Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal Kopra
06.07.2019, Koper, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    16.   

1:09,58

    410

              (1:08,33; -1.79%)

(deklice)

 

 

100HZ

    3.   

1:13,65

    488

   os.rek. (1:14,01; 0.48%)

(deklice)
     

2.  

BABIĆ Ayla, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    35.   

1:47,39

    111

              (1:45,13; -2.1%)

 

 

100PZ

    19.   

1:55,75

    170

   os.rek. (2:02,97; 6.23%)

(ml.deklice)
     

3.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    8.   

1:19,97

    381

              (1:19,63; -0.42%)

     

4.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    7.   

1:18,80

    398

              (1:16,81; -2.52%)

 

 

200MZ

    14.   

2:47,07

    430

   os.rek. (2:50,79; 2.22%)

(kadetinje)
     

5.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:05,91

    482

              (1:05,16; -1.13%)

(mladinke)

 

 

100PZ

    1.   

1:23,52

    452

              (1:19,42; -4.9%)

(mladinke)
     

6.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:07,36

    452

              (1:05,64; -2.55%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    12.   

2:43,80

    456

   os.rek. (2:55,75; 7.29%)

(kadetinje)
     

7.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    32.   

1:36,05

    156

   os.rek. (1:37,89; 1.91%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    11.   

1:41,49

    252

   os.rek. (1:44,11; 2.58%)

(ml.deklice)
     

8.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:28,51

    572

              (0:27,55; -3.36%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    3.   

1:00,53

    623

              (0:59,45; -1.78%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:30,11

    534

              (0:29,42; -2.29%)

(absolutno)
     

9.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    4.   

1:13,71

    487

              (1:11,88; -2.48%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    4.   

2:32,34

    567

   os.rek. (2:39,98; 5.01%)

(kadetinje+absolutno)
     

10.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

1:11,43

    379

   os.rek. (1:12,90; 2.05%)

(deklice)

 

 

100PZ

    3.   

1:24,44

    438

   os.rek. (1:28,26; 4.52%)

(deklice)
     

11.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    1.   

1:22,43

    470

   os.rek. (1:23,67; 1.5%)

(deklice)

 

 

200MZ

    6.   

2:45,93

    439

   os.rek. (2:50,45; 2.72%)

(deklice)
     

12.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:25,96

    415

   os.rek. (1:26,59; 0.73%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    15.   

2:47,63

    425

   os.rek. (brez rezultata)

(kadetinje)
     

13.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:06,07

    479

              (1:05,35; -1.08%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    6.   

1:18,50

    403

   os.rek. (1:46,22; 35.31%)

     

14.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:08,90

    422

              (1:06,31; -3.75%)

(kadetinje)
     

15.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:35,28

    302

   os.rek. (0:35,47; 0.53%)

 

 

100PZ

    14.   

1:44,22

    232

   os.rek. (1:48,98; 4.56%)

 

 

100HZ

    14.   

1:28,56

    280

   os.rek. (1:33,51; 5.58%)

     

16.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    11.   

1:20,17

    378

              (1:17,51; -3.31%)

(deklice)

 

 

200MZ

    7.   

2:50,77

    402

   os.rek. (2:51,04; 0.15%)

(deklice)
     

17.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    19.   

1:11,01

    386

              (1:09,70; -1.84%)

 

 

100HZ

    8.   

1:19,27

    391

              (1:18,56; -0.89%)

     

18.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:05,82

    484

   os.rek. (1:06,80; 1.48%)

(mladinke)

 

 

200MZ

    6.   

2:34,46

    544

              (2:31,08; -2.18%)

(mladinke+absolutno)
     

19.  

TROHA Katja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:29,64

    509

              (0:27,93; -5.76%)

(absolutno)
     

20.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:08,15

    436

   os.rek. (1:08,98; 1.21%)

(deklice)

 

 

100HZ

    12.   

1:20,41

    375

   os.rek. (1:23,40; 3.71%)

(deklice)
     

21.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:11,05

    385

   os.rek. (1:13,37; 3.26%)

(deklice)

 

 

100HZ

    11.   

1:25,43

    312

              (1:22,72; -3.17%)

(deklice)
     

22.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    5.   

1:35,26

    305

              (1:33,87; -1.45%)

(deklice)

 

 

100HZ

    8.   

1:24,26

    326

   os.rek. (1:25,97; 2.02%)

(deklice)
     

23.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

1:09,74

    407

              (1:09,01; -1.04%)

(deklice)

 

 

100HZ

    14.   

1:20,54

    373

   os.rek. (1:23,45; 3.61%)

(deklice)
     

24.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    7.   

0:41,22

    249

   os.rek. (0:42,47; 3.03%)

(dečki)
     

25.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    3.   

1:15,39

    434

   os.rek. (1:16,00; 0.8%)

(kadeti)

 

 

100HM

    1.   

1:06,76

    468

              (1:06,48; -0.41%)

(kadeti)
     

26.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    1.   

1:10,29

    536

              (1:10,00; -0.41%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:19,07

    550

              (2:17,16; -1.37%)

(kadeti+absolutno)
     

27.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:28,60

    390

   os.rek. (0:28,60; 0%)

 

 

50PM

    7.   

0:35,66

    385

              (0:35,11; -1.54%)

(mladinci)

 

 

50HM

    2.   

0:32,13

    416

   os.rek. (0:32,41; 0.87%)

     

28.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:09,52

    307

              (1:09,20; -0.46%)

 

 

100HM

    9.   

1:18,61

    286

              (1:17,97; -0.81%)

     

29.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:34,46

    223

   os.rek. (0:34,47; 0.02%)

 

 

100KM

    34.   

1:20,55

    197

              (1:18,49; -2.55%)

 

 

50HM

    7.   

0:41,62

    191

              (0:40,23; -3.33%)

 

 

100HM

    17.   

1:30,70

    186

   os.rek. (1:31,93; 1.35%)

     

30.  

MELON Oskar, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    33.   

1:35,64

    117

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    14.   

1:54,04

    125

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

31.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:05,26

    371

   os.rek. (1:05,34; 0.12%)

(dečki)

 

 

100PM

    4.   

1:22,08

    336

              (1:21,56; -0.63%)

(dečki)
     

32.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    40.   

1:41,80

    97

              (1:37,59; -4.13%)

 

 

100HM

    21.   

1:49,98

    104

              (1:49,76; -0.2%)

     

33.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:03,99

    393

   os.rek. (1:07,12; 4.89%)

(dečki)

 

 

100HM

    9.   

1:18,38

    289

   os.rek. (1:24,28; 7.52%)

(dečki)
     

34.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:03,71

    399

   os.rek. (1:05,03; 2.07%)

(dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:10,49

    397

   os.rek. (1:12,06; 2.22%)

(dečki)
     

35.  

PIRY Matevž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:27,41

    443

              (0:26,55; -3.13%)

 

 

50DM

    2.   

0:28,05

    500

              (0:27,31; -2.63%)

(absolutno)
     

36.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    2.   

1:17,36

    402

   os.rek. (1:19,08; 2.22%)

(dečki)

 

 

200MM

    0.   

2:30,67

    433

   os.rek. (2:31,78; 0.73%)

(dečki)
     

37.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

0:59,39

    492

              (0:58,87; -0.87%)

(dečki)

 

 

200MM

    0.   

2:23,61

    500

              (2:23,31; -0.2%)

(dečki+absolutno)
     

38.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    39.   

1:41,16

    99

              (1:39,48; -1.66%)

 

 

100PM

    17.   

2:03,19

    99

   os.rek. (2:04,01; 0.66%)

     

39.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    6.   

0:31,13

    366

              (0:30,43; -2.24%)

 

 

50HM

    3.   

0:33,02

    383

              (0:32,21; -2.45%)

 

 

100HM

    2.   

1:11,13

    387

              (1:08,74; -3.36%)

     

40.  

ŽNIDARŠIČ Ian, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    43.   

2:06,67

    50

              (1:57,96; -6.87%)

 

 

100PM

    19.   

2:10,95

    82

   os.rek. (2:21,52; 8.07%)


Back