Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Odprto združeno prvenstvo Slovenije
01.08. - 04.08.2019, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    9.   

0:37,07

    498

   os.rek. (0:37,46; 1.05%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:36,95

    503

   os.rek. (0:37,46; 1.38%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    9.   

1:22,85

    463

   os.rek. (1:23,29; 0.53%)

(mladinke)

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

1:22,10

    476

   os.rek. (1:23,29; 1.44%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    6.   

3:00,94

    454

              (2:59,56; -0.76%)

(mladinke)

 

 

200PZ

    (finale) 3.   

3:01,57

    449

              (2:59,56; -1.1%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:30,42

    471

   os.rek. (0:31,23; 2.66%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    22.   

1:06,61

    467

   os.rek. (1:07,43; 1.23%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    19.   

2:24,40

    478

   os.rek. (2:26,22; 1.26%)

(kadetinje)

 

 

400KZ

    17.   

5:06,89

    457

   os.rek. (5:12,37; 1.78%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    18.   

0:35,62

    434

              (0:35,41; -0.58%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    14.   

1:17,43

    420

              (1:16,81; -0.8%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:15,36

    455

   os.rek. (1:16,81; 1.92%)

(kadetinje)
     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:28,41

    578

              (0:28,08; -1.16%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    13.   

1:01,35

    598

              (0:59,31; -3.32%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:00,52

    623

              (0:59,31; -1.99%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:12,20

    624

              (2:09,09; -2.35%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    16.   

1:11,50

    467

              (1:06,68; -6.74%)

(mladinke)

 

 

50HZ

    7.   

0:32,13

    592

              (0:30,54; -4.94%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:31,39

    634

              (0:30,54; -2.7%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    3.   

1:08,22

    614

              (1:05,49; -4%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 6.   

1:07,16

    644

              (1:05,49; -2.48%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,81

    598

              (1:05,49; -4.82%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,45

    608

              (1:05,49; -4.32%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:07,71

    628

              (1:05,49; -3.27%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:06,57

    661

              (1:05,49; -1.62%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    4.   

2:28,63

    581

              (2:22,53; -4.1%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:26,95

    601

              (2:22,53; -3%)

(mladinke+absolutno)
     

4.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:54,78

    841

              (0:54,55; -0.41%)

(absolutno)

 

 

100PZ

    3.   

1:11,47

    722

              (1:10,97; -0.69%)

(absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 2.   

1:09,90

    772

   os.rek. (1:10,97; 1.53%)

(absolutno)
     

5.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:27,31

    651

              (0:26,32; -3.62%)

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:27,01

    673

              (0:26,32; -2.55%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    4.   

0:59,21

    666

              (0:57,46; -2.95%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

0:58,44

    692

              (0:57,46; -1.67%)

(absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:08,55

    678

              (2:06,70; -1.43%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    10.   

0:29,77

    552

              (0:29,34; -1.44%)

(absolutno)

 

 

50HZ

    11.   

0:31,89

    605

              (0:31,37; -1.63%)

(absolutno)
     

6.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    31.   

2:21,43

    509

              (2:19,77; -1.17%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    16.   

0:38,54

    443

              (0:36,86; -4.35%)

 

 

50DZ

    38.   

0:32,71

    416

              (0:32,02; -2.1%)

(mladinke)

 

 

200DZ

    12.   

2:44,83

    403

              (2:37,33; -4.55%)

 

 

200DZ

    (finale) 5.   

2:41,47

    429

              (2:37,33; -2.56%)

     

7.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:29,05

    540

   os.rek. (0:29,16; 0.37%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:29,29

    527

              (0:29,16; -0.44%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    18.   

1:05,61

    489

   os.rek. (1:05,64; 0.04%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    4.   

0:32,46

    574

              (0:31,57; -2.74%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:31,93

    603

              (0:31,57; -1.12%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    4.   

1:11,53

    533

              (1:10,48; -1.46%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:10,11

    566

   os.rek. (1:10,48; 0.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:11,69

    529

              (1:10,48; -1.68%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:10,28

    562

   os.rek. (1:10,48; 0.28%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    3.   

2:36,41

    499

              (2:33,86; -1.63%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

2:33,11

    531

   os.rek. (2:33,86; 0.48%)

(kadetinje+absolutno)
     

8.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    23.   

1:02,73

    560

              (1:02,66; -0.11%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    22.   

2:17,45

    555

   os.rek. (2:18,36; 0.66%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:29,18

    586

              (0:28,75; -1.47%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:28,92

    602

              (0:28,75; -0.58%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    3.   

1:05,79

    599

              (1:04,45; -2.03%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 7.   

1:05,06

    620

              (1:04,45; -0.93%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    6.   

2:31,87

    515

              (2:27,11; -3.13%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    (finale) 8.   

2:31,94

    515

              (2:27,11; -3.17%)

(mladinke+absolutno)
     

9.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,93

    608

              (0:27,80; -0.46%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:27,40

    644

   os.rek. (0:27,80; 1.45%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:59,74

    648

   os.rek. (0:59,83; 0.15%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:10,92

    642

   os.rek. (2:12,03; 0.84%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    2.   

0:35,21

    582

              (0:33,90; -3.72%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:34,37

    625

              (0:33,90; -1.36%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:15,06

    623

              (1:12,97; -2.78%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:13,56

    662

              (1:12,97; -0.8%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    1.   

2:44,82

    601

              (2:33,63; -6.78%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 2.   

2:40,11

    655

              (2:33,63; -4.04%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    1.   

2:27,73

    622

              (2:23,06; -3.16%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 2.   

2:23,33

    681

              (2:23,06; -0.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400MZ

    1.   

5:17,95

    587

              (5:06,99; -3.44%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400MZ

    (finale) 3.   

5:09,00

    640

              (5:06,99; -0.65%)

(kadetinje+absolutno)
     

10.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:28,43

    577

              (0:28,24; -0.66%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:27,83

    615

   os.rek. (0:28,24; 1.47%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    2.   

1:00,84

    613

   os.rek. (1:00,95; 0.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

1:00,71

    617

   os.rek. (1:00,95; 0.39%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    1.   

0:30,03

    538

              (0:29,94; -0.29%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:29,49

    568

   os.rek. (0:29,94; 1.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    3.   

0:32,34

    580

              (0:32,06; -0.86%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:32,33

    581

              (0:32,06; -0.83%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    8.   

1:13,67

    487

              (1:11,88; -2.42%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:09,92

    570

   os.rek. (1:11,88; 2.8%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    5.   

2:34,19

    547

              (2:32,34; -1.19%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:35,57

    532

              (2:32,34; -2.07%)

(kadetinje+absolutno)
     

11.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:30,23

    480

   os.rek. (0:30,86; 2.08%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    26.   

1:07,64

    446

   os.rek. (1:07,87; 0.34%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    12.   

0:39,43

    414

   os.rek. (0:39,56; 0.32%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:38,40

    448

   os.rek. (0:39,56; 3.02%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    10.   

1:25,02

    429

   os.rek. (1:25,96; 1.1%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:25,13

    427

   os.rek. (1:25,96; 0.97%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    23.   

0:33,69

    381

              (0:33,19; -1.48%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    17.   

0:35,50

    438

   os.rek. (0:35,85; 0.98%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    20.   

2:46,59

    433

   os.rek. (2:47,63; 0.62%)

(kadetinje)
     

12.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:30,67

    459

   os.rek. (0:30,75; 0.26%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    16.   

1:05,23

    498

   os.rek. (1:05,35; 0.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    14.   

2:22,54

    497

   os.rek. (2:26,47; 2.75%)

(kadetinje)

 

 

400KZ

    12.   

4:57,72

    501

   os.rek. (5:04,37; 2.23%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    25.   

0:33,78

    378

   os.rek. (0:33,95; 0.5%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    25.   

0:37,31

    378

              (0:36,47; -2.25%)

     

13.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:30,38

    472

   os.rek. (0:30,80; 1.38%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    17.   

1:05,37

    494

   os.rek. (1:06,31; 1.43%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    20.   

2:25,22

    470

   os.rek. (2:28,61; 2.33%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    17.   

0:32,97

    406

   os.rek. (0:33,26; 0.87%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    16.   

2:44,01

    454

              (2:41,80; -1.34%)

(kadetinje)
     

14.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:28,00

    604

   os.rek. (0:28,67; 2.39%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:28,22

    590

   os.rek. (0:28,67; 1.59%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    22.   

1:02,59

    563

   os.rek. (1:03,90; 2.09%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    5.   

0:35,39

    573

   os.rek. (0:35,88; 1.38%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:35,49

    568

   os.rek. (0:35,88; 1.09%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    8.   

0:30,00

    540

   os.rek. (0:30,51; 1.69%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:29,87

    547

   os.rek. (0:30,51; 2.14%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    11.   

1:08,13

    540

   os.rek. (1:09,06; 1.36%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 8.   

1:08,77

    525

   os.rek. (1:09,06; 0.42%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    8.   

2:37,53

    462

   os.rek. (2:38,97; 0.91%)

(mladinke)

 

 

200DZ

    (finale) 4.   

2:38,47

    454

   os.rek. (2:38,97; 0.31%)

(mladinke)
     

15.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    17.   

0:40,05

    395

   os.rek. (0:40,12; 0.17%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    22.   

0:36,94

    389

              (0:36,17; -2.08%)

 

 

200MZ

    25.   

2:52,13

    393

              (2:47,53; -2.67%)

     

16.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    24.   

2:18,66

    540

   os.rek. (2:21,87; 2.31%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    8.   

1:22,37

    471

              (1:20,52; -2.24%)

(mladinke)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:21,19

    492

              (1:20,52; -0.82%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    2.   

2:52,86

    521

              (2:52,78; -0.04%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 8.   

2:52,57

    523

   os.rek. (2:52,78; 0.12%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    18.   

0:33,59

    518

              (0:33,25; -1.01%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    18.   

1:14,06

    480

              (1:10,62; -4.64%)

(mladinke)

 

 

200HZ

    7.   

2:33,79

    524

              (2:29,14; -3.02%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:33,76

    525

              (2:29,14; -3%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    10.   

2:34,32

    545

              (2:31,08; -2.09%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:36,38

    524

              (2:31,08; -3.38%)

(mladinke+absolutno)
     

17.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:30,19

    481

   os.rek. (0:30,37; 0.59%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    12.   

1:03,68

    535

              (1:02,81; -1.36%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

1:04,10

    524

              (1:02,81; -2.01%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    8.   

2:17,44

    555

              (2:11,86; -4.05%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

2:13,22

    609

              (2:11,86; -1.02%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    3.   

4:41,50

    592

              (4:35,95; -1.97%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 1.   

4:32,91

    650

   os.rek. (4:35,95; 1.11%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    6.   

9:29,95

    615

              (9:23,34; -1.15%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:39,08

    586

              (9:23,34; -2.71%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

1500KZ

    2.   

18:07,83

    605

   os.rek. (18:39,55; 2.91%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    9.   

1:14,65

    469

              (1:12,79; -2.49%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:13,86

    484

              (1:12,79; -1.44%)

(kadetinje)
     

18.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    25.   

2:16,53

    566

              (2:13,11; -2.5%)

(absolutno)

 

 

400KZ

    15.   

4:45,99

    565

   os.rek. (4:46,19; 0.06%)

(absolutno)

 

 

50PZ

    7.   

0:34,76

    605

              (0:34,37; -1.12%)

(absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:34,99

    593

              (0:34,37; -1.77%)

(absolutno)

 

 

100PZ

    11.   

1:18,55

    544

              (1:14,91; -4.63%)

(absolutno)

 

 

200PZ

    5.   

2:49,92

    548

              (2:47,16; -1.62%)

(absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:48,74

    560

              (2:47,16; -0.93%)

(absolutno)
     

19.  

DEMŠAR Blaž, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:24,49

    622

   os.rek. (0:24,60; 0.44%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 8.   

0:25,07

    580

              (0:24,60; -1.87%)

(absolutno)

 

 

100KM

    2.   

0:52,52

    712

              (0:51,99; -1%)

(absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 5.   

0:52,36

    719

              (0:51,99; -0.7%)

(absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:55,42

    690

              (1:52,31; -2.69%)

(absolutno)
     

20.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    8.   

0:27,62

    524

   os.rek. (0:27,76; 0.5%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:27,00

    561

   os.rek. (0:27,76; 2.81%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    2.   

0:58,95

    603

   os.rek. (1:01,26; 3.91%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 2.   

0:58,09

    630

   os.rek. (1:01,26; 5.45%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    5.   

2:13,37

    584

   os.rek. (2:17,01; 2.72%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:12,73

    592

   os.rek. (2:17,01; 3.22%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    7.   

0:30,03

    510

   os.rek. (0:30,20; 0.56%)

(kadeti)

 

 

50HM

    (finale) 4.   

0:29,79

    522

   os.rek. (0:30,20; 1.37%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    6.   

2:17,54

    569

   os.rek. (2:19,32; 1.29%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:17,35

    571

   os.rek. (2:19,32; 1.43%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    5.   

4:54,23

    569

              (4:52,41; -0.61%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 8.   

4:51,61

    584

   os.rek. (4:52,41; 0.27%)

(kadeti+absolutno)
     

21.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:27,62

    433

              (0:26,06; -5.64%)

(kadeti)

 

 

50PM

    5.   

0:31,97

    534

   os.rek. (0:32,12; 0.46%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:32,39

    514

              (0:32,12; -0.83%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    5.   

1:10,54

    530

              (1:10,00; -0.76%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 7.   

1:10,07

    541

              (1:10,00; -0.09%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    2.   

2:31,48

    584

   os.rek. (2:33,42; 1.28%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 8.   

2:30,60

    595

   os.rek. (2:33,42; 1.87%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    14.   

0:28,54

    475

   os.rek. (0:28,78; 0.84%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    9.   

2:22,36

    513

              (2:17,16; -3.65%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:20,77

    531

              (2:17,16; -2.56%)

(kadeti+absolutno)
     

22.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    51.   

0:58,93

    504

              (0:58,31; -1.05%)

(mladinci)

 

 

200KM

    17.   

2:04,84

    545

              (2:04,37; -0.37%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    11.   

0:31,78

    544

              (0:31,23; -1.73%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:31,20

    575

   os.rek. (0:31,23; 0.09%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    6.   

1:09,19

    562

              (1:09,07; -0.17%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:09,28

    559

              (1:09,07; -0.3%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    4.   

2:29,62

    606

              (2:28,43; -0.79%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:28,11

    625

   os.rek. (2:28,43; 0.21%)

(mladinci+absolutno)
     

23.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    30.   

0:34,89

    411

   os.rek. (0:35,11; 0.63%)

(mladinci)

 

 

100PM

    27.   

1:17,24

    404

   os.rek. (1:17,70; 0.59%)

(mladinci)
     

24.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:26,59

    486

   os.rek. (0:26,69; 0.37%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    36.   

0:57,89

    532

              (0:57,87; -0.03%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    15.   

2:04,66

    547

   os.rek. (2:05,49; 0.66%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    15.   

0:29,49

    539

   os.rek. (0:29,71; 0.74%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    14.   

1:04,46

    520

              (1:04,03; -0.66%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:03,79

    537

   os.rek. (1:04,03; 0.37%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:03,62

    541

   os.rek. (1:04,03; 0.64%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    13.   

2:19,40

    517

              (2:18,55; -0.6%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 7.   

2:19,80

    513

              (2:18,55; -0.89%)

(mladinci+absolutno)
     

25.  

MIHALIČ David, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    11.   

0:58,13

    629

              (0:57,01; -1.92%)

(absolutno)

 

 

200DM

    5.   

2:09,40

    639

              (2:05,15; -3.28%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:06,74

    681

              (2:05,15; -1.25%)

(absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:10,19

    671

              (2:04,29; -4.53%)

(absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 2.   

2:07,65

    712

              (2:04,29; -2.63%)

(absolutno)

 

 

400MM

    3.   

4:46,61

    615

              (4:26,47; -7.02%)

(absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 3.   

4:35,63

    692

              (4:26,47; -3.32%)

(absolutno)
     

26.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:15,72

    637

   os.rek. (4:20,42; 1.83%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 3.   

4:12,43

    662

   os.rek. (4:20,42; 3.16%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:12,95

    546

   os.rek. (9:23,59; 1.92%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    9.   

17:09,71

    605

   os.rek. (17:42,40; 3.17%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    6.   

1:00,94

    546

   os.rek. (1:00,95; 0.01%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

1:00,52

    557

   os.rek. (1:00,95; 0.71%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    4.   

2:12,84

    591

   os.rek. (2:15,72; 2.16%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 3.   

2:11,69

    607

   os.rek. (2:15,72; 3.06%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    4.   

2:16,06

    556

   os.rek. (2:19,12; 2.24%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:15,85

    559

   os.rek. (2:19,12; 2.4%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:13,95

    616

   os.rek. (2:14,77; 0.61%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:13,23

    626

   os.rek. (2:14,77; 1.15%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    1.   

4:47,12

    612

   os.rek. (4:49,14; 0.7%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 5.   

4:44,66

    628

   os.rek. (4:49,14; 1.57%)

(kadeti+absolutno)
     

27.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:25,37

    559

   os.rek. (0:25,86; 1.93%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    18.   

0:55,70

    597

              (0:55,36; -0.61%)

(mladinci+absolutno)
     

28.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    50.   

0:26,47

    492

   os.rek. (0:26,82; 1.32%)

(absolutno)

 

 

100KM

    50.   

0:57,93

    530

   os.rek. (0:58,05; 0.2%)

(absolutno)

 

 

200KM

    31.   

2:07,27

    514

              (2:05,69; -1.24%)

(absolutno)

 

 

50DM

    22.   

0:27,24

    546

   os.rek. (0:28,17; 3.41%)

(absolutno)

 

 

100DM

    22.   

1:00,35

    562

   os.rek. (1:00,72; 0.61%)

(absolutno)
     

29.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:53,47

    675

   os.rek. (0:53,98; 0.95%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    1.   

1:56,73

    667

              (1:53,51; -2.75%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 2.   

1:53,34

    728

   os.rek. (1:53,51; 0.14%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:55,29

    692

              (1:53,51; -1.54%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    1.   

4:06,53

    711

              (4:01,94; -1.86%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 3.   

3:59,97

    771

   os.rek. (4:01,94; 0.82%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    3.   

8:21,12

    734

   os.rek. (8:31,14; 1.99%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:35,83

    673

              (8:31,14; -0.9%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    3.   

16:18,77

    704

              (16:13,43; -0.54%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:59,05

    600

   os.rek. (1:00,90; 3.13%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

0:59,60

    584

   os.rek. (1:00,90; 2.18%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    3.   

2:11,87

    604

              (2:10,21; -1.25%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 7.   

2:11,22

    613

              (2:10,21; -0.76%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:00,63

    625

   os.rek. (1:01,70; 1.76%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:00,09

    642

   os.rek. (1:01,70; 2.67%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:00,07

    643

   os.rek. (1:01,70; 2.71%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:59,79

    652

   os.rek. (1:01,70; 3.19%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:08,98

    653

   os.rek. (2:09,26; 0.21%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:09,52

    645

              (2:09,26; -0.2%)

(kadeti+absolutno)
     

30.  

ROZMAN Matjaž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    5.   

0:25,66

    653

              (0:24,81; -3.31%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:25,47

    668

              (0:24,81; -2.59%)

(absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:56,67

    679

              (0:54,73; -3.42%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

0:55,88

    708

              (0:54,73; -2.05%)

(absolutno)
     

31.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    7.   

0:26,09

    621

   os.rek. (0:26,10; 0.03%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 8.   

0:26,14

    618

              (0:26,10; -0.15%)

(absolutno)

 

 

100DM

    4.   

0:56,75

    676

   os.rek. (0:56,75; 0%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

0:56,62

    681

   os.rek. (0:56,75; 0.22%)

(absolutno)

 

 

200DM

    3.   

2:05,92

    694

   os.rek. (2:08,51; 2.05%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:06,43

    686

   os.rek. (2:08,51; 1.64%)

(absolutno)

 

 

200MM

    5.   

2:13,79

    618

   os.rek. (2:14,36; 0.42%)

(absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 8.   

2:15,81

    591

              (2:14,36; -1.06%)

(absolutno)
     

32.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

0:53,14

    687

   os.rek. (0:53,24; 0.18%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 1.   

0:52,62

    708

   os.rek. (0:53,24; 1.17%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:53,11

    689

   os.rek. (0:53,24; 0.24%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    4.   

1:58,85

    632

              (1:55,81; -2.55%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 6.   

1:56,42

    672

              (1:55,81; -0.52%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:55,82

    683

              (1:55,81; 0%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:25,42

    672

              (0:24,97; -1.77%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:25,19

    690

              (0:24,97; -0.87%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:57,72

    643

              (0:55,42; -3.98%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

0:56,27

    694

              (0:55,42; -1.51%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    5.   

2:12,63

    594

              (2:05,03; -5.73%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:11,41

    611

              (2:05,03; -4.85%)

(mladinci+absolutno)
     

33.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:26,91

    469

   os.rek. (0:27,15; 0.89%)

(kadeti)

 

 

100KM

    49.   

1:07,25

    339

              (1:01,41; -8.68%)

 

 

50DM

    37.   

0:30,54

    387

   os.rek. (0:31,28; 2.42%)

(kadeti)

 

 

50HM

    18.   

0:32,23

    412

   os.rek. (0:32,56; 1.02%)

(kadeti)

 

 

200HM

    16.   

2:35,46

    373

   os.rek. (2:36,29; 0.53%)

(kadeti)
     

34.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    55.   

0:27,36

    446

   os.rek. (0:27,39; 0.1%)

(mladinci)

 

 

100KM

    59.   

0:59,66

    486

              (0:58,68; -1.64%)

(mladinci)

Back