Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Lučkin memorial
01.06.2019, Trbovlje, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    3.   

0:35,69

    291

   os.rek. (0:46,83; 31.21%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    1.   

0:41,15

    364

   os.rek. (0:49,98; 21.45%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    3.   

0:46,66

    143

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    3.   

3:28,30

    211

              (3:23,40; -2.35%)

(ml.deklice)
     

2.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:32,60

    382

              (0:31,67; -2.85%)

 

 

100KZ

    8.   

1:14,39

    335

              (1:09,84; -6.11%)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

1:12,40

    364

              (1:09,84; -3.53%)

 

 

50PZ

    2.   

0:39,22

    421

              (0:37,46; -4.48%)

     

3.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:33,52

    398

              (2:26,22; -4.75%)

 

 

50HZ

    2.   

0:35,81

    431

              (0:35,41; -1.11%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    1.   

1:20,00

    383

              (1:16,81; -3.98%)

 

 

200HZ

    1.   

2:52,02

    375

              (2:47,68; -2.52%)

     

4.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:05,75

    486

              (1:05,16; -0.89%)

(mladinke)

 

 

100KZ

    (finale) 3.   

1:06,42

    471

              (1:05,16; -1.89%)

(mladinke)

 

 

50PZ

    3.   

0:39,34

    417

              (0:36,86; -6.3%)

 

 

50DZ

    3.   

0:32,45

    426

              (0:32,02; -1.32%)

(mladinke)

 

 

100DZ

    2.   

1:13,79

    425

              (1:11,36; -3.29%)

     

5.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:40,79

    195

   os.rek. (0:45,63; 11.86%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    4.   

0:52,24

    178

   os.rek. (0:52,44; 0.38%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    5.   

0:56,00

    83

              (0:55,96; -0.07%)

 

 

200HZ

    5.   

3:47,94

    161

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

6.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:38,97

    224

   os.rek. (0:41,01; 5.23%)

 

 

50PZ

    11.   

0:51,98

    180

              (0:50,75; -2.36%)

 

 

100HZ

    3.   

1:39,16

    201

   os.rek. (1:59,57; 20.58%)

 

 

200HZ

    1.   

3:32,70

    198

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:29,12

    537

              (0:28,24; -3.02%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    1.   

1:02,89

    555

              (1:00,95; -3.08%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

1:02,24

    573

              (1:00,95; -2.07%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    1.   

0:30,54

    511

              (0:29,94; -1.96%)

(kadetinje+absolutno)
     

8.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:40,62

    379

              (0:39,56; -2.6%)

 

 

100PZ

    1.   

1:26,59

    406

   os.rek. (1:26,90; 0.35%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    4.   

0:36,34

    412

   os.rek. (0:36,75; 1.12%)

(kadetinje)
     

9.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:34,28

    329

   os.rek. (0:46,44; 35.47%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    1.   

1:42,72

    157

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    1.   

3:04,57

    319

   os.rek. (3:14,14; 5.18%)

(ml.deklice)
     

10.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:38,86

    225

   os.rek. (0:42,83; 10.21%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    2.   

0:46,53

    144

   os.rek. (0:48,89; 5.07%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    3.   

1:48,54

    133

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

11.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    5.   

0:37,22

    384

              (0:37,16; -0.16%)

 

 

200MZ

    2.   

2:44,11

    453

              (2:41,80; -1.4%)

(kadetinje)
     

12.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:36,37

    275

   os.rek. (0:39,83; 9.51%)

 

 

50PZ

    9.   

0:49,36

    211

   os.rek. (0:52,64; 6.64%)

 

 

200PZ

    6.   

3:57,32

    201

   os.rek. (4:19,58; 9.37%)

 

 

50DZ

    4.   

0:43,28

    179

   os.rek. (0:52,57; 21.46%)

     

13.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:38,63

    230

   os.rek. (0:40,50; 4.84%)

 

 

50PZ

    8.   

0:48,73

    219

              (0:47,85; -1.8%)

 

 

200PZ

    4.   

3:40,09

    252

              (3:39,70; -0.17%)

 

 

50DZ

    3.   

0:43,03

    183

              (0:41,81; -2.83%)

     

14.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:35,41

    205

   os.rek. (0:36,53; 3.16%)

 

 

50PM

    5.   

0:44,98

    192

              (0:43,36; -3.6%)

 

 

200MM

    2.   

3:30,75

    158

   os.rek. (3:36,62; 2.78%)

     

15.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:35,03

    212

   os.rek. (0:38,05; 8.62%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

12:54,18

    199

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    3.   

24:01,95

    220

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    1.   

3:14,99

    199

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:34,70

    218

   os.rek. (0:36,91; 6.36%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    2.   

1:38,21

    130

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    3.   

0:39,98

    217

   os.rek. (0:40,56; 1.45%)

(ml.dečki)
     

17.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:35,52

    204

   os.rek. (0:40,86; 15.03%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    6.   

0:46,85

    169

              (0:44,53; -4.95%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    6.   

0:51,72

    81

   os.rek. (0:52,44; 1.39%)

 

 

50HM

    5.   

0:43,15

    172

   os.rek. (0:43,73; 1.34%)

(ml.dečki)
     

18.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:33,04

    253

   os.rek. (0:37,57; 13.71%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    7.   

0:48,65

    151

   os.rek. (0:49,24; 1.21%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    5.   

0:41,19

    161

   os.rek. (0:43,82; 6.38%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    3.   

1:44,67

    107

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:32,77

    259

   os.rek. (0:33,10; 1%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    8.   

0:48,84

    149

              (0:47,27; -3.21%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    1.   

1:27,28

    209

   os.rek. (1:35,14; 9%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    3.   

3:08,95

    207

   os.rek. (3:21,05; 6.4%)

(ml.dečki)

Back