Nastopi plavalcev/plavalk PK Celulozar Krško na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice 19.07. - 21.07.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ARH Aneja, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
36.
0:32,54
384
   os.rek. (0:32,66; 0.36%)
100KZ
37.
1:10,77
390
200KZ
24.
2:34,78
388
400KZ
28.
5:30,63
365
800KZ
21.
11:20,63
361
200MZ
19.
3:03,00
327
2.
VASILJEVIĆ Maša, 2007
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
42.
2:46,25
313
400KZ
34.
5:46,68
317
800KZ
24.
11:52,70
314
50DZ
32.
0:36,70
294
3.
KAPUŠIN Nejc, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KM
51.
0:32,04
277
   os.rek. (0:32,56; 1.62%)
100KM
55.
1:09,44
307
   os.rek. (1:09,80; 0.51%)
200KM
40.
2:36,68
275
400KM
38.
5:22,92
316
   os.rek. (5:30,09; 2.22%)
4.
KOZOLE Jan, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50KM
8.
0:28,16
409
50KM
(finale) 8.
0:28,41
398
50KM
(1. v štafeti) -
0:27,62
433
   os.rek. (0:28,04; 1.52%)
100KM
13.
1:02,45
422
100KM
(finale) 15.
1:04,62
381
100KM
(1. v štafeti) -
1:01,59
440
200KM
14.
2:20,35
383
200KM
(finale) 14.
2:20,18
385
50DM
10.
0:30,77
379
   os.rek. (0:31,34; 1.85%)
50DM
(finale) 10.
0:30,79
378
   os.rek. (0:31,34; 1.78%)
50HM
6.
0:32,70
381
50HM
(finale) 6.
0:33,37
358
50HM
(1. v štafeti) -
0:33,24
362
100HM
8.
1:13,19
350
100HM
(finale) 7.
1:11,91
369
100HM
(1. v štafeti) -
1:15,75
316
100HM
(1. v štafeti) -
1:10,61
390
5.
KRUŠIČ Anej, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50PM
21.
0:40,17
269
   os.rek. (0:41,02; 2.11%)
100PM
24.
1:27,88
271
   os.rek. (1:30,50; 2.98%)
200PM
19.
3:12,12
281
   os.rek. (3:12,57; 0.23%)
6.
MAROLT Matija, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100KM
70.
1:11,84
277
200KM
38.
2:35,79
280
   os.rek. (2:37,00; 0.77%)
200KM
(1. v štafeti) -
2:34,95
285
   os.rek. (2:37,00; 1.32%)
400KM
39.
5:24,74
311
   os.rek. (5:28,56; 1.17%)
800KM
(vmesni čas) -
11:22,24
291
   os.rek. (11:26,88; 0.68%)
1500KM
31.
21:23,78
312
7.
OSETIČ Matija, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KM
36.
0:30,62
318
   os.rek. (0:31,00; 1.24%)
100KM
44.
1:07,50
334
   os.rek. (1:10,03; 3.74%)
100PM
26.
1:29,29
258
200MM
20.
2:47,57
314
8.
OSETIČ Miha, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50KM
49.
0:31,95
280
100KM
51.
1:08,62
318
200KM
33.
2:32,53
299
9.
RESNIK Florijan, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KM
41.
2:37,16
273
400KM
40.
5:27,45
303
   os.rek. (5:29,46; 0.61%)
800KM
(vmesni čas) -
10:59,69
321
   os.rek. (11:22,40; 3.44%)
1500KM
28.
21:03,97
327
   os.rek. (21:17,63; 1.08%)