Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
02.02. - 04.02.2018, Maribor, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:11,54

    360

              (1:11,48; -0.08%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:38,28

    342

   os.rek. (2:42,58; 2.71%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:36,05

    361

   os.rek. (0:36,62; 1.58%)

 

 

100HZ

    2.   

1:16,40

    373

   os.rek. (1:18,32; 2.51%)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:13,87

    413

   os.rek. (1:18,32; 6.02%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:16,24

    376

   os.rek. (1:18,32; 2.72%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:14,43

    404

   os.rek. (1:18,32; 5.22%)

 

 

200HZ

    2.   

2:43,09

    390

   os.rek. (2:51,09; 4.9%)

 

 

200HZ

    (finale) 6.   

2:41,61

    401

   os.rek. (2:51,09; 5.86%)

 

 

100MZ

    6.   

1:21,72

    333

              (1:20,20; -1.86%)

 

 

100MZ

    (finale) 12.   

1:20,05

    354

   os.rek. (1:20,20; 0.18%)

 

 

200MZ

    9.   

2:56,15

    331

   os.rek. (3:27,29; 17.67%)

 

 

400MZ

    (finale) 12.   

6:13,71

    334

   os.rek. (6:31,83; 4.84%)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    9.   

1:34,26

    289

              (1:31,86; -2.54%)

 

 

50DZ

    6.   

0:35,34

    328

   os.rek. (0:35,35; 0.02%)

 

 

50DZ

    (finale) 15.   

0:35,26

    330

   os.rek. (0:35,35; 0.25%)

 

 

100DZ

    3.   

1:18,59

    335

   os.rek. (1:19,05; 0.58%)

 

 

100DZ

    (finale) 5.   

1:18,41

    337

   os.rek. (1:19,05; 0.81%)

 

 

200DZ

    (finale) 3.   

2:56,59

    310

   os.rek. (3:02,02; 3.07%)

 

 

200MZ

    3.   

2:50,55

    364

   os.rek. (2:56,28; 3.35%)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:50,37

    365

   os.rek. (2:56,28; 3.46%)

 

 

400MZ

    (finale) 11.   

6:11,34

    341

   os.rek. (6:15,46; 1.1%)

     

3.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:34,03

    318

   os.rek. (0:34,26; 0.67%)

 

 

100KZ

    19.   

1:15,98

    300

   os.rek. (1:18,19; 2.9%)

 

 

50PZ

    10.   

0:43,32

    288

   os.rek. (0:43,79; 1.08%)

 

 

200PZ

    12.   

3:17,89

    314

   os.rek. (3:36,33; 9.31%)

 

 

50HZ

    19.   

0:42,58

    219

   os.rek. (0:43,29; 1.66%)

 

 

200MZ

    16.   

3:15,21

    243

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:33,72

    327

   os.rek. (0:34,76; 3.08%)

 

 

800KZ

    (finale) 11.   

12:06,98

    286

   os.rek. (12:40,49; 4.6%)

 

 

50PZ

    1.   

0:39,00

    396

              (0:38,68; -0.82%)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:38,68

    405

   os.rek. (0:38,68; 0%)

 

 

100PZ

    6.   

1:29,36

    339

              (1:27,40; -2.19%)

 

 

100PZ

    (finale) 16.   

1:29,72

    335

              (1:27,40; -2.58%)

 

 

200PZ

    9.   

3:12,77

    340

   os.rek. (3:30,42; 9.15%)

 

 

200PZ

    (finale) 16.   

3:15,27

    327

   os.rek. (3:30,42; 7.75%)

 

 

200MZ

    14.   

3:04,44

    288

   os.rek. (3:35,09; 16.61%)

     

5.  

OCEGUERA BATTELINO Yona, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:35,35

    284

   os.rek. (0:36,76; 3.98%)

 

 

50PZ

    12.   

0:43,92

    277

              (0:43,20; -1.63%)

 

 

100PZ

    13.   

1:37,38

    262

   os.rek. (1:37,63; 0.25%)

 

 

200PZ

    22.   

3:42,21

    222

   os.rek. (3:56,71; 6.52%)

 

 

50HZ

    17.   

0:42,29

    223

   os.rek. (0:44,03; 4.11%)

 

 

100HZ

    25.   

1:34,72

    196

   os.rek. (1:38,36; 3.84%)

     

6.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:33,98

    319

   os.rek. (0:34,60; 1.82%)

 

 

50DZ

    23.   

0:37,84

    267

   os.rek. (0:40,57; 7.21%)

 

 

100HZ

    29.   

1:26,65

    256

   os.rek. (1:27,53; 1.01%)

 

 

100MZ

    22.   

1:26,70

    279

   os.rek. (1:27,01; 0.35%)

     

7.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    9.   

1:28,05

    238

              (1:25,90; -2.44%)

 

 

100DZ

    (finale) 13.   

1:26,11

    255

              (1:25,90; -0.24%)

 

 

200DZ

    (finale) 8.   

3:21,20

    210

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    9.   

1:20,59

    318

              (1:18,55; -2.53%)

 

 

100MZ

    10.   

1:24,14

    305

              (1:21,74; -2.85%)

 

 

200MZ

    13.   

3:02,34

    298

   os.rek. (3:40,44; 20.89%)

 

 

400MZ

    (finale) 14.   

6:24,57

    307

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    25.   

1:13,96

    326

   os.rek. (1:14,06; 0.13%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:13,38

    333

   os.rek. (1:14,06; 0.92%)

 

 

50PZ

    8.   

0:39,89

    370

   os.rek. (0:46,03; 15.39%)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:38,84

    400

   os.rek. (0:46,03; 18.51%)

 

 

100PZ

    6.   

1:26,03

    380

   os.rek. (1:31,22; 6.03%)

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

1:25,98

    381

   os.rek. (1:31,22; 6.09%)

 

 

200PZ

    14.   

3:09,76

    356

   os.rek. (3:57,93; 25.38%)

 

 

200PZ

    (finale) 15.   

3:12,13

    343

   os.rek. (3:57,93; 23.83%)

 

 

100DZ

    12.   

1:25,50

    260

   os.rek. (1:28,53; 3.54%)

 

 

100DZ

    (finale) 9.   

1:22,98

    285

   os.rek. (1:28,53; 6.68%)

 

 

200MZ

    15.   

2:55,81

    333

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    (finale) 14.   

2:56,41

    329

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:14,24

    322

   os.rek. (1:15,28; 1.4%)

 

 

200KZ

    15.   

2:49,70

    278

   os.rek. (2:56,34; 3.91%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:49,07

    281

   os.rek. (2:56,34; 4.29%)

 

 

50DZ

    17.   

0:39,94

    227

   os.rek. (0:40,44; 1.25%)

 

 

50HZ

    12.   

0:39,15

    281

   os.rek. (0:46,25; 18.13%)

 

 

100HZ

    17.   

1:25,82

    263

   os.rek. (1:28,09; 2.64%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:25,28

    268

   os.rek. (1:28,09; 3.29%)

 

 

200HZ

    14.   

3:05,67

    264

   os.rek. (3:15,98; 5.55%)

     

10.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

5:40,74

    326

              (5:39,33; -0.41%)

 

 

800KZ

    (finale) 9.   

11:15,47

    357

   os.rek. (11:22,66; 1.06%)

 

 

50DZ

    3.   

0:35,13

    334

   os.rek. (0:36,75; 4.61%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:34,70

    346

   os.rek. (0:36,75; 5.9%)

 

 

100DZ

    7.   

1:23,48

    279

   os.rek. (1:24,32; 1%)

 

 

100DZ

    (finale) 11.   

1:24,67

    268

              (1:24,32; -0.41%)

 

 

200DZ

    (finale) 7.   

3:15,55

    228

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400MZ

    (finale) 15.   

6:28,47

    297

              (6:28,41; -0.01%)

     

11.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:31,07

    277

   os.rek. (0:32,77; 5.47%)

 

 

400KM

    30.   

5:19,53

    293

   os.rek. (5:40,05; 6.42%)

 

 

50DM

    34.   

0:35,47

    232

   os.rek. (0:37,54; 5.83%)

 

 

200DM

    (finale) 14.   

3:04,58

    203

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    23.   

0:37,37

    210

   os.rek. (0:38,60; 3.29%)

 

 

400MM

    (finale) 14.   

5:58,84

    282

   os.rek. (6:20,06; 5.91%)

     

12.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,61

    395

   os.rek. (0:28,04; 1.55%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:01,13

    397

              (1:00,31; -1.34%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:11,57

    430

   os.rek. (2:12,92; 1.02%)

 

 

400KM

    2.   

4:30,96

    480

   os.rek. (4:48,92; 6.62%)

 

 

400KM

    (finale) 4.   

4:32,79

    471

   os.rek. (4:48,92; 5.91%)

 

 

50DM

    2.   

0:28,82

    432

   os.rek. (0:29,08; 0.9%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:28,47

    448

   os.rek. (0:29,08; 2.14%)

 

 

100DM

    1.   

1:04,87

    407

              (1:03,31; -2.4%)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

1:03,14

    441

   os.rek. (1:03,31; 0.26%)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:24,29

    425

   os.rek. (2:29,87; 3.86%)

 

 

100MM

    6.   

1:08,42

    397

              (1:07,36; -1.54%)

 

 

100MM

    (finale) 6.   

1:05,88

    445

   os.rek. (1:07,36; 2.24%)

 

 

400MM

    (finale) 3.   

5:04,00

    464

   os.rek. (5:14,54; 3.46%)

     

13.  

HAJDINJAK Anin, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:29,12

    336

   os.rek. (0:32,08; 10.16%)

 

 

50KM

    (finale) 14.   

0:28,73

    350

   os.rek. (0:32,08; 11.66%)

 

 

100KM

    18.   

1:05,20

    327

              (1:04,68; -0.79%)

 

 

400KM

    24.   

5:08,74

    324

   os.rek. (5:50,75; 13.6%)

 

 

50DM

    11.   

0:31,27

    338

   os.rek. (0:32,69; 4.54%)

 

 

50DM

    (finale) 15.   

0:32,14

    312

   os.rek. (0:32,69; 1.71%)

 

 

100DM

    11.   

1:13,45

    280

   os.rek. (1:14,38; 1.26%)

 

 

100DM

    (finale) 14.   

1:15,31

    260

              (1:14,38; -1.23%)

 

 

100MM

    18.   

1:15,32

    297

   os.rek. (1:15,81; 0.65%)

     

14.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    53.   

1:15,88

    207

   os.rek. (1:21,30; 7.14%)

 

 

200KM

    36.   

2:47,23

    209

   os.rek. (2:54,85; 4.55%)

 

 

50DM

    49.   

0:38,52

    181

   os.rek. (0:39,79; 3.29%)

 

 

50HM

    26.   

0:37,47

    208

   os.rek. (0:38,10; 1.68%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:21,17

    218

              (1:19,85; -1.62%)

 

 

200HM

    18.   

2:55,49

    218

              (2:53,97; -0.86%)

     

15.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    29.   

0:43,60

    194

   os.rek. (0:44,73; 2.59%)

 

 

100PM

    27.   

1:37,01

    188

              (1:36,59; -0.43%)

 

 

200PM

    29.   

3:33,12

    180

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    38.   

1:36,50

    130

   os.rek. (1:37,68; 1.22%)

 

 

200HM

    22.   

3:19,92

    147

   os.rek. (3:22,98; 1.53%)

 

 

100MM

    40.   

1:31,70

    165

   os.rek. (1:37,73; 6.57%)

     

16.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:33,44

    222

   os.rek. (0:36,02; 7.71%)

 

 

100KM

    22.   

1:14,12

    222

   os.rek. (1:16,54; 3.26%)

 

 

400KM

    18.   

6:00,24

    204

   os.rek. (6:12,24; 3.33%)

 

 

50DM

    16.   

0:38,43

    182

   os.rek. (0:39,91; 3.85%)

 

 

100DM

    13.   

1:34,00

    133

              (1:30,74; -3.46%)

 

 

50HM

    18.   

0:38,96

    185

   os.rek. (0:41,93; 7.62%)

     

17.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:30,94

    280

   os.rek. (0:31,85; 2.94%)

 

 

100PM

    10.   

1:28,26

    250

              (1:27,13; -1.28%)

 

 

200PM

    9.   

3:02,91

    285

   os.rek. (3:12,86; 5.43%)

 

 

200PM

    (finale) 16.   

3:06,02

    271

   os.rek. (3:12,86; 3.67%)

 

 

50HM

    2.   

0:33,27

    297

   os.rek. (0:34,23; 2.88%)

 

 

50HM

    (finale) 11.   

0:33,47

    292

   os.rek. (0:34,23; 2.27%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:33,08

    303

   os.rek. (0:34,23; 3.47%)

 

 

100HM

    5.   

1:13,61

    293

   os.rek. (1:14,62; 1.37%)

 

 

100HM

    (finale) 12.   

1:12,89

    302

   os.rek. (1:14,62; 2.37%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:15,45

    272

              (1:14,62; -1.1%)

 

 

200HM

    5.   

2:42,57

    274

   os.rek. (3:19,10; 22.47%)

 

 

200HM

    (finale) 10.   

2:40,17

    286

   os.rek. (3:19,10; 24.3%)

     

18.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:29,82

    313

              (0:29,78; -0.13%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:04,84

    332

   os.rek. (1:05,12; 0.43%)

 

 

100DM

    6.   

1:14,85

    265

              (1:13,23; -2.16%)

 

 

100DM

    (finale) 16.   

1:17,26

    241

              (1:13,23; -5.21%)

 

 

50HM

    3.   

0:33,33

    296

   os.rek. (0:33,84; 1.53%)

 

 

50HM

    (finale) 12.   

0:33,80

    284

   os.rek. (0:33,84; 0.11%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:33,21

    299

   os.rek. (0:33,84; 1.89%)

 

 

100HM

    2.   

1:11,21

    324

   os.rek. (1:13,36; 3.01%)

 

 

100HM

    (finale) 9.   

1:11,30

    322

   os.rek. (1:13,36; 2.88%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:12,49

    307

   os.rek. (1:13,36; 1.2%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:12,17

    311

   os.rek. (1:13,36; 1.64%)

 

 

200HM

    2.   

2:36,08

    309

   os.rek. (2:37,67; 1.01%)

 

 

200HM

    (finale) 7.   

2:34,43

    320

   os.rek. (2:37,67; 2.09%)

 

 

100MM

    2.   

1:12,49

    334

   os.rek. (1:12,98; 0.67%)

 

 

100MM

    (finale) 12.   

1:12,38

    335

   os.rek. (1:12,98; 0.82%)

     

19.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:10,96

    436

   os.rek. (2:13,93; 2.26%)

 

 

200KM

    (finale) 6.   

2:09,45

    452

   os.rek. (2:13,93; 3.46%)

 

 

50PM

    1.   

0:33,37

    433

              (0:33,09; -0.83%)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:33,48

    428

              (0:33,09; -1.16%)

 

 

100PM

    1.   

1:14,37

    418

              (1:12,77; -2.15%)

 

 

100PM

    (finale) 2.   

1:13,39

    435

              (1:12,77; -0.84%)

 

 

200PM

    1.   

2:37,59

    446

   os.rek. (2:41,14; 2.25%)

 

 

200PM

    (finale) 3.   

2:36,51

    455

   os.rek. (2:41,14; 2.95%)

 

 

100MM

    1.   

1:07,02

    422

              (1:05,68; -1.99%)

 

 

100MM

    (finale) 2.   

1:04,84

    466

   os.rek. (1:05,68; 1.29%)

 

 

200MM

    1.   

2:26,04

    423

              (2:21,20; -3.31%)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:22,22

    458

              (2:21,20; -0.71%)

     

20.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:27,94

    381

   os.rek. (0:28,40; 1.64%)

 

 

50KM

    (finale) 13.   

0:28,65

    353

              (0:28,40; -0.87%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,28

    367

   os.rek. (0:28,40; 0.42%)

 

 

100KM

    15.   

1:04,83

    333

   os.rek. (1:04,84; 0.01%)

 

 

100KM

    (finale) 12.   

1:03,39

    356

   os.rek. (1:04,84; 2.28%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:34,61

    265

              (2:30,41; -2.71%)

 

 

50DM

    14.   

0:31,49

    331

   os.rek. (0:32,09; 1.9%)

 

 

50DM

    (finale) 14.   

0:31,82

    321

   os.rek. (0:32,09; 0.84%)

 

 

100DM

    14.   

1:14,34

    270

   os.rek. (1:15,43; 1.46%)

 

 

100DM

    (finale) 9.   

1:10,60

    315

   os.rek. (1:15,43; 6.84%)

 

 

100HM

    15.   

1:15,90

    267

   os.rek. (1:19,23; 4.38%)

 

 

100HM

    (finale) 15.   

1:15,98

    266

   os.rek. (1:19,23; 4.27%)

 

 

100MM

    16.   

1:14,48

    308

   os.rek. (1:15,72; 1.66%)

 

 

100MM

    (finale) 14.   

1:13,40

    321

   os.rek. (1:15,72; 3.16%)


Back