Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
13.01.2018, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100MZ

    7.   

1:23,05

    317

   os.rek. (1:30,46; 8.92%)

     

2.  

BABIĆ Ayla, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    25.   

2:21,57

    46

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    25.   

2:24,58

    80

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    9.   

1:46,02

    203

   os.rek. (1:46,99; 0.91%)

 

 

100MZ

    13.   

1:45,24

    156

   os.rek. (1:48,80; 3.38%)

     

4.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    2.   

3:02,02

    283

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    4.   

1:21,49

    336

   os.rek. (1:21,53; 0.04%)

     

5.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    15.   

0:36,94

    287

   os.rek. (0:39,68; 7.41%)

 

 

100MZ

    14.   

1:19,95

    356

   os.rek. (1:25,93; 7.47%)

     

6.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    14.   

0:36,91

    288

   os.rek. (0:37,14; 0.62%)

 

 

100MZ

    12.   

1:18,74

    372

              (1:18,29; -0.57%)

     

7.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    1.   

2:33,54

    472

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    1.   

1:06,23

    626

   os.rek. (1:06,29; 0.09%)

     

8.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    17.   

2:03,37

    129

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    23.   

2:04,52

    68

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    23.   

2:14,03

    100

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    5.   

0:32,38

    426

              (0:30,74; -5.06%)

 

 

100MZ

    8.   

1:14,70

    436

              (1:10,42; -5.72%)

     

11.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:07,97

    420

              (1:05,47; -3.67%)

 

 

100MZ

    9.   

1:16,03

    414

              (1:15,93; -0.13%)

     

12.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    5.   

9:48,19

    541

   os.rek. (10:22,31; 5.8%)

 

 

200DZ

    2.   

2:36,81

    443

   os.rek. (2:39,46; 1.68%)

     

13.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100MZ

    17.   

1:52,16

    128

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:05,10

    478

              (1:04,37; -1.12%)

 

 

50DZ

    4.   

0:32,26

    431

   os.rek. (0:32,68; 1.3%)

 

 

100MZ

    5.   

1:12,33

    480

   os.rek. (1:16,16; 5.29%)

     

15.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    10.   

12:40,49

    250

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    8.   

1:27,05

    275

              (1:26,44; -0.7%)

     

16.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    16.   

0:37,62

    272

              (0:36,93; -1.83%)

 

 

100MZ

    17.   

1:21,66

    334

   os.rek. (1:25,37; 4.54%)

     

17.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    8.   

1:44,28

    213

              (1:37,63; -6.37%)

 

 

100MZ

    13.   

1:38,27

    191

   os.rek. (1:50,54; 12.48%)

     

18.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    7.   

11:47,18

    311

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    8.   

0:37,35

    278

   os.rek. (0:38,08; 1.95%)

     

19.  

POŽRL Maša, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

1:50,03

    99

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    22.   

2:08,49

    114

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:56,81

    82

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    9.   

2:10,14

    110

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    11.   

0:35,77

    316

              (0:33,74; -5.67%)

 

 

100MZ

    15.   

1:20,00

    355

              (1:17,22; -3.47%)

     

22.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:36,09

    148

   os.rek. (1:39,21; 3.24%)

 

 

100MZ

    15.   

1:46,92

    148

   os.rek. (1:59,63; 11.88%)

     

23.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:06,26

    453

              (1:03,46; -4.22%)

 

 

50DZ

    3.   

0:32,38

    426

              (0:31,48; -2.77%)

 

 

100MZ

    4.   

1:14,11

    447

              (1:11,71; -3.23%)

     

24.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100MZ

    11.   

1:38,80

    188

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:14,62

    317

   os.rek. (1:15,19; 0.76%)

 

 

50DZ

    7.   

0:37,15

    282

   os.rek. (0:42,18; 13.53%)

 

 

100MZ

    5.   

1:22,62

    322

   os.rek. (1:32,47; 11.92%)

     

26.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:22,14

    437

              (1:21,04; -1.33%)

 

 

100MZ

    7.   

1:13,93

    450

              (1:13,40; -0.71%)

     

27.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:03,38

    518

   os.rek. (1:06,86; 5.49%)

 

 

800KZ

    4.   

9:40,88

    561

   os.rek. (9:41,90; 0.17%)

 

 

100PZ

    4.   

1:25,83

    383

   os.rek. (1:36,37; 12.28%)

     

28.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:15,80

    302

   os.rek. (1:19,01; 4.23%)

 

 

50DZ

    13.   

0:41,39

    204

              (0:40,44; -2.29%)

     

29.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:20,74

    250

              (1:20,61; -0.16%)

 

 

100MZ

    9.   

1:33,00

    226

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    8.   

1:41,17

    234

              (1:37,08; -4.04%)

     

31.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    1.   

1:16,66

    538

   os.rek. (1:17,93; 1.65%)

 

 

50DZ

    2.   

0:31,21

    476

   os.rek. (0:31,37; 0.51%)

 

 

200DZ

    2.   

2:30,89

    498

              (2:25,62; -3.49%)

     

32.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    4.   

11:22,66

    346

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    10.   

0:37,71

    270

              (0:36,75; -2.54%)

     

33.  

ANDRAŠEC Maks, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    7.   

1:45,64

    145

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    15.   

0:37,54

    195

   os.rek. (0:40,04; 6.65%)

 

 

100MM

    10.   

1:24,40

    211

   os.rek. (1:35,96; 13.69%)

     

35.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    9.   

2:06,45

    85

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

CEDILNIK Andraž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:11,08

    252

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    14.   

1:48,39

    135

              (1:46,66; -1.59%)

 

 

100MM

    22.   

1:39,82

    127

              (1:38,77; -1.05%)

     

38.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    1.   

0:25,36

    635

              (0:24,98; -1.49%)

 

 

200DM

    1.   

2:09,39

    590

   os.rek. (2:30,90; 16.62%)

     

39.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:44,45

    436

   os.rek. (10:25,40; 7%)

 

 

1500KM

    3.   

18:21,06

    456

   os.rek. (19:24,26; 5.73%)

 

 

200DM

    1.   

2:29,87

    380

   os.rek. (2:36,73; 4.57%)

     

40.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    4.   

2:28,87

    387

   os.rek. (2:30,94; 1.39%)

 

 

100MM

    2.   

1:04,99

    463

   os.rek. (1:06,86; 2.87%)

     

41.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    2.   

9:07,88

    530

   os.rek. (9:21,98; 2.57%)

 

 

100PM

    1.   

1:12,25

    455

              (1:11,96; -0.4%)

     

42.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    11.   

0:32,69

    296

   os.rek. (0:32,85; 0.48%)

 

 

100MM

    9.   

1:16,45

    284

   os.rek. (1:32,97; 21.6%)

     

43.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:02,60

    369

   os.rek. (1:05,94; 5.33%)

 

 

100MM

    7.   

1:10,35

    365

   os.rek. (1:14,98; 6.58%)

     

44.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    2.   

0:29,44

    406

   os.rek. (0:31,74; 7.81%)

 

 

100MM

    3.   

1:05,28

    457

   os.rek. (1:08,20; 4.47%)

     

45.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100MM

    11.   

1:25,62

    202

   os.rek. (1:36,99; 13.27%)

     

46.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    5.   

1:36,59

    190

   os.rek. (1:40,56; 4.11%)

 

 

50DM

    18.   

0:43,38

    126

   os.rek. (0:49,50; 14.1%)

     

47.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    20.   

1:38,60

    94

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    25.   

2:03,78

    90

   os.rek. (brez rezultata)

     

48.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

1:33,29

    111

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    3.   

1:32,77

    215

              (1:31,18; -1.71%)

 

 

100MM

    7.   

1:25,24

    205

   os.rek. (1:32,69; 8.74%)

     

50.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:19,26

    182

              (1:18,32; -1.18%)

 

 

100MM

    14.   

1:28,01

    186

   os.rek. (1:44,63; 18.88%)

     

51.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    1.   

9:03,83

    542

   os.rek. (9:25,42; 3.96%)

 

 

200DM

    3.   

2:19,92

    467

   os.rek. (2:23,71; 2.7%)

     

52.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:04,88

    332

   os.rek. (1:05,57; 1.06%)

 

 

100MM

    1.   

1:13,09

    325

   os.rek. (1:15,23; 2.92%)

     

53.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:55,74

    58

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    11.   

2:06,99

    83

   os.rek. (brez rezultata)

     

54.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:18,81

    185

              (1:16,54; -2.88%)

 

 

100MM

    12.   

1:26,84

    194

   os.rek. (1:56,78; 34.47%)

     

55.  

PEČNIKAR Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    19.   

1:26,46

    140

   os.rek. (1:28,40; 2.24%)

 

 

50DM

    9.   

0:42,53

    134

              (0:40,52; -4.72%)

     

56.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    3.   

0:29,52

    402

   os.rek. (0:30,67; 3.89%)

 

 

100MM

    1.   

1:04,87

    466

   os.rek. (1:05,34; 0.72%)

     

57.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    5.   

0:28,68

    439

              (0:28,46; -0.76%)

 

 

200DM

    5.   

2:28,81

    388

              (2:14,81; -9.4%)

     

58.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:55,35

    535

   os.rek. (0:55,40; 0.09%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:44,12

    605

   os.rek. (9:04,21; 3.83%)

 

 

1500KM

    1.   

16:23,15

    641

   os.rek. (17:14,77; 5.25%)

     

59.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:06,55

    307

              (1:05,12; -2.14%)

 

 

800KM

    2.   

10:28,14

    351

   os.rek. (brez rezultata)

     

60.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    2.   

0:26,37

    564

              (0:25,85; -1.97%)

 

 

200DM

    2.   

2:09,95

    583

   os.rek. (2:35,94; 20%)

     

61.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    3.   

0:26,53

    554

              (0:25,95; -2.18%)

 

 

200DM

    3.   

2:10,12

    580

              (2:06,23; -2.98%)

     

62.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    1.   

9:42,13

    441

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    4.   

0:30,97

    348

              (0:29,80; -3.77%)

     

63.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    20.   

2:12,84

    38

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    10.   

2:06,50

    84

   os.rek. (brez rezultata)

     

64.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:10,95

    254

              (1:04,84; -8.61%)

     

65.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

0:59,16

    438

              (0:59,08; -0.13%)

 

 

100MM

    3.   

1:09,45

    379

              (1:09,32; -0.18%)

     

66.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:26,80

    138

   os.rek. (1:38,21; 13.14%)

 

 

100PM

    15.   

1:48,65

    134

              (1:43,10; -5.1%)


Back