Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Pomlad
13.04.2019, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    4.   

1:08,33

    433

   os.rek. (1:10,78; 3.58%)

(deklice)

 

 

400KZ

    6.   

5:23,96

    388

   os.rek. (5:47,39; 7.23%)

(deklice)

 

 

50HZ

    3.   

0:34,32

    490

   os.rek. (0:34,71; 1.13%)

(deklice)
     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    4.   

0:32,65

    418

   os.rek. (0:33,36; 2.17%)

(deklice)

 

 

200DZ

    1.   

2:38,76

    451

   os.rek. (2:39,26; 0.31%)

(deklice)

 

 

50HZ

    6.   

0:35,57

    440

   os.rek. (0:36,07; 1.4%)

(deklice)
     

3.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    2.   

1:10,48

    560

   os.rek. (1:10,59; 0.15%)

(kadetinje+absolutno)
     

4.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    22.   

1:35,97

    156

   os.rek. (1:50,55; 15.19%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    11.   

0:52,44

    176

   os.rek. (0:55,09; 5.05%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    20.   

0:55,96

    83

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    17.   

0:46,42

    198

   os.rek. (0:56,90; 22.57%)

(ml.deklice)
     

5.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    30.   

1:25,41

    221

   os.rek. (1:31,70; 7.36%)

 

 

50PZ

    23.   

0:50,75

    194

   os.rek. (0:53,50; 5.41%)

 

 

50DZ

    22.   

0:47,22

    138

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    22.   

0:43,52

    240

   os.rek. (0:44,66; 2.61%)

     

6.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:01,73

    587

              (1:01,04; -1.11%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    1.   

0:32,64

    569

   os.rek. (0:32,75; 0.33%)

(kadetinje+absolutno)
     

7.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:11,09

    384

   os.rek. (1:12,58; 2.09%)

(deklice)

 

 

50PZ

    1.   

0:36,61

    517

   os.rek. (0:36,75; 0.38%)

(deklice+absolutno)

 

 

200HZ

    9.   

2:58,33

    336

   os.rek. (3:57,07; 32.93%)

(deklice)
     

8.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:12,34

    433

   os.rek. (5:37,74; 8.13%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    14.   

0:36,56

    405

   os.rek. (0:40,41; 10.53%)

     

9.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:18,88

    281

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    5.   

0:46,88

    246

   os.rek. (0:49,42; 5.41%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    9.   

0:44,15

    169

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    4.   

0:41,55

    276

   os.rek. (0:53,66; 29.14%)

(ml.deklice)
     

10.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    18.   

1:30,60

    185

   os.rek. (1:37,57; 7.69%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    20.   

0:54,10

    160

   os.rek. (0:55,63; 2.82%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    14.   

0:48,89

    124

   os.rek. (0:50,50; 3.29%)

 

 

50HZ

    11.   

0:44,63

    222

   os.rek. (0:46,63; 4.48%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:44,42

    226

   os.rek. (0:46,63; 4.97%)

(ml.deklice)
     

11.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    28.   

1:22,88

    242

   os.rek. (1:32,63; 11.76%)

 

 

50PZ

    21.   

0:49,23

    212

              (0:47,85; -2.8%)

 

 

50DZ

    19.   

0:41,81

    199

   os.rek. (0:49,17; 17.6%)

 

 

50HZ

    18.   

0:41,86

    270

   os.rek. (0:46,93; 12.11%)

     

12.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:15,02

    422

   os.rek. (5:40,10; 7.96%)

(deklice)

 

 

50HZ

    7.   

0:37,00

    391

              (0:36,62; -1.02%)

(deklice)
     

13.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:10,37

    396

   os.rek. (1:11,20; 1.17%)

 

 

50PZ

    10.   

0:40,43

    384

              (0:40,12; -0.76%)

 

 

50DZ

    11.   

0:35,03

    339

              (0:34,94; -0.25%)

 

 

50HZ

    12.   

0:36,17

    418

   os.rek. (0:46,20; 27.73%)

(kadetinje)
     

14.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:12,15

    368

   os.rek. (1:12,87; 0.99%)

(deklice)

 

 

400KZ

    7.   

5:33,98

    354

   os.rek. (5:50,34; 4.89%)

(deklice)

 

 

50HZ

    8.   

0:37,88

    364

   os.rek. (0:38,68; 2.11%)

(deklice)
     

15.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:13,37

    350

   os.rek. (1:16,42; 4.15%)

(deklice)

 

 

50PZ

    16.   

0:46,42

    254

   os.rek. (0:49,85; 7.38%)

 

 

50DZ

    12.   

0:37,99

    265

   os.rek. (0:42,43; 11.68%)

 

 

50HZ

    10.   

0:38,67

    342

   os.rek. (0:39,54; 2.24%)

(deklice)
     

16.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    24.   

1:17,29

    299

   os.rek. (1:22,58; 6.84%)

 

 

50PZ

    11.   

0:44,07

    296

   os.rek. (0:45,51; 3.26%)

 

 

50DZ

    17.   

0:40,80

    214

   os.rek. (0:43,44; 6.47%)

 

 

50HZ

    15.   

0:40,61

    295

   os.rek. (0:41,86; 3.07%)

     

17.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    29.   

1:20,03

    201

   os.rek. (1:24,94; 6.13%)

 

 

50PM

    19.   

0:43,36

    214

   os.rek. (0:45,03; 3.85%)

 

 

50DM

    21.   

0:47,63

    104

              (0:45,99; -3.44%)

 

 

50HM

    18.   

0:40,96

    202

   os.rek. (0:42,59; 3.97%)

     

18.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

4:27,22

    558

   os.rek. (4:38,17; 4.09%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    12.   

0:28,59

    482

              (0:28,52; -0.24%)

(kadeti+absolutno)
     

19.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    7.   

0:32,87

    492

              (0:32,71; -0.48%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    3.   

2:37,74

    517

              (2:37,55; -0.12%)

(kadeti+absolutno)
     

20.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:21,16

    193

              (1:19,71; -1.78%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    16.   

0:47,15

    107

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    16.   

0:41,78

    190

   os.rek. (0:45,08; 7.89%)

(ml.dečki)
     

21.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

5:25,46

    309

   os.rek. (5:55,03; 9.08%)

 

 

50DM

    26.   

0:34,18

    282

   os.rek. (0:36,07; 5.52%)

     

22.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    27.   

1:19,25

    207

   os.rek. (1:25,90; 8.39%)

 

 

50PM

    28.   

0:47,97

    158

   os.rek. (0:50,10; 4.44%)

 

 

50DM

    20.   

0:45,80

    117

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    15.   

0:40,23

    213

   os.rek. (0:40,99; 1.88%)

     

23.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    36.   

1:19,63

    204

   os.rek. (1:25,29; 7.1%)

 

 

50DM

    30.   

0:40,66

    167

   os.rek. (0:45,58; 12.1%)

 

 

50HM

    15.   

0:38,27

    247

   os.rek. (0:39,64; 3.57%)

 

 

200HM

    5.   

3:10,16

    203

   os.rek. (3:22,04; 6.24%)

     

24.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:19,07

    208

   os.rek. (1:33,43; 18.16%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    19.   

0:49,14

    147

   os.rek. (0:52,64; 7.12%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    7.   

0:39,88

    177

   os.rek. (0:41,72; 4.61%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    15.   

0:41,38

    196

   os.rek. (0:43,51; 5.14%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:40,66

    206

   os.rek. (0:43,51; 7%)

(ml.dečki)
     

25.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:08,08

    327

   os.rek. (1:08,18; 0.14%)

(dečki)

 

 

400KM

    7.   

4:59,80

    395

   os.rek. (5:29,39; 9.86%)

(dečki)

 

 

50PM

    4.   

0:37,69

    326

   os.rek. (0:38,23; 1.43%)

(dečki)

 

 

200PM

    3.   

2:55,89

    373

   os.rek. (3:10,40; 8.24%)

(dečki)
     

26.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    18.   

1:11,61

    281

   os.rek. (1:12,47; 1.2%)

 

 

50PM

    15.   

0:41,79

    239

   os.rek. (0:46,73; 11.82%)

(dečki)

 

 

50DM

    15.   

0:38,87

    192

              (0:38,36; -1.31%)

     

27.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:37,31

    499

   os.rek. (4:51,91; 5.26%)

(dečki)

 

 

200HM

    1.   

2:23,46

    474

   os.rek. (2:30,57; 4.95%)

(dečki+absolutno)
     

28.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    26.   

1:26,17

    161

   os.rek. (1:32,08; 6.85%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    7.   

0:44,53

    197

   os.rek. (0:48,48; 8.87%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    19.   

0:52,44

    78

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    8.   

3:15,93

    186

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

29.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    9.   

5:10,67

    355

   os.rek. (5:46,57; 11.55%)

(dečki)

 

 

50DM

    6.   

0:32,87

    317

   os.rek. (0:36,49; 11.01%)

(dečki)
     

30.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:05,03

    375

   os.rek. (1:09,16; 6.35%)

(dečki)

 

 

50PM

    7.   

0:38,52

    305

   os.rek. (0:42,14; 9.39%)

(dečki)

 

 

50HM

    1.   

0:32,24

    414

   os.rek. (0:33,22; 3.03%)

(dečki)
     

31.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:45,71

    456

   os.rek. (5:00,23; 5.08%)

(dečki)

 

 

50PM

    2.   

0:35,03

    406

   os.rek. (0:37,78; 7.85%)

(dečki)
     

32.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:18,97

    209

   os.rek. (1:25,78; 8.62%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    5.   

3:41,10

    188

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    11.   

0:43,82

    134

   os.rek. (0:48,27; 10.15%)

 

 

50HM

    9.   

0:39,86

    219

   os.rek. (0:43,22; 8.42%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:38,89

    236

   os.rek. (0:43,22; 11.13%)

(ml.dečki)
     

33.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:58,87

    505

   os.rek. (1:00,04; 1.98%)

(dečki)

 

 

200DM

    2.   

2:33,58

    382

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

34.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:16,37

    231

   os.rek. (1:17,47; 1.44%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    14.   

0:47,53

    162

              (0:47,27; -0.54%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    6.   

0:38,39

    199

   os.rek. (0:38,92; 1.38%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    13.   

0:41,09

    200

              (0:40,25; -2.04%)

(ml.dečki)

Back