Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo ljubljanske regije
12.01.2019, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    4.   

0:31,43

    388

              (0:30,66; -2.44%)

(deklice)

 

 

200KZ

    4.   

2:28,42

    411

   os.rek. (2:38,28; 6.64%)

(deklice)

 

 

50DZ

    15.   

0:37,71

    270

   os.rek. (0:38,53; 2.17%)

(deklice)
     

2.  

BABIĆ Ayla, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:50,20

    95

              (0:48,71; -2.96%)

 

 

200KZ

    26.   

4:07,45

    88

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    11.   

1:59,04

    143

   os.rek. (2:01,54; 2.1%)

(ml.deklice)
     

3.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    10.   

3:02,76

    220

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

4.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:29,30

    404

   os.rek. (2:46,74; 11.68%)

(deklice)

 

 

50DZ

    1.   

0:32,41

    425

   os.rek. (0:35,26; 8.79%)

(deklice)
     

5.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:30,66

    418

   os.rek. (0:31,54; 2.87%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    2.   

2:45,37

    400

   os.rek. (2:46,79; 0.85%)

(kadetinje)
     

6.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:24,32

    448

   os.rek. (2:34,06; 6.74%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    4.   

0:32,79

    411

   os.rek. (0:32,88; 0.27%)

(kadetinje)
     

7.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:47,07

    115

   os.rek. (0:49,18; 4.48%)

 

 

100PZ

    4.   

1:47,45

    195

   os.rek. (1:48,50; 0.97%)

(ml.deklice)
     

8.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    19.   

3:36,67

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    10.   

1:53,95

    163

              (1:51,12; -2.48%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    6.   

0:56,68

    79

              (0:52,30; -7.72%)

     

9.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:22,09

    469

              (2:20,67; -0.99%)

(mladinke+absolutno)
     

10.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    2.   

2:24,96

    561

   os.rek. (2:30,87; 4.07%)

(mladinke+absolutno)
     

11.  

MEDIĆ Stella, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:57,14

    64

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    4.   

2:03,93

    127

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    5.   

2:06,68

    81

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    1.   

0:30,12

    530

   os.rek. (0:30,17; 0.16%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200DZ

    1.   

2:34,96

    459

   os.rek. (2:36,29; 0.85%)

(kadetinje+absolutno)
     

13.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:28,71

    509

              (0:28,21; -1.74%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    3.   

0:31,02

    485

              (0:30,76; -0.83%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:09,70

    492

   os.rek. (1:13,45; 5.38%)

(kadetinje+absolutno)
     

14.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    12.   

2:33,52

    372

   os.rek. (2:54,65; 13.76%)

(deklice)

 

 

800KZ

    6.   

11:08,19

    369

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)

 

 

50DZ

    11.   

0:36,08

    308

   os.rek. (0:41,59; 15.27%)

(deklice)
     

15.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    16.   

2:34,52

    365

   os.rek. (2:49,28; 9.55%)

(deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:22,16

    437

   os.rek. (1:23,97; 2.2%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    4.   

0:33,38

    389

              (0:33,29; -0.26%)

(deklice)
     

16.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    3.   

1:25,65

    385

              (1:23,70; -2.27%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    12.   

0:35,38

    327

   os.rek. (0:35,67; 0.81%)

     

17.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    7.   

2:57,82

    239

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

18.  

RUPNIK Nina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:32,70

    344

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    2.   

1:26,62

    373

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    18.   

3:26,56

    152

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    1.   

3:41,73

    166

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

20.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:24,21

    449

              (2:23,10; -0.76%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    10.   

0:34,83

    342

              (0:33,74; -3.12%)

     

21.  

STOJKOVIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    33.   

3:17,09

    175

   os.rek. (3:25,08; 4.05%)

     

22.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    4.   

2:40,96

    410

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    10.   

2:31,25

    389

   os.rek. (2:44,20; 8.56%)

(deklice)

 

 

200DZ

    6.   

3:10,69

    246

   os.rek. (3:21,20; 5.51%)

     

24.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:32,45

    352

              (0:32,21; -0.73%)

 

 

50DZ

    7.   

0:34,66

    348

              (0:34,51; -0.43%)

     

25.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:30,80

    412

              (0:29,25; -5.03%)

(mladinke)

 

 

50DZ

    3.   

0:32,27

    431

   os.rek. (0:33,52; 3.87%)

(mladinke)
     

26.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    21.   

2:42,48

    313

   os.rek. (2:55,72; 8.14%)

(deklice)

 

 

200MZ

    8.   

3:03,48

    292

   os.rek. (3:08,99; 3%)

(deklice)
     

27.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    27.   

2:47,49

    286

   os.rek. (3:06,12; 11.12%)

     

28.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:28,80

    408

   os.rek. (2:41,76; 8.7%)

(deklice)

 

 

200DZ

    5.   

3:08,40

    255

   os.rek. (3:15,55; 3.79%)

     

29.  

ARTIČ Dan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:31,09

    276

              (0:30,16; -2.99%)

 

 

200KM

    22.   

2:30,64

    287

              (2:30,58; -0.03%)

 

 

50DM

    11.   

0:36,51

    212

              (0:35,47; -2.84%)

     

30.  

BARTENJEV Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    2.   

1:57,70

    105

   os.rek. (2:06,45; 7.43%)

     

31.  

BATYRSHIN Artem, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:55,04

    49

   os.rek. (0:57,29; 4.08%)

     

32.  

CEDILNIK Andraž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:29,54

    322

   os.rek. (0:32,02; 8.39%)

(kadeti)

 

 

200KM

    21.   

2:27,01

    308

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:05,35

    498

   os.rek. (2:11,86; 5.19%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    4.   

0:29,40

    407

   os.rek. (0:29,46; 0.2%)

(kadeti)
     

34.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:57,00

    176

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    1.   

0:45,00

    113

   os.rek. (0:49,39; 9.75%)

     

35.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:27,12

    416

   os.rek. (0:28,94; 6.71%)

(mladinci)

 

 

200KM

    4.   

2:01,83

    542

   os.rek. (2:01,86; 0.02%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    2.   

0:28,12

    465

   os.rek. (0:30,30; 7.75%)

(mladinci+absolutno)
     

36.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:26,80

    432

              (0:26,70; -0.37%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    7.   

2:03,60

    519

              (2:03,32; -0.22%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:19,83

    481

   os.rek. (2:21,41; 1.12%)

(mladinci+absolutno)
     

37.  

KOŠUTA Ruben, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    24.   

2:37,83

    249

              (2:35,00; -1.79%)

 

 

50DM

    9.   

0:33,77

    269

   os.rek. (0:38,52; 14.06%)

     

38.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    22.   

2:57,38

    175

   os.rek. (3:35,13; 21.28%)

 

 

800KM

    1.   

12:47,85

    192

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

MALKOV Aleksandr, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:42,18

    110

   os.rek. (0:47,04; 11.52%)

 

 

100PM

    6.   

2:04,28

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    8.   

2:00,68

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

MALKOV Andrei, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    25.   

3:08,94

    145

   os.rek. (3:31,22; 11.79%)

 

 

200MM

    1.   

3:21,03

    162

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

MARJANOVIČ Jan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    23.   

3:13,95

    134

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

3:04,26

    156

   os.rek. (3:40,75; 19.8%)

(ml.dečki)
     

43.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:30,22

    301

   os.rek. (0:30,37; 0.49%)

(dečki)

 

 

200KM

    13.   

2:31,10

    284

   os.rek. (2:41,93; 7.16%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:50,53

    316

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    8.   

20:20,14

    335

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

50DM

    8.   

0:39,33

    170

   os.rek. (0:41,79; 6.25%)

     

44.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    18.   

2:36,69

    255

   os.rek. (2:41,27; 2.92%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:41,27

    252

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    12.   

21:47,66

    272

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

45.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    2.   

2:20,10

    465

              (2:15,63; -3.19%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    1.   

1:05,34

    419

              (1:04,43; -1.39%)

(kadeti+absolutno)
     

46.  

NAHTIGAL Filip, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:50,92

    62

   os.rek. (1:08,45; 34.42%)

 

 

100PM

    8.   

2:09,00

    80

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

2:11,36

    432

   os.rek. (2:24,85; 10.26%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:57,99

    407

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    3.   

18:30,36

    445

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

48.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:43,39

    101

   os.rek. (0:44,88; 3.43%)

 

 

100PM

    3.   

1:58,85

    102

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    4.   

1:45,53

    99

   os.rek. (brez rezultata)

     

49.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    24.   

3:15,64

    131

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    8.   

0:54,70

    63

              (0:52,19; -4.58%)

 

 

100HM

    5.   

1:33,86

    141

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

50.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:30,78

    285

              (0:29,86; -2.98%)

(dečki)

 

 

200KM

    15.   

2:34,01

    268

   os.rek. (2:51,14; 11.12%)

(dečki)

 

 

50DM

    4.   

0:34,22

    258

   os.rek. (0:35,54; 3.85%)

(dečki)
     

51.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    4.   

0:28,91

    428

   os.rek. (0:29,52; 2.1%)

(mladinci)
     

52.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    10.   

2:25,59

    317

   os.rek. (3:05,51; 27.41%)

(dečki)

 

 

200DM

    3.   

3:05,28

    201

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MM

    1.   

2:40,05

    321

   os.rek. (2:43,03; 1.86%)

(dečki)
     

53.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,44

    402

              (0:26,02; -5.17%)

 

 

50DM

    2.   

0:29,24

    414

              (0:27,90; -4.58%)

     

54.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:26,97

    423

   os.rek. (0:28,72; 6.48%)

(mladinci)

 

 

200KM

    24.   

2:30,53

    287

   os.rek. (2:40,41; 6.56%)

     

55.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

1:54,99

    645

   os.rek. (1:55,11; 0.1%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:31,28

    652

              (8:29,84; -0.28%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    1.   

16:00,46

    688

              (15:56,87; -0.37%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:27,27

    510

   os.rek. (0:28,04; 2.82%)

(kadeti+absolutno)
     

56.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    6.   

2:17,13

    380

   os.rek. (2:23,41; 4.57%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:12,03

    380

   os.rek. (10:28,14; 2.63%)

 

 

1500KM

    5.   

19:16,20

    394

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

57.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    17.   

3:01,95

    162

   os.rek. (3:31,72; 16.36%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    3.   

3:22,48

    158

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

58.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:42,73

    106

   os.rek. (0:44,77; 4.77%)

 

 

100PM

    1.   

1:50,78

    126

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    7.   

1:49,85

    88

   os.rek. (brez rezultata)

     

59.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    1.   

2:08,44

    603

              (2:04,55; -3.02%)

(absolutno)
     

60.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    3.   

2:01,42

    548

              (1:52,97; -6.95%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:15,57

    513

              (2:06,23; -6.88%)

(mladinci+absolutno)
     

61.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

2:08,07

    467

   os.rek. (2:09,45; 1.07%)

(dečki+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:41,05

    444

   os.rek. (9:42,13; 0.18%)

 

 

1500KM

    2.   

18:11,33

    469

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki+absolutno)
     

62.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    19.   

2:25,39

    319

   os.rek. (2:30,41; 3.45%)

 

 

100PM

    6.   

1:23,07

    300

   os.rek. (1:25,91; 3.41%)

     

63.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:33,49

    221

              (0:33,10; -1.16%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    15.   

2:53,37

    188

   os.rek. (3:13,73; 11.74%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    2.   

0:38,53

    181

   os.rek. (0:39,35; 2.12%)

(ml.dečki)
     

64.  

ŽNIDARŠIČ Ian, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

1:07,72

    26

              (1:03,64; -6.02%)

 

 

100PM

    11.   

2:20,80

    61

   os.rek. (brez rezultata)


Back