Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Miklavž
08.12.2018, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    5.   

0:30,66

    418

   os.rek. (0:33,63; 9.68%)

(deklice)

 

 

50HZ

    1.   

0:33,43

    452

   os.rek. (0:36,05; 7.83%)

(deklice+absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:13,46

    420

   os.rek. (1:13,87; 0.55%)

(deklice+absolutno)
     

2.  

BABIĆ Ayla, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    42.   

0:48,71

    104

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    34.   

0:57,21

    125

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    34.   

2:01,54

    135

   os.rek. (2:24,58; 18.95%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    41.   

2:01,31

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:38,61

    209

   os.rek. (0:41,22; 6.75%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    2.   

0:43,73

    280

              (0:43,41; -0.73%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:34,52

    287

   os.rek. (1:42,75; 8.7%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    16.   

0:47,27

    137

   os.rek. (0:52,90; 11.91%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    22.   

1:39,02

    171

   os.rek. (1:48,95; 10.02%)

(ml.deklice)
     

4.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:31,74

    377

   os.rek. (0:33,30; 4.91%)

(deklice)

 

 

50PZ

    3.   

0:37,63

    440

   os.rek. (0:38,48; 2.25%)

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    1.   

1:11,20

    451

              (1:10,48; -1.01%)

(deklice)

 

 

50HZ

    3.   

0:34,02

    429

   os.rek. (0:34,54; 1.52%)

(deklice+absolutno)

 

 

200MZ

    3.   

2:38,05

    458

   os.rek. (2:50,37; 7.79%)

(deklice+absolutno)
     

5.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    44.   

0:49,18

    101

   os.rek. (0:55,80; 13.46%)

 

 

50PZ

    17.   

0:50,12

    186

   os.rek. (0:52,58; 4.9%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    15.   

1:48,50

    189

   os.rek. (1:56,41; 7.29%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    42.   

0:58,62

    83

   os.rek. (1:03,41; 8.17%)

     

6.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    31.   

0:42,81

    153

   os.rek. (0:49,86; 16.46%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    23.   

0:52,57

    161

   os.rek. (0:56,63; 7.72%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    20.   

1:51,12

    176

   os.rek. (2:14,03; 20.61%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    28.   

0:52,30

    101

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    33.   

1:48,56

    130

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

7.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:31,99

    368

   os.rek. (0:34,03; 6.37%)

(deklice)

 

 

100KZ

    14.   

1:09,50

    377

   os.rek. (1:11,61; 3.03%)

(deklice)

 

 

50PZ

    6.   

0:38,24

    420

   os.rek. (0:39,00; 1.98%)

(deklice)

 

 

100PZ

    4.   

1:24,51

    401

   os.rek. (1:29,94; 6.42%)

(deklice)
     

8.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:32,10

    364

   os.rek. (0:33,72; 5.04%)

(deklice)

 

 

50PZ

    2.   

0:36,46

    484

   os.rek. (0:38,68; 6.08%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    3.   

0:33,29

    392

   os.rek. (0:39,39; 18.32%)

(deklice)

 

 

50HZ

    15.   

0:37,63

    317

   os.rek. (0:41,06; 9.11%)

(deklice)

 

 

200MZ

    7.   

2:50,26

    366

   os.rek. (3:04,44; 8.32%)

(deklice)
     

9.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:30,91

    408

   os.rek. (0:31,54; 2.03%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    10.   

0:42,13

    314

              (0:41,87; -0.61%)

 

 

50DZ

    16.   

0:36,85

    289

   os.rek. (0:37,35; 1.35%)

 

 

50HZ

    13.   

0:37,08

    331

   os.rek. (0:37,23; 0.4%)

     

10.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:31,30

    393

   os.rek. (0:31,80; 1.59%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    10.   

1:07,70

    408

   os.rek. (1:10,82; 4.6%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    12.   

0:43,44

    286

   os.rek. (0:48,77; 12.26%)

 

 

50DZ

    12.   

0:34,85

    342

   os.rek. (0:35,00; 0.43%)

     

11.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:37,46

    229

   os.rek. (0:39,27; 4.83%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    8.   

1:43,40

    219

   os.rek. (1:53,64; 9.9%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    13.   

0:46,05

    148

   os.rek. (0:52,48; 13.96%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    11.   

1:32,19

    212

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

12.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

0:41,56

    167

   os.rek. (0:47,85; 15.13%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    31.   

1:59,59

    141

   os.rek. (2:08,36; 7.33%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    12.   

0:45,59

    152

   os.rek. (1:01,89; 35.75%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    23.   

1:39,04

    171

   os.rek. (1:51,11; 12.18%)

(ml.deklice)
     

13.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    36.   

0:39,33

    198

   os.rek. (0:57,09; 45.15%)

 

 

50PZ

    21.   

0:46,20

    238

              (0:45,98; -0.47%)

 

 

100PZ

    21.   

1:41,06

    234

   os.rek. (1:45,23; 4.12%)

 

 

50DZ

    22.   

0:42,97

    182

   os.rek. (0:52,99; 23.31%)

 

 

50HZ

    25.   

0:42,85

    214

   os.rek. (0:55,03; 28.42%)

     

14.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:30,75

    414

   os.rek. (0:33,49; 8.91%)

(deklice)

 

 

50PZ

    10.   

0:40,05

    365

   os.rek. (0:42,17; 5.29%)

(deklice)

 

 

50DZ

    11.   

0:34,49

    353

   os.rek. (0:37,55; 8.87%)

(deklice)

 

 

50HZ

    7.   

0:35,65

    373

              (0:35,61; -0.11%)

(deklice)
     

15.  

TODOROVIĆ Atina, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    44.   

1:13,78

    58

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:32,21

    360

   os.rek. (0:37,31; 15.83%)

 

 

100PZ

    5.   

1:26,73

    371

              (1:25,98; -0.86%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    11.   

0:34,51

    352

   os.rek. (0:37,15; 7.64%)

 

 

50HZ

    10.   

0:36,60

    345

   os.rek. (0:42,63; 16.47%)

 

 

200MZ

    7.   

2:49,70

    370

              (2:47,68; -1.19%)

(kadetinje)
     

17.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:33,24

    328

   os.rek. (0:34,50; 3.79%)

(deklice)

 

 

50PZ

    25.   

0:47,43

    220

   os.rek. (0:48,40; 2.04%)

 

 

50DZ

    13.   

0:39,00

    244

   os.rek. (0:40,42; 3.64%)

 

 

50HZ

    10.   

0:37,81

    312

   os.rek. (0:38,24; 1.13%)

(deklice)

 

 

100HZ

    10.   

1:22,51

    296

   os.rek. (1:27,73; 6.32%)

(deklice)
     

18.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:34,01

    306

   os.rek. (0:35,13; 3.29%)

(deklice)

 

 

50PZ

    13.   

0:43,52

    285

   os.rek. (0:44,03; 1.17%)

(deklice)

 

 

100PZ

    13.   

1:36,37

    270

   os.rek. (1:37,08; 0.73%)

(deklice)

 

 

50DZ

    16.   

0:41,15

    207

   os.rek. (0:44,56; 8.28%)

 

 

50HZ

    19.   

0:40,59

    252

   os.rek. (0:42,10; 3.72%)

     

19.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:30,66

    418

   os.rek. (0:32,69; 6.62%)

(deklice)

 

 

50PZ

    11.   

0:40,09

    364

   os.rek. (0:40,71; 1.54%)

(deklice)

 

 

50DZ

    2.   

0:33,00

    403

   os.rek. (0:34,70; 5.15%)

(deklice)

 

 

50HZ

    6.   

0:35,29

    384

   os.rek. (0:36,17; 2.49%)

(deklice)

 

 

200MZ

    8.   

2:51,06

    361

   os.rek. (3:26,82; 20.9%)

(deklice)
     

20.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:30,16

    303

   os.rek. (0:30,62; 1.52%)

 

 

100KM

    19.   

1:07,08

    300

   os.rek. (1:08,97; 2.81%)

 

 

50HM

    15.   

0:36,18

    231

   os.rek. (0:37,37; 3.28%)

     

21.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    97.   

0:46,80

    81

   os.rek. (0:54,66; 16.79%)

     

22.  

BATYRSHIN Artem, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    107.   

0:57,29

    44

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    77.   

1:05,78

    56

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:36,09

    176

   os.rek. (0:38,13; 5.65%)

 

 

50PM

    20.   

0:43,41

    196

   os.rek. (0:44,64; 2.83%)

 

 

50DM

    29.   

0:45,79

    107

   os.rek. (0:46,08; 0.63%)

 

 

50HM

    19.   

0:40,60

    163

   os.rek. (0:42,30; 4.18%)

     

24.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

0:58,08

    463

   os.rek. (1:00,31; 3.83%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:12,67

    448

   os.rek. (1:14,52; 2.54%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

1:01,82

    470

   os.rek. (1:02,48; 1.06%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    1.   

0:30,06

    403

              (0:29,53; -1.76%)

(kadeti)

 

 

200MM

    1.   

2:18,72

    493

   os.rek. (2:20,57; 1.33%)

(kadeti+absolutno)
     

25.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    62.   

0:38,38

    147

   os.rek. (0:40,09; 4.45%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    36.   

1:23,40

    156

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    33.   

1:47,47

    138

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    52.   

0:49,39

    85

   os.rek. (0:49,74; 0.7%)

 

 

100HM

    25.   

1:33,98

    140

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

26.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    42.   

0:35,94

    179

   os.rek. (0:38,58; 7.34%)

 

 

50DM

    28.   

0:45,32

    111

   os.rek. (0:52,90; 16.72%)

 

 

50HM

    20.   

0:41,13

    157

   os.rek. (0:44,68; 8.63%)

 

 

100HM

    17.   

1:27,44

    174

   os.rek. (1:31,62; 4.78%)

     

27.  

LEVIČNIK Borna, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    110.   

1:17,71

    17

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

LIU Yisi, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:26,50

    446

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki+absolutno)

 

 

50PM

    2.   

0:34,95

    377

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

50DM

    2.   

0:29,71

    395

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

50HM

    7.   

0:36,11

    232

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100MM

    2.   

1:10,76

    359

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

29.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    99.   

0:47,04

    79

   os.rek. (0:49,29; 4.78%)

 

 

50PM

    62.   

0:53,81

    103

   os.rek. (0:59,22; 10.05%)

     

30.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:33,30

    225

   os.rek. (0:38,25; 14.86%)

 

 

100KM

    23.   

1:16,37

    203

   os.rek. (1:33,74; 22.74%)

 

 

50PM

    11.   

0:40,69

    238

   os.rek. (0:43,60; 7.15%)

 

 

100PM

    9.   

1:29,22

    242

   os.rek. (1:36,59; 8.26%)

 

 

100HM

    7.   

1:25,99

    183

   os.rek. (1:36,50; 12.22%)

     

31.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    52.   

0:37,55

    157

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    62.   

1:28,27

    131

   os.rek. (1:30,75; 2.8%)

 

 

100PM

    30.   

1:47,06

    140

   os.rek. (2:03,78; 15.61%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    45.   

0:46,57

    102

   os.rek. (0:55,03; 18.16%)

 

 

100HM

    34.   

1:37,42

    126

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

32.  

MELON Oskar, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    85.   

0:43,67

    99

   os.rek. (0:53,97; 23.58%)

 

 

50PM

    54.   

0:52,08

    113

   os.rek. (0:57,95; 11.27%)

(ml.dečki)
     

33.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    44.   

1:24,51

    150

   os.rek. (1:33,29; 10.38%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    24.   

1:44,60

    150

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    39.   

0:44,03

    121

              (0:43,92; -0.24%)

 

 

100HM

    27.   

1:34,96

    136

   os.rek. (1:49,00; 14.78%)

(ml.dečki)
     

34.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:31,27

    271

   os.rek. (0:33,07; 5.75%)

(dečki)

 

 

50PM

    6.   

0:38,13

    290

   os.rek. (0:38,26; 0.34%)

(dečki)

 

 

100PM

    7.   

1:23,52

    295

   os.rek. (1:25,02; 1.79%)

(dečki)

 

 

50HM

    11.   

0:37,16

    213

   os.rek. (0:39,27; 5.67%)

     

35.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:32,34

    245

              (0:32,19; -0.46%)

(dečki)

 

 

100PM

    11.   

1:29,67

    238

   os.rek. (1:37,76; 9.02%)

(dečki)

 

 

50DM

    9.   

0:35,02

    241

   os.rek. (0:39,60; 13.07%)

(dečki)

 

 

100HM

    14.   

1:23,66

    199

   os.rek. (1:29,63; 7.13%)

     

36.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:26,66

    438

   os.rek. (0:26,98; 1.2%)

(dečki+absolutno)

 

 

100KM

    1.   

0:57,86

    468

   os.rek. (0:58,93; 1.84%)

(dečki+absolutno)

 

 

50PM

    5.   

0:36,24

    338

   os.rek. (0:36,35; 0.3%)

(dečki)

 

 

50DM

    1.   

0:28,85

    431

   os.rek. (0:30,83; 6.86%)

(dečki)

 

 

50HM

    1.   

0:29,48

    428

   os.rek. (0:30,23; 2.54%)

(dečki+absolutno)

 

 

100HM

    1.   

1:04,62

    433

   os.rek. (1:05,45; 1.28%)

(dečki+absolutno)

 

 

100MM

    1.   

1:07,11

    421

   os.rek. (1:09,91; 4.17%)

(dečki)
     

37.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    91.   

0:44,88

    91

   os.rek. (0:50,47; 12.45%)

 

 

50PM

    67.   

0:55,25

    95

   os.rek. (0:57,14; 3.42%)

 

 

50DM

    54.   

0:50,48

    80

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    51.   

0:47,40

    103

   os.rek. (0:51,06; 7.72%)

     

38.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    59.   

0:38,18

    149

   os.rek. (0:41,53; 8.77%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    61.   

1:27,75

    134

   os.rek. (1:33,64; 6.71%)

 

 

50PM

    38.   

0:49,52

    132

   os.rek. (0:54,16; 9.36%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    56.   

0:52,19

    72

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:29,86

    312

   os.rek. (0:33,44; 11.98%)

(dečki)

 

 

100KM

    17.   

1:07,25

    298

   os.rek. (1:09,44; 3.25%)

(dečki)

 

 

50DM

    21.   

0:35,54

    230

   os.rek. (0:38,43; 8.13%)

     

40.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:29,66

    318

   os.rek. (0:30,94; 4.31%)

(dečki)

 

 

100KM

    12.   

1:06,27

    311

              (1:05,40; -1.31%)

(dečki)

 

 

50PM

    13.   

0:38,16

    289

   os.rek. (0:38,73; 1.49%)

(dečki)

 

 

50DM

    12.   

0:32,68

    296

   os.rek. (0:36,87; 12.82%)

(dečki)

 

 

50HM

    4.   

0:32,41

    322

              (0:31,98; -1.32%)

(dečki)
     

41.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:27,49

    400

   os.rek. (0:28,00; 1.85%)

(dečki)

 

 

100PM

    1.   

1:14,15

    421

   os.rek. (1:16,29; 2.88%)

(dečki)

 

 

50DM

    4.   

0:30,29

    372

   os.rek. (0:32,16; 6.17%)

(dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:08,60

    362

   os.rek. (1:10,06; 2.12%)

(dečki)

 

 

200MM

    3.   

2:28,90

    399

   os.rek. (2:35,09; 4.15%)

(dečki)
     

42.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:35,25

    189

   os.rek. (0:39,06; 10.8%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    16.   

1:40,96

    167

   os.rek. (1:43,12; 2.13%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    41.   

0:44,91

    114

   os.rek. (0:53,01; 18.03%)

 

 

50HM

    19.   

0:41,58

    152

   os.rek. (0:44,78; 7.69%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    22.   

1:31,63

    151

   os.rek. (1:46,79; 16.54%)

(ml.dečki)
     

43.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    89.   

0:44,77

    92

   os.rek. (0:49,63; 10.85%)

 

 

50PM

    59.   

0:53,05

    107

   os.rek. (0:55,40; 4.42%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    57.   

0:49,20

    92

   os.rek. (0:53,34; 8.41%)

     

44.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,03

    421

   os.rek. (0:27,41; 1.4%)

(dečki)

 

 

50PM

    1.   

0:32,33

    476

   os.rek. (0:32,52; 0.58%)

(dečki+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:29,08

    421

   os.rek. (0:29,80; 2.47%)

(dečki)

 

 

50HM

    1.   

0:30,61

    382

   os.rek. (0:31,68; 3.49%)

(dečki)

 

 

200MM

    1.   

2:22,40

    456

              (2:21,20; -0.84%)

(dečki+absolutno)
     

45.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    94.   

0:45,81

    86

   os.rek. (0:57,65; 25.84%)

 

 

50DM

    62.   

0:57,13

    55

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    68.   

0:54,17

    69

   os.rek. (1:02,02; 14.49%)

     

46.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:27,28

    409

   os.rek. (0:27,91; 2.3%)

(kadeti)

 

 

50PM

    6.   

0:36,76

    324

   os.rek. (0:37,65; 2.42%)

(kadeti)

 

 

50DM

    12.   

0:31,00

    347

   os.rek. (0:31,49; 1.58%)

(kadeti)

 

 

50HM

    11.   

0:33,94

    280

   os.rek. (0:34,81; 2.56%)

     

47.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:33,10

    229

   os.rek. (0:33,43; 0.99%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    15.   

1:13,88

    225

   os.rek. (1:17,48; 4.87%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    13.   

1:39,53

    174

   os.rek. (1:40,75; 1.22%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    19.   

0:39,35

    170

   os.rek. (0:40,03; 1.72%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    20.   

1:30,91

    155

   os.rek. (1:33,30; 2.62%)

(ml.dečki)
     

48.  

ŽNIDARŠIČ Ian, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    109.   

1:03,64

    32

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    74.   

1:03,06

    64

   os.rek. (brez rezultata)


Back