Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 8. razvojni pokal - Mišov memorial
15.06.2019, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    8.   

0:30,49

    467

   os.rek. (0:32,49; 6.55%)

(deklice)

 

 

100HZ

    3.   

1:14,01

    483

   os.rek. (1:14,43; 0.56%)

(deklice)
     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:31,16

    438

   os.rek. (0:33,00; 5.9%)

(deklice)

 

 

800KZ

    14.   

10:54,65

    406

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)

 

 

200DZ

    1.   

2:39,45

    445

              (2:36,47; -1.86%)

(deklice)
     

3.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    46.   

0:41,63

    183

              (0:40,79; -2.01%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    53.   

1:48,64

    152

              (1:45,27; -3.1%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    41.   

3:55,42

    153

              (3:46,09; -3.96%)

(ml.deklice)
     

4.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    71.   

0:38,63

    230

   os.rek. (0:38,97; 0.88%)

 

 

100HZ

    47.   

1:38,18

    207

   os.rek. (1:39,16; 0.99%)

     

5.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    31.   

0:32,27

    394

   os.rek. (0:32,83; 1.73%)

(deklice)

 

 

100HZ

    28.   

1:24,38

    326

   os.rek. (1:32,13; 9.18%)

(deklice)

 

 

200MZ

    24.   

2:56,64

    363

   os.rek. (3:07,84; 6.34%)

(deklice)
     

6.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:30,46

    469

   os.rek. (0:33,30; 9.32%)

(deklice)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,05

    438

   os.rek. (1:11,09; 4.46%)

(deklice)

 

 

100HZ

    27.   

1:24,36

    326

   os.rek. (1:26,86; 2.96%)

(deklice)

 

 

200MZ

    13.   

2:50,45

    405

   os.rek. (2:57,97; 4.41%)

(deklice)
     

7.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:35,10

    306

              (0:34,28; -2.33%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    6.   

1:25,50

    313

   os.rek. (1:26,30; 0.93%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    9.   

3:06,19

    310

              (3:04,57; -0.87%)

(ml.deklice)
     

8.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    31.   

0:38,73

    228

   os.rek. (0:38,86; 0.33%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    18.   

1:33,11

    242

   os.rek. (1:34,95; 1.97%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    25.   

3:29,59

    217

   os.rek. (3:36,62; 3.35%)

(ml.deklice)
     

9.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    29.   

14:09,25

    186

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    40.   

1:33,51

    239

   os.rek. (1:34,81; 1.39%)

 

 

200MZ

    43.   

3:27,03

    226

   os.rek. (3:41,30; 6.89%)

     

10.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    72.   

0:38,84

    226

              (0:38,63; -0.54%)

 

 

100HZ

    41.   

1:34,26

    234

   os.rek. (1:34,86; 0.63%)

     

11.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:31,01

    444

   os.rek. (0:32,79; 5.74%)

(deklice)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:07,76

    444

   os.rek. (1:08,36; 0.88%)

(deklice)

 

 

100HZ

    10.   

1:17,51

    421

   os.rek. (1:18,01; 0.64%)

(deklice)

 

 

200MZ

    14.   

2:51,04

    400

   os.rek. (2:58,71; 4.48%)

(deklice)
     

12.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:30,70

    458

   os.rek. (0:30,92; 0.71%)

(deklice)

 

 

800KZ

    19.   

11:12,42

    374

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

13.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KZ

    27.   

12:19,42

    281

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    34.   

3:07,88

    302

   os.rek. (3:07,92; 0.02%)

(deklice)
     

14.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    44.   

0:33,00

    369

   os.rek. (0:35,46; 7.45%)

(deklice)

 

 

800KZ

    26.   

12:13,76

    288

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    31.   

3:04,86

    317

   os.rek. (3:08,41; 1.92%)

(deklice)
     

15.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:32,03

    403

              (0:31,76; -0.84%)

(deklice)

 

 

100HZ

    24.   

1:23,45

    337

   os.rek. (1:35,02; 13.86%)

(deklice)
     

16.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    103.   

0:47,02

    87

              (0:44,29; -5.8%)

 

 

100HM

    92.   

1:56,65

    87

              (1:53,06; -3.07%)

     

17.  

BATYRSHIN Artem, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    116.   

0:50,66

    70

              (0:46,36; -8.48%)

 

 

100HM

    98.   

2:00,93

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    60.   

0:35,40

    206

   os.rek. (0:35,41; 0.02%)

 

 

100HM

    46.   

1:29,48

    194

   os.rek. (1:30,48; 1.11%)

 

 

200MM

    52.   

3:30,51

    158

   os.rek. (3:30,75; 0.11%)

     

19.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    64.   

0:38,67

    158

              (0:34,56; -10.62%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    40.   

1:33,49

    170

              (1:31,68; -1.93%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    36.   

3:17,66

    191

              (3:16,26; -0.7%)

(ml.dečki)
     

20.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    61.   

0:35,85

    198

              (0:34,58; -3.54%)

 

 

100HM

    49.   

1:33,11

    172

   os.rek. (1:36,52; 3.66%)

 

 

200MM

    51.   

3:26,76

    167

              (3:14,99; -5.69%)

     

21.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    86.   

0:42,63

    118

   os.rek. (1:02,95; 47.66%)

 

 

100HM

    97.   

1:59,50

    81

   os.rek. (1:59,71; 0.17%)

     

22.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:30,16

    333

   os.rek. (0:30,43; 0.89%)

(dečki)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:05,34

    370

   os.rek. (1:08,08; 4.19%)

(dečki)

 

 

100HM

    23.   

1:19,52

    277

   os.rek. (1:28,64; 11.46%)

(dečki)

 

 

200MM

    17.   

2:43,38

    339

   os.rek. (2:56,16; 7.82%)

(dečki)
     

23.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:32,14

    275

              (0:32,09; -0.15%)

(dečki)

 

 

200DM

    14.   

3:22,02

    168

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    39.   

2:58,69

    259

   os.rek. (2:59,13; 0.24%)

     

24.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    112.   

0:48,26

    81

              (0:47,42; -1.74%)

     

25.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:26,45

    494

   os.rek. (0:27,83; 5.21%)

(dečki+absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:58,39

    518

              (0:58,08; -0.53%)

(dečki+absolutno)

 

 

100HM

    1.   

1:04,92

    509

   os.rek. (1:06,17; 1.92%)

(dečki+absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:25,18

    484

   os.rek. (3:00,30; 24.19%)

(dečki)
     

26.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:36,33

    190

              (0:35,52; -2.22%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    54.   

1:37,14

    152

              (1:34,39; -2.83%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    56.   

3:35,65

    147

              (3:23,00; -5.86%)

     

27.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:30,09

    335

              (0:29,34; -2.49%)

(dečki)

 

 

100HM

    35.   

1:24,28

    232

   os.rek. (1:26,19; 2.26%)

     

28.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:29,43

    358

   os.rek. (0:29,56; 0.44%)

(dečki)

 

 

100HM

    9.   

1:12,87

    360

              (1:12,06; -1.11%)

(dečki)

 

 

200MM

    16.   

2:42,38

    346

              (2:37,02; -3.3%)

(dečki)
     

29.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:27,87

    422

   os.rek. (0:29,73; 6.67%)

(dečki)

 

 

100HM

    4.   

1:11,03

    388

              (1:10,45; -0.81%)

(dečki)

 

 

200MM

    3.   

2:31,78

    423

   os.rek. (2:33,37; 1.04%)

(dečki)
     

30.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:33,18

    250

              (0:33,04; -0.42%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:20,11

    200

              (1:17,46; -3.3%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    34.   

1:30,81

    186

              (1:30,51; -0.33%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    40.   

3:20,87

    182

              (3:19,63; -0.61%)

(ml.dečki)
     

31.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:27,34

    447

   os.rek. (0:27,66; 1.17%)

(dečki)

 

 

200DM

    3.   

2:36,91

    358

              (2:33,58; -2.12%)

(dečki)

 

 

200MM

    1.   

2:23,31

    503

   os.rek. (2:23,63; 0.22%)

(dečki+absolutno)
     

32.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    90.   

0:43,78

    108

   os.rek. (0:52,04; 18.86%)

 

 

100HM

    90.   

1:55,26

    91

   os.rek. (2:13,54; 15.85%)

 

 

200MM

    61.   

4:08,69

    96

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:32,67

    262

   os.rek. (0:32,77; 0.3%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    31.   

1:30,24

    189

              (1:27,28; -3.28%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    31.   

3:15,82

    197

              (3:12,36; -1.76%)

(ml.dečki)
     

34.  

ŽNIDARŠIČ Ian, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    120.   

0:53,33

    60

   os.rek. (1:00,70; 13.81%)

 

 

100HM

    102.   

2:07,44

    67

   os.rek. (brez rezultata)


Back