Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
23.03.2019, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    15.   

1:11,62

    376

              (1:10,78; -1.17%)

(deklice)

 

 

100DZ

    11.   

1:30,91

    227

   os.rek. (1:32,17; 1.38%)

 

 

50HZ

    1.   

0:34,99

    462

              (0:34,71; -0.8%)

(deklice)
     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    6.   

6:28,57

    225

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    1.   

3:21,73

    327

   os.rek. (3:45,20; 11.63%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    4.   

0:43,95

    233

   os.rek. (0:52,29; 18.97%)

(ml.deklice)
     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

5:28,91

    371

   os.rek. (5:45,95; 5.18%)

(deklice)

 

 

200PZ

    6.   

3:11,68

    382

   os.rek. (3:19,61; 4.13%)

(deklice)

 

 

100DZ

    1.   

1:12,81

    442

              (1:12,59; -0.3%)

(deklice)
     

4.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:37,79

    470

              (0:37,46; -0.87%)

(mladinke)

 

 

200PZ

    1.   

3:07,29

    409

              (2:59,56; -4.12%)

 

 

50HZ

    5.   

0:38,94

    335

              (0:36,88; -5.29%)

     

5.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    1.   

0:35,41

    446

   os.rek. (0:36,64; 3.47%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    1.   

2:47,68

    404

   os.rek. (3:17,08; 17.53%)

     

6.  

KNEGO Gaja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    37.   

1:44,01

    122

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    26.   

0:47,65

    183

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

5:06,01

    461

              (5:04,21; -0.58%)

(mladinke)

 

 

50PZ

    1.   

0:37,46

    483

              (0:36,86; -1.6%)

(mladinke+absolutno)
     

8.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    23.   

1:44,89

    119

   os.rek. (1:57,49; 12.01%)

 

 

50PZ

    5.   

0:49,91

    204

   os.rek. (0:50,37; 0.92%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    6.   

3:50,45

    219

              (3:48,83; -0.7%)

(ml.deklice)
     

9.  

MEDIĆ Stella, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

2:07,67

    66

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    5.   

0:58,78

    125

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    4.   

4:28,34

    139

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

MEŠIĆ Anja, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

1:00,62

    114

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    2.   

0:57,94

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    34.   

1:31,70

    179

   os.rek. (1:46,55; 16.19%)

 

 

50PZ

    14.   

0:55,53

    148

              (0:53,50; -3.65%)

 

 

50HZ

    21.   

0:44,66

    222

   os.rek. (0:48,53; 8.66%)

     

12.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

5:27,76

    375

   os.rek. (6:01,89; 10.41%)

(deklice)

 

 

50PZ

    3.   

0:40,38

    385

   os.rek. (0:40,91; 1.31%)

(deklice)

 

 

200PZ

    3.   

3:06,21

    416

   os.rek. (3:09,24; 1.62%)

(deklice)
     

13.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:36,75

    512

   os.rek. (0:36,79; 0.1%)

(deklice+absolutno)

 

 

200PZ

    2.   

3:04,06

    431

              (3:01,79; -1.23%)

(deklice)

 

 

100DZ

    9.   

1:26,66

    262

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

3:08,26

    403

   os.rek. (3:13,34; 2.69%)

 

 

50HZ

    3.   

0:36,75

    399

   os.rek. (0:37,30; 1.49%)

     

15.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:09,12

    418

   os.rek. (1:12,00; 4.16%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    7.   

0:40,41

    300

   os.rek. (0:44,98; 11.3%)

 

 

400MZ

    1.   

6:28,36

    322

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:06,31

    474

   os.rek. (1:06,73; 0.63%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    3.   

2:52,73

    370

   os.rek. (3:39,51; 27.08%)

     

17.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    32.   

1:30,03

    189

              (1:28,71; -1.46%)

 

 

50HZ

    19.   

0:44,24

    228

   os.rek. (0:44,29; 0.11%)

     

18.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    21.   

6:33,38

    217

   os.rek. (6:50,29; 4.29%)

 

 

200PZ

    15.   

3:39,70

    253

   os.rek. (3:50,03; 4.7%)

     

19.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:11,29

    381

              (1:10,99; -0.42%)

(deklice)

 

 

50HZ

    6.   

0:36,74

    399

              (0:36,62; -0.32%)

(deklice)

 

 

400MZ

    5.   

6:07,41

    381

   os.rek. (6:19,78; 3.36%)

(deklice)
     

20.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:11,20

    383

   os.rek. (1:13,35; 3.01%)

 

 

400KZ

    4.   

5:35,82

    349

   os.rek. (5:45,05; 2.74%)

 

 

50PZ

    2.   

0:40,60

    379

              (0:40,12; -1.18%)

     

21.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    2.   

0:33,79

    513

              (0:33,67; -0.35%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400MZ

    1.   

5:27,28

    539

              (5:23,88; -1.03%)

(mladinke+absolutno)
     

22.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:12,87

    357

   os.rek. (1:15,06; 3%)

(deklice)

 

 

50HZ

    10.   

0:38,68

    342

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)

 

 

400MZ

    7.   

6:43,73

    287

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

5:43,33

    326

   os.rek. (6:34,87; 15.01%)

(deklice)

 

 

200HZ

    7.   

2:54,89

    356

   os.rek. (3:06,59; 6.68%)

(deklice)
     

24.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    16.   

6:01,99

    278

   os.rek. (6:41,63; 10.95%)

 

 

200PZ

    14.   

3:36,74

    264

              (3:36,27; -0.21%)

     

25.  

BATYRSHIN Artem, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    22.   

1:56,56

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    21.   

1:01,98

    73

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    16.   

0:53,97

    88

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    19.   

6:28,49

    181

   os.rek. (6:57,16; 7.37%)

 

 

200PM

    11.   

3:32,94

    210

   os.rek. (3:35,62; 1.25%)

     

27.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    1.   

0:30,56

    486

              (0:30,20; -1.17%)

(kadeti)

 

 

400MM

    1.   

4:59,12

    541

   os.rek. (5:07,18; 2.69%)

(kadeti+absolutno)
     

28.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:19,71

    203

   os.rek. (1:24,22; 5.65%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    1.   

3:36,29

    200

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    1.   

3:05,57

    219

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

29.  

FAJON Jaka, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    22.   

1:05,68

    61

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    20.   

0:58,26

    70

   os.rek. (brez rezultata)

     

30.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:36,16

    369

   os.rek. (0:36,65; 1.35%)

 

 

50HM

    2.   

0:32,83

    392

   os.rek. (0:32,87; 0.12%)

     

31.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:09,31

    310

   os.rek. (1:10,63; 1.9%)

 

 

50HM

    7.   

0:35,53

    309

   os.rek. (0:37,08; 4.36%)

 

 

400MM

    3.   

6:18,67

    267

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    16.   

6:13,39

    204

   os.rek. (7:20,09; 17.86%)

 

 

50HM

    14.   

0:40,99

    201

   os.rek. (0:44,98; 9.73%)

 

 

200HM

    13.   

3:10,22

    203

   os.rek. (3:23,44; 6.94%)

     

33.  

LIU Yisi, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:35,09

    404

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

200PM

    3.   

2:56,56

    369

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

34.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:42,81

    94

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    2.   

0:51,37

    128

   os.rek. (0:55,17; 7.39%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    7.   

4:20,48

    115

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    11.   

0:50,97

    104

   os.rek. (1:04,14; 25.83%)

     

35.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

6:34,90

    173

   os.rek. (7:37,94; 15.96%)

 

 

50PM

    5.   

0:38,68

    301

   os.rek. (0:39,34; 1.7%)

 

 

200PM

    3.   

3:26,29

    231

   os.rek. (3:29,49; 1.55%)

     

36.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:08,18

    325

   os.rek. (1:13,74; 8.15%)

(dečki)

 

 

50PM

    3.   

0:38,23

    312

   os.rek. (0:39,81; 4.13%)

(dečki)
     

37.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    21.   

1:54,02

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    19.   

0:59,19

    84

   os.rek. (1:09,55; 17.5%)

 

 

50HM

    19.   

0:56,61

    76

   os.rek. (1:06,70; 17.82%)

     

38.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    1.   

0:29,69

    530

   os.rek. (0:30,78; 3.67%)

(dečki+absolutno)

 

 

400MM

    2.   

5:15,72

    460

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

39.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:41,56

    98

   os.rek. (1:44,49; 2.88%)

 

 

50PM

    12.   

0:56,33

    97

              (0:52,79; -6.28%)

 

 

50HM

    5.   

0:46,68

    136

   os.rek. (0:52,58; 12.63%)

 

 

200HM

    6.   

3:46,26

    121

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    15.   

6:47,72

    157

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PM

    8.   

3:43,66

    181

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    14.   

0:43,73

    166

   os.rek. (0:46,06; 5.32%)

(ml.dečki)
     

41.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:07,12

    341

   os.rek. (1:10,63; 5.22%)

(dečki)

 

 

100DM

    2.   

1:17,15

    269

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

50HM

    10.   

0:37,39

    265

   os.rek. (0:39,07; 4.49%)

     

42.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    9.   

5:24,24

    312

   os.rek. (5:41,66; 5.37%)

(dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:33,22

    378

   os.rek. (0:34,21; 2.98%)

(dečki)

 

 

200HM

    3.   

2:35,81

    370

   os.rek. (2:44,37; 5.49%)

(dečki)
     

43.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

1:00,47

    466

   os.rek. (1:09,59; 15.08%)

(mladinci)

 

 

50PM

    3.   

0:38,38

    309

   os.rek. (0:40,27; 4.92%)

     

44.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    4.   

0:35,04

    322

              (0:34,09; -2.71%)

(dečki)

 

 

200HM

    4.   

2:37,32

    360

              (2:35,45; -1.18%)

(dečki)
     

45.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:46,06

    86

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    4.   

0:51,93

    124

   os.rek. (0:52,28; 0.67%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    9.   

0:50,28

    109

              (0:50,21; -0.13%)

     

46.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    1.   

2:41,15

    485

   os.rek. (2:42,14; 0.61%)

(dečki)

 

 

400MM

    1.   

5:13,39

    471

   os.rek. (5:17,79; 1.4%)

(dečki)
     

47.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:45,76

    87

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    13.   

0:57,04

    94

   os.rek. (0:58,00; 1.68%)

 

 

200PM

    6.   

4:15,21

    122

   os.rek. (brez rezultata)

     

48.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    4.   

0:33,38

    373

   os.rek. (0:33,42; 0.11%)

 

 

200HM

    5.   

2:44,32

    315

   os.rek. (3:06,22; 13.32%)


Back