Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. razvojni pokal - Pokal Delfin
27.10.2018, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BABIĆ Ayla, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    76.   

1:56,09

    81

   os.rek. (2:21,57; 21.94%)

 

 

200PZ

    52.   

4:29,66

    124

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    60.   

0:58,67

    83

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    6.   

3:02,48

    401

   os.rek. (3:40,58; 20.87%)

(deklice)

 

 

50HZ

    6.   

0:34,54

    410

   os.rek. (0:38,59; 11.72%)

(deklice)

 

 

400MZ

    3.   

5:36,78

    454

   os.rek. (6:11,34; 10.26%)

(deklice+absolutno)
     

3.  

KNEGO Gaja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    72.   

1:44,72

    110

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    64.   

0:53,46

    110

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    61.   

1:47,00

    103

   os.rek. (2:04,52; 16.37%)

 

 

200PZ

    25.   

3:56,82

    183

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    40.   

0:50,44

    131

   os.rek. (0:56,97; 12.94%)

     

5.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    64.   

1:29,05

    179

   os.rek. (1:34,46; 6.07%)

 

 

200PZ

    52.   

4:05,51

    164

   os.rek. (4:06,85; 0.54%)

 

 

50HZ

    50.   

0:43,69

    202

   os.rek. (0:45,28; 3.63%)

     

6.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

1:11,61

    345

   os.rek. (1:14,20; 3.61%)

(deklice)

 

 

200PZ

    9.   

3:04,93

    385

   os.rek. (3:17,89; 7%)

(deklice)

 

 

50HZ

    31.   

0:39,27

    279

   os.rek. (0:42,58; 8.42%)

(deklice)
     

7.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    20.   

1:11,20

    351

   os.rek. (1:14,20; 4.21%)

(deklice)

 

 

200PZ

    2.   

2:58,18

    430

   os.rek. (3:12,77; 8.18%)

(deklice)

 

 

400MZ

    17.   

6:07,01

    351

   os.rek. (6:39,80; 8.93%)

(deklice)
     

8.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    23.   

1:29,30

    178

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    12.   

3:42,02

    222

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    11.   

0:44,01

    198

   os.rek. (0:44,78; 1.74%)

(ml.deklice)
     

9.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    44.   

1:38,20

    133

   os.rek. (1:56,81; 18.95%)

 

 

50HZ

    24.   

0:46,76

    165

   os.rek. (0:48,55; 3.82%)

(ml.deklice)
     

10.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:08,82

    389

   os.rek. (1:10,75; 2.8%)

(deklice)

 

 

50HZ

    10.   

0:35,61

    374

   os.rek. (0:37,56; 5.47%)

(deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:36,00

    362

   os.rek. (0:37,56; 4.33%)

(deklice)

 

 

400MZ

    18.   

6:08,02

    348

   os.rek. (6:24,57; 4.49%)

(deklice)
     

11.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    24.   

1:11,97

    340

   os.rek. (1:13,90; 2.68%)

(deklice)

 

 

50HZ

    25.   

0:38,12

    305

   os.rek. (0:39,15; 2.7%)

(deklice)
     

12.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    34.   

1:15,13

    299

   os.rek. (1:18,46; 4.43%)

(deklice)

 

 

200PZ

    40.   

3:39,29

    231

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    27.   

0:38,64

    293

   os.rek. (0:38,84; 0.51%)

(deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:38,24

    302

   os.rek. (0:38,84; 1.56%)

(deklice)
     

13.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    55.   

1:22,02

    229

   os.rek. (1:22,24; 0.26%)

 

 

200PZ

    34.   

3:34,58

    246

              (3:33,47; -0.51%)

 

 

50HZ

    46.   

0:42,52

    220

              (0:42,10; -0.98%)

     

14.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:08,22

    399

   os.rek. (1:08,84; 0.9%)

(deklice)

 

 

50HZ

    14.   

0:36,17

    357

   os.rek. (0:38,22; 5.66%)

(deklice)

 

 

400MZ

    10.   

5:59,98

    372

   os.rek. (6:28,41; 7.89%)

(deklice)
     

15.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    56.   

1:23,44

    156

   os.rek. (1:26,77; 3.99%)

 

 

200PM

    32.   

3:31,15

    185

   os.rek. (3:45,49; 6.79%)

 

 

50HM

    45.   

0:42,30

    144

   os.rek. (0:44,27; 4.65%)

     

16.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    55.   

1:30,75

    121

   os.rek. (1:38,60; 8.65%)

 

 

50HM

    44.   

0:45,50

    116

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    25.   

1:11,06

    252

   os.rek. (1:15,41; 6.12%)

(dečki)

 

 

50HM

    28.   

0:38,49

    192

   os.rek. (0:42,36; 10.05%)

     

18.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

0:59,35

    434

   os.rek. (1:00,52; 1.97%)

(dečki)

 

 

50HM

    1.   

0:30,23

    397

   os.rek. (0:31,00; 2.54%)

(dečki)
     

19.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:34,34

    205

   os.rek. (0:36,61; 6.61%)

 

 

50PM

    9.   

0:41,04

    232

   os.rek. (0:43,26; 5.4%)

(dečki)

 

 

50HM

    32.   

0:39,49

    178

   os.rek. (0:40,19; 1.77%)

 

 

400MM

    19.   

6:08,57

    260

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

20.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:32,75

    236

   os.rek. (0:32,87; 0.36%)

 

 

200PM

    14.   

3:03,49

    282

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

50DM

    12.   

0:36,49

    213

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:37,20

    213

   os.rek. (0:37,52; 0.86%)

     

21.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    67.   

1:33,64

    110

   os.rek. (1:55,74; 23.6%)

 

 

200PM

    34.   

3:41,92

    159

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    48.   

0:46,17

    111

   os.rek. (0:50,52; 9.42%)

     

22.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    23.   

1:09,44

    271

   os.rek. (1:10,82; 1.98%)

(dečki)

 

 

50HM

    24.   

0:37,43

    209

   os.rek. (0:38,96; 4.08%)

     

23.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:07,16

    299

              (1:05,40; -2.62%)

(dečki)

 

 

50HM

    3.   

0:31,98

    335

   os.rek. (0:33,08; 3.43%)

(dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:32,11

    331

   os.rek. (0:33,08; 3.02%)

(dečki)
     

24.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    3.   

2:43,98

    396

   os.rek. (3:00,23; 9.9%)

(dečki)

 

 

50HM

    6.   

0:32,88

    308

              (0:32,58; -0.91%)

(dečki)

 

 

400MM

    2.   

5:16,70

    411

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

25.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    43.   

1:27,49

    135

   os.rek. (1:32,25; 5.44%)

 

 

50HM

    40.   

0:44,78

    122

   os.rek. (0:46,11; 2.97%)

(ml.dečki)
     

26.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    1.   

2:39,50

    430

              (2:36,51; -1.87%)

(dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:31,68

    345

   os.rek. (0:31,86; 0.56%)

(dečki)

 

 

400MM

    1.   

5:08,62

    444

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki+absolutno)
     

27.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    25.   

1:18,29

    189

              (1:17,48; -1.03%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    19.   

3:32,70

    181

   os.rek. (4:26,14; 25.12%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    28.   

0:42,81

    139

              (0:40,78; -4.74%)

(ml.dečki)

Back