HM

    40.   

0:54,78

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:37,39

    159

              (0:36,02; -3.66%)

 

 

200KM

    42.   

2:51,14

    195

   os.rek. (3:04,18; 7.61%)

 

 

100DM

    16.   

1:37,47

    120

   os.rek. (1:39,01; 1.57%)

     

45.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:38,07

    150

   os.rek. (0:39,92; 4.85%)

 

 

200KM

    47.   

3:12,67

    137

   os.rek. (3:50,21; 19.48%)

 

 

50HM

    21.   

0:44,94

    120

   os.rek. (0:46,00; 2.35%)

     

46.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:25,94

    476

   os.rek. (0:26,31; 1.42%)

 

 

200KM

    1.   

1:59,35

    577

   os.rek. (2:00,49; 0.95%)

 

 

100DM

    4.   

1:07,84

    355

   os.rek. (1:22,13; 21.06%)

     

47.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:27,01

    422

              (0:26,55; -1.7%)

 

 

200KM

    4.   

2:06,59

    483

              (2:04,94; -1.3%)

 

 

100DM

    2.   

1:04,57

    412

              (1:02,13; -3.77%)

     

48.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:28,72

    351

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    32.   

2:40,41

    237

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    54.   

3:31,72

    103

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    19.   

3:45,72

    102

   os.rek. (brez rezultata)

     

50.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    49.   

0:49,63

    68

   os.rek. (0:51,48; 3.72%)

 

 

50HM

    38.   

0:53,34

    72

   os.rek. (brez rezultata)

     

51.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:33,29

    436

   os.rek. (0:33,80; 1.53%)

 

 

200MM

    1.   

2:21,20

    468

   os.rek. (2:24,60; 2.4%)

     

52.  

ŠUŠTARŠIČ David, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:28,83

    347

   os.rek. (brez rezultata)

     

53.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    28.   

2:30,41

    288

   os.rek. (2:52,11; 14.42%)

 

 

100DM

    11.   

1:17,88

    235

   os.rek. (1:18,14; 0.33%)

     

54.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    10.   

2:14,04

    407

   os.rek. (2:16,40; 1.76%)

 

 

200HM

    2.   

2:27,97

    363

              (2:26,09; -1.27%)

     

55.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    48.   

3:13,73

    134

   os.rek. (3:45,81; 16.55%)

 

 

200HM

    17.   

3:30,43

    126

   os.rek. (brez rezultata)


Back