Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Združeno prvenstvo Slovenije
24.01. - 27.01.2019, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    33.   

0:30,53

    423

   os.rek. (0:30,66; 0.42%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    25.   

1:06,40

    433

   os.rek. (1:06,54; 0.21%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    14.   

2:21,48

    475

   os.rek. (2:23,32; 1.3%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    13.   

5:00,40

    475

   os.rek. (5:02,02; 0.53%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 7.   

5:01,44

    470

   os.rek. (5:02,02; 0.19%)

(kadetinje)

 

 

200PZ

    15.   

3:05,33

    382

   os.rek. (3:05,70; 0.19%)

(kadetinje)

 

 

200PZ

    (finale) 8.   

3:04,07

    390

   os.rek. (3:05,70; 0.88%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    16.   

0:34,99

    394

   os.rek. (0:35,84; 2.42%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:34,57

    409

   os.rek. (0:35,84; 3.67%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    13.   

1:15,21

    391

              (1:13,83; -1.83%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    13.   

2:42,88

    392

   os.rek. (2:44,53; 1.01%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:40,54

    409

   os.rek. (2:44,53; 2.48%)

(kadetinje)
     

2.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:27,51

    579

              (0:27,25; -0.94%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:27,02

    611

   os.rek. (0:27,25; 0.85%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:27,16

    601

   os.rek. (0:27,25; 0.33%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:57,52

    666

   os.rek. (0:58,70; 2.05%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:06,36

    667

              (2:04,23; -1.68%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    14.   

0:29,98

    537

              (0:29,20; -2.6%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    11.   

1:06,61

    551

              (1:05,73; -1.32%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 1.   

1:04,33

    611

   os.rek. (1:05,73; 2.17%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    2.   

0:29,33

    670

   os.rek. (0:29,69; 1.22%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:29,79

    639

              (0:29,69; -0.33%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,75

    642

              (0:29,69; -0.2%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,44

    662

   os.rek. (0:29,69; 0.84%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,99

    627

              (0:29,69; -1%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    3.   

1:04,36

    625

              (1:03,41; -1.47%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 8.   

1:03,91

    638

              (1:03,41; -0.78%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:03,48

    651

              (1:03,41; -0.11%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    1.   

2:19,53

    623

              (2:16,56; -2.12%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:15,46

    681

   os.rek. (2:16,56; 0.81%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    1.   

1:04,77

    664

   os.rek. (1:05,24; 0.72%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 6.   

1:05,46

    643

              (1:05,24; -0.33%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    1.   

2:21,39

    640

              (2:19,29; -1.48%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 4.   

2:19,89

    661

              (2:19,29; -0.42%)

(mladinke+absolutno)
     

3.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:25,82

    700

              (0:25,19; -2.43%)

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:25,16

    756

   os.rek. (0:25,19; 0.11%)

(absolutno)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:25,35

    740

              (0:25,19; -0.63%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    4.   

0:57,75

    658

              (0:53,81; -6.82%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

0:54,05

    803

              (0:53,81; -0.44%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:53,99

    806

              (0:53,81; -0.33%)

(absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:01,72

    746

              (1:58,77; -2.42%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    1.   

0:27,96

    662

              (0:27,34; -2.21%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:27,40

    704

              (0:27,34; -0.21%)

(absolutno)

 

 

50HZ

    7.   

0:29,91

    632

              (0:29,05; -2.87%)

(absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:28,92

    699

   os.rek. (0:29,05; 0.44%)

(absolutno)

 

 

100MZ

    2.   

1:04,29

    679

              (1:01,30; -4.65%)

(absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 1.   

1:01,53

    774

              (1:01,30; -0.37%)

(absolutno)

 

 

200MZ

    1.   

2:20,64

    650

              (2:13,72; -4.92%)

(absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 1.   

2:14,20

    748

              (2:13,72; -0.35%)

(absolutno)
     

4.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    12.   

0:36,50

    483

   os.rek. (0:36,51; 0.02%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:36,90

    467

              (0:36,51; -1.05%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    10.   

1:18,82

    495

              (1:16,67; -2.72%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:18,17

    507

              (1:16,67; -1.91%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    34.   

0:31,51

    463

   os.rek. (0:32,17; 2.09%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    22.   

1:10,49

    464

              (1:10,05; -0.62%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    10.   

2:36,31

    448

              (2:34,61; -1.08%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    (finale) 7.   

2:40,25

    415

              (2:34,61; -3.51%)

(mladinke)
     

5.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:28,57

    516

              (0:28,47; -0.35%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:28,09

    543

   os.rek. (0:28,47; 1.35%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    15.   

1:04,25

    478

   os.rek. (1:05,21; 1.49%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    7.   

0:31,44

    466

   os.rek. (0:32,79; 4.29%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:30,99

    486

   os.rek. (0:32,79; 5.8%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:30,40

    602

   os.rek. (0:31,35; 3.12%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    4.   

1:08,54

    517

              (1:08,15; -0.56%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:07,39

    544

   os.rek. (1:08,15; 1.12%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:07,19

    549

   os.rek. (1:08,15; 1.42%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    6.   

2:34,65

    458

              (2:28,03; -4.28%)

(kadetinje+absolutno)
     

6.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:33,88

    604

              (0:33,75; -0.38%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:33,82

    607

              (0:33,75; -0.2%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    5.   

1:15,25

    569

              (1:12,98; -3.01%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 1.   

1:13,86

    601

              (1:12,98; -1.19%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    4.   

2:43,58

    556

              (2:42,86; -0.44%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 7.   

2:43,71

    555

              (2:42,86; -0.51%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    18.   

0:30,26

    522

   os.rek. (0:30,74; 1.58%)

(mladinke+absolutno)
     

7.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    47.   

0:29,57

    466

   os.rek. (0:30,37; 2.7%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    35.   

1:03,77

    489

   os.rek. (1:05,47; 2.66%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    29.   

2:19,84

    492

   os.rek. (2:20,67; 0.59%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    45.   

0:32,47

    423

   os.rek. (0:32,81; 1.04%)

(mladinke)

 

 

50HZ

    24.   

0:33,70

    441

              (0:33,40; -0.89%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    29.   

1:13,83

    448

              (1:12,91; -1.24%)

(mladinke)
     

8.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:01,12

    555

   os.rek. (1:01,64; 0.85%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

1:00,71

    567

   os.rek. (1:01,64; 1.53%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    14.   

2:14,97

    547

   os.rek. (2:17,20; 1.65%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    4.   

0:29,08

    589

              (0:28,92; -0.55%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:28,80

    606

   os.rek. (0:28,92; 0.41%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    3.   

1:04,66

    602

              (1:04,10; -0.86%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:03,76

    628

   os.rek. (1:04,10; 0.53%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    6.   

2:26,31

    546

              (2:24,96; -0.92%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    (finale) 8.   

2:25,96

    550

              (2:24,96; -0.68%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    12.   

1:09,23

    543

              (1:08,80; -0.62%)

(mladinke+absolutno)
     

9.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:27,13

    603

              (0:26,96; -0.62%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    10.   

0:59,27

    609

              (0:58,49; -1.31%)

(absolutno)

 

 

200KZ

    8.   

2:08,21

    638

              (2:06,54; -1.3%)

(absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 8.   

2:05,66

    678

   os.rek. (2:06,54; 0.7%)

(absolutno)

 

 

400KZ

    9.   

4:31,78

    642

              (4:30,80; -0.36%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    13.   

0:29,26

    578

              (0:28,91; -1.19%)

(absolutno)

 

 

100DZ

    5.   

1:04,56

    605

              (1:04,18; -0.58%)

(absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 5.   

1:03,61

    632

   os.rek. (1:04,18; 0.89%)

(absolutno)
     

10.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,50

    579

   os.rek. (0:27,53; 0.1%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:27,11

    605

   os.rek. (0:27,53; 1.54%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:27,05

    609

   os.rek. (0:27,53; 1.77%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:58,79

    624

   os.rek. (0:59,39; 1.02%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:09,01

    627

   os.rek. (2:09,91; 0.69%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    1.   

0:33,62

    618

   os.rek. (0:33,69; 0.2%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:33,29

    636

   os.rek. (0:33,69; 1.2%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:12,18

    644

              (1:10,82; -1.88%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:11,58

    661

              (1:10,82; -1.06%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    1.   

2:38,86

    607

              (2:33,41; -3.43%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 2.   

2:33,97

    667

              (2:33,41; -0.36%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    1.   

1:06,09

    625

   os.rek. (1:07,14; 1.58%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 5.   

1:05,26

    649

   os.rek. (1:07,14; 2.88%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    1.   

2:21,85

    634

   os.rek. (2:25,85; 2.81%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 5.   

2:21,75

    635

   os.rek. (2:25,85; 2.89%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400MZ

    1.   

5:04,72

    613

              (4:59,92; -1.57%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400MZ

    (finale) 4.   

5:00,19

    641

              (4:59,92; -0.08%)

(kadetinje+absolutno)
     

11.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,96

    551

   os.rek. (0:28,21; 0.89%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:27,58

    574

   os.rek. (0:28,21; 2.28%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    2.   

1:00,62

    569

   os.rek. (1:02,01; 2.29%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

1:00,61

    569

   os.rek. (1:02,01; 2.3%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    4.   

0:36,01

    503

   os.rek. (0:36,22; 0.58%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:36,21

    494

   os.rek. (0:36,22; 0.02%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    3.   

0:30,57

    507

   os.rek. (0:30,76; 0.62%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:29,88

    543

   os.rek. (0:30,76; 2.94%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,59

    536

              (0:31,42; -0.53%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:31,56

    538

              (0:31,42; -0.44%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    5.   

1:08,86

    510

   os.rek. (1:09,70; 1.21%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:08,66

    514

   os.rek. (1:09,70; 1.51%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    3.   

1:08,96

    550

   os.rek. (1:09,84; 1.27%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 5.   

1:08,21

    568

   os.rek. (1:09,84; 2.38%)

(kadetinje+absolutno)
     

12.  

OVIJAČ Pia, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    39.   

0:30,65

    418

   os.rek. (0:30,91; 0.84%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    21.   

0:35,70

    371

   os.rek. (0:36,49; 2.21%)

(kadetinje)
     

13.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

0:30,20

    437

   os.rek. (0:31,30; 3.64%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    22.   

1:05,65

    448

   os.rek. (1:07,70; 3.12%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    16.   

2:22,87

    461

   os.rek. (2:30,48; 5.32%)

(kadetinje)

 

 

400KZ

    18.   

5:08,65

    438

   os.rek. (5:17,33; 2.81%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    24.   

0:36,87

    337

              (0:36,20; -1.81%)

     

14.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:29,91

    450

   os.rek. (0:30,43; 1.73%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:29,56

    466

   os.rek. (0:30,43; 2.94%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    13.   

1:04,17

    480

   os.rek. (1:04,78; 0.95%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    11.   

2:20,74

    483

   os.rek. (2:23,10; 1.67%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    21.   

0:33,18

    396

   os.rek. (0:33,74; 1.68%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    11.   

0:34,07

    427

   os.rek. (0:35,95; 5.51%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    11.   

1:13,91

    446

   os.rek. (1:14,37; 0.62%)

(kadetinje)

 

 

100MZ

    (finale) 7.   

1:14,45

    437

              (1:14,37; -0.1%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    16.   

2:44,74

    404

              (2:42,41; -1.41%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    (finale) 5.   

2:40,04

    441

   os.rek. (2:42,41; 1.48%)

(kadetinje+absolutno)
     

15.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:27,80

    561

   os.rek. (0:28,12; 1.15%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:26,90

    619

   os.rek. (0:28,12; 4.53%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    15.   

1:01,22

    553

   os.rek. (1:02,38; 1.89%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    7.   

0:29,23

    580

   os.rek. (0:30,55; 4.51%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:28,77

    608

   os.rek. (0:30,55; 6.18%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    8.   

1:06,22

    560

   os.rek. (1:07,54; 1.99%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:05,76

    572

   os.rek. (1:07,54; 2.7%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    5.   

1:07,58

    584

   os.rek. (1:08,73; 1.7%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 7.   

1:07,91

    576

   os.rek. (1:08,73; 1.2%)

(mladinke+absolutno)
     

16.  

TODOROVIĆ Andrea, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    12.   

2:49,42

    501

              (2:31,77; -10.41%)

(absolutno)

 

 

50HZ

    9.   

0:30,03

    624

              (0:29,90; -0.43%)

(absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:02,81

    672

   os.rek. (1:03,27; 0.73%)

(absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 2.   

1:01,48

    717

   os.rek. (1:03,27; 2.91%)

(absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:02,23

    691

   os.rek. (1:03,27; 1.67%)

(absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:13,78

    707

   os.rek. (2:16,25; 1.84%)

(absolutno)

 

 

100MZ

    6.   

1:05,78

    634

              (1:03,77; -3.05%)

(absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 2.   

1:03,15

    716

   os.rek. (1:03,77; 0.98%)

(absolutno)

 

 

200MZ

    3.   

2:21,19

    642

              (2:15,19; -4.24%)

(absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 2.   

2:15,99

    719

              (2:15,19; -0.58%)

(absolutno)
     

17.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    21.   

0:40,02

    366

              (0:38,84; -2.94%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    20.   

1:27,06

    367

              (1:25,98; -1.24%)

(kadetinje)

 

 

200PZ

    18.   

3:11,42

    347

              (3:05,67; -3%)

 

 

200MZ

    17.   

2:46,72

    390

   os.rek. (2:47,68; 0.57%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:49,79

    369

              (2:47,68; -1.24%)

(kadetinje)
     

18.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    8.   

1:18,08

    509

   os.rek. (1:18,75; 0.85%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:17,15

    528

   os.rek. (1:18,75; 2.07%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    5.   

2:46,08

    531

   os.rek. (2:46,40; 0.19%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 1.   

2:43,25

    560

   os.rek. (2:46,40; 1.92%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    28.   

0:31,11

    481

   os.rek. (0:32,27; 3.72%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    16.   

1:09,89

    488

              (1:08,70; -1.7%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    9.   

2:27,71

    525

   os.rek. (2:32,63; 3.33%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 6.   

2:25,74

    547

   os.rek. (2:32,63; 4.72%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    9.   

1:08,59

    559

   os.rek. (1:09,76; 1.7%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 4.   

1:07,85

    577

   os.rek. (1:09,76; 2.81%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    8.   

2:29,67

    539

   os.rek. (2:32,57; 1.93%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 3.   

2:27,60

    562

   os.rek. (2:32,57; 3.36%)

(mladinke+absolutno)
     

19.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    30.   

0:30,32

    432

              (0:29,40; -3.03%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    20.   

1:05,01

    461

              (1:01,59; -5.26%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:14,72

    550

              (2:08,42; -4.67%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 7.   

2:13,08

    571

              (2:08,42; -3.5%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

4:39,72

    589

              (4:28,01; -4.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 2.   

4:29,48

    659

              (4:28,01; -0.54%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    (finale) 8.   

9:30,74

    592

              (9:17,54; -2.31%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:36,93

    573

              (9:17,54; -3.36%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

1500KZ

    (finale) 6.   

18:12,54

    596

              (17:44,85; -2.53%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    13.   

0:34,32

    418

              (0:34,18; -0.4%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:33,16

    463

   os.rek. (0:34,18; 3.07%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    6.   

1:11,09

    463

   os.rek. (1:13,35; 3.17%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:12,05

    445

   os.rek. (1:13,35; 1.8%)

(kadetinje+absolutno)
     

20.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:22,48

    732

              (0:22,30; -0.8%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 1.   

0:22,44

    735

              (0:22,30; -0.62%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:22,46

    733

              (0:22,30; -0.71%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:22,30

    749

   os.rek. (0:22,30; 0%)

(absolutno)

 

 

100KM

    1.   

0:49,95

    728

   os.rek. (0:50,25; 0.6%)

(absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 1.   

0:49,85

    732

   os.rek. (0:50,25; 0.8%)

(absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:50,00

    726

   os.rek. (0:50,25; 0.49%)

(absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:54,08

    660

   os.rek. (1:55,58; 1.31%)

(absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:23,86

    762

              (0:23,65; -0.88%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 1.   

0:23,79

    769

              (0:23,65; -0.58%)

(absolutno)

 

 

100DM

    4.   

0:55,53

    649

              (0:53,83; -3.06%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

0:53,76

    715

   os.rek. (0:53,83; 0.13%)

(absolutno)

 

 

100MM

    1.   

0:56,66

    699

              (0:56,49; -0.3%)

(absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 1.   

0:56,23

    715

   os.rek. (0:56,49; 0.46%)

(absolutno)
     

21.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:25,83

    482

   os.rek. (0:27,61; 6.89%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    5.   

0:27,44

    501

   os.rek. (0:28,47; 3.75%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:27,24

    512

   os.rek. (0:28,47; 4.51%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    4.   

0:59,97

    515

   os.rek. (1:01,82; 3.08%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

0:59,74

    521

   os.rek. (1:01,82; 3.48%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    4.   

2:14,85

    521

   os.rek. (2:20,03; 3.84%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 8.   

2:17,88

    488

   os.rek. (2:20,03; 1.55%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    4.   

1:02,24

    527

   os.rek. (1:05,88; 5.84%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 8.   

1:03,75

    491

   os.rek. (1:05,88; 3.34%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    8.   

2:19,91

    481

              (2:18,72; -0.85%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 1.   

2:16,19

    521

   os.rek. (2:18,72; 1.85%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    3.   

4:52,72

    520

   os.rek. (5:04,00; 3.85%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 8.   

4:56,76

    499

   os.rek. (5:04,00; 2.43%)

(kadeti+absolutno)
     

22.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:25,62

    494

   os.rek. (0:25,83; 0.81%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:54,91

    548

   os.rek. (0:58,60; 6.72%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    6.   

0:31,57

    511

   os.rek. (0:32,18; 1.93%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:31,42

    518

   os.rek. (0:32,18; 2.41%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:07,32

    563

   os.rek. (1:10,41; 4.59%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 2.   

1:07,24

    565

   os.rek. (1:10,41; 4.71%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    2.   

2:27,50

    544

   os.rek. (2:28,45; 0.64%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:25,17

    571

   os.rek. (2:28,45; 2.25%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    14.   

0:28,30

    457

   os.rek. (0:29,40; 3.88%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    3.   

1:01,82

    538

   os.rek. (1:04,36; 4.1%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 7.   

1:02,61

    518

   os.rek. (1:04,36; 2.79%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:11,43

    580

   os.rek. (2:17,06; 4.28%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 8.   

2:10,60

    591

   os.rek. (2:17,06; 4.94%)

(kadeti+absolutno)
     

23.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    54.   

0:26,54

    444

   os.rek. (0:27,12; 2.18%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    27.   

0:56,05

    515

   os.rek. (0:58,01; 3.49%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    21.   

2:00,86

    555

   os.rek. (2:01,83; 0.8%)

(mladinci+absolutno)

 

 

400KM

    9.   

4:13,53

    586

   os.rek. (4:14,69; 0.45%)

(mladinci+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 7.   

4:20,28

    542

              (4:14,69; -2.14%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    6.   

0:30,46

    569

   os.rek. (0:31,56; 3.61%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:30,47

    569

   os.rek. (0:31,56; 3.57%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    2.   

1:06,26

    591

   os.rek. (1:06,97; 1.07%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 7.   

1:05,80

    603

   os.rek. (1:06,97; 1.77%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    2.   

2:26,29

    558

              (2:24,02; -1.55%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:24,41

    580

              (2:24,02; -0.27%)

(mladinci+absolutno)
     

24.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    83.   

0:27,53

    398

   os.rek. (0:28,32; 2.86%)

(mladinci)

 

 

50PM

    30.   

0:34,15

    404

   os.rek. (0:34,97; 2.4%)

(mladinci)

 

 

100PM

    24.   

1:13,73

    429

   os.rek. (1:14,96; 1.66%)

(mladinci)

 

 

50HM

    33.   

0:32,00

    334

              (0:31,73; -0.84%)

(mladinci)
     

25.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:26,04

    470

   os.rek. (0:26,70; 2.53%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:25,82

    483

   os.rek. (0:26,70; 3.4%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    34.   

0:56,43

    505

   os.rek. (0:57,23; 1.41%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    18.   

2:00,04

    567

   os.rek. (2:03,32; 2.73%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    14.   

0:28,97

    451

              (0:28,75; -0.75%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:28,74

    462

   os.rek. (0:28,75; 0.03%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:28,58

    469

   os.rek. (0:28,75; 0.59%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    8.   

1:01,02

    514

   os.rek. (1:02,04; 1.67%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 6.   

1:01,23

    509

   os.rek. (1:02,04; 1.32%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:01,13

    511

   os.rek. (1:02,04; 1.48%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    9.   

2:10,14

    534

   os.rek. (2:12,58; 1.87%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 2.   

2:09,56

    541

   os.rek. (2:12,58; 2.33%)

(mladinci+absolutno)
     

26.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:00,19

    565

   os.rek. (2:00,42; 0.19%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    3.   

4:12,34

    595

   os.rek. (4:17,28; 1.95%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 4.   

4:11,32

    602

   os.rek. (4:17,28; 2.37%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:10,94

    521

              (9:02,95; -1.45%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    (finale) 14.   

17:12,26

    554

              (16:58,55; -1.32%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    3.   

2:13,63

    536

   os.rek. (2:15,63; 1.49%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:12,34

    551

   os.rek. (2:15,63; 2.48%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    3.   

2:13,86

    549

   os.rek. (2:13,99; 0.09%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:13,79

    550

   os.rek. (2:13,99; 0.14%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    2.   

4:48,35

    544

              (4:45,22; -1.08%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 6.   

4:45,86

    559

              (4:45,22; -0.22%)

(kadeti+absolutno)
     

27.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:24,78

    546

   os.rek. (0:25,44; 2.66%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    9.   

0:53,25

    601

   os.rek. (0:54,26; 1.89%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 5.   

0:53,36

    597

   os.rek. (0:54,26; 1.68%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    9.   

1:57,95

    597

   os.rek. (1:58,01; 0.05%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 5.   

1:58,75

    585

              (1:58,01; -0.62%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    31.   

0:27,94

    474

   os.rek. (0:28,91; 3.47%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    27.   

1:04,24

    419

   os.rek. (1:04,37; 0.2%)

(mladinci)

 

 

100MM

    4.   

1:00,69

    569

   os.rek. (1:02,70; 3.31%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 3.   

1:00,83

    565

   os.rek. (1:02,70; 3.07%)

(mladinci+absolutno)
     

28.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    42.   

0:25,41

    506

   os.rek. (0:26,02; 2.4%)

(absolutno)

 

 

100KM

    48.   

0:56,21

    511

   os.rek. (0:56,28; 0.12%)

(absolutno)

 

 

200KM

    33.   

2:02,44

    534

              (2:01,73; -0.57%)

(absolutno)

 

 

50DM

    31.   

0:27,15

    517

   os.rek. (0:27,90; 2.76%)

(absolutno)

 

 

100DM

    16.   

0:59,17

    536

   os.rek. (1:00,72; 2.61%)

(absolutno)

 

 

200DM

    10.   

2:10,99

    569

   os.rek. (2:14,81; 2.91%)

(absolutno)

 

 

100MM

    21.   

1:02,73

    515

   os.rek. (1:03,37; 1.02%)

(absolutno)
     

29.  

PRISTAVEC Ticijan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    64.   

0:27,05

    420

              (0:26,97; -0.29%)

(mladinci)

 

 

100KM

    69.   

1:00,08

    418

   os.rek. (1:01,32; 2.06%)

(mladinci)
     

30.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,91

    538

              (0:24,83; -0.32%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:24,78

    546

   os.rek. (0:24,83; 0.2%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    1.   

1:53,90

    664

   os.rek. (1:54,99; 0.95%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 5.   

1:52,40

    690

   os.rek. (1:54,99; 2.3%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    1.   

4:01,23

    681

   os.rek. (4:01,55; 0.13%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 5.   

4:00,54

    687

   os.rek. (4:01,55; 0.41%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (finale) 6.   

8:22,36

    687

   os.rek. (8:29,84; 1.48%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:26,45

    671

   os.rek. (8:29,84; 0.66%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    (finale) 5.   

15:56,22

    697

   os.rek. (15:56,87; 0.06%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:59,69

    522

   os.rek. (0:59,96; 0.45%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 8.   

1:04,47

    414

              (0:59,96; -6.99%)

(kadeti)

 

 

200DM

    1.   

2:10,14

    580

   os.rek. (2:10,86; 0.55%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 1.   

2:06,41

    633

   os.rek. (2:10,86; 3.52%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:27,56

    524

   os.rek. (0:28,54; 3.55%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:27,49

    528

   os.rek. (0:28,54; 3.81%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:58,87

    573

   os.rek. (1:00,72; 3.14%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:07,87

    563

   os.rek. (2:10,97; 2.42%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 8.   

2:13,44

    496

              (2:10,97; -1.85%)

(kadeti+absolutno)
     

31.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

0:52,52

    626

   os.rek. (0:53,18; 1.25%)

(absolutno)

 

 

50DM

    10.   

0:25,51

    624

   os.rek. (0:25,62; 0.43%)

(absolutno)

 

 

100DM

    2.   

0:55,17

    661

   os.rek. (0:55,61; 0.79%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

0:54,94

    670

   os.rek. (0:55,61; 1.21%)

(absolutno)

 

 

200DM

    3.   

2:02,58

    694

   os.rek. (2:04,55; 1.6%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:02,41

    697

   os.rek. (2:04,55; 1.74%)

(absolutno)
     

32.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:23,49

    641

   os.rek. (0:24,01; 2.21%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:23,46

    644

   os.rek. (0:24,01; 2.34%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    2.   

0:51,64

    659

   os.rek. (0:51,99; 0.67%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 6.   

0:51,34

    670

   os.rek. (0:51,99; 1.26%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    2.   

1:52,84

    682

   os.rek. (1:52,97; 0.11%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 6.   

1:52,47

    689

   os.rek. (1:52,97; 0.44%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:51,85

    701

   os.rek. (1:52,97; 1%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:24,73

    685

   os.rek. (0:25,15; 1.69%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:24,32

    720

   os.rek. (0:25,15; 3.41%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:55,28

    657

   os.rek. (0:55,42; 0.25%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 2.   

0:53,74

    716

   os.rek. (0:55,42; 3.12%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    2.   

2:04,77

    658

   os.rek. (2:06,23; 1.17%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 7.   

2:05,67

    644

   os.rek. (2:06,23; 0.44%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,39

    596

   os.rek. (0:26,60; 0.79%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:26,41

    595

   os.rek. (0:26,60; 0.71%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:56,78

    638

   os.rek. (0:57,12; 0.59%)

(mladinci+absolutno)
     

33.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    89.   

0:27,81

    386

              (0:26,58; -4.42%)

(mladinci)

Back