Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Veronika
29.06.2019, Kamnik, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    4.   

0:30,86

    451

              (0:30,49; -1.19%)

(deklice)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:31,31

    432

              (0:30,49; -2.61%)

(deklice)

 

 

50DZ

    10.   

0:36,02

    311

   os.rek. (0:36,72; 1.94%)

(deklice)

 

 

50HZ

    2.   

0:33,89

    504

   os.rek. (0:34,32; 1.26%)

(deklice+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:34,07

    496

   os.rek. (0:34,32; 0.73%)

(deklice+absolutno)
     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:20,19

    268

              (1:19,69; -0.62%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:29,31

    370

              (1:29,07; -0.26%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    14.   

0:48,65

    126

              (0:45,93; -5.59%)

 

 

100HZ

    2.   

1:33,69

    237

   os.rek. (1:37,29; 3.84%)

(ml.deklice)
     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    8.   

0:40,91

    371

              (0:40,08; -2.02%)

(deklice)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:40,41

    385

              (0:40,08; -0.81%)

(deklice)

 

 

50DZ

    1.   

0:31,41

    470

   os.rek. (0:32,65; 3.94%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:31,51

    466

   os.rek. (0:32,65; 3.61%)

(deklice+absolutno)

 

 

50HZ

    5.   

0:35,53

    437

              (0:34,41; -3.15%)

(deklice)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:34,98

    458

              (0:34,41; -1.62%)

(deklice)
     

4.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    9.   

0:38,30

    452

              (0:37,46; -2.19%)

(mladinke)

 

 

100PZ

    5.   

1:26,73

    404

              (1:23,29; -3.96%)

 

 

50HZ

    18.   

0:37,61

    369

              (0:36,88; -1.94%)

     

5.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:07,95

    440

              (1:07,43; -0.76%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    11.   

0:35,54

    437

              (0:35,41; -0.36%)

(kadetinje)
     

6.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:28,72

    559

              (0:28,08; -2.22%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:28,90

    549

              (0:28,08; -2.83%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    7.   

1:11,91

    459

              (1:06,68; -7.27%)

(mladinke)

 

 

50HZ

    2.   

0:32,25

    585

              (0:30,54; -5.3%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:31,76

    613

              (0:30,54; -3.84%)

(mladinke+absolutno)
     

7.  

KNEGO Gaja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:38,39

    234

   os.rek. (0:42,56; 10.86%)

 

 

100KZ

    21.   

1:34,02

    166

   os.rek. (1:34,48; 0.48%)

 

 

50DZ

    18.   

0:47,72

    134

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    22.   

0:46,64

    193

              (0:45,81; -1.77%)

     

8.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:29,65

    508

              (0:29,16; -1.65%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    15.   

0:40,69

    377

   os.rek. (0:40,96; 0.66%)

 

 

50DZ

    13.   

0:31,82

    452

              (0:31,79; -0.09%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    4.   

0:32,60

    566

              (0:31,57; -3.15%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:32,46

    574

              (0:31,57; -2.74%)

(kadetinje+absolutno)
     

9.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    32.   

0:42,86

    168

   os.rek. (0:52,20; 21.79%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    24.   

1:37,89

    147

   os.rek. (1:44,89; 7.15%)

 

 

50PZ

    8.   

0:48,34

    224

   os.rek. (0:49,91; 3.24%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    (swim off) 2.   

0:45,78

    264

   os.rek. (0:49,91; 9.02%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    9.   

1:44,11

    233

   os.rek. (1:49,38; 5.06%)

(ml.deklice)
     

10.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:39,97

    207

   os.rek. (0:40,79; 2.05%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    13.   

1:49,62

    200

   os.rek. (1:50,29; 0.61%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    15.   

0:49,81

    117

   os.rek. (0:55,47; 11.36%)

 

 

50HZ

    12.   

0:46,71

    192

              (0:46,42; -0.62%)

(ml.deklice)
     

11.  

MEDIĆ Stella, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:54,00

    84

              (0:50,55; -6.38%)

 

 

50PZ

    11.   

1:01,83

    107

              (0:58,34; -5.64%)

 

 

100PZ

    7.   

2:03,87

    138

   os.rek. (2:13,52; 7.79%)

 

 

50HZ

    10.   

1:00,39

    89

              (0:58,92; -2.43%)

     

12.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:28,11

    597

              (0:27,80; -1.1%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:28,66

    563

              (0:27,80; -3%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    3.   

0:35,32

    576

              (0:33,90; -4.02%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:34,57

    615

              (0:33,90; -1.93%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:15,50

    612

              (1:12,97; -3.35%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100DZ

    4.   

1:09,16

    516

              (1:08,83; -0.47%)

(kadetinje+absolutno)
     

13.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:29,06

    540

              (0:28,24; -2.82%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    7.   

0:37,92

    466

   os.rek. (0:39,28; 3.58%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:37,76

    472

   os.rek. (0:39,28; 4.02%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    6.   

0:30,51

    513

              (0:29,94; -1.86%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:31,12

    483

              (0:29,94; -3.79%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    5.   

0:32,82

    555

              (0:32,06; -2.31%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:34,28

    487

              (0:32,06; -6.47%)

(kadetinje)
     

14.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:32,26

    395

   os.rek. (0:32,27; 0.03%)

(deklice)

 

 

50PZ

    7.   

0:40,60

    379

              (0:39,03; -3.86%)

(deklice)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:38,68

    439

   os.rek. (0:39,03; 0.9%)

(deklice)

 

 

50DZ

    13.   

0:36,89

    290

   os.rek. (0:42,02; 13.9%)

(deklice)
     

15.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,63

    509

   os.rek. (0:30,46; 2.8%)

(deklice+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:29,66

    508

   os.rek. (0:30,46; 2.69%)

(deklice+absolutno)

 

 

50PZ

    1.   

0:35,95

    546

   os.rek. (0:36,27; 0.89%)

(deklice+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:36,04

    542

   os.rek. (0:36,27; 0.63%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    3.   

0:32,98

    406

   os.rek. (0:34,39; 4.27%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:32,33

    431

   os.rek. (0:34,39; 6.37%)

(deklice)
     

16.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    19.   

0:33,19

    398

   os.rek. (0:34,38; 3.58%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    3.   

1:17,86

    413

   os.rek. (1:18,94; 1.38%)

(kadetinje)
     

17.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:30,75

    456

   os.rek. (0:31,09; 1.1%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    12.   

1:05,97

    481

              (1:05,35; -0.93%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    20.   

0:37,79

    363

              (0:36,47; -3.49%)

     

18.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:18,07

    290

              (1:16,12; -2.49%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    5.   

1:39,68

    266

              (1:37,28; -2.4%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    7.   

0:41,02

    211

              (0:39,88; -2.77%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:37,25

    282

   os.rek. (0:39,88; 7.06%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    5.   

0:41,45

    275

              (0:41,19; -0.62%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:38,50

    344

   os.rek. (0:41,19; 6.98%)

(ml.deklice)
     

19.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:06,37

    472

              (1:06,31; -0.09%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    21.   

0:33,26

    396

   os.rek. (0:33,61; 1.05%)

(kadetinje)
     

20.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:35,47

    297

   os.rek. (0:36,37; 2.53%)

 

 

100KZ

    19.   

1:23,33

    238

   os.rek. (1:28,71; 6.45%)

 

 

50DZ

    14.   

0:39,60

    234

   os.rek. (0:43,28; 9.29%)

 

 

50HZ

    17.   

0:42,20

    261

   os.rek. (0:44,24; 4.83%)

     

21.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:29,26

    529

              (0:28,67; -2.01%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    5.   

0:36,27

    532

              (0:35,88; -1.07%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:35,99

    545

              (0:35,88; -0.3%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    12.   

0:31,41

    470

              (0:30,51; -2.86%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    8.   

0:34,53

    477

              (0:33,48; -3.04%)

(mladinke)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:34,20

    490

              (0:33,48; -2.1%)

(mladinke+absolutno)
     

22.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:31,54

    422

              (0:31,01; -1.68%)

(deklice)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:31,93

    407

              (0:31,01; -2.88%)

(deklice)

 

 

50DZ

    9.   

0:34,61

    351

   os.rek. (0:34,73; 0.34%)

(deklice)

 

 

50HZ

    7.   

0:35,87

    425

   os.rek. (0:36,62; 2.09%)

(deklice)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:36,35

    408

   os.rek. (0:36,62; 0.74%)

(deklice)
     

23.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

1:12,22

    367

              (1:09,70; -3.48%)

 

 

50PZ

    19.   

0:41,76

    348

              (0:40,12; -3.92%)

 

 

50DZ

    26.   

0:34,38

    358

              (0:34,34; -0.11%)

     

24.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:30,30

    476

   os.rek. (0:31,19; 2.93%)

(mladinke)

 

 

100PZ

    3.   

1:22,76

    465

              (1:20,52; -2.7%)

(mladinke)

 

 

50HZ

    6.   

0:33,62

    516

              (0:33,25; -1.1%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:34,00

    499

              (0:33,25; -2.2%)

(mladinke+absolutno)
     

25.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:30,66

    460

              (0:30,37; -0.94%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    14.   

0:32,41

    428

   os.rek. (0:33,93; 4.68%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    12.   

0:35,73

    430

   os.rek. (0:35,98; 0.69%)

(kadetinje)
     

26.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    13.   

0:39,75

    312

   os.rek. (0:40,32; 1.43%)

 

 

100HZ

    7.   

1:25,97

    307

   os.rek. (1:28,65; 3.11%)

     

27.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:04,95

    504

              (1:02,60; -3.61%)

(absolutno)

 

 

50PZ

    4.   

0:35,35

    575

              (0:34,37; -2.77%)

(absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:35,85

    551

              (0:34,37; -4.12%)

(absolutno)

 

 

100PZ

    2.   

1:18,73

    540

              (1:14,91; -4.85%)

(absolutno)
     

28.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:31,36

    429

   os.rek. (0:31,76; 1.27%)

(deklice)

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:32,07

    402

              (0:31,76; -0.96%)

(deklice)

 

 

50DZ

    6.   

0:33,58

    385

   os.rek. (0:33,63; 0.14%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:34,89

    343

              (0:33,63; -3.61%)

(deklice)

 

 

50HZ

    11.   

0:37,34

    377

              (0:37,11; -0.61%)

(deklice)
     

29.  

BATYRSHIN Artem, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:51,44

    67

              (0:46,36; -9.87%)

 

 

100KM

    22.   

1:58,77

    61

              (1:56,56; -1.86%)

 

 

50PM

    17.   

1:01,48

    75

              (1:00,96; -0.84%)

 

 

50HM

    22.   

0:58,40

    69

              (0:52,78; -9.62%)

     

30.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:34,91

    214

   os.rek. (0:35,40; 1.4%)

 

 

50PM

    14.   

0:42,47

    228

   os.rek. (0:43,36; 2.09%)

 

 

100PM

    10.   

1:35,17

    215

   os.rek. (1:37,71; 2.66%)

     

31.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:26,93

    468

   os.rek. (0:27,52; 2.19%)

(kadeti)

 

 

50PM

    8.   

0:33,77

    453

              (0:33,58; -0.56%)

(kadeti)

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:34,36

    430

              (0:33,58; -2.27%)

(kadeti)

 

 

50DM

    5.   

0:27,76

    516

   os.rek. (0:28,52; 2.73%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:27,93

    506

   os.rek. (0:28,52; 2.11%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    5.   

0:30,84

    471

              (0:30,20; -2.07%)

(kadeti)

 

 

50HM

    (finale) 4.   

0:30,77

    474

              (0:30,20; -1.85%)

(kadeti)
     

32.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

0:58,99

    502

              (0:56,62; -4.01%)

(kadeti)

 

 

50PM

    3.   

0:32,18

    524

              (0:32,12; -0.18%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:32,42

    512

              (0:32,12; -0.92%)

(kadeti+absolutno)
     

33.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:15,81

    236

   os.rek. (1:19,71; 5.14%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    1.   

1:37,27

    202

   os.rek. (1:40,79; 3.61%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    5.   

0:43,30

    136

   os.rek. (0:47,15; 8.89%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:43,57

    133

   os.rek. (0:47,15; 8.21%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    1.   

1:29,64

    193

   os.rek. (1:31,68; 2.27%)

(ml.dečki)
     

34.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:29,01

    374

              (0:28,60; -1.41%)

 

 

50PM

    11.   

0:35,80

    380

              (0:35,11; -1.92%)

(mladinci)

 

 

50HM

    9.   

0:32,80

    391

              (0:32,41; -1.18%)

     

35.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:31,80

    284

              (0:31,25; -1.72%)

 

 

50DM

    24.   

0:34,35

    272

              (0:34,18; -0.49%)

 

 

50HM

    17.   

0:36,19

    291

              (0:35,53; -1.82%)

     

36.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:34,47

    223

   os.rek. (0:34,58; 0.31%)

 

 

100PM

    11.   

1:44,07

    165

   os.rek. (1:44,88; 0.77%)

 

 

100HM

    5.   

1:31,93

    179

   os.rek. (1:33,11; 1.28%)

     

37.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:30,35

    327

              (0:30,16; -0.62%)

(dečki)

 

 

100KM

    7.   

1:05,88

    361

              (1:05,34; -0.81%)

(dečki)

 

 

50PM

    7.   

0:37,94

    319

              (0:37,69; -0.65%)

(dečki)

 

 

50PM

    (finale) 5.   

0:37,79

    323

              (0:37,69; -0.26%)

(dečki)

 

 

100PM

    3.   

1:21,56

    343

   os.rek. (1:22,68; 1.37%)

(dečki)
     

38.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:31,73

    286

   os.rek. (0:32,09; 1.13%)

(dečki)

 

 

100PM

    9.   

1:33,62

    226

   os.rek. (1:34,41; 0.84%)

 

 

50DM

    13.   

0:34,16

    277

   os.rek. (0:35,69; 4.47%)

(dečki)
     

39.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    10.   

0:35,01

    407

   os.rek. (0:36,27; 3.59%)

(kadeti)

 

 

50DM

    11.   

0:28,49

    477

              (0:28,07; -1.47%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    2.   

1:02,28

    511

              (1:00,95; -2.13%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    4.   

0:30,52

    486

   os.rek. (0:32,69; 7.11%)

(kadeti)
     

40.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:46,30

    92

   os.rek. (0:47,42; 2.41%)

 

 

50PM

    15.   

1:00,36

    79

              (0:59,19; -1.93%)

 

 

50HM

    15.   

0:53,16

    92

              (0:52,11; -1.97%)

 

 

100HM

    7.   

1:52,31

    98

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:26,95

    467

              (0:26,45; -1.85%)

(dečki)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:26,58

    486

              (0:26,45; -0.48%)

(dečki+absolutno)

 

 

50DM

    3.   

0:29,42

    433

              (0:29,09; -1.12%)

(dečki)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:28,30

    487

   os.rek. (0:29,09; 2.79%)

(dečki+absolutno)

 

 

50HM

    1.   

0:30,49

    487

              (0:29,69; -2.62%)

(dečki)

 

 

50HM

    (finale) 1.   

0:29,59

    533

   os.rek. (0:29,69; 0.33%)

(dečki+absolutno)
     

42.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:43,19

    113

              (0:41,36; -4.23%)

 

 

100KM

    13.   

1:37,59

    111

   os.rek. (1:41,51; 4.01%)

 

 

100PM

    6.   

1:53,73

    126

   os.rek. (1:57,56; 3.36%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    7.   

0:48,13

    99

              (0:46,36; -3.67%)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:44,74

    123

   os.rek. (0:46,36; 3.62%)

 

 

50HM

    12.   

0:50,28

    108

              (0:46,68; -7.15%)

     

43.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:33,43

    244

              (0:32,30; -3.38%)

 

 

100KM

    15.   

1:14,79

    246

              (1:12,36; -3.24%)

 

 

50PM

    9.   

0:40,59

    261

              (0:38,54; -5.05%)

(dečki)

 

 

100PM

    7.   

1:32,93

    231

              (1:28,12; -5.17%)

     

44.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:32,89

    256

              (0:32,45; -1.33%)

 

 

100KM

    13.   

1:13,49

    260

              (1:10,21; -4.46%)

 

 

50DM

    17.   

0:35,97

    237

              (0:34,84; -3.14%)

 

 

100DM

    6.   

1:22,25

    222

   os.rek. (1:28,64; 7.76%)

     

45.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:29,17

    368

   os.rek. (0:29,34; 0.58%)

(dečki)

 

 

50KM

    (finale) 4.   

0:29,16

    368

   os.rek. (0:29,34; 0.61%)

(dečki)

 

 

50DM

    8.   

0:31,54

    352

   os.rek. (0:32,50; 3.04%)

(dečki)

 

 

50DM

    (finale) 8.   

0:32,33

    326

   os.rek. (0:32,50; 0.52%)

(dečki)

 

 

50HM

    6.   

0:37,00

    272

   os.rek. (0:37,39; 1.05%)

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:37,10

    270

   os.rek. (0:37,39; 0.78%)

     

46.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:28,78

    383

   os.rek. (0:29,43; 2.25%)

(dečki)

 

 

50KM

    (finale) 5.   

0:29,19

    367

   os.rek. (0:29,43; 0.82%)

(dečki)

 

 

50DM

    10.   

0:32,35

    326

   os.rek. (0:33,48; 3.49%)

(dečki)

 

 

100DM

    4.   

1:16,19

    279

              (1:14,75; -1.89%)

(dečki)
     

47.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:02,04

    432

   os.rek. (1:03,53; 2.4%)

(dečki)

 

 

50PM

    2.   

0:35,02

    406

              (0:34,57; -1.28%)

(dečki)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:35,13

    403

              (0:34,57; -1.59%)

(dečki)

 

 

50DM

    5.   

0:30,75

    379

   os.rek. (0:30,96; 0.68%)

(dečki)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:30,45

    391

   os.rek. (0:30,96; 1.67%)

(dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:12,70

    362

              (1:10,45; -3.09%)

(dečki)
     

48.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:44,02

    107

              (0:42,20; -4.13%)

 

 

50PM

    2.   

0:49,15

    147

   os.rek. (0:51,33; 4.43%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:49,01

    148

   os.rek. (0:51,33; 4.73%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    5.   

1:53,65

    126

   os.rek. (1:55,91; 1.98%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    11.   

0:49,88

    111

   os.rek. (0:50,21; 0.66%)

     

49.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:27,08

    460

   os.rek. (0:27,34; 0.96%)

(dečki)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:26,96

    466

   os.rek. (0:27,34; 1.4%)

(dečki)

 

 

100PM

    1.   

1:13,74

    464

   os.rek. (1:15,78; 2.76%)

(dečki)

 

 

50DM

    4.   

0:30,33

    395

              (0:29,20; -3.72%)

(dečki)

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:29,64

    424

              (0:29,20; -1.48%)

(dečki)
     

50.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:44,64

    102

              (0:43,78; -1.92%)

 

 

100KM

    14.   

1:39,48

    104

   os.rek. (1:45,76; 6.31%)

 

 

50PM

    14.   

0:59,80

    81

              (0:57,04; -4.61%)

 

 

50DM

    9.   

0:54,88

    66

   os.rek. (0:59,40; 8.23%)

 

 

50HM

    17.   

0:54,35

    86

   os.rek. (0:54,96; 1.12%)

     

51.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:19,77

    203

              (1:16,37; -4.26%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    6.   

1:37,99

    197

   os.rek. (1:40,92; 2.99%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    7.   

0:37,97

    201

              (0:35,58; -6.29%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:36,76

    222

              (0:35,58; -3.21%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    5.   

1:27,84

    205

              (1:27,28; -0.63%)

(ml.dečki)
     

52.  

ŽNIDARŠIČ Ian, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:55,90

    52

              (0:53,33; -4.59%)

 

 

100KM

    21.   

1:57,96

    62

   os.rek. (2:08,50; 8.93%)

 

 

50PM

    13.   

0:57,77

    90

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    20.   

0:56,42

    76

   os.rek. (1:03,72; 12.93%)


Back