Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj
18.05.2019, Ptuj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    8.   

1:19,69

    273

   os.rek. (1:50,90; 39.16%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    2.   

3:16,01

    357

   os.rek. (3:21,73; 2.91%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    19.   

0:44,48

    225

              (0:43,95; -1.19%)

(ml.deklice)
     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    2.   

0:34,41

    486

   os.rek. (0:35,57; 3.37%)

(deklice)

 

 

400MZ

    2.   

5:36,66

    495

   os.rek. (6:10,05; 9.91%)

(deklice+absolutno)
     

3.  

KNEGO Gaja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    48.   

1:38,55

    144

   os.rek. (1:44,01; 5.54%)

 

 

50HZ

    47.   

0:46,06

    202

   os.rek. (0:47,65; 3.45%)

     

4.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    47.   

1:35,68

    157

   os.rek. (1:35,97; 0.3%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    25.   

3:52,66

    213

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    30.   

0:47,38

    186

              (0:46,42; -2.02%)

(ml.deklice)
     

5.  

MEDIĆ Stella, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    64.   

2:04,18

    72

   os.rek. (2:07,67; 2.81%)

 

 

200PZ

    39.   

4:29,50

    137

              (4:28,34; -0.43%)

 

 

50HZ

    55.   

0:58,92

    96

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

MEŠIĆ Anja, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    60.   

1:54,73

    91

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    43.   

0:51,85

    142

   os.rek. (0:57,94; 11.74%)

     

7.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    3.   

2:57,60

    480

   os.rek. (3:01,79; 2.35%)

(deklice)

 

 

400MZ

    8.   

6:02,65

    396

   os.rek. (6:14,08; 3.15%)

(deklice)
     

8.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:16,12

    313

   os.rek. (1:18,88; 3.62%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    4.   

3:22,63

    323

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    6.   

0:41,19

    283

   os.rek. (0:41,55; 0.87%)

(ml.deklice)
     

9.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    25.   

1:27,09

    209

   os.rek. (1:30,60; 4.03%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    22.   

3:50,14

    220

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    13.   

0:43,52

    240

   os.rek. (0:44,42; 2.06%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:42,80

    252

   os.rek. (0:44,42; 3.78%)

(ml.deklice)
     

10.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:08,36

    432

   os.rek. (1:10,99; 3.84%)

(deklice)

 

 

50HZ

    11.   

0:36,64

    402

              (0:36,62; -0.05%)

(deklice)
     

11.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    16.   

0:37,96

    362

   os.rek. (0:38,67; 1.87%)

(deklice)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:22,72

    346

   os.rek. (1:24,32; 1.93%)

(deklice)

 

 

400MZ

    15.   

6:33,51

    310

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

12.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    13.   

3:15,59

    359

   os.rek. (3:36,27; 10.57%)

(deklice)

 

 

50HZ

    26.   

0:40,32

    302

   os.rek. (0:40,61; 0.71%)

 

 

400MZ

    14.   

6:29,78

    319

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

13.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    91.   

1:44,54

    90

   os.rek. (2:02,21; 16.9%)

 

 

200PM

    71.   

4:13,97

    124

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    86.   

0:54,45

    86

   os.rek. (1:07,55; 24.05%)

     

14.  

BATYRSHIN Artem, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    100.   

2:02,82

    55

              (1:56,56; -5.09%)

 

 

200PM

    77.   

4:56,16

    78

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    91.   

1:00,76

    61

              (0:53,97; -11.17%)

     

15.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    50.   

1:20,87

    195

              (1:20,03; -1.03%)

 

 

200PM

    31.   

3:24,24

    238

   os.rek. (3:32,94; 4.25%)

 

 

50HM

    35.   

0:40,77

    205

   os.rek. (0:40,96; 0.46%)

     

16.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    46.   

1:20,37

    198

              (1:19,71; -0.82%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    24.   

3:34,36

    206

   os.rek. (3:36,29; 0.9%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    38.   

0:43,15

    172

              (0:41,78; -3.17%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:43,49

    168

              (0:41,78; -3.93%)

(ml.dečki)
     

17.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    48.   

1:18,51

    213

              (1:18,49; -0.02%)

 

 

200PM

    43.   

3:42,01

    185

              (3:41,43; -0.26%)

 

 

50HM

    37.   

0:41,20

    198

              (0:40,23; -2.35%)

     

18.  

LIU Yisi, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:00,30

    470

   os.rek. (1:02,98; 4.44%)

(dečki)

 

 

200PM

    5.   

2:56,16

    371

   os.rek. (2:56,56; 0.22%)

(dečki)
     

19.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    38.   

1:18,81

    210

   os.rek. (1:19,07; 0.32%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    35.   

3:42,57

    184

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    22.   

0:40,56

    208

   os.rek. (0:40,66; 0.24%)

(ml.dečki)
     

20.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    22.   

1:09,95

    301

   os.rek. (1:11,61; 2.37%)

(dečki)

 

 

400MM

    13.   

6:13,58

    278

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

21.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    99.   

1:58,58

    61

              (1:54,02; -3.84%)

 

 

200PM

    74.   

4:31,51

    101

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    88.   

0:55,12

    82

   os.rek. (0:56,61; 2.7%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:52,86

    94

   os.rek. (0:56,61; 7.09%)

     

22.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    89.   

1:41,51

    98

   os.rek. (1:41,56; 0.04%)

 

 

200PM

    72.   

4:14,01

    124

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    81.   

0:51,67

    100

              (0:46,68; -9.65%)

     

23.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    50.   

1:21,04

    193

   os.rek. (1:22,93; 2.33%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    40.   

3:44,69

    179

              (3:43,66; -0.45%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    46.   

0:43,79

    165

              (0:43,73; -0.13%)

(ml.dečki)
     

24.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    2.   

2:48,61

    424

   os.rek. (2:58,10; 5.62%)

(dečki)

 

 

50HM

    4.   

0:32,67

    398

   os.rek. (0:34,09; 4.34%)

(dečki)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:10,45

    398

   os.rek. (1:12,95; 3.54%)

(dečki)

 

 

400MM

    2.   

5:19,44

    444

   os.rek. (5:25,33; 1.84%)

(dečki)
     

25.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    30.   

1:17,46

    222

   os.rek. (1:18,97; 1.94%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    29.   

3:37,46

    197

   os.rek. (3:41,10; 1.67%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    24.   

0:41,07

    200

              (0:38,89; -5.3%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:40,03

    216

              (0:38,89; -2.84%)

(ml.dečki)
     

26.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    95.   

1:47,01

    84

              (1:46,06; -0.88%)

 

 

200PM

    67.   

4:08,81

    131

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    78.   

0:51,02

    104

              (0:50,21; -1.58%)

     

27.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

0:59,46

    491

              (0:58,87; -0.99%)

(dečki)

 

 

200PM

    1.   

2:41,56

    481

              (2:41,15; -0.25%)

(dečki)

 

 

50HM

    1.   

0:31,76

    433

   os.rek. (0:34,02; 7.11%)

(dečki)
     

28.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    92.   

1:45,83

    87

              (1:45,76; -0.06%)

 

 

200PM

    73.   

4:26,90

    106

              (4:15,21; -4.37%)

 

 

50HM

    87.   

0:54,96

    83

   os.rek. (1:01,39; 11.69%)

     

29.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    41.   

1:19,56

    204

              (1:16,37; -4%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    19.   

3:30,17

    218

   os.rek. (4:02,79; 15.52%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    18.   

0:40,25

    213

   os.rek. (0:40,25; 0%)

(ml.dečki)
     

30.  

ŽNIDARŠIČ Ian, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    102.   

2:08,50

    48

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PM

    75.   

4:34,85

    97

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    92.   

1:03,72

    53

   os.rek. (brez rezultata)


Back