Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje
03.11. - 04.11.2018, Celje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    12.   

0:37,52

    444

   os.rek. (0:37,83; 0.82%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:37,45

    447

   os.rek. (0:37,83; 1.01%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    4.   

1:21,52

    447

   os.rek. (1:24,39; 3.52%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:21,27

    451

   os.rek. (1:24,39; 3.83%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    5.   

2:58,42

    429

   os.rek. (3:08,27; 5.52%)

(mladinke)

 

 

200PZ

    (finale) 7.   

2:58,36

    429

   os.rek. (3:08,27; 5.55%)

(mladinke)

 

 

50HZ

    17.   

0:35,76

    369

   os.rek. (0:36,44; 1.9%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:07,44

    413

              (1:06,62; -1.21%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

1:06,54

    430

   os.rek. (1:06,62; 0.12%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    12.   

2:23,32

    457

   os.rek. (2:25,42; 1.46%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    9.   

1:14,95

    395

   os.rek. (1:17,36; 3.21%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:14,80

    398

   os.rek. (1:17,36; 3.42%)

(kadetinje)

 

 

100MZ

    7.   

1:17,10

    393

   os.rek. (1:18,29; 1.54%)

 

 

100MZ

    (finale) 1.   

1:15,11

    425

   os.rek. (1:18,29; 4.23%)

(kadetinje)
     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

4:35,80

    614

              (4:35,46; -0.12%)

(mladinke+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 1.   

4:28,45

    666

   os.rek. (4:35,46; 2.61%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    3.   

0:35,11

    542

              (0:34,57; -1.53%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:34,96

    549

              (0:34,57; -1.11%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    3.   

1:06,45

    555

              (1:05,73; -1.08%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 5.   

1:05,85

    570

              (1:05,73; -0.18%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    1.   

0:29,94

    630

              (0:29,82; -0.4%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:29,69

    646

   os.rek. (0:29,82; 0.43%)

(mladinke+absolutno)
     

4.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

0:55,17

    755

              (0:53,81; -2.46%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

0:54,52

    782

              (0:53,81; -1.3%)

(absolutno)

 

 

100MZ

    2.   

1:07,59

    584

              (1:01,30; -9.3%)

(absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 1.   

1:02,88

    725

              (1:01,30; -2.51%)

(absolutno)
     

5.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    11.   

0:37,45

    447

              (0:36,51; -2.51%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:37,00

    463

              (0:36,51; -1.32%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    3.   

1:20,08

    472

              (1:16,67; -4.25%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:20,77

    460

              (1:16,67; -5.07%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    11.   

1:13,54

    409

              (1:10,05; -4.74%)

 

 

100DZ

    (finale) 3.   

1:11,49

    445

              (1:10,05; -2.01%)

(mladinke)

 

 

100MZ

    8.   

1:12,40

    475

   os.rek. (1:14,25; 2.55%)

(mladinke)

 

 

100MZ

    (finale) 4.   

1:13,26

    458

   os.rek. (1:14,25; 1.35%)

(mladinke)
     

6.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:28,87

    501

   os.rek. (0:29,37; 1.73%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:28,47

    522

   os.rek. (0:29,37; 3.16%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    2.   

0:31,62

    535

              (0:31,35; -0.85%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:31,37

    547

              (0:31,35; -0.06%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    1.   

1:09,13

    504

              (1:08,79; -0.49%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:08,15

    526

   os.rek. (1:08,79; 0.93%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    1.   

2:28,30

    519

   os.rek. (2:34,02; 3.85%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 7.   

2:28,03

    522

   os.rek. (2:34,02; 4.04%)

(kadetinje+absolutno)
     

7.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    40.   

0:31,49

    386

              (0:30,37; -3.55%)

 

 

100KZ

    22.   

1:07,09

    420

              (1:05,47; -2.41%)

(mladinke)

 

 

50DZ

    12.   

0:34,34

    357

              (0:32,81; -4.45%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:34,77

    344

              (0:32,81; -5.63%)

 

 

100HZ

    29.   

1:17,21

    362

              (1:12,12; -6.59%)

     

8.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    2.   

0:29,96

    538

              (0:28,92; -3.47%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:29,55

    561

              (0:28,92; -2.13%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    2.   

1:04,91

    595

              (1:04,69; -0.33%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 3.   

1:04,66

    602

   os.rek. (1:04,69; 0.04%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    2.   

1:10,28

    519

              (1:09,57; -1.01%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 6.   

1:09,89

    528

              (1:09,57; -0.45%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    3.   

2:33,06

    504

   os.rek. (2:41,13; 5.27%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:32,14

    513

   os.rek. (2:41,13; 5.9%)

(mladinke+absolutno)
     

9.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:27,77

    562

              (0:26,96; -2.91%)

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:27,61

    572

              (0:26,96; -2.35%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    7.   

0:59,62

    598

              (0:58,49; -1.89%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

0:59,73

    595

              (0:58,49; -2.07%)

(absolutno)

 

 

200KZ

    7.   

2:08,70

    631

              (2:06,54; -1.67%)

(absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 7.   

2:09,25

    623

              (2:06,54; -2.09%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:29,88

    543

              (0:28,91; -3.24%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:29,49

    565

              (0:28,91; -1.96%)

(absolutno)
     

10.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:33,97

    599

              (0:33,69; -0.82%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:34,26

    584

              (0:33,69; -1.66%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:15,13

    571

              (1:10,82; -5.73%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 2.   

1:12,37

    639

              (1:10,82; -2.14%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    1.   

2:43,22

    560

              (2:35,42; -4.77%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:33,41

    674

   os.rek. (2:35,42; 1.31%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    1.   

1:08,60

    558

              (1:07,74; -1.25%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 3.   

1:07,14

    596

   os.rek. (1:07,74; 0.89%)

(kadetinje+absolutno)
     

11.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:28,42

    525

   os.rek. (0:28,42; 0%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:28,21

    537

   os.rek. (0:28,42; 0.74%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    3.   

1:02,58

    517

              (1:02,01; -0.91%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

1:03,59

    493

              (1:02,01; -2.48%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,43

    544

   os.rek. (0:32,67; 3.94%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:31,42

    545

   os.rek. (0:32,67; 3.97%)

(kadetinje+absolutno)
     

12.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    8.   

0:40,06

    365

              (0:39,75; -0.77%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:38,94

    397

   os.rek. (0:39,75; 2.08%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    4.   

1:25,09

    393

   os.rek. (1:26,12; 1.21%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 1.   

1:23,70

    413

   os.rek. (1:26,12; 2.89%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    8.   

0:36,32

    353

              (0:34,15; -5.97%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:36,19

    356

              (0:34,15; -5.63%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    15.   

1:18,60

    343

              (1:16,46; -2.72%)

     

13.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:31,54

    384

   os.rek. (0:31,60; 0.19%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    19.   

1:12,50

    332

              (1:10,10; -3.31%)

 

 

50HZ

    10.   

0:37,23

    327

   os.rek. (0:37,56; 0.88%)

 

 

100HZ

    18.   

1:20,76

    316

              (1:20,04; -0.89%)

     

14.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:31,80

    374

   os.rek. (0:33,98; 6.85%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    14.   

1:10,82

    357

   os.rek. (1:15,73; 6.93%)

 

 

200KZ

    20.   

2:34,45

    365

   os.rek. (3:12,84; 24.85%)

 

 

50DZ

    8.   

0:35,86

    314

   os.rek. (0:37,84; 5.52%)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:35,00

    337

   os.rek. (0:37,84; 8.11%)

     

15.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:04,78

    466

   os.rek. (1:06,57; 2.76%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

1:05,03

    461

   os.rek. (1:06,57; 2.36%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    11.   

2:23,10

    459

   os.rek. (2:26,02; 2.04%)

(kadetinje)

 

 

100MZ

    4.   

1:14,83

    430

   os.rek. (1:16,02; 1.59%)

(kadetinje)

 

 

100MZ

    (finale) 6.   

1:14,37

    438

   os.rek. (1:16,02; 2.21%)

(kadetinje)
     

16.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:02,51

    519

              (1:02,44; -0.11%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

1:02,77

    513

              (1:02,44; -0.52%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    5.   

0:35,77

    513

              (0:35,05; -2.01%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:35,79

    512

              (0:35,05; -2.06%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    8.   

0:32,32

    501

   os.rek. (0:32,90; 1.79%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:32,39

    497

   os.rek. (0:32,90; 1.57%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    14.   

1:12,15

    443

   os.rek. (1:13,71; 2.16%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:10,43

    477

   os.rek. (1:13,71; 4.65%)

(mladinke+absolutno)
     

17.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    7.   

1:27,44

    362

              (1:25,98; -1.66%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:26,80

    370

              (1:25,98; -0.94%)

(kadetinje)

 

 

100DZ

    7.   

1:18,04

    342

   os.rek. (1:22,98; 6.33%)

 

 

100DZ

    (finale) 8.   

1:17,86

    345

   os.rek. (1:22,98; 6.57%)

 

 

100MZ

    8.   

1:17,52

    387

   os.rek. (1:21,33; 4.91%)

 

 

100MZ

    (finale) 3.   

1:17,65

    385

   os.rek. (1:21,33; 4.73%)

 

 

200MZ

    6.   

2:49,87

    369

   os.rek. (2:55,81; 3.49%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    (finale) 5.   

2:47,68

    383

   os.rek. (2:55,81; 4.84%)

(kadetinje)
     

18.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:36,46

    484

   os.rek. (0:37,39; 2.55%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:36,85

    469

   os.rek. (0:37,39; 1.46%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    7.   

0:32,29

    502

   os.rek. (0:34,62; 7.21%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:31,95

    518

   os.rek. (0:34,62; 8.35%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    7.   

1:08,70

    513

   os.rek. (1:11,70; 4.36%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 7.   

1:08,83

    511

   os.rek. (1:11,70; 4.16%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    3.   

1:10,45

    516

   os.rek. (1:11,21; 1.07%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 5.   

1:09,76

    531

   os.rek. (1:11,21; 2.07%)

(mladinke+absolutno)
     

19.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

2:13,23

    569

   os.rek. (2:14,06; 0.62%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

2:08,42

    635

   os.rek. (2:14,06; 4.39%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    1.   

4:38,84

    594

              (4:37,89; -0.34%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 2.   

4:30,29

    653

   os.rek. (4:37,89; 2.81%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:25,48

    609

   os.rek. (9:40,88; 2.72%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

1500KZ

    5.   

17:44,85

    644

   os.rek. (18:15,28; 2.85%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    3.   

2:30,60

    496

   os.rek. (2:31,22; 0.41%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:31,39

    488

              (2:31,22; -0.11%)

(kadetinje+absolutno)
     

20.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:23,05

    679

              (0:22,88; -0.73%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:23,18

    667

              (0:22,88; -1.29%)

(absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:24,48

    706

              (0:24,26; -0.89%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:24,35

    717

              (0:24,26; -0.36%)

(absolutno)

 

 

100MM

    1.   

0:59,23

    612

              (0:57,12; -3.56%)

(absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 1.   

0:56,49

    705

   os.rek. (0:57,12; 1.11%)

(absolutno)
     

21.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    7.   

2:41,67

    413

              (2:40,82; -0.52%)

(kadeti)

 

 

200PM

    (finale) 3.   

2:38,97

    434

   os.rek. (2:40,82; 1.16%)

(kadeti)

 

 

50DM

    3.   

0:28,64

    441

              (0:28,47; -0.59%)

(kadeti)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:28,51

    447

              (0:28,47; -0.14%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    1.   

0:29,53

    426

   os.rek. (0:30,56; 3.48%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 5.   

0:29,65

    420

   os.rek. (0:30,56; 3.06%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    3.   

1:04,34

    439

   os.rek. (1:08,53; 6.51%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 8.   

1:04,53

    435

   os.rek. (1:08,53; 6.19%)

(kadeti+absolutno)
     

22.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

0:58,01

    464

   os.rek. (1:00,15; 3.68%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 7.   

0:58,29

    458

   os.rek. (1:00,15; 3.19%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    2.   

0:31,56

    512

   os.rek. (0:31,74; 0.57%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:31,63

    508

   os.rek. (0:31,74; 0.34%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:08,14

    543

   os.rek. (1:08,64; 0.73%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:08,01

    546

   os.rek. (1:08,64; 0.92%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    3.   

2:28,93

    528

   os.rek. (2:29,02; 0.06%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:26,31

    557

   os.rek. (2:29,02; 1.85%)

(mladinci+absolutno)
     

23.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

4:22,93

    526

              (4:22,10; -0.31%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    2.   

0:28,81

    458

   os.rek. (0:29,19; 1.31%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:29,27

    437

              (0:29,19; -0.27%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    3.   

2:16,96

    458

              (2:12,68; -3.12%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:12,58

    505

   os.rek. (2:12,68; 0.07%)

(mladinci+absolutno)
     

24.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:00,42

    561

   os.rek. (2:00,92; 0.41%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 5.   

2:00,63

    558

   os.rek. (2:00,92; 0.24%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    9.   

1:12,52

    450

   os.rek. (1:14,25; 2.38%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:12,21

    456

   os.rek. (1:14,25; 2.82%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    2.   

2:18,37

    444

              (2:16,95; -1.02%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 6.   

2:16,50

    463

   os.rek. (2:16,95; 0.32%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:15,26

    532

              (2:15,05; -0.15%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 7.   

2:15,83

    525

              (2:15,05; -0.57%)

(kadeti+absolutno)
     

25.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:25,75

    487

              (0:25,62; -0.5%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 4.   

0:25,59

    496

   os.rek. (0:25,62; 0.11%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    3.   

0:54,75

    553

   os.rek. (0:54,84; 0.16%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 5.   

0:54,51

    560

   os.rek. (0:54,84; 0.6%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    6.   

1:59,54

    574

              (1:59,35; -0.15%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 2.   

1:58,01

    597

   os.rek. (1:59,35; 1.13%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100MM

    4.   

1:02,70

    516

   os.rek. (1:03,19; 0.78%)

(mladinci+absolutno)
     

26.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    10.   

1:01,45

    478

              (1:00,72; -1.18%)

(absolutno)

 

 

200DM

    8.   

2:16,16

    506

              (2:14,81; -0.99%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 8.   

2:16,60

    501

              (2:14,81; -1.31%)

(absolutno)

 

 

100MM

    11.   

1:03,82

    489

              (1:03,37; -0.7%)

 

 

200MM

    11.   

2:19,54

    484

              (2:19,52; -0.01%)

(absolutno)
     

27.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

1:57,63

    602

              (1:55,11; -2.14%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 6.   

1:56,13

    626

              (1:55,11; -0.87%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    2.   

4:08,54

    622

              (4:01,55; -2.81%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 3.   

4:02,96

    666

              (4:01,55; -0.58%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:14,92

    520

   os.rek. (2:31,55; 12.32%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:10,86

    570

   os.rek. (2:31,55; 15.81%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:13,99

    547

              (2:11,98; -1.5%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:13,11

    558

              (2:11,98; -0.84%)

(kadeti+absolutno)
     

28.  

STRNAD Mihael, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    5.   

1:55,96

    629

              (1:52,85; -2.68%)

(absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 4.   

1:55,19

    641

              (1:52,85; -2.03%)

(absolutno)

 

 

200DM

    5.   

2:12,76

    546

   os.rek. (2:16,93; 3.14%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 7.   

2:12,66

    548

   os.rek. (2:16,93; 3.21%)

(absolutno)

 

 

100MM

    9.   

1:02,90

    511

   os.rek. (1:05,12; 3.52%)

(absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 7.   

1:02,16

    529

   os.rek. (1:05,12; 4.76%)

(absolutno)

 

 

200MM

    7.   

2:16,47

    518

              (2:12,49; -2.91%)

(absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:15,07

    534

              (2:12,49; -1.91%)

(absolutno)
     

29.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:24,83

    543

              (0:24,22; -2.45%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 6.   

0:25,00

    532

              (0:24,22; -3.12%)

(absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:05,81

    642

              (2:05,27; -0.42%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:04,55

    662

   os.rek. (2:05,27; 0.57%)

(absolutno)

 

 

100HM

    2.   

0:59,68

    550

   os.rek. (1:02,47; 4.67%)

(absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 1.   

0:59,01

    569

   os.rek. (1:02,47; 5.86%)

(absolutno)

 

 

100MM

    3.   

0:59,78

    595

   os.rek. (0:59,84; 0.1%)

(absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 4.   

1:00,32

    579

              (0:59,84; -0.79%)

(absolutno)
     

30.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:27,91

    382

   os.rek. (0:27,94; 0.1%)

(kadeti)

 

 

100KM

    12.   

1:03,40

    356

              (1:03,39; -0.01%)

(kadeti)

 

 

100KM

    (finale) 6.   

1:02,32

    374

   os.rek. (1:03,39; 1.71%)

(kadeti)

 

 

50PM

    15.   

0:37,65

    301

   os.rek. (0:40,03; 6.32%)

(kadeti)

 

 

50DM

    11.   

0:31,93

    318

              (0:31,49; -1.37%)

(kadeti)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:31,61

    328

              (0:31,49; -0.37%)

(kadeti)

Back