Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. razvojni pokal - Kranjska čebela
10.11.2018, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

400KZ

    29.   

5:28,33

    364

   os.rek. (5:41,68; 4.06%)

(deklice)

 

 

100DZ

    26.   

1:32,24

    207

              (1:25,39; -7.42%)

 

 

200HZ

    3.   

2:37,86

    430

   os.rek. (2:41,61; 2.37%)

(deklice)
     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    27.   

7:04,66

    168

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    1.   

0:43,41

    287

   os.rek. (0:44,03; 1.42%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    26.   

3:32,98

    175

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

3.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:38,48

    412

   os.rek. (0:42,47; 10.36%)

(deklice)

 

 

100DZ

    1.   

1:10,95

    455

              (1:10,48; -0.66%)

(deklice)

 

 

200HZ

    16.   

2:44,52

    380

   os.rek. (3:29,25; 27.18%)

(deklice)
     

4.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    78.   

0:51,84

    168

   os.rek. (0:52,41; 1.09%)

     

5.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    19.   

5:19,57

    395

   os.rek. (6:49,32; 28.08%)

(deklice)

 

 

50PZ

    6.   

0:39,00

    396

   os.rek. (0:43,32; 11.07%)

(deklice)

 

 

100DZ

    20.   

1:27,08

    246

   os.rek. (1:29,52; 2.8%)

     

6.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    31.   

7:17,73

    153

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    49.   

0:54,70

    143

   os.rek. (0:59,93; 9.56%)

(ml.deklice)
     

7.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    64.   

6:46,62

    191

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    53.   

0:45,98

    241

   os.rek. (0:49,15; 6.89%)

     

8.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    16.   

5:14,70

    413

   os.rek. (5:47,57; 10.44%)

(deklice)

 

 

50PZ

    23.   

0:42,17

    313

   os.rek. (0:43,45; 3.03%)

(deklice)

 

 

200HZ

    12.   

2:41,01

    406

   os.rek. (2:51,69; 6.63%)

(deklice)
     

9.  

ZABUKOVEC Stella, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    51.   

0:45,47

    249

   os.rek. (0:54,95; 20.84%)

 

 

100DZ

    22.   

1:29,36

    228

   os.rek. (1:29,52; 0.17%)

 

 

200HZ

    29.   

2:53,22

    326

   os.rek. (3:05,67; 7.18%)

(deklice)
     

10.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    49.   

5:55,67

    286

   os.rek. (6:25,80; 8.47%)

 

 

50PZ

    66.   

0:48,40

    207

   os.rek. (0:50,46; 4.25%)

 

 

200HZ

    39.   

2:59,77

    291

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

11.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    55.   

6:04,98

    265

   os.rek. (6:28,26; 6.37%)

 

 

50PZ

    45.   

0:44,94

    258

              (0:44,03; -2.02%)

 

 

200HZ

    44.   

3:04,87

    268

   os.rek. (3:13,19; 4.5%)

     

12.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

5:13,37

    419

   os.rek. (5:39,33; 8.28%)

(deklice)

 

 

50PZ

    15.   

0:40,71

    348

   os.rek. (0:44,19; 8.54%)

(deklice)

 

 

100DZ

    10.   

1:19,34

    326

   os.rek. (1:19,85; 0.64%)

(deklice)
     

13.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    53.   

6:35,90

    154

   os.rek. (7:19,29; 10.95%)

 

 

50PM

    46.   

0:44,64

    180

   os.rek. (0:46,01; 3.06%)

 

 

200HM

    44.   

3:13,40

    162

   os.rek. (3:30,42; 8.8%)

     

14.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    59.   

0:50,55

    124

              (0:49,66; -1.76%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    31.   

3:19,24

    149

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

15.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    50.   

6:16,05

    179

   os.rek. (7:14,72; 15.6%)

 

 

50PM

    58.   

0:48,46

    141

   os.rek. (0:49,71; 2.57%)

 

 

200HM

    41.   

3:07,00

    180

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    46.   

7:19,39

    112

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    54.   

0:50,13

    127

   os.rek. (0:55,28; 10.27%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    46.   

3:29,36

    128

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

17.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    44.   

0:49,30

    134

   os.rek. (0:51,26; 3.97%)

(ml.dečki)
     

18.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    16.   

0:38,26

    287

   os.rek. (0:41,33; 8.02%)

(dečki)

 

 

200HM

    26.   

2:50,20

    239

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

19.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:32,19

    249

   os.rek. (0:34,12; 5.99%)

(dečki)

 

 

400KM

    35.   

5:33,24

    258

   os.rek. (5:51,67; 5.53%)

 

 

50PM

    29.   

0:41,23

    229

   os.rek. (0:44,46; 7.83%)

(dečki)

 

 

100DM

    25.   

1:26,63

    170

   os.rek. (1:29,38; 3.17%)

     

20.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:26,98

    423

   os.rek. (0:28,51; 5.67%)

(dečki)

 

 

400KM

    2.   

4:38,90

    440

   os.rek. (5:07,72; 10.33%)

(dečki)

 

 

50PM

    9.   

0:36,35

    335

   os.rek. (0:38,26; 5.25%)

(dečki)

 

 

200HM

    1.   

2:23,16

    401

   os.rek. (2:32,62; 6.6%)

(dečki+absolutno)
     

21.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    38.   

5:34,32

    255

   os.rek. (6:00,24; 7.75%)

 

 

100DM

    19.   

1:22,77

    196

   os.rek. (1:29,82; 8.51%)

     

22.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    20.   

5:13,85

    309

   os.rek. (5:43,66; 9.49%)

(dečki)

 

 

50PM

    19.   

0:38,73

    277

   os.rek. (0:41,66; 7.56%)

(dečki)

 

 

200HM

    9.   

2:37,64

    300

   os.rek. (2:40,17; 1.6%)

(dečki)
     

23.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,00

    378

   os.rek. (0:29,78; 6.35%)

(dečki)

 

 

400KM

    6.   

4:43,46

    419

   os.rek. (5:38,86; 19.54%)

(dečki)

 

 

50PM

    4.   

0:34,58

    389

   os.rek. (0:38,30; 10.75%)

(dečki)

 

 

200HM

    2.   

2:28,01

    363

   os.rek. (2:34,43; 4.33%)

(dečki)
     

24.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    40.   

6:48,51

    140

   os.rek. (7:48,82; 14.76%)

 

 

50PM

    23.   

0:46,95

    155

   os.rek. (0:48,73; 3.79%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    55.   

3:34,55

    119

   os.rek. (3:45,72; 5.2%)

     

25.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:36,81

    450

   os.rek. (4:48,58; 4.25%)

(dečki)

 

 

50PM

    1.   

0:32,52

    468

   os.rek. (0:33,09; 1.75%)

(dečki+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

1:08,41

    347

              (1:06,76; -2.41%)

(dečki)
     

26.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:33,43

    222

   os.rek. (0:34,27; 2.51%)

(ml.dečki)

 

 

400KM

    27.   

6:17,31

    178

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    16.   

0:45,12

    175

   os.rek. (0:48,12; 6.64%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    25.   

3:11,27

    168

   os.rek. (3:30,43; 10.01%)

(ml.dečki)

Back