Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 3. razvojni pokal - Božičev memorial
24.11.2018, Maribor, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BLATEŠIĆ Lana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

200KZ

    34.   

3:22,77

    161

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    31.   

1:52,90

    168

   os.rek. (1:59,09; 5.48%)

(ml.deklice)
     

2.  

ČUJEŽ Anja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    42.   

3:34,51

    136

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

GLAVNIK Maruša, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    22.   

2:39,60

    331

   os.rek. (2:50,05; 6.54%)

(deklice)

 

 

100MZ

    30.   

1:25,80

    285

   os.rek. (1:29,63; 4.46%)

     

4.  

MRKONJIČ Tia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    36.   

3:26,79

    152

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    35.   

1:53,93

    163

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

5.  

PERC Živa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    18.   

2:34,77

    363

   os.rek. (2:44,88; 6.53%)

(deklice)

 

 

100MZ

    27.   

1:24,24

    301

     

6.  

POHOREC Špela, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:31,70

    378

   os.rek. (0:32,96; 3.97%)

(deklice)

 

 

50DZ

    4.   

0:33,47

    386

   os.rek. (0:34,92; 4.33%)

(deklice)

 

 

100MZ

    20.   

1:21,86

    328

   os.rek. (1:25,44; 4.37%)

(deklice)
     

7.  

PRINCL Nina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    24.   

1:35,18

    281

(deklice)

 

 

50DZ

    19.   

0:35,80

    315

   os.rek. (0:36,64; 2.34%)

(deklice)
     

8.  

ROMIH Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    56.   

3:10,62

    194

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    61.   

1:42,34

    168

     

9.  

AĆIMOVIĆ Luka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,58

    356

   os.rek. (0:29,85; 4.44%)

(dečki)

 

 

200KM

    7.   

2:17,11

    380

   os.rek. (2:23,91; 4.95%)

(dečki)

 

 

100MM

    7.   

1:11,68

    345

   os.rek. (1:12,74; 1.47%)

(dečki)
     

10.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:29,77

    315

   os.rek. (0:32,19; 8.12%)

(dečki)

 

 

200KM

    21.   

2:29,55

    293

   os.rek. (2:53,35; 15.91%)

(dečki)

 

 

50DM

    9.   

0:33,03

    287

   os.rek. (0:36,35; 10.05%)

(dečki)
     

11.  

FRANKOVIČ Jure, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    9.   

2:19,45

    361

(dečki)

 

 

50DM

    13.   

0:33,19

    283

(dečki)
     

12.  

GOLIČNIK Val, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    9.   

1:23,67

    293

   os.rek. (1:27,83; 4.97%)

(dečki)

 

 

50DM

    27.   

0:36,61

    211

   os.rek. (0:37,03; 1.14%)

 

 

100MM

    22.   

1:19,84

    250

   os.rek. (1:20,86; 1.27%)

     

13.  

GUŠTIN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    19.   

2:28,39

    300

   os.rek. (2:31,75; 2.26%)

(dečki)

 

 

50DM

    9.   

0:33,03

    287

   os.rek. (0:33,92; 2.69%)

(dečki)
     

14.  

JUSIĆ Adin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    29.   

2:51,92

    193

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    24.   

1:43,23

    156

   os.rek. (2:11,30; 27.19%)

(ml.dečki)
     

15.  

KREPEL Urban, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    8.   

1:22,67

    304

   os.rek. (1:23,93; 1.52%)

(dečki)

 

 

100MM

    17.   

1:16,07

    289

   os.rek. (1:19,79; 4.89%)

(dečki)
     

16.  

LAMOT Metod, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:32,04

    252

   os.rek. (0:32,69; 2.02%)

(dečki)

 

 

200KM

    23.   

2:30,48

    287

   os.rek. (2:40,40; 6.59%)

(dečki)

 

 

100MM

    27.   

1:20,88

    240

   os.rek. (1:27,69; 8.41%)

     

17.  

LENART Tai, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    64.   

3:17,92

    126

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    64.   

1:43,04

    116

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

MIRNIK Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    44.   

2:41,77

    231

   os.rek. (2:51,53; 6.03%)

 

 

100MM

    49.   

1:27,24

    191

   os.rek. (1:31,87; 5.3%)

     

19.  

MRKONJIČ Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    46.   

2:43,35

    225

   os.rek. (2:45,05; 1.04%)

 

 

100PM

    29.   

1:33,82

    208

   os.rek. (1:38,87; 5.38%)

     

20.  

NAVODNIK Grega, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    40.   

2:59,11

    170

   os.rek. (3:25,78; 14.89%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    36.   

0:43,96

    121

   os.rek. (0:44,98; 2.32%)

 

 

100MM

    40.   

1:35,09

    148

   os.rek. (1:36,36; 1.33%)

     

21.  

OPREŠNIK Gašper, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    68.   

3:22,91

    117

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    21.   

1:40,39

    169

   os.rek. (1:46,48; 6.06%)

(ml.dečki)
     

22.  

PRINCL Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:31,87

    256

(ml.dečki)

 

 

200KM

    8.   

2:31,54

    281

   os.rek. (2:41,48; 6.55%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    7.   

0:35,88

    224

   os.rek. (0:36,84; 2.67%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    9.   

1:20,60

    243

   os.rek. (1:24,01; 4.23%)

(ml.dečki)
     

23.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    15.   

0:33,57

    273

   os.rek. (0:33,75; 0.53%)

(dečki)

 

 

100MM

    8.   

1:12,98

    327

   os.rek. (1:15,83; 3.9%)

(dečki)
     

24.  

ŠIBANC Dane, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    13.   

2:23,00

    335

   os.rek. (2:28,04; 3.52%)

(dečki)

 

 

50DM

    11.   

0:33,04

    287

   os.rek. (0:33,61; 1.72%)

(dečki)
     

25.  

ZALOŽNIK Matic, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    25.   

2:48,47

    205

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    24.   

1:27,54

    189

   os.rek. (1:33,34; 6.62%)

(ml.dečki)
     

26.  

ŽNIDAR Philip, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    35.   

2:56,46

    178

   os.rek. (3:11,00; 8.23%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    42.   

1:35,19

    147

   os.rek. (1:35,54; 0.36%)


Back