Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje
03.11. - 04.11.2018, Celje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100KZ

    3.   

0:59,70

    596

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

0:59,52

    601

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    1.   

2:06,03

    672

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 4.   

2:04,13

    704

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    1.   

4:18,92

    743

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 4.   

4:17,23

    757

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:55,71

    716

(mladinke+absolutno)

 

 

1500KZ

    3.   

16:55,46

    742

(mladinke+absolutno)
     

2.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:29,16

    486

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    2.   

0:31,08

    563

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:30,96

    569

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:05,82

    584

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:05,75

    586

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    1.   

2:20,24

    614

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:20,15

    615

(mladinke+absolutno)
     

3.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    3.   

0:30,26

    610

(absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:30,12

    619

(absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:04,27

    627

(absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:03,31

    656

(absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:18,96

    631

(absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 2.   

2:17,73

    648

(absolutno)
     

4.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    2.   

2:55,61

    449

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 5.   

2:53,66

    465

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    3.   

0:33,26

    393

(kadetinje)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:33,06

    401

(kadetinje)

 

 

100DZ

    2.   

1:11,60

    443

(kadetinje)

 

 

100DZ

    (finale) 1.   

1:10,29

    468

   os.rek. (1:11,22; 1.32%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200DZ

    (finale) 5.   

2:32,63

    481

(kadetinje+absolutno)

 

 

400MZ

    5.   

5:23,73

    511

(kadetinje+absolutno)
     

5.  

ODER Tjaša, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:06,04

    672

(absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:03,73

    710

(absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

4:16,52

    764

(absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 2.   

4:07,11

    854

(absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:33,48

    813

(absolutno)

 

 

1500KZ

    1.   

15:59,59

    880

(absolutno)

 

 

400MZ

    1.   

4:47,29

    732

(absolutno)
     

6.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:30,30

    433

(kadetinje)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:29,91

    450

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    6.   

1:05,27

    456

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 3.   

1:04,79

    466

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    6.   

2:17,89

    513

   os.rek. (2:21,06; 2.29%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    4.   

0:34,32

    418

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:33,94

    432

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    4.   

1:13,04

    427

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 8.   

1:13,70

    416

(kadetinje)

 

 

200HZ

    6.   

2:34,20

    462

   os.rek. (2:34,59; 0.25%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:33,55

    468

   os.rek. (2:34,59; 0.67%)

(kadetinje+absolutno)
     

7.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:18,97

    501

   os.rek. (2:23,14; 3%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    5.   

4:54,63

    504

   os.rek. (5:02,80; 2.77%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 7.   

4:57,48

    489

   os.rek. (5:02,80; 1.78%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    6.   

1:25,94

    382

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:24,55

    401

(kadetinje)

 

 

200PZ

    5.   

3:05,28

    383

(kadetinje)

 

 

200PZ

    (finale) 8.   

3:03,16

    396

(kadetinje)

 

 

100HZ

    8.   

1:14,56

    402

   os.rek. (1:20,18; 7.53%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:14,23

    407

   os.rek. (1:20,18; 8.01%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    8.   

2:43,21

    389

   os.rek. (2:50,37; 4.38%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:42,36

    396

   os.rek. (2:50,37; 4.93%)

(kadetinje)
     

8.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    6.   

0:38,63

    407

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:38,59

    408

(kadetinje)

 

 

100PZ

    3.   

1:23,89

    410

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 6.   

1:21,51

    447

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    3.   

2:55,98

    447

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:52,56

    474

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    6.   

0:35,41

    380

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:34,38

    416

(kadetinje)
     

9.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    10.   

0:33,76

    376

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:33,95

    370

 

 

50HZ

    10.   

0:33,50

    449

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:34,27

    420

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    10.   

2:36,95

    438

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 5.   

2:37,05

    437

(mladinke+absolutno)
     

10.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:26,17

    672

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:26,03

    683

(absolutno)

 

 

100KZ

    3.   

0:56,94

    687

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 3.   

0:55,45

    744

(absolutno)

 

 

200KZ

    1.   

1:58,94

    800

(absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 2.   

1:58,46

    810

(absolutno)

 

 

400KZ

    3.   

4:18,04

    750

   os.rek. (4:19,10; 0.41%)

(absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 3.   

4:12,97

    796

   os.rek. (4:19,10; 2.42%)

(absolutno)

 

 

200HZ

    1.   

2:18,49

    638

(absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 1.   

2:14,21

    701

   os.rek. (2:18,09; 2.89%)

(absolutno)
     

11.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:28,23

    535

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:27,83

    559

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    7.   

1:01,54

    544

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 2.   

1:01,34

    549

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    12.   

2:16,76

    526

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:14,58

    552

   os.rek. (2:14,94; 0.26%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    4.   

1:11,52

    493

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 7.   

1:10,44

    516

   os.rek. (1:10,55; 0.15%)

(mladinke+absolutno)
     

12.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

0:59,94

    589

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

0:59,83

    592

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:06,11

    671

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:04,57

    696

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

4:21,53

    721

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 5.   

4:18,16

    749

   os.rek. (4:19,80; 0.63%)

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

8:54,84

    719

(mladinke+absolutno)

 

 

1500KZ

    2.   

16:40,60

    776

   os.rek. (16:51,90; 1.12%)

(mladinke+absolutno)
     

13.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

0:30,76

    414

(mladinke)

 

 

100KZ

    21.   

1:06,39

    433

(mladinke)

 

 

200KZ

    15.   

2:17,25

    520

   os.rek. (2:18,42; 0.85%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    9.   

4:46,60

    547

   os.rek. (4:48,99; 0.83%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 5.   

4:40,80

    582

   os.rek. (4:48,99; 2.91%)

(mladinke+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:46,80

    545

(mladinke+absolutno)

 

 

1500KZ

    7.   

18:29,65

    569

   os.rek. (brez rezultata)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    20.   

0:35,91

    365

 

 

100HZ

    24.   

1:16,25

    375

   os.rek. (1:16,57; 0.41%)

     

14.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:00,40

    562

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 3.   

1:58,03

    596

   os.rek. (1:58,55; 0.44%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    1.   

2:27,70

    542

   os.rek. (2:29,87; 1.46%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 3.   

2:25,20

    570

   os.rek. (2:29,87; 3.21%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:08,02

    609

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:04,68

    660

   os.rek. (2:06,57; 1.51%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    2.   

2:11,17

    522

   os.rek. (2:30,66; 14.85%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 1.   

2:08,35

    557

   os.rek. (2:30,66; 17.38%)

(mladinci+absolutno)

 

 

400MM

    2.   

4:33,03

    641

   os.rek. (4:33,90; 0.31%)

(mladinci+absolutno)
     

15.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:26,87

    428

   os.rek. (0:27,21; 1.26%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    4.   

0:32,57

    465

   os.rek. (0:33,12; 1.68%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    1.   

1:09,94

    502

   os.rek. (1:13,63; 5.27%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:09,47

    512

   os.rek. (1:13,63; 5.98%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    6.   

2:36,85

    452

   os.rek. (2:37,95; 0.7%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    5.   

0:28,99

    425

   os.rek. (0:30,11; 3.86%)

(kadeti)

 

 

100DM

    6.   

1:06,32

    381

   os.rek. (1:10,45; 6.22%)

(kadeti)

 

 

100MM

    5.   

1:05,96

    443

   os.rek. (1:07,57; 2.44%)

(kadeti)

 

 

100MM

    (finale) 3.   

1:05,14

    460

   os.rek. (1:07,57; 3.73%)

(kadeti)
     

16.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:53,14

    604

   os.rek. (0:53,21; 0.13%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 3.   

0:52,68

    620

   os.rek. (0:53,21; 1%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    2.   

1:55,86

    630

   os.rek. (2:00,11; 3.66%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 5.   

1:55,63

    634

   os.rek. (2:00,11; 3.87%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100MM

    1.   

0:59,34

    609

(mladinci+absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 2.   

0:57,90

    655

   os.rek. (0:59,15; 2.15%) Rekord Slovenije za kadete

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:09,01

    613

   os.rek. (2:11,58; 1.99%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 2.   

2:07,75

    631

   os.rek. (2:11,58; 2.99%)

(mladinci+absolutno)
     

17.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:32,83

    454

   os.rek. (0:37,56; 14.4%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:33,04

    446

   os.rek. (0:37,56; 13.68%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    7.   

1:11,76

    465

   os.rek. (1:18,30; 9.11%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 7.   

1:12,73

    447

   os.rek. (1:18,30; 7.65%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    1.   

2:31,70

    500

   os.rek. (2:57,38; 16.92%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 6.   

2:29,30

    524

   os.rek. (2:57,38; 18.8%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    4.   

1:05,84

    445

   os.rek. (1:08,21; 3.59%)

(kadeti)

 

 

100MM

    (finale) 2.   

1:04,53

    473

   os.rek. (1:08,21; 5.7%)

(kadeti)
     

18.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:28,11

    374

   os.rek. (0:28,35; 0.85%)

(kadeti)

 

 

200KM

    15.   

2:12,65

    420

   os.rek. (2:14,80; 1.62%)

(kadeti)

 

 

50PM

    7.   

0:35,05

    373

(kadeti)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:34,66

    386

(kadeti)

 

 

200MM

    10.   

2:35,53

    350

   os.rek. (2:48,66; 8.44%)

(kadeti)

 

 

200MM

    (finale) 8.   

2:34,98

    353

   os.rek. (2:48,66; 8.82%)

(kadeti)
     

19.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:32,46

    470

   os.rek. (0:34,37; 5.88%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:32,45

    471

   os.rek. (0:34,37; 5.91%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    5.   

1:11,38

    472

   os.rek. (1:15,49; 5.75%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    2.   

2:32,69

    490

   os.rek. (2:37,93; 3.43%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 8.   

2:36,72

    453

   os.rek. (2:37,93; 0.77%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    3.   

0:30,64

    381

   os.rek. (0:31,86; 3.98%)

(kadeti)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:30,30

    394

   os.rek. (0:31,86; 5.14%)

(kadeti)

 

 

100HM

    6.   

1:06,02

    406

   os.rek. (1:06,21; 0.28%)

(kadeti)

 

 

100HM

    (finale) 4.   

1:05,64

    413

   os.rek. (1:06,21; 0.86%)

(kadeti)

 

 

200HM

    3.   

2:22,35

    408

   os.rek. (2:31,14; 6.17%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 7.   

2:20,72

    422

   os.rek. (2:31,14; 7.4%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    2.   

1:05,17

    459

   os.rek. (1:07,54; 3.63%)

(kadeti)

 

 

100MM

    (finale) 1.   

1:04,20

    480

   os.rek. (1:07,54; 5.2%)

(kadeti)

 

 

200MM

    8.   

2:23,98

    441

   os.rek. (2:32,84; 6.15%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:28,37

    403

   os.rek. (2:32,84; 3.01%)

(kadeti)
     

20.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:25,51

    500

(kadeti+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:25,20

    519

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    3.   

1:10,57

    489

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 5.   

1:08,32

    539

   os.rek. (1:08,96; 0.93%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:27,69

    487

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:27,70

    487

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

1:02,19

    462

   os.rek. (1:03,13; 1.51%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

1:01,29

    482

   os.rek. (1:03,13; 3%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    1.   

1:03,61

    494

(kadeti+absolutno)
     

21.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:31,05

    537

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:30,36

    575

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    1.   

1:07,10

    569

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 3.   

1:06,56

    583

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    2.   

2:28,56

    532

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:27,25

    547

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    3.   

0:27,45

    500

   os.rek. (0:27,81; 1.31%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:27,41

    503

   os.rek. (0:27,81; 1.45%)

(mladinci+absolutno)
     

22.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    1.   

0:28,77

    460

   os.rek. (0:28,79; 0.06%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 2.   

0:28,64

    466

   os.rek. (0:28,79; 0.52%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    1.   

1:01,72

    497

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 3.   

1:00,54

    526

   os.rek. (1:01,67; 1.86%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:10,85

    526

   os.rek. (2:12,46; 1.23%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 3.   

2:10,70

    527

   os.rek. (2:12,46; 1.34%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    5.   

2:15,81

    526

   os.rek. (2:24,64; 6.5%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 5.   

2:14,57

    540

   os.rek. (2:24,64; 7.48%)

(mladinci+absolutno)
     

23.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    1.   

1:02,40

    707

   os.rek. (1:03,18; 1.25%)

(absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:02,31

    710

   os.rek. (1:03,18; 1.39%)

(absolutno)

 

 

200PM

    1.   

2:13,71

    730

   os.rek. (2:14,24; 0.39%) Rekord Slovenije za mladince

(absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:11,19

    773

   os.rek. (2:14,24; 2.32%) Rekord Slovenije za mladince

(absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:05,65

    664

   os.rek. (2:07,70; 1.63%)

(absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 1.   

2:02,97

    708

   os.rek. (2:07,70; 3.84%)

(absolutno)

 

 

400MM

    1.   

4:20,79

    736

   os.rek. (4:26,59; 2.22%)

(absolutno)
     

24.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    9.   

0:56,04

    515

(absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 7.   

0:55,44

    532

(absolutno)

 

 

200KM

    8.   

1:58,22

    593

(absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 8.   

1:58,02

    596

(absolutno)

 

 

400KM

    7.   

4:09,86

    612

(absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 6.   

4:08,00

    626

(absolutno)

 

 

800KM

    5.   

8:41,50

    614

(absolutno)
     

25.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:29,45

    630

(absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:29,50

    627

(absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:04,12

    652

(absolutno)

 

 

50DM

    7.   

0:26,75

    541

(absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:57,38

    588

   os.rek. (0:58,63; 2.17%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

0:57,52

    584

   os.rek. (0:58,63; 1.92%)

(absolutno)

Back