Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - MM Ravne
22.06. - 23.06.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50HZ

    2.   

0:33,78

    509

   os.rek. (0:33,91; 0.38%)

(deklice+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:33,32

    530

   os.rek. (0:33,91; 1.77%)

(deklice+absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:15,13

    460

(deklice)

 

 

100HZ

    (finale) 6.   

1:14,85

    465

(deklice)

 

 

200HZ

    2.   

2:43,56

    436

(deklice)

 

 

200HZ

    (finale) 5.   

2:42,16

    447

(deklice)

 

 

200MZ

    3.   

2:51,51

    397

(deklice)

 

 

200MZ

    (finale) 8.   

2:44,44

    451

   os.rek. (2:44,94; 0.3%)

(deklice)
     

2.  

GOLOB Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:37,90

    466

(deklice)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:37,51

    481

(deklice+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:24,11

    443

(deklice)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:22,94

    462

(deklice)

 

 

200PZ

    1.   

3:02,71

    441

(deklice)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

3:02,46

    443

(deklice)

 

 

50DZ

    4.   

0:35,17

    335

   os.rek. (0:35,21; 0.11%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:34,70

    348

   os.rek. (0:35,21; 1.46%)

(deklice)
     

3.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    1.   

0:30,97

    661

(absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:30,39

    699

(absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:06,00

    678

(absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:05,37

    698

(absolutno)

 

 

200HZ

    1.   

2:23,91

    640

(absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 1.   

2:20,02

    695

(absolutno)

 

 

200MZ

    3.   

2:29,50

    600

(absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 3.   

2:22,97

    686

(absolutno)
     

4.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:27,47

    449

(kadetinje)

 

 

200KZ

    (finale) 6.   

2:25,34

    469

(kadetinje)

 

 

400KZ

    1.   

5:00,66

    486

   os.rek. (5:04,61; 1.31%)

(kadetinje)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

10:25,35

    465

(kadetinje)

 

 

1500KZ

    4.   

19:43,16

    470

   os.rek. (19:46,68; 0.29%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    5.   

1:17,46

    419

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:16,84

    430

(kadetinje)
     

5.  

KOŠELJNIK Ula, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:34,76

    315

   os.rek. (0:34,98; 0.63%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    3.   

1:18,84

    282

   os.rek. (1:21,27; 3.08%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    2.   

2:44,79

    322

   os.rek. (2:54,52; 5.9%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    (finale) 8.   

2:44,43

    324

   os.rek. (2:54,52; 6.13%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    7.   

0:43,43

    177

   os.rek. (0:45,06; 3.75%)

(ml.deklice)
     

6.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:30,51

    466

(deklice)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:29,39

    522

   os.rek. (0:29,72; 1.12%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:32,19

    437

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:32,09

    441

(deklice)

 

 

100DZ

    2.   

1:13,58

    428

(deklice)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:13,82

    424

(deklice)

 

 

50HZ

    3.   

0:35,32

    445

(deklice)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:34,82

    465

(deklice)
     

7.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    1.   

0:31,99

    599

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:31,80

    610

   os.rek. (0:31,88; 0.25%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:08,37

    610

   os.rek. (1:08,98; 0.89%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:09,07

    592

(kadetinje+absolutno)
     

8.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:13,20

    352

(deklice)

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

1:10,82

    389

   os.rek. (1:11,70; 1.24%)

(deklice)

 

 

50PZ

    2.   

0:42,37

    334

(deklice)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:41,80

    347

(deklice)

 

 

100PZ

    3.   

1:34,92

    308

(deklice)

 

 

100PZ

    (finale) 2.   

1:34,45

    313

(deklice)

 

 

200PZ

    2.   

3:18,13

    346

(deklice)

 

 

200PZ

    (finale) 3.   

3:17,85

    347

(deklice)
     

9.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:26,47

    407

(deklice)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:24,83

    432

   os.rek. (1:25,12; 0.34%)

(deklice)

 

 

50DZ

    1.   

0:31,11

    484

   os.rek. (0:31,41; 0.96%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:30,94

    492

   os.rek. (0:31,41; 1.51%)

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    1.   

1:10,75

    482

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 5.   

1:10,20

    493

   os.rek. (1:10,40; 0.28%)

(deklice+absolutno)

 

 

200MZ

    2.   

2:41,48

    476

(deklice)

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:39,51

    494

(deklice+absolutno)
     

10.  

ODER Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    3.   

2:09,47

    664

(absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:06,27

    716

(absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

4:25,53

    706

(absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 2.   

4:14,17

    805

(absolutno)

 

 

800KZ

    1.   

8:38,64

    816

(absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:28,47

    583

(absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 2.   

2:21,33

    676

(absolutno)
     

11.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    8.   

3:10,26

    209

   os.rek. (3:16,30; 3.17%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    6.   

0:45,62

    206

   os.rek. (0:46,79; 2.56%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:45,37

    210

   os.rek. (0:46,79; 3.12%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    6.   

1:36,76

    215

   os.rek. (1:38,34; 1.63%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    (finale) 7.   

1:35,79

    221

   os.rek. (1:38,34; 2.66%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    4.   

3:23,66

    226

   os.rek. (3:25,74; 1.02%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

3:23,29

    227

   os.rek. (3:25,74; 1.2%)

(ml.deklice)
     

12.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:17,85

    293

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

1:15,94

    315

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    3.   

2:45,56

    317

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    (finale) 7.   

2:43,27

    331

   os.rek. (2:44,66; 0.85%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    3.   

0:45,33

    272

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:44,54

    287

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    4.   

1:36,31

    295

   os.rek. (1:37,70; 1.44%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:34,76

    309

   os.rek. (1:37,70; 3.1%)

(ml.deklice)
     

13.  

PORI Naja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    6.   

3:46,59

    231

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    (finale) 7.   

3:46,93

    230

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    5.   

0:43,88

    232

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:44,43

    223

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    5.   

1:33,71

    237

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    (finale) 6.   

1:32,78

    244

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    3.   

3:22,17

    231

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    (finale) 2.   

3:19,07

    242

(ml.deklice)
     

14.  

PROJE Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:24,01

    233

   os.rek. (1:33,86; 11.72%)

 

 

50PZ

    6.   

0:47,18

    241

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:46,28

    256

 

 

100PZ

    5.   

1:45,13

    226

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:44,24

    232

 

 

200PZ

    4.   

3:38,06

    259

   os.rek. (3:48,53; 4.8%)

 

 

200PZ

    (finale) 6.   

3:35,89

    267

   os.rek. (3:48,53; 5.85%)

     

15.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    1.   

0:33,70

    513

   os.rek. (0:34,14; 1.3%)

(deklice+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:33,48

    523

   os.rek. (0:34,14; 1.97%)

(deklice+absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:15,13

    460

   os.rek. (1:16,20; 1.42%)

(deklice)

 

 

100HZ

    (finale) 8.   

1:16,03

    443

   os.rek. (1:16,20; 0.22%)

(deklice)

 

 

200HZ

    1.   

2:42,76

    442

(deklice)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

2:37,18

    491

   os.rek. (2:40,26; 1.95%)

(deklice+absolutno)

 

 

200MZ

    1.   

2:40,07

    489

   os.rek. (2:42,98; 1.81%)

(deklice+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:42,47

    467

   os.rek. (2:42,98; 0.31%)

(deklice)
     

16.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,79

    501

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:29,63

    509

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    1.   

1:04,82

    507

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

1:04,11

    524

   os.rek. (1:04,24; 0.2%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:25,61

    467

(kadetinje)

 

 

200KZ

    (finale) 4.   

2:21,37

    510

   os.rek. (2:21,53; 0.11%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

5:00,87

    485

(kadetinje)

 

 

400KZ

    (finale) 7.   

4:56,11

    509

   os.rek. (4:58,62; 0.84%)

(kadetinje+absolutno)
     

17.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    3.   

2:26,61

    457

(kadetinje)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:22,50

    498

   os.rek. (2:23,20; 0.49%)

(kadetinje)

 

 

400KZ

    3.   

5:09,84

    444

(kadetinje)

 

 

400KZ

    (finale) 1.   

4:58,33

    497

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    2.   

0:38,20

    455

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:37,99

    463

(kadetinje)

 

 

100PZ

    3.   

1:29,92

    362

 

 

100PZ

    (finale) 6.   

1:27,44

    394

(kadetinje)
     

18.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:38,40

    448

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:38,00

    463

(kadetinje)

 

 

100PZ

    1.   

1:23,79

    448

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 2.   

1:22,05

    477

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    2.   

0:34,58

    474

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:33,82

    507

   os.rek. (0:34,41; 1.74%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    4.   

1:16,93

    428

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:13,48

    491

   os.rek. (1:14,36; 1.19%)

(kadetinje+absolutno)
     

19.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:04,28

    520

   os.rek. (1:04,41; 0.2%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

1:04,65

    511

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:17,72

    552

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 8.   

2:16,47

    567

   os.rek. (2:17,63; 0.85%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    1.   

4:48,87

    548

   os.rek. (5:00,85; 4.14%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 5.   

4:47,40

    556

   os.rek. (5:00,85; 4.67%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:13,11

    499

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:13,00

    501

(mladinke+absolutno)
     

20.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:30,57

    464

(deklice)

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:31,02

    444

(deklice)

 

 

50DZ

    3.   

0:33,99

    371

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:32,97

    406

(deklice)

 

 

100DZ

    3.   

1:15,86

    391

(deklice)

 

 

100DZ

    (finale) 1.   

1:16,37

    383

(deklice)

 

 

200DZ

    (finale) 5.   

2:53,50

    346

(deklice)
     

21.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,12

    664

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:26,86

    684

(absolutno)

 

 

100KZ

    2.   

0:58,97

    674

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 2.   

0:57,75

    717

(absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:08,08

    686

(absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 2.   

2:05,47

    730

(absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:29,68

    557

(absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:28,68

    618

   os.rek. (0:28,74; 0.2%)

(absolutno)

 

 

200MZ

    2.   

2:28,46

    613

(absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 2.   

2:21,87

    702

(absolutno)
     

22.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:28,12

    596

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:28,09

    598

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    1.   

1:01,02

    608

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    1.   

2:16,56

    566

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 7.   

2:15,93

    574

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    4.   

0:31,27

    476

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:30,63

    507

(mladinke+absolutno)
     

23.  

VERNEKER Ana Vita, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    4.   

0:46,19

    257

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:46,13

    258

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    3.   

3:36,40

    265

   os.rek. (3:41,07; 2.15%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    (finale) 5.   

3:34,75

    271

   os.rek. (3:41,07; 2.94%)

(ml.deklice)
     

24.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:19,41

    532

   os.rek. (2:20,16; 0.53%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 2.   

2:19,43

    532

   os.rek. (2:20,16; 0.52%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    3.   

4:49,86

    542

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 6.   

4:48,24

    552

   os.rek. (4:49,73; 0.51%)

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    4.   

9:58,89

    530

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:57,37

    534

(mladinke+absolutno)

 

 

1500KZ

    2.   

18:52,54

    536

   os.rek. (19:13,55; 1.85%)

(mladinke+absolutno)
     

25.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    2.   

0:29,19

    555

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 4.   

0:29,39

    544

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    2.   

1:03,46

    545

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 2.   

1:02,37

    574

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    2.   

2:23,10

    478

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:16,66

    549

(mladinci+absolutno)
     

26.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:32,09

    528

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:32,52

    508

(kadeti+absolutno)
     

27.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:25,21

    570

(mladinci+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:25,09

    578

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    1.   

0:30,32

    626

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:30,12

    639

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    2.   

0:26,34

    604

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:26,04

    625

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    4.   

0:29,79

    522

   os.rek. (0:30,30; 1.71%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:30,12

    505

   os.rek. (0:30,30; 0.59%)

(mladinci)
     

28.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    2.   

0:28,61

    471

   os.rek. (0:29,10; 1.71%)

(kadeti)

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:28,40

    482

   os.rek. (0:29,10; 2.46%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    2.   

1:03,39

    485

(kadeti)

 

 

100DM

    (finale) 2.   

1:02,51

    506

   os.rek. (1:03,25; 1.18%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:24,18

    494

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:23,62

    500

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    3.   

4:55,74

    560

   os.rek. (4:59,25; 1.18%)

(kadeti+absolutno)
     

29.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:24,98

    586

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:24,51

    620

(absolutno)

 

 

100KM

    2.   

0:54,60

    634

(absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 2.   

0:52,78

    702

(absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:26,23

    612

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:24,85

    719

(absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:57,83

    639

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

0:56,08

    701

(absolutno)
     

30.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

0:57,61

    539

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 7.   

0:56,93

    559

   os.rek. (0:57,27; 0.59%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    3.   

0:32,32

    517

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 8.   

0:32,59

    504

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:27,81

    513

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:27,55

    528

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

1:02,75

    500

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

1:02,36

    509

(kadeti+absolutno)
     

31.  

MARIČ Bastian, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:31,85

    282

(dečki)

 

 

100KM

    3.   

1:12,32

    272

 

 

200KM

    6.   

2:37,45

    271

   os.rek. (2:39,95; 1.58%)

(dečki)

 

 

100PM

    2.   

1:28,10

    272

   os.rek. (1:28,70; 0.68%)

(dečki)

 

 

100PM

    (finale) 2.   

1:27,67

    276

   os.rek. (1:28,70; 1.17%)

(dečki)
     

32.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    5.   

1:31,58

    160

(ml.dečki)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

1:26,43

    191

(ml.dečki)

 

 

50HM

    3.   

0:40,15

    213

(ml.dečki)

 

 

100HM

    1.   

1:26,75

    213

(ml.dečki)

 

 

100HM

    (finale) 1.   

1:25,00

    226

(ml.dečki)

 

 

200HM

    2.   

3:12,45

    196

(ml.dečki)

 

 

200HM

    (finale) 2.   

3:06,14

    217

(ml.dečki)
     

33.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:31,76

    545

(mladinci+absolutno)
     

34.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    2.   

1:02,73

    500

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

1:02,31

    511

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    3.   

0:29,64

    530

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 5.   

0:29,59

    533

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    3.   

1:04,36

    522

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 4.   

1:03,22

    551

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    3.   

2:23,84

    471

(mladinci)

 

 

200HM

    (finale) 3.   

2:15,98

    557

(mladinci+absolutno)
     

35.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:29,66

    350

   os.rek. (0:29,85; 0.64%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    2.   

1:07,84

    330

(ml.dečki)

 

 

200KM

    3.   

2:28,77

    322

   os.rek. (2:30,24; 0.98%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    4.   

0:34,62

    266

   os.rek. (0:35,29; 1.93%)

(ml.dečki)
     

36.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:31,08

    582

(absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:30,10

    640

(absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:06,28

    639

(absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:04,48

    694

   os.rek. (1:04,74; 0.4%)

(absolutno)

 

 

200PM

    1.   

2:24,47

    674

(absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:18,74

    761

(absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:19,82

    542

(absolutno)

 

 

400MM

    1.   

4:37,61

    677

(absolutno)
     

37.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    4.   

0:42,80

    222

   os.rek. (0:43,46; 1.54%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    3.   

1:35,46

    214

   os.rek. (1:36,27; 0.84%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    (finale) 3.   

1:34,05

    223

   os.rek. (1:36,27; 2.36%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    4.   

0:40,81

    203

   os.rek. (0:41,23; 1.02%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:30,10

    190

   os.rek. (1:30,65; 0.61%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    (finale) 2.   

1:27,57

    207

   os.rek. (1:30,65; 3.51%)

(ml.dečki)
     

38.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,84

    423

   os.rek. (0:27,87; 0.1%)

(dečki)

 

 

50KM

    (finale) 7.   

0:27,88

    421

(dečki)

 

 

100KM

    1.   

1:01,85

    436

   os.rek. (1:02,07; 0.35%)

(dečki)

 

 

200KM

    1.   

2:20,25

    384

(dečki)

 

 

50HM

    1.   

0:33,45

    369

   os.rek. (0:33,80; 1.04%)

(dečki)

 

 

50HM

    (finale) 5.   

0:33,15

    379

   os.rek. (0:33,80; 1.96%)

(dečki)
     

39.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:39,46

    284

   os.rek. (0:40,04; 1.46%)

(dečki)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:40,25

    267

(dečki)

 

 

50DM

    3.   

0:34,57

    267

   os.rek. (0:35,41; 2.42%)

(dečki)

 

 

100DM

    3.   

1:17,38

    266

   os.rek. (1:18,02; 0.82%)

(dečki)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

1:16,89

    272

   os.rek. (1:18,02; 1.46%)

(dečki)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:56,42

    252

   os.rek. (3:14,12; 10.03%)

     

40.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:36,55

    187

   os.rek. (0:36,82; 0.73%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    5.   

1:19,37

    206

   os.rek. (1:23,70; 5.45%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    7.   

2:52,91

    205

   os.rek. (3:04,13; 6.48%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    6.   

0:45,25

    149

     

41.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    5.   

1:13,44

    351

     

42.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:27,36

    446

 

 

200KM

    3.   

2:06,07

    529

(absolutno)
     

43.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:19,89

    202

(ml.dečki)

 

 

50PM

    5.   

0:46,68

    171

(ml.dečki)

 

 

100PM

    4.   

1:42,02

    175

(ml.dečki)

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:40,62

    182

(ml.dečki)

 

 

200PM

    3.   

3:36,02

    201

(ml.dečki)

 

 

200PM

    (finale) 7.   

3:31,79

    213

   os.rek. (3:31,95; 0.07%)

(ml.dečki)
     

44.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    1.   

0:29,43

    433

   os.rek. (0:30,31; 2.99%)

(dečki)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:29,54

    428

   os.rek. (0:30,31; 2.6%)

(dečki)

 

 

100DM

    1.   

1:11,47

    338

(dečki)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

1:11,38

    340

(dečki)

 

 

200MM

    1.   

2:44,68

    331

(dečki)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:39,63

    364

(dečki)
     

45.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:38,10

    315

(dečki)

 

 

50PM

    (finale) 6.   

0:38,28

    311

(dečki)

 

 

100PM

    1.   

1:24,41

    309

(dečki)

 

 

100PM

    (finale) 8.   

1:23,72

    317

(dečki)

 

 

200PM

    1.   

2:59,29

    352

(dečki)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

3:00,28

    346

(dečki)

 

 

50HM

    5.   

0:43,73

    165

     

46.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:30,28

    629

(absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:29,87

    655

(absolutno)

 

 

100PM

    1.   

1:06,23

    640

(absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 2.   

1:05,22

    671

(absolutno)

 

 

50DM

    2.   

0:27,31

    542

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:26,53

    591

(absolutno)

 

 

100DM

    2.   

1:00,18

    567

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 5.   

0:59,77

    579

(absolutno)
     

47.  

VERBOLE Kevin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    5.   

2:36,82

    275

(ml.dečki)

 

 

50PM

    3.   

0:41,79

    239

(ml.dečki)

 

 

50PM

    (finale) 8.   

0:40,54

    262

(ml.dečki)

 

 

200PM

    2.   

3:08,88

    301

   os.rek. (3:14,59; 3.02%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    (finale) 6.   

3:06,22

    314

   os.rek. (3:14,59; 4.49%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:38,34

    245

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:38,52

    241

(ml.dečki)

 

 

200HM

    1.   

2:55,12

    261

(ml.dečki)

 

 

200HM

    (finale) 1.   

2:50,51

    282

   os.rek. (2:54,27; 2.2%)

(ml.dečki)
     

48.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:34,89

    215

   os.rek. (0:34,93; 0.11%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    7.   

1:20,11

    200

(ml.dečki)

 

 

50DM

    5.   

0:38,59

    192

(ml.dečki)

 

 

100DM

    4.   

1:27,81

    182

   os.rek. (1:33,43; 6.4%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    (finale) 8.   

1:27,67

    183

   os.rek. (1:33,43; 6.57%)

(ml.dečki)
     

49.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:27,67

    329

   os.rek. (2:29,57; 1.28%)

(dečki)

 

 

50DM

    2.   

0:34,25

    274

   os.rek. (0:34,29; 0.11%)

(dečki)

 

 

100DM

    2.   

1:17,12

    269

   os.rek. (1:17,94; 1.06%)

(dečki)

 

 

100DM

    (finale) 5.   

1:15,92

    282

   os.rek. (1:17,94; 2.66%)

(dečki)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:53,99

    263

   os.rek. (3:03,49; 5.46%)

(dečki)

Back