Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 4. razvojni pokal - Celjski pokal
05.01.2019, Celje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100HZ

    70.   

1:37,69

    178

   os.rek. (1:39,02; 1.36%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    52.   

3:21,04

    222

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:31,25

    395

   os.rek. (0:31,74; 1.56%)

(deklice)

 

 

800KZ

    13.   

10:48,45

    403

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)

 

 

200DZ

    1.   

2:37,37

    439

   os.rek. (2:56,59; 12.21%)

(deklice)
     

3.  

MILIĆEVIĆ Alisa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    74.   

0:39,11

    201

   os.rek. (0:41,20; 5.34%)

 

 

100HZ

    57.   

1:33,15

    206

   os.rek. (1:38,83; 6.09%)

     

4.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:31,46

    387

   os.rek. (0:31,99; 1.68%)

(deklice)

 

 

100HZ

    24.   

1:21,98

    302

   os.rek. (1:27,60; 6.85%)

(deklice)

 

 

200MZ

    18.   

2:50,90

    362

   os.rek. (3:15,21; 14.22%)

(deklice)
     

5.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    12.   

3:18,26

    219

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    8.   

2:43,53

    413

   os.rek. (2:50,26; 4.11%)

(deklice)
     

6.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    42.   

1:28,12

    243

   os.rek. (1:32,19; 4.61%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    44.   

3:16,04

    240

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

7.  

ŠAHIĆ Tijana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    60.   

1:34,95

    194

   os.rek. (1:36,45; 1.57%)

 

 

200MZ

    60.   

3:30,44

    194

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:31,84

    373

              (0:30,75; -3.42%)

(deklice)

 

 

100HZ

    13.   

1:15,96

    380

   os.rek. (1:16,14; 0.23%)

(deklice)

 

 

200MZ

    16.   

2:49,46

    371

   os.rek. (3:02,34; 7.6%)

(deklice)
     

9.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    27.   

1:22,54

    296

              (1:22,51; -0.03%)

(deklice)

 

 

200MZ

    35.   

3:08,99

    268

   os.rek. (3:15,79; 3.59%)

     

10.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    28.   

1:23,60

    285

   os.rek. (1:29,08; 6.55%)

(deklice)

 

 

200MZ

    28.   

3:03,10

    294

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

11.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:30,82

    411

              (0:30,66; -0.51%)

(deklice)

 

 

800KZ

    14.   

10:56,50

    389

   os.rek. (11:15,47; 2.88%)

(deklice)
     

12.  

DAKIĆ Nikola, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    71.   

1:29,32

    164

   os.rek. (1:33,87; 5.09%)

 

 

200MM

    84.   

3:21,44

    161

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    99.   

0:37,61

    156

   os.rek. (0:38,38; 2.04%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    70.   

1:29,30

    164

   os.rek. (1:33,98; 5.24%)

(ml.dečki)
     

14.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    52.   

1:25,11

    189

   os.rek. (1:27,44; 2.73%)

 

 

200MM

    71.   

3:13,07

    183

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

LIU Yisi, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:26,47

    448

   os.rek. (0:26,50; 0.11%)

(dečki+absolutno)

 

 

200MM

    11.   

2:34,59

    356

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

16.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    94.   

0:37,22

    161

              (0:36,83; -1.04%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:41,50

    153

   os.rek. (0:43,37; 4.5%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    75.   

3:16,64

    173

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

17.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:30,37

    296

   os.rek. (0:31,27; 2.96%)

(dečki)

 

 

100HM

    20.   

1:17,04

    255

   os.rek. (1:20,78; 4.85%)

(dečki)

 

 

200MM

    27.   

2:45,99

    288

   os.rek. (3:48,40; 37.59%)

(dečki)
     

18.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    15.   

3:16,12

    169

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    50.   

2:56,96

    237

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:26,64

    439

   os.rek. (0:26,66; 0.07%)

(dečki+absolutno)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:29,43

    430

   os.rek. (0:29,48; 0.16%)

(dečki+absolutno)

 

 

100HM

    1.   

1:03,70

    452

   os.rek. (1:03,94; 0.37%)

(dečki+absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:24,37

    437

   os.rek. (2:45,08; 14.34%)

(dečki+absolutno)
     

20.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:30,03

    307

              (0:29,86; -0.56%)

(dečki)

 

 

100HM

    29.   

1:20,44

    224

   os.rek. (1:23,05; 3.24%)

     

21.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:30,22

    301

              (0:29,66; -1.85%)

(dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:32,58

    317

              (0:31,98; -1.84%)

(dečki)

 

 

100HM

    7.   

1:10,81

    329

   os.rek. (1:12,84; 2.86%)

(dečki)

 

 

200MM

    21.   

2:43,03

    304

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

22.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:27,59

    395

              (0:27,49; -0.36%)

(dečki)

 

 

200DM

    4.   

2:39,48

    315

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:31,54

    349

   os.rek. (0:32,58; 3.29%)

(dečki)

 

 

200MM

    3.   

2:26,26

    421

   os.rek. (2:28,90; 1.8%)

(dečki)
     

23.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:26,66

    438

   os.rek. (0:27,03; 1.38%)

(dečki+absolutno)

 

 

200DM

    2.   

2:30,76

    373

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

200MM

    1.   

2:21,50

    465

              (2:21,20; -0.21%)

(dečki+absolutno)
     

24.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    63.   

1:28,23

    170

   os.rek. (1:30,91; 3.03%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    62.   

3:07,73

    199

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

Back