Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Ilirija
11.05.2019, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100HZ

    4.   

1:14,43

    475

   os.rek. (1:15,66; 1.65%)

(deklice)

 

 

200HZ

    6.   

2:41,23

    455

   os.rek. (2:43,36; 1.32%)

(deklice)
     

2.  

BABIČ Pika, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    82.   

1:28,54

    199

              (1:25,62; -3.29%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    38.   

3:06,14

    223

              (3:04,70; -0.77%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    43.   

1:46,55

    218

   os.rek. (1:47,66; 1.04%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    18.   

3:46,82

    230

              (3:43,97; -1.25%)

(ml.deklice)
     

3.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    16.   

1:29,07

    373

   os.rek. (1:31,27; 2.46%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    34.   

1:37,29

    212

   os.rek. (1:52,54; 15.67%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    41.   

3:23,40

    226

   os.rek. (4:07,23; 21.54%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    19.   

3:14,56

    272

   os.rek. (3:21,08; 3.35%)

(ml.deklice)
     

4.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    9.   

1:12,90

    440

              (1:12,59; -0.42%)

(deklice)

 

 

200DZ

    2.   

2:36,47

    471

   os.rek. (2:38,76; 1.46%)

(deklice+absolutno)

 

 

200MZ

    6.   

2:42,19

    470

   os.rek. (2:46,64; 2.74%)

(deklice)
     

5.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    7.   

1:25,54

    421

              (1:23,29; -2.63%)

 

 

200HZ

    20.   

2:53,56

    365

              (2:49,54; -2.31%)

     

6.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    31.   

1:08,08

    438

              (1:07,68; -0.58%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    12.   

2:26,62

    457

              (2:26,22; -0.27%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    13.   

1:19,51

    390

              (1:16,81; -3.39%)

     

7.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:02,14

    576

              (0:59,31; -4.55%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:10,54

    558

              (1:06,18; -6.18%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    1.   

2:30,51

    560

              (2:22,53; -5.3%)

(mladinke+absolutno)
     

8.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

0:57,75

    717

              (0:54,55; -5.54%)

(absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:14,28

    643

              (1:10,97; -4.45%)

(absolutno)
     

9.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    23.   

7:21,76

    153

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    51.   

1:50,29

    196

   os.rek. (1:51,02; 0.66%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    39.   

1:45,27

    168

   os.rek. (2:02,69; 16.54%)

(ml.deklice)
     

10.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    29.   

1:08,07

    438

              (1:06,17; -2.79%)

 

 

100DZ

    11.   

1:17,35

    369

   os.rek. (1:21,18; 4.95%)

     

11.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:16,16

    597

              (1:12,97; -4.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    2.   

2:48,96

    558

              (2:33,63; -9.07%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    3.   

1:14,15

    481

   os.rek. (1:15,59; 1.94%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    3.   

2:36,35

    499

   os.rek. (2:38,32; 1.25%)

(kadetinje+absolutno)
     

12.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    16.   

2:30,81

    420

   os.rek. (2:33,07; 1.49%)

(deklice)

 

 

100PZ

    15.   

1:28,26

    383

   os.rek. (1:28,75; 0.55%)

(deklice)
     

13.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    27.   

1:07,87

    442

   os.rek. (1:11,02; 4.64%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    12.   

1:27,11

    399

              (1:26,90; -0.24%)

(kadetinje)
     

14.  

OMERČEVIĆ Juno, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    17.   

1:29,50

    367

              (1:27,55; -2.17%)

 

 

200MZ

    7.   

2:42,97

    463

              (2:42,40; -0.34%)

(kadetinje)
     

15.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    26.   

1:07,86

    442

   os.rek. (1:09,12; 1.85%)

(kadetinje)

 

 

100DZ

    16.   

1:21,52

    315

   os.rek. (1:41,42; 24.41%)

     

16.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    15.   

6:06,92

    267

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    33.   

1:37,28

    286

   os.rek. (1:40,54; 3.35%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    24.   

1:26,30

    305

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    34.   

3:07,58

    289

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

17.  

RUPNIK Nina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    50.   

1:12,10

    368

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    18.   

6:39,05

    208

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    60.   

1:57,60

    162

              (1:54,86; -2.32%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    33.   

1:34,95

    229

   os.rek. (1:44,13; 9.66%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    37.   

3:19,48

    240

   os.rek. (3:31,91; 6.23%)

(ml.deklice)
     

19.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    19.   

1:06,55

    469

              (1:06,31; -0.36%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    5.   

2:41,80

    473

   os.rek. (2:45,11; 2.04%)

(kadetinje)
     

20.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    19.   

6:50,10

    191

   os.rek. (6:59,63; 2.32%)

 

 

100PZ

    53.   

1:51,07

    192

              (1:48,98; -1.88%)

 

 

100HZ

    31.   

1:34,81

    230

   os.rek. (1:47,57; 13.45%)

 

 

200HZ

    40.   

3:22,78

    228

   os.rek. (3:30,54; 3.82%)

     

21.  

STROJANŠEK Isabela, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    44.   

1:46,80

    216

              (1:45,33; -1.37%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    25.   

1:26,89

    298

   os.rek. (1:27,97; 1.24%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    31.   

3:04,98

    301

              (2:59,89; -2.75%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    21.   

3:19,13

    254

   os.rek. (3:36,82; 8.88%)

(ml.deklice)
     

22.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    30.   

1:35,29

    304

   os.rek. (1:38,21; 3.06%)

(deklice)

 

 

100DZ

    17.   

1:23,46

    293

   os.rek. (1:27,64; 5%)

(deklice)

 

 

100HZ

    14.   

1:21,07

    368

              (1:18,01; -3.77%)

(deklice)
     

23.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    18.   

1:29,63

    366

              (1:28,61; -1.13%)

 

 

100DZ

    14.   

1:19,94

    334

   os.rek. (1:20,68; 0.92%)

 

 

200MZ

    13.   

2:51,75

    395

   os.rek. (2:55,41; 2.13%)

     

24.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    16.   

1:05,96

    481

              (1:02,81; -4.77%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    3.   

2:17,51

    554

              (2:11,86; -4.1%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    7.   

1:16,37

    440

              (1:12,79; -4.68%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    7.   

2:41,33

    454

              (2:35,58; -3.56%)

(kadetinje)
     

25.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    36.   

1:08,98

    421

   os.rek. (1:12,15; 4.59%)

(deklice)

 

 

200KZ

    17.   

2:32,16

    409

   os.rek. (2:35,31; 2.07%)

(deklice)

 

 

100HZ

    20.   

1:23,48

    337

              (1:23,40; -0.09%)

(deklice)
     

26.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    20.   

2:34,84

    388

   os.rek. (2:47,97; 8.47%)

(deklice)

 

 

100HZ

    23.   

1:24,32

    327

   os.rek. (1:30,25; 7.03%)

(deklice)
     

27.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    58.   

1:15,55

    320

   os.rek. (1:17,29; 2.3%)

(deklice)

 

 

100PZ

    28.   

1:35,00

    307

   os.rek. (1:39,22; 4.44%)

(deklice)

 

 

200HZ

    30.   

3:03,96

    306

   os.rek. (3:22,73; 10.2%)

     

28.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    4.   

1:21,05

    495

              (1:14,91; -7.57%)

(absolutno)

 

 

100DZ

    5.   

1:10,64

    484

              (1:07,21; -4.85%)

(absolutno)
     

29.  

BABIČ Črt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    52.   

1:07,80

    331

   os.rek. (1:09,05; 1.84%)

(dečki)

 

 

100HM

    16.   

1:23,03

    243

   os.rek. (1:23,46; 0.51%)

     

30.  

BABIČ Maks, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    22.   

1:01,04

    453

              (1:00,76; -0.45%)

(kadeti)

 

 

200KM

    13.   

2:20,55

    382

   os.rek. (2:20,85; 0.21%)

(kadeti)
     

31.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    40.   

2:56,61

    192

   os.rek. (3:15,18; 10.51%)

 

 

100PM

    42.   

1:37,71

    199

   os.rek. (1:40,19; 2.53%)

 

 

100HM

    26.   

1:30,48

    188

   os.rek. (1:34,49; 4.43%)

 

 

200HM

    28.   

3:19,68

    176

   os.rek. (3:37,44; 8.89%)

     

32.  

DEMIDOV Alexander, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    41.   

1:04,67

    381

              (1:03,55; -1.73%)

     

33.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    12.   

1:16,00

    424

   os.rek. (1:17,44; 1.89%)

(kadeti)

 

 

100DM

    6.   

1:03,99

    471

              (1:01,57; -3.78%)

(kadeti)

 

 

200DM

    3.   

2:22,05

    483

              (2:21,08; -0.68%)

(kadeti)

 

 

200MM

    3.   

2:25,45

    481

   os.rek. (2:29,50; 2.78%)

(kadeti)
     

34.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

0:59,64

    486

              (0:56,62; -5.06%)

(kadeti)

 

 

100PM

    4.   

1:11,48

    510

              (1:10,37; -1.55%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    3.   

2:36,79

    527

   os.rek. (2:37,55; 0.48%)

(kadeti+absolutno)
     

35.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    24.   

6:08,52

    212

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    53.   

1:44,17

    164

              (1:40,79; -3.24%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    29.   

1:31,68

    180

   os.rek. (1:36,75; 5.53%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    22.   

3:10,52

    202

              (3:05,57; -2.59%)

(ml.dečki)
     

36.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

0:59,87

    481

              (0:59,56; -0.51%)

(mladinci)

 

 

100PM

    1.   

1:10,13

    540

              (1:09,21; -1.31%)

(mladinci+absolutno)
     

37.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    57.   

1:09,24

    310

   os.rek. (1:09,31; 0.1%)

 

 

100PM

    38.   

1:34,80

    218

   os.rek. (1:42,17; 7.77%)

     

38.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    76.   

1:18,49

    213

   os.rek. (1:19,25; 0.96%)

 

 

100PM

    59.   

1:47,23

    151

              (1:44,88; -2.19%)

 

 

200HM

    18.   

3:04,98

    221

   os.rek. (3:10,22; 2.83%)

     

39.  

LIU Yisi, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    30.   

1:02,98

    413

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100PM

    19.   

1:21,07

    349

              (1:19,77; -1.6%)

(dečki)
     

40.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    35.   

1:32,66

    234

   os.rek. (1:33,65; 1.06%)

 

 

200PM

    11.   

3:13,67

    279

   os.rek. (3:26,29; 6.51%)

 

 

100HM

    21.   

1:26,22

    217

   os.rek. (1:34,38; 9.46%)

 

 

200HM

    21.   

3:09,09

    207

   os.rek. (3:10,16; 0.56%)

     

41.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    25.   

6:14,76

    202

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    61.   

1:52,52

    130

              (1:49,65; -2.55%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    25.   

1:30,30

    189

   os.rek. (1:42,98; 14.04%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    20.   

3:07,62

    212

   os.rek. (3:37,36; 15.85%)

(ml.dečki)
     

42.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    19.   

5:26,31

    306

   os.rek. (5:40,34; 4.29%)

(dečki)

 

 

100PM

    36.   

1:34,41

    221

   os.rek. (1:39,38; 5.26%)

 

 

100DM

    23.   

1:24,70

    203

              (1:23,01; -1.99%)

     

43.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

0:59,02

    502

              (0:58,85; -0.28%)

(kadeti)

 

 

100PM

    8.   

1:15,26

    437

   os.rek. (1:17,02; 2.33%)

(kadeti)

 

 

100DM

    4.   

1:03,38

    485

              (1:02,08; -2.05%)

(kadeti)

 

 

100HM

    2.   

1:05,36

    499

   os.rek. (1:05,90; 0.82%)

(kadeti+absolutno)
     

44.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    9.   

0:58,98

    503

   os.rek. (1:00,13; 1.94%)

(dečki)

 

 

400KM

    4.   

4:34,74

    513

   os.rek. (4:37,31; 0.93%)

(dečki+absolutno)

 

 

100HM

    4.   

1:06,43

    475

   os.rek. (1:06,74; 0.46%)

(dečki)
     

45.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    87.   

1:22,93

    180

   os.rek. (1:26,17; 3.9%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    51.   

1:42,80

    171

   os.rek. (1:45,64; 2.76%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    32.   

1:34,39

    165

   os.rek. (1:40,94; 6.93%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    22.   

3:23,00

    177

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

46.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    26.   

1:24,32

    311

   os.rek. (1:24,93; 0.72%)

(dečki)

 

 

200HM

    7.   

2:34,34

    381

   os.rek. (2:35,81; 0.95%)

(dečki)

 

 

200MM

    8.   

2:37,02

    382

   os.rek. (3:05,86; 18.36%)

(dečki)
     

47.  

PODOBNIK Filip, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    20.   

1:14,02

    304

   os.rek. (1:14,35; 0.44%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    10.   

2:40,60

    357

   os.rek. (2:44,37; 2.34%)

(ml.dečki)
     

48.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

0:56,10

    584

              (0:55,31; -1.4%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    1.   

1:57,84

    648

              (1:56,73; -0.94%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    2.   

2:11,89

    604

   os.rek. (2:16,09; 3.18%)

(kadeti+absolutno)
     

49.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    15.   

1:19,08

    377

   os.rek. (1:21,34; 2.85%)

(dečki)

 

 

400MM

    6.   

5:25,33

    421

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

50.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    27.   

6:36,76

    170

   os.rek. (7:28,51; 13.04%)

 

 

100PM

    49.   

1:41,22

    179

   os.rek. (1:43,96; 2.7%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    27.   

1:30,51

    187

   os.rek. (1:37,38; 7.59%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    25.   

3:14,35

    190

   os.rek. (3:44,84; 15.68%)

(ml.dečki)
     

51.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:54,87

    624

              (0:53,24; -2.97%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:54,92

    623

              (0:53,24; -3.05%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:57,65

    645

              (0:55,42; -3.86%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:15,17

    599

              (2:13,06; -1.56%)

(mladinci+absolutno)
     

52.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    10.   

1:15,78

    428

   os.rek. (1:16,13; 0.46%)

(dečki)

 

 

100DM

    14.   

1:08,25

    388

   os.rek. (1:11,42; 4.64%)

(dečki)

 

 

200MM

    2.   

2:23,63

    500

   os.rek. (2:28,23; 3.2%)

(dečki+absolutno)

 

 

400MM

    2.   

5:10,24

    485

   os.rek. (5:13,39; 1.01%)

(dečki+absolutno)
     

53.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    31.   

1:03,16

    409

              (1:01,41; -2.77%)

(kadeti)

 

 

100PM

    30.   

1:26,34

    289

              (1:24,71; -1.88%)

 

 

100HM

    8.   

1:13,17

    355

   os.rek. (1:15,21; 2.78%)


Back