Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
01.02. - 03.02.2019, Maribor, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARTIČ Rea Tia, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    19.   

0:31,48

    386

              (0:30,66; -2.6%)

(deklice)

 

 

100KZ

    25.   

1:09,87

    371

   os.rek. (1:11,48; 2.3%)

(deklice)

 

 

50DZ

    26.   

0:38,07

    262

              (0:37,71; -0.94%)

 

 

50HZ

    5.   

0:33,79

    438

              (0:33,43; -1.06%)

(deklice+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:32,84

    477

   os.rek. (0:33,43; 1.79%)

(deklice+absolutno)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:33,99

    430

              (0:33,43; -1.64%)

(deklice+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:12,88

    430

   os.rek. (1:13,46; 0.79%)

(deklice+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:12,30

    440

   os.rek. (1:13,46; 1.6%)

(deklice+absolutno)

 

 

200HZ

    6.   

2:35,02

    454

   os.rek. (2:37,86; 1.83%)

(deklice+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 6.   

2:34,59

    458

   os.rek. (2:37,86; 2.11%)

(deklice+absolutno)
     

2.  

ČERIN Ema, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,86

    388

   os.rek. (1:09,49; 0.91%)

(deklice)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:29,61

    402

              (2:29,30; -0.2%)

(deklice)

 

 

50DZ

    6.   

0:32,38

    426

   os.rek. (0:32,41; 0.09%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:32,51

    421

              (0:32,41; -0.3%)

(deklice)

 

 

100DZ

    2.   

1:10,59

    463

              (1:10,48; -0.15%)

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 1.   

1:08,93

    497

   os.rek. (1:10,48; 2.24%)

(deklice+absolutno)

 

 

200DZ

    (finale) 1.   

2:34,02

    468

   os.rek. (2:37,37; 2.17%)

(deklice+absolutno)

 

 

100MZ

    7.   

1:15,14

    425

   os.rek. (1:16,32; 1.57%)

(deklice)

 

 

100MZ

    (finale) 4.   

1:12,96

    464

   os.rek. (1:16,32; 4.6%)

(deklice)

 

 

200MZ

    6.   

2:38,24

    456

              (2:38,05; -0.12%)

(deklice+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 4.   

2:37,13

    466

   os.rek. (2:38,05; 0.58%)

(deklice+absolutno)

 

 

400MZ

    (finale) 4.   

5:30,25

    482

   os.rek. (5:36,78; 1.97%)

(deklice+absolutno)
     

3.  

MLAKAR Lea, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:31,53

    384

              (0:31,46; -0.22%)

(deklice)

 

 

400KZ

    15.   

5:17,65

    402

   os.rek. (5:19,57; 0.6%)

(deklice)

 

 

400KZ

    (finale) 14.   

5:15,60

    410

   os.rek. (5:19,57; 1.25%)

(deklice)

 

 

800KZ

    (finale) 13.   

10:56,36

    389

   os.rek. (11:08,19; 1.8%)

(deklice)

 

 

50PZ

    5.   

0:37,93

    430

   os.rek. (0:38,24; 0.81%)

(deklice)

 

 

50PZ

    (finale) 5.   

0:37,82

    434

   os.rek. (0:38,24; 1.11%)

(deklice)

 

 

100PZ

    10.   

1:25,55

    387

              (1:24,51; -1.21%)

(deklice)

 

 

100PZ

    (finale) 11.   

1:26,15

    379

              (1:24,51; -1.9%)

(deklice)

 

 

200PZ

    13.   

3:07,50

    369

              (3:04,93; -1.37%)

(deklice)

 

 

200PZ

    (finale) 14.   

3:08,04

    366

              (3:04,93; -1.65%)

(deklice)
     

4.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    1.   

0:36,24

    493

   os.rek. (0:36,46; 0.6%)

(deklice+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:35,69

    516

   os.rek. (0:36,46; 2.15%)

(deklice+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:20,73

    460

   os.rek. (1:22,16; 1.77%)

(deklice+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 1.   

1:18,47

    501

   os.rek. (1:22,16; 4.7%)

(deklice+absolutno)

 

 

200PZ

    4.   

2:54,59

    457

   os.rek. (2:58,18; 2.05%)

(deklice+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:52,79

    472

   os.rek. (2:58,18; 3.11%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    16.   

0:33,80

    375

              (0:33,29; -1.5%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 15.   

0:33,71

    378

              (0:33,29; -1.24%)

(deklice)

 

 

100MZ

    6.   

1:15,00

    427

   os.rek. (1:17,26; 3.01%)

(deklice)

 

 

100MZ

    (finale) 7.   

1:14,95

    428

   os.rek. (1:17,26; 3.08%)

(deklice)

 

 

400MZ

    (finale) 10.   

5:49,28

    407

   os.rek. (6:07,01; 5.07%)

(deklice)
     

5.  

ZORKO Zara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    35.   

0:33,12

    331

   os.rek. (0:33,24; 0.36%)

(deklice)

 

 

100KZ

    33.   

1:11,88

    341

   os.rek. (1:15,13; 4.52%)

(deklice)

 

 

200KZ

    31.   

2:41,83

    317

   os.rek. (2:42,48; 0.4%)

(deklice)

 

 

50HZ

    21.   

0:37,45

    322

   os.rek. (0:37,81; 0.96%)

(deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:39,46

    275

              (0:37,81; -4.18%)

 

 

100HZ

    30.   

1:23,49

    286

              (1:22,51; -1.17%)

(deklice)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:22,34

    298

   os.rek. (1:22,51; 0.2%)

(deklice)

 

 

200MZ

    23.   

3:08,53

    270

              (3:03,48; -2.67%)

     

6.  

ŽALAC Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    46.   

0:34,24

    300

              (0:34,01; -0.67%)

(deklice)

 

 

100KZ

    52.   

1:17,79

    269

              (1:13,05; -6.09%)

 

 

50PZ

    17.   

0:42,18

    313

   os.rek. (0:43,52; 3.17%)

(deklice)

 

 

100PZ

    23.   

1:34,29

    289

   os.rek. (1:34,83; 0.57%)

(deklice)

 

 

200PZ

    23.   

3:22,08

    295

   os.rek. (3:24,42; 1.15%)

(deklice)

 

 

200MZ

    24.   

3:10,10

    263

              (3:03,10; -3.68%)

     

7.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:31,31

    392

              (0:30,66; -2.07%)

(deklice)

 

 

50KZ

    (finale) 14.   

0:31,64

    380

              (0:30,66; -3.09%)

(deklice)

 

 

100KZ

    19.   

1:08,50

    394

              (1:08,05; -0.65%)

(deklice)

 

 

400KZ

    22.   

5:30,46

    357

              (5:13,37; -5.17%)

(deklice)

 

 

50DZ

    11.   

0:33,17

    397

              (0:33,00; -0.51%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 13.   

0:33,48

    386

              (0:33,00; -1.43%)

(deklice)

 

 

100DZ

    9.   

1:17,72

    346

   os.rek. (1:19,34; 2.08%)

(deklice)

 

 

100DZ

    (finale) 10.   

1:16,78

    359

   os.rek. (1:19,34; 3.33%)

(deklice)

 

 

50HZ

    18.   

0:36,86

    337

              (0:35,29; -4.25%)

(deklice)
     

8.  

KRAMER Žiga, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:25,03

    190

   os.rek. (1:25,11; 0.09%)

     

9.  

MIKUŽ Bor, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:29,85

    312

   os.rek. (0:30,22; 1.23%)

(dečki)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,54

    291

              (0:30,22; -1.04%)

(dečki)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:06,77

    304

   os.rek. (1:07,71; 1.4%)

(dečki)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:26,08

    314

   os.rek. (2:31,10; 3.43%)

(dečki)

 

 

400KM

    16.   

5:02,12

    346

   os.rek. (6:23,34; 26.88%)

(dečki)

 

 

400KM

    (finale) 15.   

4:59,00

    357

   os.rek. (6:23,34; 28.2%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:21,74

    362

   os.rek. (10:50,53; 4.63%)

 

 

1500KM

    (finale) 10.   

19:32,71

    378

   os.rek. (20:20,14; 4.04%)

(dečki)

 

 

50PM

    18.   

0:37,97

    294

   os.rek. (0:38,13; 0.42%)

(dečki)

 

 

100PM

    16.   

1:22,52

    306

   os.rek. (1:23,52; 1.21%)

(dečki)

 

 

100PM

    (finale) 16.   

1:22,46

    306

   os.rek. (1:23,52; 1.28%)

(dečki)

 

 

200PM

    13.   

2:56,64

    316

   os.rek. (3:11,43; 8.37%)

(dečki)

 

 

200PM

    (finale) 11.   

2:56,20

    319

   os.rek. (3:11,43; 8.64%)

(dečki)
     

10.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:30,93

    281

   os.rek. (0:32,19; 4.07%)

(dečki)

 

 

100KM

    33.   

1:07,85

    290

   os.rek. (1:11,06; 4.73%)

(dečki)

 

 

400KM

    28.   

5:22,53

    284

   os.rek. (5:29,66; 2.21%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:11,86

    287

   os.rek. (11:41,27; 4.37%)

 

 

1500KM

    (finale) 19.   

21:00,43

    304

   os.rek. (21:47,66; 3.74%)

(dečki)

 

 

50PM

    28.   

0:41,74

    221

              (0:41,23; -1.22%)

(dečki)

 

 

50DM

    22.   

0:34,25

    257

   os.rek. (0:35,02; 2.24%)

(dečki)
     

11.  

NOVAK Tai, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:26,79

    432

              (0:26,64; -0.55%)

(dečki+absolutno)

 

 

100KM

    2.   

0:58,12

    462

              (0:57,86; -0.44%)

(dečki+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 2.   

0:56,93

    491

   os.rek. (0:57,86; 1.63%)

(dečki+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:28,81

    433

   os.rek. (0:28,85; 0.13%)

(dečki)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:28,32

    456

   os.rek. (0:28,85; 1.87%)

(dečki+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

1:04,60

    412

   os.rek. (1:06,45; 2.86%)

(dečki)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

1:02,19

    462

   os.rek. (1:06,45; 6.84%)

(dečki+absolutno)

 

 

50HM

    1.   

0:30,04

    404

              (0:29,43; -2.03%)

(dečki)

 

 

50HM

    (finale) 1.   

0:29,24

    438

   os.rek. (0:29,43; 0.64%)

(dečki+absolutno)

 

 

100HM

    1.   

1:03,66

    453

   os.rek. (1:03,70; 0.06%)

(dečki+absolutno)

 

 

100HM

    (finale) 1.   

1:03,05

    466

   os.rek. (1:03,70; 1.03%)

(dečki+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:22,45

    407

              (2:19,44; -2.11%)

(dečki+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 1.   

2:20,35

    426

              (2:19,44; -0.64%)

(dečki+absolutno)
     

12.  

PAVEŠIČ Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:09,02

    291

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    (finale) 18.   

20:58,30

    306

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

50PM

    21.   

0:38,62

    279

   os.rek. (0:39,45; 2.14%)

(dečki)

 

 

100PM

    23.   

1:26,24

    268

   os.rek. (1:26,85; 0.7%)

(dečki)

 

 

200PM

    19.   

3:03,03

    284

   os.rek. (3:09,75; 3.67%)

(dečki)

 

 

200MM

    26.   

2:54,22

    249

   os.rek. (2:54,45; 0.13%)

 

 

400MM

    (finale) 12.   

5:55,64

    290

   os.rek. (6:08,57; 3.63%)

(dečki)
     

13.  

PAVEŠIČ Svit, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    25.   

2:29,92

    291

   os.rek. (2:35,08; 3.44%)

(dečki)

 

 

400KM

    25.   

5:18,84

    295

              (5:01,71; -5.37%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:40,27

    332

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    (finale) 12.   

20:07,38

    346

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100PM

    29.   

1:31,23

    226

              (1:27,47; -4.12%)

(dečki)

 

 

200PM

    22.   

3:10,57

    252

              (3:03,49; -3.71%)

(dečki)

 

 

400MM

    (finale) 10.   

5:45,93

    315

   os.rek. (5:53,82; 2.28%)

(dečki)
     

14.  

PEČNIKAR Ambrož, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:30,53

    292

              (0:29,86; -2.19%)

(dečki)

 

 

100KM

    26.   

1:06,74

    305

   os.rek. (1:07,25; 0.76%)

(dečki)

 

 

200KM

    18.   

2:26,53

    311

   os.rek. (2:34,01; 5.1%)

(dečki)

 

 

50DM

    16.   

0:32,74

    295

   os.rek. (0:34,22; 4.52%)

(dečki)

 

 

50DM

    (finale) 15.   

0:32,48

    302

   os.rek. (0:34,22; 5.35%)

(dečki)

 

 

50HM

    20.   

0:36,00

    235

              (0:35,71; -0.8%)

(dečki)
     

15.  

PERŠE Žiga, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    12.   

0:36,52

    330

   os.rek. (0:38,16; 4.49%)

(dečki)

 

 

50PM

    (finale) 11.   

0:36,37

    334

   os.rek. (0:38,16; 4.92%)

(dečki)

 

 

100PM

    9.   

1:18,88

    350

   os.rek. (1:27,13; 10.45%)

(dečki)

 

 

100PM

    (finale) 11.   

1:18,52

    355

   os.rek. (1:27,13; 10.96%)

(dečki)

 

 

50HM

    7.   

0:32,23

    327

              (0:31,98; -0.77%)

(dečki)

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:32,02

    334

              (0:31,98; -0.12%)

(dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:32,48

    320

              (0:31,98; -1.53%)

(dečki)

 

 

100HM

    6.   

1:09,87

    342

   os.rek. (1:10,81; 1.34%)

(dečki)

 

 

100HM

    (finale) 6.   

1:10,03

    340

   os.rek. (1:10,81; 1.11%)

(dečki)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:10,62

    332

   os.rek. (1:10,81; 0.26%)

(dečki)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:09,66

    345

   os.rek. (1:10,81; 1.65%)

(dečki)

 

 

200HM

    10.   

2:33,95

    323

   os.rek. (2:37,64; 2.39%)

(dečki)

 

 

200HM

    (finale) 9.   

2:32,15

    334

   os.rek. (2:37,64; 3.6%)

(dečki)

 

 

200MM

    12.   

2:37,27

    338

   os.rek. (2:40,05; 1.76%)

(dečki)

 

 

200MM

    (finale) 12.   

2:39,25

    326

   os.rek. (2:40,05; 0.5%)

(dečki)
     

16.  

RAJIĆ Timon, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,09

    375

              (0:27,49; -2.13%)

(dečki)

 

 

50PM

    5.   

0:34,99

    375

              (0:34,58; -1.17%)

(dečki)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:34,39

    395

   os.rek. (0:34,58; 0.55%)

(dečki)

 

 

100PM

    6.   

1:17,27

    372

              (1:14,15; -4.03%)

(dečki)

 

 

100PM

    (finale) 7.   

1:18,26

    358

              (1:14,15; -5.25%)

(dečki)

 

 

200PM

    4.   

2:43,60

    398

   os.rek. (2:43,98; 0.23%)

(dečki)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:42,92

    404

   os.rek. (2:43,98; 0.65%)

(dečki)

 

 

100MM

    5.   

1:10,39

    364

              (1:08,62; -2.51%)

(dečki)

 

 

100MM

    (finale) 4.   

1:07,70

    410

   os.rek. (1:08,62; 1.35%)

(dečki)

 

 

200MM

    2.   

2:27,51

    410

              (2:26,26; -0.84%)

(dečki)

 

 

200MM

    (finale) 3.   

2:25,64

    426

   os.rek. (2:26,26; 0.42%)

(dečki)

 

 

400MM

    (finale) 3.   

5:13,67

    423

   os.rek. (5:16,70; 0.96%)

(dečki)
     

17.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:57,32

    481

   os.rek. (0:58,73; 2.45%)

(dečki+absolutno)

 

 

50PM

    1.   

0:33,18

    440

              (0:32,33; -2.56%)

(dečki+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 1.   

0:31,70

    505

   os.rek. (0:32,33; 1.98%)

(dečki+absolutno)

 

 

100PM

    1.   

1:13,41

    434

              (1:12,77; -0.87%)

(dečki)

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:09,93

    502

   os.rek. (1:12,77; 4.06%)

(dečki+absolutno)

 

 

200PM

    1.   

2:34,86

    470

   os.rek. (2:36,51; 1.06%)

(dečki+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:32,06

    496

   os.rek. (2:36,51; 2.92%)

(dečki+absolutno)

 

 

100MM

    2.   

1:08,52

    395

              (1:04,84; -5.37%)

(dečki)

 

 

100MM

    (finale) 1.   

1:03,59

    494

   os.rek. (1:04,84; 1.96%)

(dečki+absolutno)

 

 

200MM

    1.   

2:23,49

    445

              (2:21,20; -1.59%)

(dečki+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 1.   

2:18,73

    493

   os.rek. (2:21,20; 1.78%)

(dečki+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 1.   

4:57,03

    498

   os.rek. (5:08,62; 3.9%)

(dečki+absolutno)

Back