Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - MM Pingvinček
09.03. - 10.03.2019, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200PZ

    10.   

3:05,72

    420

              (2:59,56; -3.31%)

 

 

100HZ

    13.   

1:20,11

    381

              (1:20,08; -0.03%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    13.   

0:40,74

    375

   os.rek. (0:41,73; 2.43%)

 

 

100HZ

    15.   

1:16,99

    429

   os.rek. (1:17,97; 1.27%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 7.   

1:16,81

    432

   os.rek. (1:17,97; 1.51%)

(kadetinje)
     

3.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    8.   

1:22,57

    468

              (1:19,42; -3.81%)

(mladinke)

 

 

50DZ

    12.   

0:32,79

    413

              (0:32,02; -2.34%)

(mladinke)
     

4.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:29,71

    505

              (0:29,16; -1.85%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:29,68

    507

              (0:29,16; -1.75%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    14.   

1:15,27

    459

              (1:10,59; -6.21%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:12,98

    504

              (1:10,59; -3.27%)

(kadetinje+absolutno)
     

5.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:28,29

    585

   os.rek. (0:28,47; 0.63%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:27,80

    617

   os.rek. (0:28,47; 2.41%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    4.   

1:00,75

    616

   os.rek. (1:01,73; 1.61%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    3.   

1:15,06

    623

              (1:13,03; -2.7%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    3.   

2:41,13

    643

              (2:35,10; -3.74%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 7.   

2:44,65

    603

              (2:35,10; -5.8%)

(kadetinje+absolutno)
     

6.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:28,56

    569

   os.rek. (0:28,64; 0.28%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:28,61

    566

   os.rek. (0:28,64; 0.1%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    5.   

1:01,75

    587

   os.rek. (1:03,13; 2.23%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    4.   

0:30,62

    507

              (0:30,55; -0.22%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    9.   

1:13,50

    493

              (1:11,88; -2.2%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:12,76

    509

              (1:11,88; -1.2%)

(kadetinje+absolutno)
     

7.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:30,81

    453

              (0:30,80; -0.03%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    21.   

1:18,15

    410

              (1:17,07; -1.38%)

(kadetinje)
     

8.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    6.   

1:11,73

    531

   os.rek. (1:14,32; 3.61%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 7.   

1:11,43

    538

   os.rek. (1:14,32; 4.04%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    2.   

2:33,97

    549

              (2:33,45; -0.33%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 2.   

2:31,99

    571

   os.rek. (2:33,45; 0.96%)

(mladinke+absolutno)
     

9.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:04,24

    521

              (1:02,81; -2.22%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    11.   

2:17,95

    549

              (2:11,86; -4.41%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 2.   

2:15,41

    580

              (2:11,86; -2.62%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    8.   

4:50,06

    541

              (4:39,84; -3.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    15.   

9:58,39

    531

              (9:33,08; -4.22%)

(kadetinje+absolutno)
     

10.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    10.   

0:33,69

    456

   os.rek. (0:35,57; 5.58%)

(kadeti)

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:33,58

    461

   os.rek. (0:35,57; 5.92%)

(kadeti)

 

 

100DM

    9.   

1:01,76

    524

              (1:01,57; -0.3%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 5.   

1:02,03

    518

              (1:01,57; -0.74%)

(kadeti+absolutno)
     

11.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:27,61

    434

   os.rek. (0:27,72; 0.39%)

(kadeti)

 

 

200PM

    17.   

3:06,97

    310

   os.rek. (3:33,99; 14.45%)


Back