Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Celulozar Krško na tekmovanju Združeno prvenstvo Slovenije
24.01. - 27.01.2019, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

MARUŠA Žana, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100KZ

    50.   

1:04,15

    480

(absolutno)
     

2.  

BIZJAK Tim, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:25,28

    514

   os.rek. (0:25,85; 2.25%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 3.   

0:25,03

    530

   os.rek. (0:25,85; 3.27%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:54,83

    550

   os.rek. (0:56,42; 2.89%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    11.   

0:28,07

    468

   os.rek. (0:28,60; 1.88%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    7.   

1:01,24

    483

   os.rek. (1:03,42; 3.55%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

1:02,09

    464

   os.rek. (1:03,42; 2.14%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    2.   

0:28,38

    479

   os.rek. (0:28,74; 1.26%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:28,09

    494

   os.rek. (0:28,74; 2.31%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    1.   

1:00,49

    528

   os.rek. (1:01,67; 1.95%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 3.   

1:00,46

    529

   os.rek. (1:01,67; 2%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    6.   

2:16,13

    467

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    5.   

1:02,39

    524

   os.rek. (1:05,66; 5.24%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 6.   

1:02,15

    530

   os.rek. (1:05,66; 5.64%)

(kadeti+absolutno)
     

3.  

JULAR Alen, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

0:26,69

    437

   os.rek. (0:27,36; 2.51%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    65.   

0:59,77

    425

   os.rek. (1:00,30; 0.88%)

(mladinci)

 

 

200KM

    60.   

2:13,17

    415

(mladinci)

 

 

400KM

    48.   

4:47,68

    401

(mladinci)

 

 

800KM

    (finale) 28.   

9:54,11

    415

(mladinci)
     

4.  

KRŽAN Peter, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    71.   

0:27,22

    412

   os.rek. (0:27,74; 1.91%)

(mladinci)

 

 

100KM

    57.   

0:58,60

    451

   os.rek. (0:59,73; 1.92%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    56.   

2:11,46

    431

   os.rek. (2:14,76; 2.51%)

(mladinci)

 

 

50PM

    33.   

0:34,50

    392

   os.rek. (0:35,65; 3.33%)

(mladinci)

 

 

50DM

    56.   

0:29,21

    415

(mladinci)

 

 

100DM

    35.   

1:05,94

    387

   os.rek. (1:06,11; 0.25%)

(mladinci)
     

5.  

MOČNIK Jakob, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:27,36

    406

   os.rek. (0:28,11; 2.74%)

(kadeti)

 

 

100KM

    26.   

0:58,84

    445

   os.rek. (1:01,96; 5.3%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    16.   

4:28,53

    493

   os.rek. (4:45,20; 6.2%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (finale) 21.   

9:20,81

    494

   os.rek. (brez rezultata)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:30,06

    470

   os.rek. (brez rezultata)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    (finale) 20.   

18:02,87

    480

   os.rek. (brez rezultata)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    37.   

0:30,52

    364

   os.rek. (0:34,07; 11.63%)

(kadeti)

 

 

100DM

    15.   

1:05,81

    389

   os.rek. (1:07,08; 1.92%)

(kadeti)
     

6.  

MOČNIK Matic, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    61.   

0:26,89

    427

   os.rek. (0:27,28; 1.45%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:26,45

    449

   os.rek. (0:27,28; 3.13%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    41.   

0:57,12

    487

   os.rek. (0:58,01; 1.55%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    26.   

2:02,83

    529

   os.rek. (2:04,76; 1.57%)

(mladinci+absolutno)

 

 

400KM

    16.   

4:19,27

    548

   os.rek. (4:27,36; 3.12%)

(mladinci+absolutno)

 

 

800KM

    (finale) 16.   

9:04,82

    539

   os.rek. (9:23,87; 3.49%)

(mladinci+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:05,68

    536

   os.rek. (9:23,87; 3.33%)

(mladinci+absolutno)

 

 

1500KM

    (finale) 15.   

17:21,78

    539

   os.rek. (brez rezultata)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    50.   

0:28,87

    430

   os.rek. (0:30,40; 5.29%)

(mladinci)

 

 

100DM

    26.   

1:04,20

    420

(mladinci)
     

7.  

SOKOLOVIČ Nik, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    85.   

0:27,67

    392

   os.rek. (0:28,30; 2.27%)

(mladinci)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:11,74

    429

   os.rek. (2:15,73; 3.02%)

(mladinci)
     

8.  

ZORKO Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    59.   

0:29,25

    332

   os.rek. (0:29,35; 0.34%)

(kadeti)

 

 

100KM

    49.   

1:03,55

    353

   os.rek. (1:03,97; 0.66%)

(kadeti)

 

 

200KM

    38.   

2:16,41

    386

   os.rek. (2:20,05; 2.66%)

(kadeti)

 

 

400KM

    30.   

4:44,78

    414

   os.rek. (4:56,04; 3.95%)

(kadeti)
     

9.  

ŽVAR Tjaš, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:24,99

    532

(absolutno)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,61

    557

   os.rek. (0:24,76; 0.6%)

(absolutno)

 

 

100KM

    17.   

0:53,39

    596

   os.rek. (0:53,95; 1.04%)

(absolutno)

 

 

200KM

    19.   

1:59,16

    579

(absolutno)

 

 

50PM

    24.   

0:31,50

    515

(absolutno)

 

 

100PM

    9.   

1:07,24

    565

(absolutno)

 

 

200PM

    15.   

2:32,59

    491

(absolutno)

Back