Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Odprto združeno prvenstvo Slovenije
01.08. - 04.08.2019, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    33.   

0:29,15

    535

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    30.   

1:03,35

    543

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    3.   

2:08,86

    673

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 6.   

2:07,52

    695

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    4.   

4:30,45

    668

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 4.   

4:22,26

    732

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    2.   

9:02,41

    713

(mladinke+absolutno)
     

2.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:28,92

    548

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    1.   

0:30,69

    679

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:30,86

    668

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:06,81

    654

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:06,87

    652

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:05,88

    682

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:05,75

    686

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:25,85

    615

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 6.   

2:23,73

    643

(mladinke+absolutno)
     

3.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:28,39

    579

(absolutno)

 

 

50HZ

    3.   

0:30,37

    701

(absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:30,29

    706

(absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:05,05

    708

(absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:04,59

    724

(absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:05,23

    702

(absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:21,12

    679

(absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

2:20,35

    690

(absolutno)

 

 

200MZ

    2.   

2:26,30

    640

(absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 3.   

2:24,36

    666

(absolutno)
     

4.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    21.   

2:27,31

    451

(kadetinje)

 

 

400KZ

    16.   

5:05,76

    462

(kadetinje)

 

 

800KZ

    14.   

10:20,61

    476

(kadetinje)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

10:14,17

    491

   os.rek. (10:15,02; 0.13%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

1500KZ

    6.   

19:23,21

    495

   os.rek. (19:43,16; 1.71%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    15.   

1:18,07

    410

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 7.   

1:17,91

    412

(kadetinje)

 

 

200HZ

    5.   

2:41,61

    452

(kadetinje)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:43,39

    437

(kadetinje)
     

5.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:29,12

    537

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:28,88

    550

   os.rek. (0:28,98; 0.34%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:03,83

    531

   os.rek. (1:03,94; 0.17%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    13.   

0:32,38

    429

(kadetinje)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:32,11

    440

(kadetinje)

 

 

50HZ

    2.   

0:31,66

    618

   os.rek. (0:31,80; 0.44%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:31,73

    614

   os.rek. (0:31,80; 0.22%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:08,36

    610

   os.rek. (1:08,37; 0.01%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 8.   

1:08,44

    608

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,25

    613

   os.rek. (1:08,37; 0.17%)

(kadetinje+absolutno)
     

6.  

ODER Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

4:20,72

    746

(absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 1.   

4:13,78

    808

(absolutno)

 

 

200HZ

    7.   

2:27,00

    601

(absolutno)
     

7.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:28,71

    560

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    1.   

0:59,37

    660

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

0:59,23

    665

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:59,34

    661

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:07,58

    694

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 4.   

2:03,94

    757

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:09,66

    661

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

4:29,13

    678

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 5.   

4:25,24

    708

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    3.   

9:10,92

    681

(mladinke+absolutno)
     

8.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:29,69

    506

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    14.   

1:04,89

    506

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    15.   

2:23,51

    487

(kadetinje)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:23,28

    490

(kadetinje)

 

 

400KZ

    8.   

4:54,73

    516

   os.rek. (4:56,11; 0.46%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 4.   

4:56,97

    504

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    11.   

0:34,80

    466

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:35,28

    447

(kadetinje)

 

 

100HZ

    13.   

1:17,40

    420

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:14,18

    477

(kadetinje)
     

9.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    13.   

2:21,39

    510

   os.rek. (2:22,50; 0.78%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 8.   

2:22,54

    497

(kadetinje)

 

 

400KZ

    14.   

4:59,24

    493

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 5.   

5:02,71

    476

(kadetinje)

 

 

800KZ

    16.   

10:24,01

    468

(kadetinje)

 

 

50PZ

    9.   

0:37,67

    475

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:37,54

    480

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    13.   

1:26,01

    414

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 6.   

1:25,78

    417

(kadetinje)

 

 

200PZ

    9.   

3:10,01

    392

 

 

200PZ

    (finale) 7.   

3:05,03

    424

(kadetinje)
     

10.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:37,39

    486

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:37,08

    498

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    4.   

1:21,06

    495

   os.rek. (1:21,65; 0.72%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:20,83

    499

   os.rek. (1:21,65; 1.01%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    2.   

2:53,20

    518

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 7.   

2:51,94

    529

   os.rek. (2:52,36; 0.24%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    15.   

0:35,05

    456

(kadetinje)

 

 

100HZ

    7.   

1:13,34

    494

   os.rek. (1:13,48; 0.19%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 6.   

1:12,82

    505

   os.rek. (1:13,48; 0.9%)

(kadetinje+absolutno)
     

11.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    40.   

0:29,97

    492

   os.rek. (0:30,08; 0.36%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    32.   

1:03,48

    540

   os.rek. (1:04,28; 1.26%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    17.   

2:16,09

    572

   os.rek. (2:16,47; 0.27%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    10.   

4:44,21

    575

   os.rek. (4:47,14; 1.03%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 4.   

4:40,24

    600

   os.rek. (4:47,14; 2.46%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    21.   

0:33,96

    501

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    12.   

1:13,14

    498

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 8.   

1:12,91

    503

(mladinke+absolutno)
     

12.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:26,52

    711

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:26,10

    745

   os.rek. (0:26,10; 0%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    2.   

0:56,77

    755

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 2.   

0:55,86

    793

(absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:56,38

    771

(absolutno)

 

 

200KZ

    8.   

2:09,91

    657

(absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:02,72

    780

(absolutno)

 

 

50HZ

    2.   

0:30,36

    701

(absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:30,03

    725

(absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:06,60

    660

(absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:03,90

    747

(absolutno)

 

 

200HZ

    3.   

2:21,13

    679

   os.rek. (2:21,24; 0.07%)

(absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 2.   

2:17,74

    730

   os.rek. (2:21,24; 2.54%)

(absolutno)
     

13.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,47

    639

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:27,26

    654

   os.rek. (0:27,41; 0.55%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    4.   

1:00,18

    634

   os.rek. (1:00,43; 0.41%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 8.   

0:59,58

    653

   os.rek. (1:00,43; 1.42%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (swim off) 1.   

0:59,66

    651

   os.rek. (1:00,43; 1.29%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    16.   

2:15,96

    573

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    14.   

0:30,57

    510

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    14.   

0:32,73

    560

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    15.   

2:36,97

    518

(mladinke+absolutno)
     

14.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:28,45

    575

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    2.   

0:59,54

    655

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

0:59,22

    665

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    1.   

2:05,96

    721

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:04,63

    744

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:05,74

    725

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    1.   

4:21,85

    736

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 3.   

4:18,41

    766

   os.rek. (4:18,84; 0.16%)

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    1.   

8:53,03

    752

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:59,38

    726

(mladinke+absolutno)

 

 

1500KZ

    1.   

16:52,92

    750

(mladinke+absolutno)
     

15.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    28.   

2:20,88

    515

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    17.   

4:51,73

    532

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    9.   

9:54,30

    542

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

10:02,31

    521

(mladinke+absolutno)

 

 

1500KZ

    5.   

18:58,30

    528

(mladinke+absolutno)
     

16.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:44,44

    640

(mladinci+absolutno)

 

 

1500KM

    4.   

16:29,15

    682

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    2.   

2:27,59

    632

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:26,91

    641

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:05,42

    702

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:04,73

    714

   os.rek. (2:04,78; 0.04%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    4.   

2:11,79

    612

   os.rek. (2:12,52; 0.55%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 6.   

2:10,58

    629

   os.rek. (2:12,52; 1.48%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    3.   

2:14,55

    608

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:09,58

    680

(mladinci+absolutno)

 

 

400MM

    1.   

4:44,14

    632

(mladinci+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 2.   

4:30,25

    734

   os.rek. (4:30,89; 0.23%)

(mladinci+absolutno)
     

17.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    18.   

2:44,18

    459

(mladinci)

 

 

50HM

    6.   

0:28,77

    580

   os.rek. (0:28,79; 0.06%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:28,95

    569

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    9.   

1:02,63

    567

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 6.   

1:02,94

    559

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    8.   

2:14,94

    570

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 2.   

2:12,62

    601

(mladinci+absolutno)
     

18.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:26,86

    471

   os.rek. (0:27,14; 1.04%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    24.   

0:59,13

    499

   os.rek. (1:00,22; 1.84%)

(kadeti)

 

 

50PM

    3.   

0:31,34

    567

   os.rek. (0:31,92; 1.85%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:31,23

    573

   os.rek. (0:31,92; 2.2%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    3.   

1:10,06

    541

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 3.   

1:09,15

    563

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    3.   

2:32,13

    577

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 2.   

2:30,37

    597

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    18.   

0:28,81

    461

   os.rek. (0:29,05; 0.83%)

(kadeti)
     

19.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:53,48

    674

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:57,94

    646

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:57,26

    658

   os.rek. (1:57,83; 0.48%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    1.   

0:29,56

    676

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:29,48

    682

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    1.   

1:04,31

    699

   os.rek. (1:04,39; 0.12%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 3.   

1:04,52

    693

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    1.   

2:25,34

    662

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 3.   

2:23,66

    685

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    2.   

0:26,26

    609

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:25,69

    651

(mladinci+absolutno)
     

20.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    14.   

0:33,78

    453

(kadeti)

 

 

100PM

    8.   

1:11,68

    505

   os.rek. (1:13,77; 2.91%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 3.   

1:11,35

    512

   os.rek. (1:13,77; 3.39%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    8.   

2:38,81

    507

(kadeti)

 

 

200PM

    (finale) 7.   

2:35,85

    536

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    9.   

1:02,89

    497

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 5.   

1:02,45

    507

   os.rek. (1:02,51; 0.09%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    8.   

2:22,59

    478

(kadeti)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:23,22

    471

(kadeti)

 

 

200MM

    8.   

2:19,88

    541

   os.rek. (2:20,18; 0.21%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 5.   

2:18,05

    563

   os.rek. (2:20,18; 1.54%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    4.   

4:52,32

    580

   os.rek. (4:54,93; 0.89%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 7.   

4:50,12

    593

   os.rek. (4:54,93; 1.65%)

(kadeti+absolutno)
     

21.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    37.   

1:01,52

    443

   os.rek. (1:02,05; 0.86%)

(kadeti)

 

 

200KM

    28.   

2:13,55

    445

   os.rek. (2:15,91; 1.76%)

(kadeti)

 

 

400KM

    32.   

4:48,54

    443

(kadeti)

 

 

50PM

    22.   

0:35,83

    379

(kadeti)

 

 

100PM

    19.   

1:18,83

    380

   os.rek. (1:20,09; 1.59%)

(kadeti)
     

22.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:23,86

    673

   os.rek. (0:24,09; 0.96%)

(absolutno)

 

 

100KM

    6.   

0:53,01

    692

(absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 4.   

0:52,29

    722

   os.rek. (0:52,58; 0.55%)

(absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:53,67

    667

(absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:24,68

    734

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:24,38

    762

   os.rek. (0:24,39; 0.04%)

(absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:54,97

    744

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

0:54,23

    775

   os.rek. (0:54,27; 0.07%)

(absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:05,35

    703

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:03,63

    733

(absolutno)
     

23.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    8.   

0:32,58

    505

   os.rek. (0:32,90; 0.98%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 8.   

0:33,06

    483

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    6.   

1:10,83

    523

   os.rek. (1:12,12; 1.82%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 8.   

1:10,53

    530

   os.rek. (1:12,12; 2.25%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    7.   

2:38,75

    508

(kadeti)

 

 

200PM

    (finale) 6.   

2:35,83

    537

   os.rek. (2:38,66; 1.81%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    22.   

0:29,53

    428

   os.rek. (0:29,87; 1.15%)

(kadeti)

 

 

50HM

    6.   

0:30,00

    512

   os.rek. (0:30,15; 0.49%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:29,87

    518

   os.rek. (0:30,15; 0.93%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    3.   

1:02,61

    567

   os.rek. (1:04,10; 2.37%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 3.   

1:02,52

    570

   os.rek. (1:04,10; 2.52%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:03,24

    551

   os.rek. (1:04,10; 1.35%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    6.   

2:17,79

    535

   os.rek. (2:21,68; 2.82%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 6.   

2:18,89

    523

   os.rek. (2:21,68; 2%)

(kadeti+absolutno)
     

24.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:25,83

    530

(kadeti+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 3.   

0:25,48

    552

   os.rek. (0:25,75; 1.05%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    16.   

0:58,13

    525

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:57,47

    543

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    2.   

0:31,30

    569

   os.rek. (0:31,53; 0.73%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 5.   

0:31,27

    571

   os.rek. (0:31,53; 0.83%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    11.   

1:12,26

    493

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:13,19

    474

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    6.   

0:27,55

    528

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:27,20

    548

   os.rek. (0:27,27; 0.25%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    7.   

1:02,19

    514

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

1:00,61

    555

   os.rek. (1:01,39; 1.28%)

(kadeti+absolutno)
     

25.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:30,93

    590

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 8.   

0:30,87

    594

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    9.   

1:10,16

    539

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:07,99

    592

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    20.   

0:27,62

    524

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    14.   

1:01,76

    524

   os.rek. (1:02,03; 0.43%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    18.   

0:29,82

    521

   os.rek. (0:30,35; 1.77%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    12.   

1:04,28

    524

   os.rek. (1:05,19; 1.41%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 8.   

1:06,56

    472

(mladinci)
     

26.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    12.   

1:01,20

    539

   os.rek. (1:02,20; 1.63%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    8.   

0:29,03

    565

   os.rek. (0:29,24; 0.72%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 5.   

0:29,07

    562

   os.rek. (0:29,24; 0.58%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    7.   

1:02,41

    573

   os.rek. (1:02,72; 0.49%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 5.   

1:02,76

    563

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:02,25

    577

   os.rek. (1:02,72; 0.75%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:02,20

    579

   os.rek. (1:02,72; 0.83%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    9.   

2:15,80

    559

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 3.   

2:14,55

    575

   os.rek. (2:15,72; 0.86%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    10.   

2:19,72

    543

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:17,15

    574

   os.rek. (2:18,68; 1.11%)

(mladinci+absolutno)
     

27.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:30,30

    628

(absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:29,66

    669

   os.rek. (0:29,78; 0.4%)

(absolutno)

 

 

100PM

    3.   

1:04,78

    684

(absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 2.   

1:04,11

    706

   os.rek. (1:04,48; 0.57%)

(absolutno)

 

 

200PM

    1.   

2:17,27

    785

(absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:15,57

    815

(absolutno)

 

 

200MM

    4.   

2:13,17

    627

(absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:09,89

    676

(absolutno)

 

 

400MM

    2.   

4:45,15

    625

(absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 1.   

4:30,20

    734

   os.rek. (4:35,38; 1.91%)

(absolutno)
     

28.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:28,52

    394

   os.rek. (0:28,64; 0.42%)

(kadeti)

 

 

200KM

    27.   

2:13,44

    446

   os.rek. (2:13,70; 0.19%)

(kadeti)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:13,83

    442

(kadeti)

 

 

400KM

    21.   

4:37,41

    499

   os.rek. (4:38,11; 0.25%)

(kadeti)

 

 

800KM

    14.   

9:32,32

    492

   os.rek. (9:37,88; 0.97%)

(kadeti)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:35,48

    484

   os.rek. (9:37,88; 0.41%)

(kadeti)

 

 

1500KM

    13.   

17:59,20

    525

   os.rek. (18:08,89; 0.89%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    12.   

2:28,90

    424

   os.rek. (2:31,56; 1.78%)

(kadeti)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:28,12

    431

   os.rek. (2:31,56; 2.32%)

(kadeti)
     

29.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    39.   

0:56,36

    576

   os.rek. (0:56,62; 0.46%)

(absolutno)

 

 

200KM

    13.   

2:01,28

    594

(absolutno)

 

 

400KM

    15.   

4:18,89

    614

(absolutno)

 

 

800KM

    8.   

8:55,09

    603

(absolutno)
     

30.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:29,64

    671

(absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:29,16

    704

(absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:04,46

    695

(absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:03,87

    714

(absolutno)

 

 

50DM

    16.   

0:26,81

    573

(absolutno)

 

 

100DM

    17.   

0:59,60

    584

(absolutno)

Back