Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
02.02. - 04.02.2018, Maribor, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

DOBNIK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    46.   

0:36,23

    263

   os.rek. (0:37,26; 2.84%)

 

 

50DZ

    38.   

0:43,35

    177

   os.rek. (0:48,64; 12.2%)

 

 

50HZ

    21.   

0:40,40

    256

   os.rek. (0:43,41; 7.45%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:41,07

    244

   os.rek. (0:43,41; 5.69%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:28,15

    243

   os.rek. (1:31,12; 3.36%)

 

 

200HZ

    20.   

3:00,66

    287

   os.rek. (3:32,70; 17.73%)

 

 

100MZ

    23.   

1:27,45

    272

   os.rek. (1:35,87; 9.62%)

     

2.  

GLAVNIK Maruša, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    15.   

0:45,03

    257

   os.rek. (0:45,13; 0.22%)

 

 

100PZ

    16.   

1:41,50

    231

 

 

200PZ

    17.   

3:35,50

    243

 

 

100HZ

    19.   

1:27,07

    252

   os.rek. (1:34,65; 8.7%)

 

 

200HZ

    13.   

3:04,35

    270

   os.rek. (3:06,47; 1.14%)

 

 

100MZ

    15.   

1:29,63

    252

   os.rek. (1:33,85; 4.7%)

     

3.  

GOLČER Maruša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    0.   

1:15,03

    29

 

 

50HZ

    -1.   

1:15,03

    40

 

 

100HZ

    -1.   

2:28,30

    51

   os.rek. (2:38,13; 6.62%)

     

4.  

JOVAN Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:31,60

    397

 

 

50DZ

    11.   

0:35,27

    330

   os.rek. (0:35,46; 0.53%)

 

 

50DZ

    (finale) 10.   

0:34,62

    349

   os.rek. (0:35,46; 2.42%)

 

 

100DZ

    9.   

1:22,18

    293

 

 

200DZ

    (finale) 12.   

3:14,84

    231

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    12.   

1:21,02

    342

 

 

100MZ

    (finale) 11.   

1:19,10

    367

   os.rek. (1:19,95; 1.07%)

 

 

200MZ

    11.   

2:52,87

    350

   os.rek. (2:56,17; 1.9%)

 

 

200MZ

    (finale) 10.   

2:49,84

    369

   os.rek. (2:56,17; 3.72%)

 

 

400MZ

    (finale) 8.   

6:07,72

    351

   os.rek. (6:12,44; 1.28%)

     

5.  

NAVODNIK Sara, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:08,63

    408

 

 

100KZ

    (finale) 9.   

1:07,59

    427

   os.rek. (1:08,20; 0.9%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,54

    409

 

 

200KZ

    9.   

2:26,72

    430

   os.rek. (2:27,50; 0.53%)

 

 

200KZ

    (finale) 9.   

2:24,23

    453

   os.rek. (2:27,50; 2.26%)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:32,24

    385

 

 

400KZ

    11.   

5:11,49

    426

   os.rek. (5:17,52; 1.93%)

 

 

400KZ

    (finale) 11.   

5:14,89

    413

   os.rek. (5:17,52; 0.83%)

 

 

800KZ

    (finale) 7.   

10:42,10

    416

   os.rek. (11:12,60; 4.75%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:36,91

    336

   os.rek. (0:37,49; 1.57%)

 

 

100HZ

    13.   

1:19,33

    333

 

 

100HZ

    (finale) 11.   

1:18,06

    350

   os.rek. (1:18,94; 1.12%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:20,86

    315

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:19,88

    326

 

 

200HZ

    8.   

2:46,06

    370

   os.rek. (2:46,12; 0.03%)

 

 

200HZ

    (finale) 7.   

2:43,68

    386

   os.rek. (2:46,12; 1.49%)

     

6.  

POBERŽNIK Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    13.   

0:40,69

    348

   os.rek. (0:40,95; 0.63%)

 

 

50PZ

    (finale) 16.   

0:40,94

    342

   os.rek. (0:40,95; 0.02%)

 

 

100PZ

    11.   

1:28,96

    344

   os.rek. (1:29,57; 0.68%)

 

 

100PZ

    (finale) 12.   

1:27,09

    367

   os.rek. (1:29,57; 2.84%)

 

 

200PZ

    10.   

3:06,12

    377

   os.rek. (3:13,68; 4.06%)

 

 

200PZ

    (finale) 12.   

3:08,18

    365

   os.rek. (3:13,68; 2.92%)

 

 

50HZ

    8.   

0:37,20

    328

   os.rek. (0:37,92; 1.93%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:35,87

    366

   os.rek. (0:37,92; 5.71%)

 

 

100HZ

    20.   

1:21,89

    303

 

 

200HZ

    12.   

2:51,44

    336

 

 

200HZ

    (finale) 12.   

2:50,78

    340

   os.rek. (2:51,41; 0.36%)

     

7.  

PRINCL Nina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:32,65

    360

   os.rek. (0:33,65; 3.06%)

 

 

100KZ

    12.   

1:14,42

    320

   os.rek. (1:15,32; 1.2%)

 

 

50PZ

    9.   

0:42,33

    309

   os.rek. (0:43,88; 3.66%)

 

 

200PZ

    8.   

3:11,13

    349

   os.rek. (3:21,33; 5.33%)

 

 

200PZ

    (finale) 13.   

3:09,71

    356

   os.rek. (3:21,33; 6.12%)

 

 

50DZ

    11.   

0:36,64

    294

   os.rek. (0:39,43; 7.61%)

 

 

100MZ

    7.   

1:22,23

    327

   os.rek. (1:24,36; 2.59%)

 

 

100MZ

    (finale) 16.   

1:22,01

    329

   os.rek. (1:24,36; 2.86%)

     

8.  

AĆIMOVIĆ Luka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:30,12

    304

   os.rek. (0:30,37; 0.83%)

 

 

100KM

    10.   

1:06,99

    301

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:07,42

    296

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:24,45

    325

 

 

400KM

    5.   

5:04,81

    337

   os.rek. (5:06,10; 0.42%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:37,33

    336

   os.rek. (11:02,63; 3.96%)

 

 

1500KM

    (finale) 3.   

19:43,38

    368

   os.rek. (20:40,82; 4.85%)

 

 

200HM

    7.   

2:44,60

    264

 

 

200HM

    (finale) 11.   

2:41,42

    280

   os.rek. (2:42,82; 0.86%)

 

 

200MM

    8.   

2:43,57

    301

     

9.  

CAKOR Aldin, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    12.   

0:41,87

    219

   os.rek. (0:41,95; 0.19%)

 

 

50DM

    11.   

0:34,60

    250

   os.rek. (0:35,31; 2.05%)

 

 

50HM

    9.   

0:35,59

    243

   os.rek. (0:37,12; 4.29%)

 

 

100HM

    9.   

1:17,39

    252

   os.rek. (1:19,61; 2.86%)

 

 

200HM

    10.   

2:51,74

    232

   os.rek. (2:54,92; 1.85%)

 

 

200HM

    (finale) 14.   

2:50,06

    239

   os.rek. (2:54,92; 2.85%)

 

 

100MM

    13.   

1:21,12

    238

   os.rek. (1:29,87; 10.78%)

     

10.  

DURAKOVIĆ Agan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:34,34

    205

   os.rek. (0:36,51; 6.31%)

 

 

100KM

    30.   

1:18,31

    188

   os.rek. (1:21,51; 4.08%)

 

 

50PM

    13.   

0:42,50

    209

   os.rek. (0:48,95; 15.17%)

 

 

200PM

    18.   

3:24,04

    205

   os.rek. (3:26,10; 1%)

     

11.  

HOJNIK Črt, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:34,78

    197

   os.rek. (0:35,48; 2.01%)

 

 

100KM

    28.   

1:17,26

    196

   os.rek. (1:20,28; 3.9%)

 

 

200KM

    15.   

2:43,25

    225

   os.rek. (2:49,42; 3.77%)

 

 

400KM

    17.   

5:45,68

    231

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    20.   

0:41,11

    157

   os.rek. (0:41,45; 0.82%)

 

 

100HM

    15.   

1:28,93

    166

     

12.  

KREPEL Urban, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:30,60

    290

   os.rek. (0:31,27; 2.18%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:31,22

    273

   os.rek. (0:31,27; 0.16%)

 

 

100KM

    12.   

1:09,39

    271

   os.rek. (1:11,07; 2.42%)

 

 

50PM

    9.   

0:38,87

    274

   os.rek. (0:40,42; 3.98%)

 

 

100PM

    9.   

1:26,90

    262

 

 

200PM

    8.   

3:02,06

    289

   os.rek. (3:03,17; 0.6%)

 

 

200PM

    (finale) 13.   

2:59,99

    299

   os.rek. (3:03,17; 1.76%)

     

13.  

LAMOT Metod, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:33,67

    217

 

 

100KM

    20.   

1:12,71

    236

   os.rek. (1:15,77; 4.2%)

 

 

400KM

    15.   

5:36,80

    250

   os.rek. (5:54,12; 5.14%)

 

 

50HM

    12.   

0:36,88

    218

 

 

100HM

    10.   

1:19,18

    235

   os.rek. (1:21,36; 2.75%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:19,85

    229

   os.rek. (1:21,36; 1.89%)

 

 

200HM

    9.   

2:51,66

    232

   os.rek. (2:52,44; 0.45%)

 

 

200HM

    (finale) 15.   

2:51,74

    232

   os.rek. (2:52,44; 0.4%)

     

14.  

MRKONJIČ Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:35,58

    184

 

 

50PM

    17.   

0:45,92

    166

 

 

100PM

    14.   

1:39,67

    173

 

 

100MM

    14.   

1:27,87

    187

 

 

200MM

    13.   

3:10,64

    190

   os.rek. (3:13,25; 1.36%)

     

15.  

PRINCL Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    44.   

0:31,13

    275

   os.rek. (0:31,34; 0.67%)

 

 

50DM

    37.   

0:35,94

    223

 

 

100DM

    20.   

1:20,48

    213

   os.rek. (1:20,64; 0.19%)

 

 

200DM

    (finale) 15.   

3:06,05

    198

   os.rek. (3:12,14; 3.27%)

 

 

100HM

    20.   

1:19,12

    236

   os.rek. (1:22,08; 3.74%)

 

 

100MM

    34.   

1:21,76

    232

   os.rek. (1:34,68; 15.8%)

     

16.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    13.   

0:35,16

    238

   os.rek. (0:35,94; 2.21%)

 

 

50HM

    5.   

0:33,90

    281

   os.rek. (0:33,98; 0.23%)

 

 

50HM

    (finale) 9.   

0:33,30

    297

   os.rek. (0:33,98; 2.04%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:33,89

    281

   os.rek. (0:33,98; 0.26%)

 

 

100HM

    4.   

1:12,68

    304

   os.rek. (1:14,89; 3.04%)

 

 

100HM

    (finale) 10.   

1:11,35

    322

   os.rek. (1:14,89; 4.96%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:14,02

    288

   os.rek. (1:14,89; 1.17%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:13,32

    297

   os.rek. (1:14,89; 2.14%)

 

 

200HM

    4.   

2:39,44

    290

   os.rek. (2:42,97; 2.21%)

 

 

200HM

    (finale) 9.   

2:36,20

    309

   os.rek. (2:42,97; 4.33%)

 

 

100MM

    5.   

1:15,83

    291

   os.rek. (1:16,91; 1.42%)

     

17.  

SKLEDAR Žan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:29,63

    319

   os.rek. (0:30,36; 2.46%)

 

 

100KM

    20.   

1:05,27

    326

   os.rek. (1:07,93; 4.07%)

 

 

200KM

    16.   

2:20,41

    354

   os.rek. (2:29,14; 6.21%)

 

 

200KM

    (finale) 15.   

2:21,20

    348

   os.rek. (2:29,14; 5.62%)

 

 

400KM

    21.   

5:03,83

    340

   os.rek. (5:32,21; 9.34%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:45,91

    247

   os.rek. (12:01,08; 2.14%)

 

 

1500KM

    (finale) 16.   

21:54,00

    268

   os.rek. (22:35,24; 3.13%)

 

 

50DM

    28.   

0:34,47

    252

   os.rek. (0:35,59; 3.24%)

     

18.  

VEJNOVIČ Aljaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    -1.   

1:36,32

    192

 

 

100DM

    0.   

1:36,32

    124

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    -1.   

1:30,36

    158

   os.rek. (1:34,49; 4.57%)

     

19.  

VERDNIK Vid, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:30,71

    287

   os.rek. (0:31,17; 1.49%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,93

    281

   os.rek. (0:31,17; 0.77%)

 

 

100KM

    32.   

1:08,64

    280

   os.rek. (1:09,88; 1.8%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:07,67

    292

   os.rek. (1:09,88; 3.26%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:31,13

    284

   os.rek. (2:31,31; 0.11%)

 

 

50DM

    31.   

0:34,74

    247

   os.rek. (0:35,82; 3.1%)

 

 

100HM

    22.   

1:19,81

    230

 

 

100MM

    29.   

1:19,76

    250

   os.rek. (1:26,19; 8.06%)


Back