Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 4. kolo ljubljanske regije
06.04.2019, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    13.   

2:32,19

    409

   os.rek. (3:07,40; 23.13%)

(deklice)

 

 

50DZ

    7.   

0:38,65

    252

              (0:36,72; -4.99%)

 

 

100HZ

    1.   

1:15,66

    452

   os.rek. (1:16,01; 0.46%)

(deklice)
     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

3:01,93

    239

   os.rek. (3:38,79; 20.26%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:31,27

    346

   os.rek. (1:53,14; 23.96%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    4.   

3:21,08

    246

   os.rek. (3:49,22; 13.99%)

(ml.deklice)
     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    8.   

2:31,16

    417

   os.rek. (2:38,07; 4.57%)

(deklice)

 

 

200DZ

    1.   

2:39,26

    447

   os.rek. (2:43,20; 2.47%)

(deklice)

 

 

200MZ

    3.   

2:46,64

    433

   os.rek. (2:48,24; 0.96%)

(deklice)
     

4.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:26,22

    461

   os.rek. (2:29,60; 2.31%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    4.   

1:32,32

    335

              (1:31,19; -1.22%)

     

5.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    1.   

2:11,04

    640

              (2:10,83; -0.16%)

(mladinke+absolutno)
     

6.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:26,06

    462

   os.rek. (2:31,08; 3.43%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    1.   

1:11,53

    535

              (1:10,59; -1.31%)

(kadetinje+absolutno)
     

7.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    19.   

3:28,87

    158

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    13.   

1:51,02

    192

   os.rek. (2:00,33; 8.38%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    9.   

3:46,09

    173

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

8.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:24,56

    477

   os.rek. (2:25,01; 0.31%)

(mladinke)
     

9.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    3.   

2:19,30

    533

              (2:18,36; -0.67%)

(mladinke+absolutno)
     

10.  

MEDIĆ Stella, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:58,51

    66

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    9.   

2:13,52

    110

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    4.   

2:12,25

    84

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

MEŠIĆ Anja, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:48,22

    118

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    7.   

2:09,08

    122

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    14.   

2:33,07

    402

   os.rek. (2:43,47; 6.79%)

(deklice)

 

 

800KZ

    5.   

11:08,41

    381

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)

 

 

100PZ

    5.   

1:28,75

    377

   os.rek. (1:32,51; 4.23%)

(deklice)
     

13.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    16.   

2:35,22

    385

   os.rek. (2:59,76; 15.8%)

(deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:25,08

    428

              (1:23,67; -1.65%)

(deklice)

 

 

50DZ

    4.   

0:34,39

    358

   os.rek. (0:35,90; 4.39%)

(deklice)
     

14.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:31,09

    441

   os.rek. (0:33,63; 8.16%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    6.   

2:26,84

    455

   os.rek. (2:38,41; 7.87%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    7.   

0:36,11

    309

   os.rek. (0:37,77; 4.59%)

     

15.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:56,12

    263

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    3.   

1:40,54

    259

   os.rek. (1:50,55; 9.95%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    2.   

3:14,14

    274

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

16.  

RUPNIK Nina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:31,50

    424

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    11.   

3:17,55

    187

   os.rek. (3:47,75; 15.28%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    16.   

1:54,86

    174

   os.rek. (2:07,76; 11.23%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    8.   

3:36,62

    197

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

18.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    34.   

3:19,87

    180

              (3:14,86; -2.5%)

 

 

100PZ

    18.   

1:48,98

    203

   os.rek. (1:57,02; 7.37%)

 

 

200MZ

    12.   

3:41,30

    185

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:21,02

    514

              (2:20,76; -0.18%)

(mladinke+absolutno)
     

20.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    32.   

3:06,35

    222

   os.rek. (3:13,84; 4.01%)

 

 

100PZ

    15.   

1:44,52

    230

              (1:43,58; -0.89%)

 

 

200MZ

    11.   

3:30,66

    214

   os.rek. (3:32,07; 0.66%)

     

21.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:31,06

    418

   os.rek. (2:40,72; 6.39%)

(deklice)

 

 

50DZ

    5.   

0:34,73

    348

   os.rek. (0:37,23; 7.19%)

(deklice)

 

 

200DZ

    3.   

3:12,87

    251

   os.rek. (3:32,44; 10.14%)

     

22.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    10.   

2:33,78

    396

   os.rek. (3:00,65; 17.47%)

 

 

100PZ

    3.   

1:31,06

    349

              (1:28,61; -2.69%)

 

 

50DZ

    6.   

0:35,20

    334

              (0:34,94; -0.73%)

     

23.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:23,45

    488

              (2:21,87; -1.1%)

(mladinke)

 

 

50DZ

    1.   

0:33,17

    399

   os.rek. (0:33,92; 2.26%)

(mladinke)
     

24.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:30,92

    448

   os.rek. (0:33,57; 8.57%)

(deklice)

 

 

200KZ

    17.   

2:35,31

    384

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)

 

 

100HZ

    9.   

1:23,40

    338

   os.rek. (1:25,40; 2.39%)

(deklice)
     

25.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    27.   

2:47,97

    304

   os.rek. (2:52,92; 2.94%)

 

 

100PZ

    13.   

1:43,37

    238

   os.rek. (1:44,32; 0.91%)

 

 

200MZ

    8.   

3:07,92

    302

   os.rek. (3:13,66; 3.05%)

     

26.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    29.   

2:51,69

    284

   os.rek. (2:58,82; 4.15%)

 

 

200MZ

    9.   

3:08,41

    299

   os.rek. (3:20,92; 6.63%)

     

27.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

2:21,47

    509

              (2:13,11; -5.9%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:31,41

    470

              (0:30,86; -1.75%)

(absolutno)
     

28.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:44,29

    105

   os.rek. (0:55,48; 25.26%)

 

 

100PM

    5.   

1:56,44

    118

   os.rek. (2:10,84; 12.36%)

 

 

100HM

    8.   

1:53,06

    96

   os.rek. (1:56,31; 2.87%)

     

29.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    1.   

1:11,66

    506

              (1:07,89; -5.26%)

(absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:18,14

    562

              (2:11,73; -4.64%)

(absolutno)
     

30.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:57,29

    190

   os.rek. (3:23,28; 14.65%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    1.   

1:40,79

    182

   os.rek. (1:50,14; 9.27%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    1.   

3:16,26

    195

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

31.  

FAJON Jaka, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:52,93

    61

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:06,23

    527

   os.rek. (2:06,89; 0.52%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    3.   

0:28,51

    486

   os.rek. (0:29,10; 2.06%)

(mladinci+absolutno)
     

33.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    4.   

2:07,38

    513

              (2:05,49; -1.48%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    4.   

0:29,45

    441

   os.rek. (0:30,05; 2.03%)

(mladinci)
     

34.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:31,25

    299

   os.rek. (0:33,16; 6.11%)

 

 

200KM

    11.   

2:40,08

    258

              (2:39,54; -0.33%)

 

 

100HM

    3.   

1:17,97

    294

   os.rek. (1:20,94; 3.8%)

     

35.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    19.   

2:59,81

    182

   os.rek. (3:14,31; 8.06%)

 

 

100PM

    11.   

1:44,88

    161

   os.rek. (1:53,24; 7.97%)

     

36.  

LIU Yisi, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:26,95

    467

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

200KM

    11.   

2:31,32

    306

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100PM

    2.   

1:19,77

    367

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

37.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:55,84

    195

   os.rek. (3:17,87; 12.52%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    2.   

1:49,65

    141

   os.rek. (1:56,55; 6.29%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    2.   

3:26,64

    167

   os.rek. (3:45,53; 9.14%)

(ml.dečki)
     

38.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    5.   

2:25,37

    345

   os.rek. (2:35,09; 6.68%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:40,11

    352

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    3.   

19:51,72

    390

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100PM

    5.   

1:23,81

    316

   os.rek. (1:26,70; 3.44%)

(dečki)
     

39.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:52,41

    63

   os.rek. (1:02,82; 19.86%)

 

 

100PM

    14.   

2:12,49

    80

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:13,75

    443

   os.rek. (2:19,88; 4.58%)

(dečki)

 

 

50DM

    2.   

0:29,54

    437

              (0:29,09; -1.52%)

(dečki)

 

 

100HM

    1.   

1:06,74

    468

   os.rek. (1:10,91; 6.24%)

(dečki)
     

41.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    10.   

3:48,08

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    3.   

0:51,52

    82

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    3.   

4:03,54

    102

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    21.   

3:09,83

    155

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    9.   

1:45,64

    158

   os.rek. (1:51,55; 5.59%)

(ml.dečki)
     

43.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:03,19

    567

              (2:01,35; -1.49%)

(mladinci+absolutno)
     

44.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    4.   

2:25,21

    346

   os.rek. (2:36,33; 7.65%)

(dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:12,06

    372

   os.rek. (1:14,50; 3.38%)

(dečki)
     

45.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:23,06

    362

              (2:05,69; -12.14%)

     

46.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:27,40

    444

   os.rek. (0:30,15; 10.03%)

(mladinci)
     

47.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:18,36

    400

   os.rek. (2:22,76; 3.18%)

(dečki)

 

 

200MM

    1.   

2:33,37

    410

   os.rek. (2:34,71; 0.87%)

(dečki)
     

48.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    17.   

3:02,53

    174

   os.rek. (3:29,14; 14.57%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    6.   

1:43,96

    165

   os.rek. (1:49,66; 5.48%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    4.   

3:19,63

    186

   os.rek. (3:45,53; 12.97%)

(ml.dečki)
     

49.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    11.   

3:48,55

    88

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    4.   

1:55,91

    119

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    4.   

0:55,32

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

50.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:06,85

    519

              (2:05,55; -1.02%)

(absolutno)
     

51.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:00,76

    602

              (1:55,81; -4.09%)

(mladinci+absolutno)
     

52.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:28,04

    414

              (0:27,66; -1.35%)

(dečki)

 

 

50DM

    1.   

0:29,52

    438

   os.rek. (0:30,61; 3.69%)

(dečki)
     

53.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    9.   

3:44,11

    94

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    9.   

2:04,01

    97

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    5.   

0:59,40

    53

   os.rek. (brez rezultata)

     

54.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    8.   

2:26,12

    340

   os.rek. (2:35,18; 6.2%)

 

 

100PM

    4.   

1:24,71

    306

   os.rek. (1:30,43; 6.75%)

     

55.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    14.   

2:53,86

    201

   os.rek. (2:59,02; 2.96%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    12.   

1:48,29

    146

              (1:40,92; -6.8%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    3.   

3:18,36

    189

              (3:12,36; -3.02%)

(ml.dečki)
     

56.  

ŽNIDARŠIČ Ian, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

1:00,70

    40

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    18.   

2:21,52

    65

   os.rek. (brez rezultata)


Back