Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 1. kolo ljubljanske regije
22.12.2018, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BABIĆ Ayla, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    22.   

1:51,86

    90

   os.rek. (1:56,09; 3.78%)

 

 

50PZ

    6.   

0:54,39

    146

   os.rek. (0:57,21; 5.18%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    15.   

4:22,57

    134

   os.rek. (4:29,66; 2.7%)

(ml.deklice)
     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    8.   

1:09,49

    378

   os.rek. (1:11,56; 2.97%)

(deklice)

 

 

100MZ

    1.   

1:16,72

    399

              (1:16,32; -0.52%)

(deklice)
     

3.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

5:02,02

    468

   os.rek. (5:08,02; 1.98%)

(kadetinje)

 

 

200PZ

    1.   

3:06,50

    375

              (3:05,70; -0.42%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    2.   

0:35,84

    367

   os.rek. (0:36,18; 0.94%)

(kadetinje)
     

4.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

1:51,50

    91

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    10.   

3:58,78

    178

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

5.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

1:38,38

    133

   os.rek. (1:47,00; 8.76%)

 

 

200HZ

    10.   

3:52,30

    135

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    12.   

1:47,91

    143

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:06,13

    438

              (1:05,47; -0.99%)

(mladinke)

 

 

50HZ

    2.   

0:34,72

    404

              (0:33,40; -3.8%)

(mladinke)

 

 

100MZ

    1.   

1:16,77

    398

              (1:12,91; -5.02%)

     

7.  

MEDIĆ Stella, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

2:06,80

    62

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    2.   

0:57,73

    87

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

4:52,64

    514

   os.rek. (6:04,57; 24.57%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,80

    526

              (0:31,42; -1.19%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    1.   

1:09,84

    529

   os.rek. (1:09,99; 0.21%)

(kadetinje+absolutno)
     

9.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:09,81

    372

              (1:09,50; -0.44%)

(deklice)

 

 

100DZ

    4.   

1:24,49

    270

   os.rek. (1:27,08; 3.06%)

 

 

100MZ

    5.   

1:18,87

    367

   os.rek. (1:28,60; 12.33%)

(deklice)
     

10.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    1.   

2:59,54

    421

              (2:58,18; -0.75%)

(deklice)

 

 

200HZ

    7.   

2:58,63

    297

   os.rek. (3:18,27; 10.99%)

(deklice)

 

 

100MZ

    2.   

1:17,26

    391

   os.rek. (1:21,25; 5.16%)

(deklice)
     

11.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:11,30

    350

              (1:10,10; -1.68%)

 

 

50HZ

    4.   

0:36,49

    348

   os.rek. (0:37,08; 1.61%)

(kadetinje)

 

 

100MZ

    5.   

1:22,36

    323

   os.rek. (1:26,37; 4.86%)

     

12.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    7.   

5:17,33

    403

   os.rek. (6:04,81; 14.96%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    3.   

0:36,20

    356

   os.rek. (0:46,04; 27.18%)

(kadetinje)

 

 

100MZ

    3.   

1:19,02

    365

   os.rek. (1:26,70; 9.71%)

     

13.  

RUPNIK Nina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:40,88

    343

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:35,87

    143

   os.rek. (1:38,20; 2.43%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    5.   

3:25,83

    194

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100MZ

    8.   

1:42,24

    168

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

15.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:05,24

    456

              (1:04,78; -0.7%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    6.   

5:06,94

    446

   os.rek. (6:30,44; 27.2%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    2.   

0:41,06

    339

              (0:40,85; -0.51%)

     

16.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:09,90

    371

              (1:08,82; -1.54%)

(deklice)

 

 

50HZ

    2.   

0:35,32

    383

   os.rek. (0:35,61; 0.82%)

(deklice)

 

 

100MZ

    3.   

1:18,60

    371

   os.rek. (1:21,74; 3.99%)

(deklice)
     

17.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:09,77

    373

   os.rek. (1:13,38; 5.17%)

 

 

100DZ

    2.   

1:19,06

    329

              (1:17,86; -1.51%)

 

 

100MZ

    2.   

1:17,94

    381

              (1:17,52; -0.53%)

     

18.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    6.   

1:31,90

    209

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    10.   

1:27,38

    270

   os.rek. (1:29,18; 2.05%)

     

19.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

1:19,75

    250

   os.rek. (1:22,02; 2.84%)

 

 

200PZ

    7.   

3:24,42

    285

   os.rek. (3:33,47; 4.42%)

(deklice)

 

 

100MZ

    9.   

1:27,28

    271

   os.rek. (1:31,12; 4.39%)

     

20.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    3.   

1:19,61

    322

              (1:19,34; -0.33%)

(deklice)

 

 

200HZ

    4.   

2:47,92

    357

   os.rek. (3:43,56; 33.13%)

(deklice)

 

 

100MZ

    4.   

1:18,80

    368

   os.rek. (1:21,01; 2.8%)

(deklice)
     

21.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    8.   

0:43,65

    193

              (0:43,41; -0.54%)

     

22.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    1.   

3:37,61

    169

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:44,04

    128

   os.rek. (0:45,48; 3.26%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    1.   

1:35,53

    145

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    1.   

2:24,02

    584

   os.rek. (2:26,31; 1.59%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    2.   

1:02,28

    460

   os.rek. (1:08,18; 9.47%)

(mladinci+absolutno)
     

24.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:21,92

    165

   os.rek. (1:27,37; 6.65%)

 

 

200PM

    9.   

3:38,87

    166

   os.rek. (3:46,94; 3.68%)

 

 

100MM

    15.   

1:34,46

    150

   os.rek. (2:00,33; 27.38%)

     

25.  

LIU Yisi, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:00,66

    406

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

26.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    6.   

3:17,66

    226

   os.rek. (3:33,12; 7.82%)

 

 

200HM

    6.   

3:11,57

    167

   os.rek. (3:19,92; 4.35%)

 

 

100MM

    2.   

1:25,82

    201

   os.rek. (1:31,70; 6.85%)

     

27.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:27,93

    133

   os.rek. (1:28,27; 0.38%)

 

 

200PM

    9.   

3:49,10

    145

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    11.   

1:39,43

    129

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    3.   

3:56,04

    132

   os.rek. (4:07,66; 4.92%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    2.   

3:21,95

    143

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    3.   

1:39,49

    129

   os.rek. (1:40,20; 0.71%)

     

29.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:07,71

    292

   os.rek. (1:11,37; 5.4%)

(dečki)

 

 

50HM

    7.   

0:36,60

    223

   os.rek. (0:37,16; 1.53%)

 

 

100MM

    3.   

1:17,75

    270

   os.rek. (1:23,74; 7.7%)

     

30.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    14.   

5:29,66

    266

   os.rek. (5:33,24; 1.08%)

(dečki)

 

 

200PM

    7.   

3:12,60

    244

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100MM

    6.   

1:20,45

    244

   os.rek. (1:25,76; 6.6%)

     

31.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    10.   

1:03,20

    63

   os.rek. (1:17,82; 23.13%)

 

 

50HM

    12.   

0:56,26

    61

   os.rek. (brez rezultata)

     

32.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:03,94

    347

              (0:57,86; -9.5%)

(dečki)

 

 

100HM

    1.   

1:03,94

    447

   os.rek. (1:04,62; 1.06%)

(dečki+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:19,44

    434

   os.rek. (2:23,16; 2.66%)

(dečki+absolutno)
     

33.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:39,28

    92

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    2.   

0:55,35

    94

              (0:55,25; -0.18%)

 

 

100MM

    5.   

1:45,05

    109

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:12,04

    242

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400KM

    10.   

5:21,98

    286

   os.rek. (5:38,31; 5.07%)

(dečki)

 

 

50HM

    9.   

0:37,13

    214

   os.rek. (0:39,49; 6.35%)

     

35.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:09,04

    275

   os.rek. (1:12,70; 5.3%)

(dečki)

 

 

50HM

    11.   

0:37,21

    212

              (0:37,20; -0.02%)

 

 

400MM

    3.   

5:53,82

    294

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

36.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    15.   

1:28,31

    131

              (1:27,75; -0.63%)

 

 

200HM

    5.   

3:20,48

    146

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    13.   

1:44,19

    112

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    6.   

0:35,71

    240

   os.rek. (0:37,43; 4.81%)

(dečki)

 

 

200HM

    8.   

2:53,43

    225

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100MM

    5.   

1:20,37

    245

   os.rek. (1:26,84; 8.05%)

     

38.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

0:55,96

    517

              (0:54,26; -3.03%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    3.   

0:35,42

    362

   os.rek. (0:35,46; 0.11%)

(mladinci)

 

 

50HM

    1.   

0:30,88

    372

              (0:30,10; -2.52%)

(mladinci)
     

39.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:00,38

    412

              (0:56,28; -6.79%)

 

 

100DM

    1.   

1:04,69

    410

              (1:00,72; -6.13%)

     

40.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

1:01,32

    393

   os.rek. (brez rezultata)

(mladinci)
     

41.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:07,38

    631

              (4:01,55; -2.35%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:10,97

    524

   os.rek. (2:19,06; 6.17%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    1.   

4:41,36

    586

              (4:39,66; -0.6%)

(kadeti+absolutno)
     

42.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:35,03

    374

              (0:34,58; -1.28%)

(dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:32,83

    310

              (0:32,58; -0.76%)

(dečki)

 

 

100MM

    1.   

1:09,51

    378

              (1:08,62; -1.28%)

(dečki)
     

43.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:22,60

    161

   os.rek. (1:27,49; 5.92%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    4.   

3:16,77

    154

   os.rek. (3:34,55; 9.03%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    7.   

1:32,42

    161

   os.rek. (1:40,73; 8.99%)

(ml.dečki)
     

44.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:44,61

    79

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    5.   

0:49,96

    87

              (0:49,20; -1.52%)

 

 

100MM

    9.   

1:58,21

    77

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:53,15

    604

              (0:51,99; -2.18%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:58,09

    567

              (0:55,42; -4.59%)

(mladinci+absolutno)
     

46.  

TOMAŽIČ Martin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    12.   

1:49,90

    68

   os.rek. (2:12,84; 20.87%)

 

 

50HM

    10.   

0:55,69

    63

              (0:54,17; -2.72%)

 

 

100MM

    10.   

2:05,82

    63

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    10.   

5:23,51

    282

   os.rek. (6:14,70; 15.82%)

 

 

50HM

    3.   

0:33,84

    283

   os.rek. (0:33,94; 0.29%)

     

48.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:03,83

    348

              (0:56,98; -10.73%)

 

 

50HM

    3.   

0:32,87

    308

              (0:31,28; -4.83%)

     

49.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    2.   

3:33,14

    180

              (3:32,70; -0.2%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    2.   

1:25,73

    201

   os.rek. (1:29,50; 4.39%)

(ml.dečki)

Back