Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana
18.05. - 19.05.2019, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100PZ

    4.   

1:23,96

    445

              (1:23,29; -0.79%)

(mladinke)

 

 

100HZ

    9.   

1:19,63

    388

   os.rek. (1:20,08; 0.56%)

     

2.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    1.   

2:09,09

    670

   os.rek. (2:10,83; 1.34%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,06

    661

              (0:31,01; -0.16%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:31,05

    661

              (0:31,01; -0.12%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:26,89

    602

              (2:22,53; -2.96%)

(mladinke+absolutno)
     

3.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:26,13

    743

              (0:25,35; -2.98%)

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:25,83

    769

              (0:25,35; -1.85%)

(absolutno)
     

4.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:26,86

    684

              (0:26,32; -2.01%)

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:26,78

    690

              (0:26,32; -1.71%)

(absolutno)
     

5.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:31,57

    421

              (0:31,09; -1.52%)

 

 

50DZ

    19.   

0:34,25

    362

              (0:33,52; -2.13%)

     

6.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    1.   

2:28,98

    546

              (2:27,11; -1.25%)

(mladinke+absolutno)
     

7.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    3.   

2:12,03

    626

   os.rek. (2:12,04; 0%)

(kadetinje+absolutno)
     

8.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:28,83

    553

              (0:28,24; -2.04%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:28,45

    575

              (0:28,24; -0.73%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    9.   

2:17,09

    559

   os.rek. (2:19,93; 2.07%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:30,09

    535

   os.rek. (0:30,55; 1.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:29,94

    543

   os.rek. (0:30,55; 2.03%)

(kadetinje+absolutno)
     

9.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:30,86

    451

   os.rek. (0:31,98; 3.62%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    20.   

0:34,38

    358

   os.rek. (0:36,53; 6.25%)

     

10.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:31,29

    432

              (0:31,09; -0.63%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    4.   

1:06,04

    480

   os.rek. (1:07,86; 2.75%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    10.   

2:26,47

    458

   os.rek. (2:26,84; 0.25%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    18.   

0:34,36

    359

   os.rek. (0:36,11; 5.09%)

 

 

100DZ

    14.   

1:22,15

    308

              (1:21,52; -0.76%)

 

 

200MZ

    16.   

2:56,12

    367

   os.rek. (3:09,12; 7.38%)

     

11.  

RUPNIK Nina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:30,83

    452

   os.rek. (0:31,50; 2.17%)

(mladinke)

 

 

100KZ

    6.   

1:09,44

    412

   os.rek. (1:12,10; 3.83%)

 

 

50PZ

    6.   

0:40,03

    396

   os.rek. (0:43,54; 8.76%)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:40,00

    397

   os.rek. (0:43,54; 8.85%)

     

12.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    8.   

2:21,77

    506

              (2:20,76; -0.71%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    1.   

1:09,93

    499

              (1:09,84; -0.12%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    2.   

2:41,60

    428

              (2:38,97; -1.62%)

     

13.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:32,22

    396

   os.rek. (0:35,16; 9.12%)

 

 

100KZ

    18.   

1:09,70

    408

   os.rek. (1:10,37; 0.96%)

 

 

200KZ

    26.   

2:35,16

    386

              (2:33,78; -0.88%)

 

 

50DZ

    17.   

0:34,34

    360

   os.rek. (0:34,94; 1.74%)

 

 

200MZ

    9.   

2:47,53

    426

   os.rek. (2:51,75; 2.51%)

(kadetinje)
     

14.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    11.   

2:18,21

    546

              (2:11,86; -4.59%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

4:41,25

    594

              (4:36,08; -1.83%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:47,74

    561

              (9:33,08; -2.49%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

1500KZ

    1.   

18:43,18

    559

              (18:39,55; -0.32%)

(kadetinje+absolutno)
     

15.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:16,72

    564

              (2:13,11; -2.64%)

(absolutno)
     

16.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:23,95

    665

              (0:23,74; -0.87%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:24,08

    654

              (0:23,74; -1.41%)

(absolutno)

 

 

100KM

    1.   

0:52,74

    703

              (0:52,56; -0.34%)

(absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:24,67

    751

   os.rek. (0:24,67; 0%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:24,64

    754

   os.rek. (0:24,67; 0.12%)

(absolutno)
     

17.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    2.   

1:01,88

    521

              (1:01,57; -0.5%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    4.   

2:22,18

    515

   os.rek. (2:25,45; 2.29%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    3.   

4:59,20

    541

              (4:59,12; -0.02%)

(kadeti+absolutno)
     

18.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    11.   

0:28,78

    473

   os.rek. (0:29,43; 2.25%)

(kadeti)

 

 

50HM

    3.   

0:31,69

    436

   os.rek. (0:33,10; 4.44%)

(kadeti)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:31,41

    448

   os.rek. (0:33,10; 5.38%)

(kadeti)

 

 

200MM

    1.   

2:19,67

    543

              (2:17,16; -1.79%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    1.   

4:57,76

    549

   os.rek. (5:03,77; 2.01%)

(kadeti+absolutno)
     

19.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    4.   

2:04,37

    551

   os.rek. (2:06,23; 1.49%)

(mladinci+absolutno)

 

 

400KM

    3.   

4:21,14

    598

   os.rek. (4:25,42; 1.63%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    2.   

0:31,45

    561

              (0:31,23; -0.69%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:31,53

    557

              (0:31,23; -0.95%)

(mladinci+absolutno)
     

20.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:28,60

    390

   os.rek. (0:29,29; 2.41%)

 

 

50PM

    6.   

0:35,24

    399

   os.rek. (0:36,16; 2.61%)

(mladinci)

 

 

50PM

    (finale) 5.   

0:35,11

    403

   os.rek. (0:36,16; 2.99%)

(mladinci)

 

 

100PM

    6.   

1:17,70

    397

   os.rek. (1:20,43; 3.51%)

(mladinci)

 

 

200PM

    2.   

2:49,28

    418

   os.rek. (2:52,73; 2.03%)

 

 

50HM

    4.   

0:32,41

    408

   os.rek. (0:32,83; 1.29%)

     

21.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:26,87

    471

   os.rek. (0:27,51; 2.38%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 6.   

0:27,01

    463

   os.rek. (0:27,51; 1.85%)

(mladinci)

 

 

50PM

    4.   

0:34,07

    441

   os.rek. (0:35,04; 2.84%)

(mladinci)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:34,41

    428

   os.rek. (0:35,04; 1.83%)

(mladinci)

 

 

50DM

    11.   

0:29,07

    459

   os.rek. (0:29,45; 1.3%)

(mladinci)
     

22.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    35.   

1:09,20

    311

   os.rek. (1:09,24; 0.05%)

 

 

50HM

    14.   

0:36,86

    277

              (0:35,53; -3.6%)

     

23.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    10.   

0:28,69

    477

              (0:28,07; -2.16%)

(kadeti)

 

 

100DM

    3.   

1:02,75

    500

              (1:02,08; -1.06%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:20,07

    510

   os.rek. (2:23,86; 2.7%)

(kadeti+absolutno)
     

24.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:27,73

    428

              (0:26,82; -3.28%)

 

 

50KM

    (finale) 7.   

0:27,62

    433

              (0:26,82; -2.89%)

 

 

200KM

    3.   

2:14,41

    437

              (2:05,69; -6.48%)

 

 

50DM

    7.   

0:28,17

    504

   os.rek. (0:28,19; 0.07%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:28,47

    489

              (0:28,19; -0.98%)

(absolutno)

 

 

100DM

    5.   

1:04,10

    469

              (1:00,72; -5.27%)

     

25.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:54,50

    637

   os.rek. (0:55,31; 1.48%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    1.   

1:56,77

    666

              (1:56,73; -0.03%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    1.   

4:06,59

    710

   os.rek. (4:06,59; 0%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    1.   

8:39,72

    658

              (8:31,14; -1.65%)

(kadeti+absolutno)
     

26.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    4.   

0:26,29

    621

              (0:26,10; -0.72%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:26,78

    587

              (0:26,10; -2.53%)

(absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:58,55

    616

              (0:56,75; -3.07%)

(absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:09,75

    634

              (2:09,09; -0.5%)

(absolutno)
     

27.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:25,08

    579

              (0:24,42; -2.63%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:25,31

    563

              (0:24,42; -3.51%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:25,07

    716

   os.rek. (0:25,29; 0.87%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:25,27

    699

   os.rek. (0:25,29; 0.07%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:14,56

    569

              (2:05,03; -7.08%)

(mladinci+absolutno)
     

28.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:27,15

    456

   os.rek. (0:27,61; 1.69%)

(kadeti)

 

 

100PM

    18.   

1:25,25

    300

              (1:24,71; -0.63%)

 

 

50DM

    30.   

0:31,88

    348

              (0:31,28; -1.88%)

(kadeti)

 

 

200HM

    11.   

2:38,23

    353

   os.rek. (2:44,32; 3.84%)


Back