Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - MM Maribor
22.12. - 23.12.2018, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    3.   

0:29,38

    522

   os.rek. (0:29,45; 0.23%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:29,16

    534

   os.rek. (0:29,45; 0.99%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    2.   

0:32,50

    577

              (0:31,81; -2.12%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:32,06

    601

              (0:31,81; -0.77%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:12,46

    515

              (1:10,93; -2.11%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:10,59

    557

   os.rek. (1:10,93; 0.48%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:39,02

    474

              (2:33,86; -3.24%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    (finale) 7.   

2:37,25

    491

              (2:33,86; -2.15%)

(kadetinje+absolutno)
     

2.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:36,64

    516

              (0:35,48; -3.16%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:36,08

    541

              (0:35,48; -1.66%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    6.   

1:11,07

    475

              (1:10,53; -0.75%)

(mladinke)

 

 

100DZ

    (finale) 3.   

1:08,54

    530

   os.rek. (1:10,53; 2.9%)

(mladinke+absolutno)
     

3.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:29,19

    533

              (0:29,05; -0.47%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:29,21

    532

              (0:29,05; -0.54%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    3.   

1:07,66

    551

              (1:06,02; -2.42%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:06,25

    587

              (1:06,02; -0.34%)

(mladinke+absolutno)
     

4.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:28,08

    598

              (0:27,55; -1.88%)

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:28,07

    599

              (0:27,55; -1.85%)

(absolutno)

 

 

100DZ

    4.   

1:06,99

    568

              (1:04,85; -3.19%)

(absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 7.   

1:06,77

    573

              (1:04,85; -2.87%)

(absolutno)
     

5.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:02,85

    556

              (1:01,99; -1.36%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

1:01,73

    587

   os.rek. (1:01,99; 0.42%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    2.   

0:35,44

    570

              (0:34,70; -2.08%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:33,90

    652

   os.rek. (0:34,70; 2.35%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:14,75

    631

              (1:13,03; -2.3%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:13,80

    656

              (1:13,03; -1.04%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    1.   

2:46,31

    585

              (2:38,73; -4.55%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:35,10

    721

   os.rek. (2:38,73; 2.34%)

(kadetinje+absolutno)
     

6.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:29,10

    538

              (0:28,69; -1.4%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:29,34

    525

              (0:28,69; -2.21%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    3.   

0:30,59

    509

   os.rek. (0:31,10; 1.66%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    5.   

1:10,85

    480

   os.rek. (1:11,62; 1.08%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 7.   

1:11,06

    475

   os.rek. (1:11,62; 0.78%)

(mladinke)

 

 

200DZ

    3.   

2:45,62

    397

   os.rek. (3:44,64; 35.63%)

 

 

200DZ

    (finale) 7.   

2:40,94

    433

   os.rek. (3:44,64; 39.57%)

     

7.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    1.   

1:22,69

    466

              (1:20,52; -2.62%)

(mladinke)

 

 

200PZ

    1.   

2:54,13

    509

              (2:52,78; -0.77%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:53,53

    515

              (2:52,78; -0.43%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:33,87

    524

   os.rek. (2:38,29; 2.87%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 6.   

2:32,17

    541

   os.rek. (2:38,29; 4.02%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    3.   

2:34,91

    539

              (2:33,83; -0.69%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:33,45

    555

   os.rek. (2:33,83; 0.24%)

(mladinke+absolutno)
     

8.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    1.   

2:14,29

    595

              (2:14,20; -0.06%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

2:11,86

    629

   os.rek. (2:14,20; 1.77%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    1.   

4:41,94

    589

              (4:39,84; -0.74%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 8.   

4:44,18

    576

              (4:39,84; -1.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    6.   

9:33,08

    605

   os.rek. (9:34,02; 0.16%)

(kadetinje+absolutno)
     

9.  

DEMŠAR Blaž, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

1:57,52

    653

              (1:52,31; -4.43%)

(absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 3.   

1:55,42

    690

              (1:52,31; -2.69%)

(absolutno)
     

10.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:23,74

    683

   os.rek. (0:23,76; 0.08%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:23,76

    681

   os.rek. (0:23,76; 0%)

(absolutno)

 

 

100DM

    2.   

0:56,07

    701

   os.rek. (0:56,29; 0.39%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 2.   

0:56,04

    702

   os.rek. (0:56,29; 0.44%)

(absolutno)
     

11.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:22,86

    518

   os.rek. (9:49,46; 4.72%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    6.   

17:39,30

    555

   os.rek. (18:38,15; 5.55%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    2.   

1:01,97

    519

   os.rek. (1:03,02; 1.69%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

1:01,57

    529

   os.rek. (1:03,02; 2.35%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    3.   

2:22,59

    478

              (2:21,08; -1.05%)

(kadeti)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:22,28

    481

              (2:21,08; -0.84%)

(kadeti)

 

 

50HM

    2.   

0:30,20

    504

   os.rek. (0:31,30; 3.64%)

(kadeti)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:30,26

    501

   os.rek. (0:31,30; 3.43%)

(kadeti)
     

12.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:26,11

    513

   os.rek. (0:27,28; 4.48%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 3.   

0:26,06

    516

   os.rek. (0:27,28; 4.68%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    3.   

0:56,62

    568

   os.rek. (0:59,66; 5.36%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 5.   

0:57,02

    556

   os.rek. (0:59,66; 4.62%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:10,65

    528

   os.rek. (1:11,46; 1.14%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 8.   

1:10,69

    527

   os.rek. (1:11,46; 1.08%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:19,31

    547

   os.rek. (2:23,50; 3%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:17,16

    574

   os.rek. (2:23,50; 4.62%)

(kadeti+absolutno)
     

13.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:00,13

    474

   os.rek. (1:03,00; 4.77%)

(dečki)

 

 

50DM

    0.   

0:29,09

    458

   os.rek. (0:30,06; 3.33%)

(dečki)

 

 

50HM

    0.   

0:30,78

    476

   os.rek. (0:32,15; 4.45%)

(dečki)
     

14.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:25,14

    575

              (0:24,95; -0.75%)

(absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:56,75

    676

   os.rek. (0:56,97; 0.38%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

0:57,33

    656

              (0:56,97; -0.62%)

(absolutno)

 

 

200DM

    2.   

2:09,99

    631

              (2:09,09; -0.69%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:11,16

    614

              (2:09,09; -1.57%)

(absolutno)

Back