Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial
17.11. - 18.11.2018, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    10.   

2:24,35

    447

              (2:23,32; -0.71%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    5.   

1:13,83

    414

   os.rek. (1:14,80; 1.31%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:14,33

    405

   os.rek. (1:14,80; 0.63%)

(kadetinje)
     

2.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    38.   

0:30,71

    416

              (0:30,37; -1.1%)

(mladinke)

 

 

100HZ

    30.   

1:19,06

    337

              (1:12,12; -8.77%)

     

3.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,92

    553

   os.rek. (0:28,50; 2.07%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:27,53

    577

   os.rek. (0:28,50; 3.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    1.   

2:09,91

    614

   os.rek. (2:13,17; 2.5%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:11,07

    598

   os.rek. (2:13,17; 1.6%)

(kadetinje+absolutno)
     

4.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:29,03

    492

              (0:28,21; -2.82%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:28,46

    523

              (0:28,21; -0.87%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    3.   

0:36,78

    472

   os.rek. (0:37,18; 1.08%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:36,22

    494

   os.rek. (0:37,18; 2.65%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100DZ

    9.   

1:14,89

    387

              (1:11,39; -4.67%)

(kadetinje)

 

 

100DZ

    (finale) 3.   

1:13,15

    416

              (1:11,39; -2.4%)

(kadetinje)
     

5.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:31,75

    376

              (0:31,54; -0.66%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    18.   

0:43,29

    289

              (0:41,87; -3.28%)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:42,10

    314

              (0:41,87; -0.54%)

     

6.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    14.   

2:30,48

    395

   os.rek. (2:34,45; 2.63%)

(kadetinje)

 

 

800KZ

    7.   

11:22,55

    346

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:30,43

    427

   os.rek. (0:30,66; 0.75%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    14.   

0:40,92

    342

   os.rek. (0:41,41; 1.19%)

 

 

50PZ

    (finale) 4.   

0:40,85

    344

   os.rek. (0:41,41; 1.37%)

 

 

200MZ

    8.   

2:42,96

    418

              (2:42,41; -0.33%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:44,58

    405

              (2:42,41; -1.31%)

(kadetinje)
     

8.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    10.   

0:39,08

    393

              (0:38,84; -0.61%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:39,17

    390

              (0:38,84; -0.84%)

(kadetinje)

 

 

200PZ

    9.   

3:08,26

    365

   os.rek. (3:09,76; 0.79%)

 

 

200PZ

    (finale) 5.   

3:05,67

    380

   os.rek. (3:09,76; 2.2%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    15.   

1:19,39

    333

   os.rek. (1:22,43; 3.82%)

     

9.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:29,25

    481

   os.rek. (0:29,63; 1.29%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    15.   

2:16,27

    532

   os.rek. (2:18,51; 1.64%)

(mladinke+absolutno)
     

10.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:29,68

    461

   os.rek. (0:30,20; 1.75%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:29,40

    474

   os.rek. (0:30,20; 2.72%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    1.   

9:17,54

    635

   os.rek. (9:25,48; 1.42%)

(kadetinje+absolutno)
     

11.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:30,62

    289

   os.rek. (0:31,07; 1.46%)

 

 

200KM

    22.   

2:30,58

    287

   os.rek. (2:43,06; 8.28%)

 

 

100HM

    18.   

1:19,26

    234

   os.rek. (1:21,09; 2.3%)

     

12.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:24,03

    599

              (0:22,30; -7.19%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 3.   

0:24,13

    591

              (0:22,30; -7.58%)

(absolutno)
     

13.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    5.   

2:08,44

    463

   os.rek. (2:11,57; 2.43%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    5.   

2:21,57

    464

   os.rek. (2:23,54; 1.39%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 5.   

2:20,57

    474

   os.rek. (2:23,54; 2.11%)

(kadeti+absolutno)
     

14.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:25,96

    475

   os.rek. (0:27,69; 6.66%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 6.   

0:25,83

    482

   os.rek. (0:27,69; 7.2%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    4.   

2:33,38

    484

              (2:28,45; -3.21%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:38,28

    440

              (2:28,45; -6.21%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    8.   

1:07,98

    372

   os.rek. (1:09,55; 2.3%)

(kadeti)

 

 

100HM

    (finale) 1.   

1:08,07

    370

   os.rek. (1:09,55; 2.17%)

(kadeti)
     

15.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:30,86

    282

   os.rek. (0:35,03; 13.51%)

 

 

200KM

    24.   

2:35,00

    263

   os.rek. (2:47,23; 7.89%)

 

 

100HM

    17.   

1:16,02

    266

   os.rek. (1:19,85; 5.03%)

     

16.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:40,24

    619

              (8:29,84; -1.99%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    1.   

16:18,82

    650

              (15:56,87; -2.24%)

(kadeti+absolutno)
     

17.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    14.   

1:14,75

    266

              (1:10,60; -5.55%)

 

 

100HM

    15.   

1:13,12

    299

   os.rek. (1:15,90; 3.8%)

 

 

100HM

    (finale) 6.   

1:12,79

    303

   os.rek. (1:15,90; 4.27%)


Back