Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Združeno prvenstvo Slovenije
25.01. - 28.01.2018, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    18.   

0:37,83

    433

   os.rek. (0:38,55; 1.9%)

 

 

100HZ

    39.   

1:18,24

    347

   os.rek. (1:19,84; 2.04%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    63.   

0:31,54

    400

   os.rek. (0:32,03; 1.55%)

 

 

100KZ

    50.   

1:07,98

    420

   os.rek. (1:08,43; 0.66%)

 

 

200KZ

    33.   

2:25,42

    442

   os.rek. (2:30,35; 3.39%)

 

 

400KZ

    27.   

5:11,86

    425

   os.rek. (5:22,67; 3.46%)

 

 

200PZ

    17.   

3:05,70

    380

   os.rek. (3:19,06; 7.19%)

 

 

50HZ

    42.   

0:36,18

    357

   os.rek. (0:36,39; 0.58%)

 

 

100HZ

    36.   

1:17,36

    359

   os.rek. (1:17,84; 0.62%)

 

 

200HZ

    22.   

2:44,53

    380

   os.rek. (2:47,76; 1.96%)

     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,43

    608

   os.rek. (0:27,96; 1.93%)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:27,25

    620

   os.rek. (0:27,96; 2.6%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:27,35

    613

   os.rek. (0:27,96; 2.23%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:58,91

    645

              (0:58,70; -0.35%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:08,18

    645

   os.rek. (2:08,57; 0.3%)

 

 

50DZ

    3.   

0:29,57

    560

              (0:29,20; -1.25%)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:29,38

    571

              (0:29,20; -0.61%)

 

 

100DZ

    7.   

1:07,38

    532

              (1:05,73; -2.44%)

 

 

100DZ

    (finale) 4.   

1:06,52

    553

              (1:05,73; -1.18%)

 

 

50HZ

    1.   

0:30,04

    623

   os.rek. (0:30,42; 1.26%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:30,26

    610

   os.rek. (0:30,42; 0.52%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:30,18

    615

   os.rek. (0:30,42; 0.79%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,99

    627

   os.rek. (0:30,42; 1.43%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,82

    637

   os.rek. (0:30,42; 2.01%)

 

 

100HZ

    1.   

1:03,57

    648

   os.rek. (1:04,20; 0.99%)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:03,55

    649

   os.rek. (1:04,20; 1.02%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:04,15

    631

   os.rek. (1:04,20; 0.07%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:03,75

    643

   os.rek. (1:04,20; 0.7%)

 

 

200HZ

    1.   

2:16,56

    665

   os.rek. (2:19,37; 2.05%)

 

 

200HZ

    (finale) 7.   

2:21,93

    592

              (2:19,37; -1.8%)

 

 

100MZ

    1.   

1:05,24

    655

   os.rek. (1:06,23; 1.51%)

 

 

100MZ

    (finale) 6.   

1:05,32

    653

   os.rek. (1:06,23; 1.39%)

 

 

200MZ

    1.   

2:22,43

    626

              (2:21,51; -0.64%)

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:22,75

    622

              (2:21,51; -0.86%)

     

4.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:25,86

    725

              (0:25,39; -1.81%)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:25,52

    755

              (0:25,39; -0.5%)

 

 

100KZ

    1.   

0:55,54

    770

              (0:54,37; -2.1%)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

0:53,81

    846

   os.rek. (0:54,37; 1.04%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:53,96

    839

   os.rek. (0:54,37; 0.75%)

 

 

200KZ

    2.   

2:00,85

    770

              (2:00,22; -0.52%)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

1:58,77

    811

   os.rek. (2:00,22; 1.22%)

 

 

200PZ

    1.   

2:32,12

    692

              (2:28,75; -2.21%)

 

 

50DZ

    1.   

0:28,18

    647

              (0:27,69; -1.73%)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:27,34

    709

   os.rek. (0:27,69; 1.28%)

 

 

200DZ

    4.   

2:22,59

    590

   os.rek. (2:23,35; 0.53%)

 

 

100MZ

    2.   

1:03,94

    696

              (1:02,72; -1.9%)

 

 

100MZ

    (finale) 1.   

1:01,30

    790

   os.rek. (1:02,72; 2.31%)

 

 

200MZ

    1.   

2:18,69

    678

              (2:14,60; -2.94%)

 

 

200MZ

    (finale) 1.   

2:13,72

    756

   os.rek. (2:14,60; 0.65%)

     

5.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:25,89

    723

   os.rek. (0:26,13; 0.92%)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:25,94

    719

   os.rek. (0:26,13; 0.73%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:25,85

    726

   os.rek. (0:26,13; 1.08%)

 

 

100KZ

    3.   

0:57,26

    702

              (0:56,27; -1.72%)

 

 

100KZ

    (finale) 3.   

0:55,92

    754

   os.rek. (0:56,27; 0.62%)

 

 

200KZ

    4.   

2:03,17

    727

   os.rek. (2:04,23; 0.86%)

 

 

200KZ

    (finale) 6.   

2:02,15

    745

   os.rek. (2:04,23; 1.7%)

 

 

50DZ

    4.   

0:28,97

    596

              (0:28,85; -0.41%)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:28,69

    613

   os.rek. (0:28,85; 0.55%)

 

 

50HZ

    2.   

0:30,24

    611

              (0:30,10; -0.46%)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:30,07

    622

   os.rek. (0:30,10; 0.09%)

 

 

100MZ

    3.   

1:04,78

    669

   os.rek. (1:05,00; 0.33%)

 

 

100MZ

    (finale) 4.   

1:04,62

    674

   os.rek. (1:05,00; 0.58%)

     

6.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    18.   

2:17,81

    519

   os.rek. (2:18,77; 0.69%)

 

 

50PZ

    10.   

0:36,59

    479

              (0:36,51; -0.21%)

 

 

100PZ

    7.   

1:18,93

    493

              (1:17,31; -2.05%)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:16,67

    538

   os.rek. (1:17,31; 0.83%)

 

 

200PZ

    7.   

2:51,25

    485

              (2:46,08; -3.01%)

 

 

200PZ

    (finale) 3.   

2:46,02

    532

   os.rek. (2:46,08; 0.03%)

 

 

50DZ

    24.   

0:32,17

    435

   os.rek. (0:33,07; 2.79%)

 

 

200DZ

    9.   

2:37,54

    437

              (2:34,61; -1.85%)

 

 

200DZ

    (finale) 7.   

2:36,34

    447

              (2:34,61; -1.1%)

 

 

200MZ

    17.   

2:38,20

    457

              (2:36,00; -1.39%)

     

7.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    31.   

0:29,37

    495

   os.rek. (0:29,99; 2.11%)

 

 

100KZ

    35.   

1:06,32

    452

              (1:05,27; -1.58%)

 

 

50DZ

    30.   

0:32,88

    407

   os.rek. (0:33,51; 1.91%)

 

 

50HZ

    8.   

0:32,16

    508

   os.rek. (0:33,07; 2.82%)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:31,54

    539

   os.rek. (0:33,07; 4.85%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:31,40

    546

   os.rek. (0:33,07; 5.31%)

 

 

100HZ

    9.   

1:08,79

    511

   os.rek. (1:11,34; 3.7%)

 

 

100HZ

    (finale) 6.   

1:10,08

    484

   os.rek. (1:11,34; 1.79%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:10,78

    469

   os.rek. (1:11,34; 0.79%)

 

 

200HZ

    18.   

2:34,58

    458

   os.rek. (2:35,54; 0.62%)

 

 

100MZ

    21.   

1:13,52

    457

   os.rek. (1:17,39; 5.26%)

     

8.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,59

    484

   os.rek. (0:29,83; 0.81%)

 

 

100KZ

    24.   

1:03,92

    505

              (1:03,46; -0.71%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:02,72

    534

   os.rek. (1:03,46; 1.17%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:19,61

    499

   os.rek. (2:23,34; 2.67%)

 

 

50PZ

    1.   

0:33,75

    611

   os.rek. (0:34,66; 2.69%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:33,92

    601

   os.rek. (0:34,66; 2.18%)

 

 

100PZ

    3.   

1:15,53

    562

   os.rek. (1:16,69; 1.53%)

 

 

100PZ

    (finale) 1.   

1:12,98

    623

   os.rek. (1:16,69; 5.08%)

 

 

200PZ

    2.   

2:49,19

    503

              (2:47,19; -1.18%)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:42,86

    564

   os.rek. (2:47,19; 2.65%)

 

 

50DZ

    16.   

0:31,14

    479

              (0:30,74; -1.28%)

 

 

100DZ

    23.   

1:12,34

    430

              (1:09,18; -4.36%)

 

 

100MZ

    13.   

1:11,11

    506

              (1:10,42; -0.97%)

     

9.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    43.   

0:30,37

    448

   os.rek. (0:30,75; 1.25%)

 

 

100KZ

    31.   

1:05,55

    468

              (1:05,47; -0.12%)

 

 

50DZ

    28.   

0:32,81

    410

   os.rek. (0:33,22; 1.24%)

 

 

100DZ

    27.   

1:13,16

    415

   os.rek. (1:14,91; 2.39%)

 

 

50HZ

    26.   

0:34,72

    404

              (0:33,67; -3.02%)

 

 

100HZ

    22.   

1:13,94

    412

              (1:12,12; -2.46%)

 

 

200HZ

    19.   

2:39,90

    414

   os.rek. (2:43,37; 2.17%)

 

 

100MZ

    19.   

1:12,91

    469

   os.rek. (1:15,93; 4.14%)

     

10.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:28,71

    530

   os.rek. (0:28,89; 0.62%)

 

 

100KZ

    12.   

1:01,64

    563

   os.rek. (1:02,62; 1.58%)

 

 

50DZ

    2.   

0:29,21

    581

   os.rek. (0:29,80; 2.01%)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:28,92

    599

   os.rek. (0:29,80; 3.04%)

 

 

100DZ

    3.   

1:05,42

    581

   os.rek. (1:06,09; 1.02%)

 

 

100DZ

    (finale) 8.   

1:04,69

    601

   os.rek. (1:06,09; 2.16%)

 

 

50HZ

    13.   

0:32,85

    477

              (0:32,67; -0.54%)

 

 

100HZ

    13.   

1:10,35

    478

              (1:10,12; -0.32%)

 

 

100MZ

    8.   

1:09,76

    536

   os.rek. (1:10,10; 0.48%)

 

 

100MZ

    (finale) 7.   

1:09,57

    540

   os.rek. (1:10,10; 0.76%)

     

11.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:26,96

    640

   os.rek. (0:27,64; 2.52%)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:26,98

    639

   os.rek. (0:27,64; 2.44%)

 

 

100KZ

    4.   

0:58,79

    649

   os.rek. (0:59,21; 0.71%)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

0:58,49

    659

   os.rek. (0:59,21; 1.23%)

 

 

200KZ

    6.   

2:07,24

    659

              (2:06,54; -0.55%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:07,68

    653

              (2:06,54; -0.89%)

 

 

50DZ

    5.   

0:29,23

    580

              (0:29,06; -0.58%)

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:28,91

    599

   os.rek. (0:29,06; 0.51%)

 

 

100DZ

    3.   

1:04,18

    616

   os.rek. (1:04,68; 0.77%)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:04,28

    613

   os.rek. (1:04,68; 0.62%)

 

 

200DZ

    6.   

2:22,94

    585

   os.rek. (2:23,75; 0.56%)

 

 

100MZ

    5.   

1:07,20

    599

              (1:07,15; -0.07%)

     

12.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:28,50

    542

   os.rek. (0:28,55; 0.17%)

 

 

50PZ

    2.   

0:34,09

    592

              (0:33,69; -1.17%)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:33,89

    603

              (0:33,69; -0.59%)

 

 

100PZ

    1.   

1:13,57

    608

              (1:10,82; -3.73%)

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

1:12,37

    639

              (1:10,82; -2.14%)

 

 

200PZ

    1.   

2:35,42

    649

   os.rek. (2:37,23; 1.16%)

 

 

200PZ

    (finale) 6.   

2:37,07

    628

   os.rek. (2:37,23; 0.1%)

 

 

50DZ

    11.   

0:30,80

    495

              (0:30,17; -2.04%)

 

 

100MZ

    5.   

1:08,25

    572

              (1:07,96; -0.42%)

 

 

100MZ

    (finale) 5.   

1:07,74

    585

   os.rek. (1:07,96; 0.32%)

 

 

200MZ

    5.   

2:28,62

    551

   os.rek. (2:29,90; 0.86%)

 

 

200MZ

    (finale) 4.   

2:25,85

    583

   os.rek. (2:29,90; 2.77%)

 

 

400MZ

    5.   

5:16,12

    552

   os.rek. (5:18,59; 0.78%)

 

 

400MZ

    (finale) 1.   

4:59,92

    647

   os.rek. (5:18,59; 6.22%)

     

13.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:28,73

    529

   os.rek. (0:29,40; 2.33%)

 

 

100KZ

    16.   

1:02,01

    553

   os.rek. (1:04,37; 3.8%)

 

 

200KZ

    16.   

2:16,44

    535

   os.rek. (2:24,90; 6.2%)

 

 

50PZ

    13.   

0:37,18

    457

   os.rek. (0:37,34; 0.43%)

 

 

50DZ

    12.   

0:30,82

    494

   os.rek. (0:32,26; 4.67%)

 

 

100DZ

    20.   

1:11,39

    447

   os.rek. (1:16,59; 7.28%)

 

 

50HZ

    15.   

0:33,11

    466

   os.rek. (0:35,06; 5.88%)

 

 

100MZ

    9.   

1:09,99

    530

   os.rek. (1:12,33; 3.34%)

 

 

100MZ

    (finale) 8.   

1:10,56

    518

   os.rek. (1:12,33; 2.5%)

     

14.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    73.   

0:32,71

    358

              (0:32,24; -1.43%)

 

 

100KZ

    65.   

1:10,85

    371

   os.rek. (1:12,46; 2.27%)

 

 

50PZ

    29.   

0:40,19

    361

              (0:40,07; -0.29%)

 

 

100PZ

    20.   

1:26,89

    369

   os.rek. (1:27,90; 1.16%)

 

 

50DZ

    52.   

0:35,67

    319

   os.rek. (0:36,93; 3.53%)

 

 

100HZ

    31.   

1:16,46

    372

   os.rek. (1:20,39; 5.13%)

 

 

100MZ

    40.   

1:18,96

    369

   os.rek. (1:21,66; 3.41%)

     

15.  

ROŽNIK Kaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:29,34

    496

              (0:27,73; -5.48%)

 

 

100DZ

    4.   

1:05,43

    581

              (1:05,42; -0.01%)

 

 

100DZ

    (swim off) 2.   

1:04,95

    594

   os.rek. (1:05,42; 0.72%)

     

16.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    49.   

0:30,66

    435

   os.rek. (0:31,15; 1.59%)

 

 

100KZ

    38.   

1:06,83

    442

   os.rek. (1:07,42; 0.88%)

 

 

200KZ

    35.   

2:26,02

    436

   os.rek. (2:32,71; 4.58%)

 

 

100PZ

    19.   

1:26,59

    373

   os.rek. (1:29,13; 2.93%)

 

 

100DZ

    34.   

1:17,06

    355

   os.rek. (1:17,42; 0.46%)

 

 

100MZ

    30.   

1:16,02

    414

   os.rek. (1:17,22; 1.57%)

 

 

200MZ

    20.   

2:42,41

    422

   os.rek. (2:49,37; 4.28%)

 

 

400MZ

    13.   

5:50,42

    405

   os.rek. (6:08,76; 5.23%)

     

17.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:28,12

    564

   os.rek. (0:28,69; 2.02%)

 

 

100KZ

    17.   

1:02,44

    542

   os.rek. (1:03,46; 1.63%)

 

 

200KZ

    24.   

2:17,83

    519

   os.rek. (2:18,70; 0.63%)

 

 

50PZ

    6.   

0:35,99

    503

              (0:35,65; -0.94%)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:35,05

    545

   os.rek. (0:35,65; 1.71%)

 

 

100PZ

    8.   

1:18,73

    496

   os.rek. (1:19,91; 1.49%)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:18,27

    505

   os.rek. (1:19,91; 2.09%)

 

 

50DZ

    12.   

0:31,10

    481

   os.rek. (0:31,48; 1.22%)

 

 

100DZ

    12.   

1:11,64

    442

   os.rek. (1:14,20; 3.57%)

     

18.  

TODOROVIĆ Andrea, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,07

    632

   os.rek. (0:27,37; 1.1%)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:26,97

    639

   os.rek. (0:27,37; 1.48%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:59,39

    629

              (0:57,91; -2.49%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:07,07

    662

   os.rek. (2:07,45; 0.29%)

 

 

200PZ

    1.   

2:33,25

    677

              (2:31,77; -0.96%)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:31,94

    694

              (2:31,77; -0.11%)

 

 

50HZ

    5.   

0:30,41

    601

              (0:30,17; -0.78%)

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:30,36

    604

              (0:30,17; -0.62%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,90

    632

   os.rek. (0:30,17; 0.9%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:05,92

    581

              (1:03,27; -4.02%)

 

 

100MZ

    5.   

1:06,72

    612

              (1:04,44; -3.41%)

 

 

100MZ

    (finale) 1.   

1:05,15

    658

              (1:04,44; -1.08%)

 

 

200MZ

    2.   

2:21,63

    636

              (2:17,71; -2.76%)

 

 

200MZ

    (finale) 3.   

2:17,38

    697

   os.rek. (2:17,71; 0.24%)

 

 

400MZ

    4.   

5:01,10

    639

              (4:50,25; -3.6%)

 

 

400MZ

    (finale) 4.   

4:50,97

    709

              (4:50,25; -0.24%)

     

19.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,63

    482

   os.rek. (0:31,14; 5.09%)

 

 

200KZ

    19.   

2:18,51

    511

   os.rek. (2:25,26; 4.87%)

 

 

100PZ

    8.   

1:19,53

    482

   os.rek. (1:21,04; 1.89%)

 

 

100PZ

    (finale) 6.   

1:18,75

    496

   os.rek. (1:21,04; 2.9%)

 

 

200PZ

    3.   

2:49,52

    500

   os.rek. (2:50,66; 0.67%)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:46,40

    528

   os.rek. (2:50,66; 2.56%)

 

 

100DZ

    30.   

1:14,38

    395

              (1:14,35; -0.04%)

 

 

100HZ

    18.   

1:11,70

    452

   os.rek. (1:12,97; 1.77%)

 

 

200HZ

    13.   

2:32,63

    476

   os.rek. (2:37,20; 2.99%)

 

 

100MZ

    14.   

1:11,21

    504

   os.rek. (1:13,40; 3.07%)

 

 

200MZ

    11.   

2:32,57

    509

   os.rek. (2:37,64; 3.32%)

     

20.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    42.   

0:30,20

    455

   os.rek. (0:30,78; 1.92%)

 

 

100KZ

    21.   

1:03,39

    518

              (1:03,38; -0.01%)

 

 

200KZ

    12.   

2:14,06

    564

   os.rek. (2:16,70; 1.96%)

 

 

400KZ

    8.   

4:39,06

    593

   os.rek. (4:47,82; 3.13%)

 

 

400KZ

    (finale) 6.   

4:37,89

    601

   os.rek. (4:47,82; 3.57%)

 

 

800KZ

    (finale) 6.   

9:45,99

    547

              (9:40,88; -0.87%)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:41,07

    561

              (9:40,88; -0.03%)

 

 

1500KZ

    (finale) 4.   

18:15,28

    592

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    22.   

0:34,51

    411

   os.rek. (0:35,02; 1.47%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:34,18

    423

   os.rek. (0:35,02; 2.45%)

 

 

100HZ

    21.   

1:13,35

    422

   os.rek. (1:14,11; 1.03%)

 

 

200HZ

    11.   

2:31,22

    490

   os.rek. (2:35,53; 2.85%)

     

21.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:01,50

    567

              (1:00,88; -1%)

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

1:01,11

    578

              (1:00,88; -0.37%)

 

 

200KZ

    7.   

2:10,56

    610

   os.rek. (2:11,24; 0.52%)

 

 

200KZ

    (finale) 2.   

2:09,84

    621

   os.rek. (2:11,24; 1.07%)

 

 

50PZ

    2.   

0:33,67

    615

   os.rek. (0:39,23; 16.51%)

 

 

100PZ

    4.   

1:14,04

    597

   os.rek. (1:16,66; 3.53%)

 

 

100PZ

    (finale) 1.   

1:12,07

    647

   os.rek. (1:16,66; 6.36%)

 

 

200PZ

    5.   

2:40,98

    584

   os.rek. (3:02,42; 13.31%)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:41,74

    575

   os.rek. (3:02,42; 12.78%)

 

 

50DZ

    7.   

0:30,44

    513

   os.rek. (0:31,21; 2.52%)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:30,30

    520

   os.rek. (0:31,21; 3%)

 

 

100DZ

    2.   

1:05,50

    579

              (1:04,95; -0.83%)

 

 

100DZ

    (finale) 2.   

1:05,74

    573

              (1:04,95; -1.2%)

 

 

200DZ

    5.   

2:25,80

    552

              (2:25,62; -0.12%)

 

 

200DZ

    (finale) 1.   

2:26,49

    544

              (2:25,62; -0.59%)

     

22.  

ARNIČ Žiga, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    16.   

0:32,69

    460

              (0:32,66; -0.09%)

     

23.  

CEDILNIK Andraž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    64.   

1:11,45

    248

              (1:11,08; -0.51%)

     

24.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:22,97

    686

   os.rek. (0:23,82; 3.7%)

 

 

50KM

    (finale) 3.   

0:22,89

    693

   os.rek. (0:23,82; 4.06%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:23,03

    680

   os.rek. (0:23,82; 3.43%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:22,88

    694

   os.rek. (0:23,82; 4.1%)

 

 

100KM

    2.   

0:51,31

    671

   os.rek. (0:51,92; 1.18%)

 

 

100KM

    (finale) 7.   

0:51,83

    651

   os.rek. (0:51,92; 0.17%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:51,71

    656

   os.rek. (0:51,92; 0.4%)

 

 

50DM

    1.   

0:24,55

    700

   os.rek. (0:24,98; 1.75%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:24,26

    725

   os.rek. (0:24,98; 2.96%)

 

 

100DM

    9.   

0:58,13

    565

   os.rek. (0:58,80; 1.15%)

 

 

50HM

    1.   

0:26,38

    597

   os.rek. (0:26,59; 0.79%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,33

    601

   os.rek. (0:26,59; 0.98%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,32

    601

   os.rek. (0:26,59; 1.02%)

 

 

100HM

    1.   

0:56,63

    644

   os.rek. (0:56,83; 0.35%)

 

 

100HM

    (finale) 3.   

0:56,62

    644

   os.rek. (0:56,83; 0.37%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:57,52

    615

              (0:56,83; -1.19%)

 

 

200HM

    1.   

2:07,39

    570

              (2:05,66; -1.35%)

 

 

100MM

    1.   

0:57,78

    659

   os.rek. (0:58,34; 0.96%)

 

 

100MM

    (finale) 5.   

0:57,12

    682

   os.rek. (0:58,34; 2.13%)

     

25.  

DOLENC Arne, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:26,03

    471

   os.rek. (0:26,41; 1.45%)

 

 

100KM

    21.   

0:57,59

    475

              (0:55,12; -4.28%)

 

 

50DM

    18.   

0:28,38

    453

   os.rek. (0:30,47; 7.36%)

     

26.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    10.   

0:32,28

    478

   os.rek. (0:32,79; 1.57%)

 

 

100PM

    15.   

1:12,69

    447

              (1:12,29; -0.55%)

 

 

200PM

    8.   

2:34,16

    476

   os.rek. (2:37,59; 2.22%)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:28,45

    534

   os.rek. (2:37,59; 6.15%)

 

 

50DM

    25.   

0:29,46

    405

   os.rek. (0:29,77; 1.05%)

 

 

100DM

    15.   

1:06,01

    386

   os.rek. (1:07,05; 1.57%)

 

 

200DM

    11.   

2:25,88

    412

   os.rek. (2:28,87; 2.04%)

 

 

200DM

    (finale) 8.   

2:27,51

    398

   os.rek. (2:28,87; 0.92%)

 

 

200MM

    5.   

2:17,06

    511

   os.rek. (2:25,73; 6.32%)

 

 

200MM

    (finale) 8.   

2:20,08

    479

   os.rek. (2:25,73; 4.03%)

 

 

400MM

    7.   

5:00,09

    483

   os.rek. (5:14,51; 4.8%)

 

 

400MM

    (finale) 5.   

4:53,96

    514

   os.rek. (5:14,51; 6.99%)

     

27.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    22.   

2:06,95

    479

   os.rek. (2:08,38; 1.12%)

 

 

400KM

    11.   

4:19,81

    545

   os.rek. (4:25,92; 2.35%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:04,37

    540

   os.rek. (9:07,88; 0.64%)

 

 

1500KM

    (finale) 6.   

17:04,89

    566

   os.rek. (17:45,39; 3.95%)

 

 

50PM

    8.   

0:31,93

    494

   os.rek. (0:32,92; 3.1%)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:31,74

    503

   os.rek. (0:32,92; 3.71%)

 

 

100PM

    8.   

1:09,66

    508

   os.rek. (1:11,96; 3.3%)

 

 

100PM

    (finale) 3.   

1:08,64

    531

   os.rek. (1:11,96; 4.83%)

 

 

200PM

    3.   

2:29,71

    520

   os.rek. (2:35,14; 3.62%)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:29,02

    527

   os.rek. (2:35,14; 4.1%)

     

28.  

GEYSER Dario, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:23,93

    606

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    11.   

0:53,62

    588

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    4.   

0:25,58

    618

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    (finale) 8.   

0:25,38

    633

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    (swim off) 1.   

0:25,08

    656

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    2.   

0:55,53

    649

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

0:55,89

    636

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    54.   

0:28,32

    366

   os.rek. (0:28,78; 1.62%)

 

 

50PM

    23.   

0:34,97

    376

   os.rek. (0:35,44; 1.34%)

 

 

100PM

    19.   

1:14,96

    408

   os.rek. (1:17,99; 4.04%)

 

 

200PM

    14.   

2:42,96

    403

   os.rek. (2:46,27; 2.03%)

 

 

50DM

    33.   

0:30,92

    350

   os.rek. (0:31,63; 2.29%)

 

 

50HM

    16.   

0:31,73

    343

   os.rek. (0:32,26; 1.67%)

 

 

100HM

    18.   

1:09,47

    349

   os.rek. (1:13,09; 5.21%)

     

30.  

KERČ Aljaž, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:23,32

    655

              (0:23,26; -0.25%)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:22,57

    723

   os.rek. (0:23,26; 3.05%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:50,68

    723

   os.rek. (1:52,91; 2.01%)

 

 

50PM

    2.   

0:28,45

    699

              (0:27,31; -4%)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:27,49

    774

              (0:27,31; -0.65%)

 

 

100PM

    1.   

1:04,28

    647

              (0:58,32; -9.27%)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:00,19

    788

              (0:58,32; -3.1%)

 

 

200PM

    1.   

2:19,56

    642

              (2:07,63; -8.54%)

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:13,58

    732

              (2:07,63; -4.45%)

 

 

100HM

    4.   

0:59,41

    558

   os.rek. (1:00,77; 2.28%)

 

 

100MM

    1.   

0:57,05

    685

   os.rek. (0:58,85; 3.15%)

 

 

100MM

    (finale) 1.   

0:56,22

    716

   os.rek. (0:58,85; 4.67%)

 

 

200MM

    4.   

2:08,07

    627

              (2:05,91; -1.68%)

     

31.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:26,70

    436

   os.rek. (0:27,84; 4.26%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:26,91

    426

   os.rek. (0:27,84; 3.45%)

 

 

400KM

    12.   

4:22,10

    531

   os.rek. (4:24,67; 0.98%)

 

 

800KM

    (finale) 4.   

9:04,18

    541

   os.rek. (9:26,24; 4.05%)

 

 

50DM

    18.   

0:29,17

    417

   os.rek. (0:29,44; 0.92%)

 

 

50HM

    6.   

0:29,20

    440

   os.rek. (0:29,49; 0.99%)

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:29,19

    441

   os.rek. (0:29,49; 1.02%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:29,29

    436

   os.rek. (0:29,49; 0.68%)

 

 

100HM

    8.   

1:02,85

    471

   os.rek. (1:02,89; 0.06%)

 

 

100HM

    (finale) 7.   

1:02,94

    469

              (1:02,89; -0.07%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:02,74

    474

   os.rek. (1:02,89; 0.23%)

 

 

200HM

    7.   

2:16,39

    464

   os.rek. (2:17,78; 1.01%)

 

 

200HM

    (finale) 2.   

2:12,68

    504

   os.rek. (2:17,78; 3.84%)

     

32.  

MIHALIČ David, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    5.   

3:59,49

    696

   os.rek. (3:59,83; 0.14%)

 

 

400KM

    (finale) 6.   

3:58,86

    701

   os.rek. (3:59,83; 0.4%)

 

 

50PM

    3.   

0:29,78

    609

   os.rek. (0:29,82; 0.13%)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:29,90

    602

              (0:29,82; -0.26%)

 

 

200PM

    2.   

2:22,77

    600

              (2:18,93; -2.68%)

 

 

200PM

    (finale) 3.   

2:17,60

    670

   os.rek. (2:18,93; 0.96%)

 

 

100DM

    6.   

0:57,08

    597

   os.rek. (0:57,56; 0.84%)

 

 

200DM

    4.   

2:04,44

    663

   os.rek. (2:05,32; 0.7%)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:03,47

    679

   os.rek. (2:05,32; 1.49%)

 

 

200MM

    3.   

2:07,35

    637

              (2:03,86; -2.74%)

 

 

200MM

    (finale) 2.   

2:01,72

    730

   os.rek. (2:03,86; 1.75%)

 

 

400MM

    1.   

4:31,10

    655

              (4:24,43; -2.46%)

     

33.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    8.   

2:02,35

    535

   os.rek. (2:05,95; 2.94%)

 

 

200KM

    (finale) 7.   

2:00,92

    554

   os.rek. (2:05,95; 4.15%)

 

 

400KM

    9.   

4:18,50

    553

   os.rek. (4:20,81; 0.89%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:02,95

    544

   os.rek. (9:03,83; 0.16%)

 

 

1500KM

    (finale) 5.   

16:58,55

    577

   os.rek. (17:40,99; 4.16%)

 

 

100DM

    12.   

1:04,08

    422

              (1:03,92; -0.24%)

 

 

200DM

    8.   

2:15,63

    512

   os.rek. (2:19,92; 3.16%)

 

 

200DM

    (finale) 6.   

2:16,56

    502

   os.rek. (2:19,92; 2.46%)

 

 

200MM

    4.   

2:16,02

    523

   os.rek. (2:19,09; 2.25%)

 

 

200MM

    (finale) 5.   

2:15,05

    534

   os.rek. (2:19,09; 2.99%)

 

 

400MM

    3.   

4:49,33

    539

   os.rek. (4:55,64; 2.18%)

 

 

400MM

    (finale) 1.   

4:45,22

    562

   os.rek. (4:55,64; 3.65%)

     

34.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:25,62

    494

   os.rek. (0:25,92; 1.17%)

 

 

100KM

    6.   

0:55,14

    541

   os.rek. (0:55,40; 0.47%)

 

 

400KM

    6.   

4:13,05

    590

   os.rek. (4:16,55; 1.38%)

 

 

400KM

    (finale) 7.   

4:18,61

    552

              (4:16,55; -0.79%)

 

 

100MM

    4.   

1:03,39

    499

   os.rek. (1:04,87; 2.33%)

 

 

100MM

    (finale) 5.   

1:03,19

    504

   os.rek. (1:04,87; 2.65%)

     

35.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:26,02

    472

   os.rek. (0:26,55; 2.03%)

 

 

100KM

    21.   

0:56,28

    509

   os.rek. (0:57,57; 2.29%)

 

 

200KM

    14.   

2:01,73

    543

   os.rek. (2:04,94; 2.63%)

 

 

50DM

    22.   

0:27,90

    477

   os.rek. (0:28,46; 2%)

 

 

100DM

    14.   

1:00,93

    491

   os.rek. (1:02,13; 1.96%)

 

 

100DM

    (finale) 8.   

1:00,72

    496

   os.rek. (1:02,13; 2.32%)

 

 

100MM

    11.   

1:03,37

    500

   os.rek. (1:06,15; 4.38%)

 

 

100MM

    (finale) 7.   

1:04,41

    476

   os.rek. (1:06,15; 2.7%)

     

36.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:25,81

    483

   os.rek. (0:25,99; 0.69%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:25,50

    501

   os.rek. (0:25,99; 1.92%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:54,14

    571

   os.rek. (0:55,35; 2.23%)

 

 

200KM

    3.   

1:57,48

    605

              (1:56,92; -0.47%)

 

 

200KM

    (finale) 2.   

1:55,11

    643

   os.rek. (1:56,92; 1.57%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:56,37

    622

   os.rek. (1:56,92; 0.47%)

 

 

400KM

    5.   

4:09,89

    612

   os.rek. (4:13,12; 1.29%)

 

 

400KM

    (finale) 2.   

4:01,55

    678

   os.rek. (4:13,12; 4.78%)

 

 

800KM

    (finale) 2.   

8:29,84

    657

   os.rek. (8:44,12; 2.8%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:32,31

    648

   os.rek. (8:44,12; 2.3%)

 

 

1500KM

    (finale) 1.   

15:56,87

    696

   os.rek. (16:23,15; 2.74%)

 

 

200MM

    3.   

2:13,45

    554

   os.rek. (2:14,30; 0.63%)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:11,98

    573

   os.rek. (2:14,30; 1.75%)

 

 

400MM

    2.   

4:39,66

    597

   os.rek. (4:59,85; 7.21%)

 

 

400MM

    (finale) 7.   

4:50,25

    534

   os.rek. (4:59,85; 3.3%)

     

37.  

STRNAD Mihael, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:24,44

    569

   os.rek. (0:25,46; 4.17%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,71

    551

   os.rek. (0:25,46; 3.03%)

 

 

100KM

    10.   

0:53,44

    594

   os.rek. (0:54,79; 2.52%)

 

 

200KM

    8.   

1:54,30

    657

   os.rek. (1:55,65; 1.18%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:52,85

    682

   os.rek. (1:55,65; 2.48%)

 

 

400KM

    6.   

4:00,21

    689

   os.rek. (4:04,54; 1.8%)

 

 

400KM

    (finale) 8.   

4:00,47

    687

   os.rek. (4:04,54; 1.69%)

 

 

100DM

    9.   

0:58,63

    551

   os.rek. (1:00,20; 2.67%)

 

 

200MM

    7.   

2:12,49

    566

   os.rek. (2:14,07; 1.19%)

     

38.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:24,38

    573

   os.rek. (0:24,83; 1.84%)

 

 

50KM

    (finale) 3.   

0:24,24

    583

   os.rek. (0:24,83; 2.43%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,22

    585

   os.rek. (0:24,83; 2.51%)

 

 

50DM

    6.   

0:25,62

    616

   os.rek. (0:25,85; 0.89%)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:25,71

    609

   os.rek. (0:25,85; 0.54%)

 

 

100DM

    4.   

0:56,10

    629

   os.rek. (0:57,84; 3.1%)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

0:55,61

    646

   os.rek. (0:57,84; 4.01%)

 

 

200DM

    4.   

2:06,46

    632

   os.rek. (2:09,95; 2.75%)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:05,27

    650

   os.rek. (2:09,95; 3.73%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:27,39

    533

   os.rek. (0:27,62; 0.83%)

 

 

100MM

    5.   

1:00,17

    584

              (0:59,84; -0.54%)

 

 

100MM

    (finale) 2.   

1:00,13

    585

              (0:59,84; -0.48%)

 

 

200MM

    5.   

2:11,30

    582

   os.rek. (2:19,74; 6.42%)

 

 

200MM

    (finale) 1.   

2:10,29

    595

   os.rek. (2:19,74; 7.25%)

     

39.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,01

    600

   os.rek. (0:24,75; 3.08%)

 

 

100KM

    6.   

0:52,99

    609

              (0:52,84; -0.28%)

 

 

100KM

    (finale) 2.   

0:52,31

    634

   os.rek. (0:52,84; 1.01%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:51,99

    645

   os.rek. (0:52,84; 1.63%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:52,97

    680

   os.rek. (1:54,48; 1.33%)

 

 

50DM

    4.   

0:25,43

    629

   os.rek. (0:25,95; 2.04%)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:25,15

    651

   os.rek. (0:25,95; 3.18%)

 

 

100DM

    2.   

0:55,94

    634

   os.rek. (0:56,75; 1.44%)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

0:55,42

    652

   os.rek. (0:56,75; 2.39%)

 

 

50HM

    2.   

0:26,65

    579

   os.rek. (0:27,53; 3.3%)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:27,03

    555

   os.rek. (0:27,53; 1.84%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,60

    582

   os.rek. (0:27,53; 3.49%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:57,12

    628

   os.rek. (1:00,13; 5.26%)

 

 

100MM

    2.   

0:58,40

    638

   os.rek. (0:58,84; 0.75%)

 

 

100MM

    (finale) 6.   

0:58,00

    652

   os.rek. (0:58,84; 1.44%)

     

40.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:26,58

    442

   os.rek. (0:27,20; 2.33%)

 

 

100KM

    24.   

0:56,98

    490

   os.rek. (0:59,08; 3.68%)

 

 

200KM

    19.   

2:05,15

    500

   os.rek. (2:14,04; 7.1%)

 

 

50HM

    15.   

0:31,28

    358

   os.rek. (0:32,21; 2.97%)

 

 

100HM

    10.   

1:04,34

    439

   os.rek. (1:08,47; 6.41%)

 

 

100HM

    (finale) 7.   

1:05,13

    423

   os.rek. (1:08,47; 5.12%)

 

 

200HM

    7.   

2:18,06

    447

   os.rek. (2:26,09; 5.81%)

 

 

200HM

    (finale) 6.   

2:16,65

    461

   os.rek. (2:26,09; 6.9%)

 

 

100MM

    18.   

1:06,56

    431

   os.rek. (1:09,32; 4.14%)


Back