Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju MM Mimosa Cup
16.02. - 17.02.2019, Herceg Novi (MNE), 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    34.   

0:32,44

    353

              (0:32,06; -1.17%)

 

 

50PZ

    9.   

0:36,90

    467

   os.rek. (0:37,45; 1.49%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    10.   

1:21,63

    445

              (1:21,27; -0.44%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    28.   

1:17,89

    381

   os.rek. (1:19,95; 2.64%)

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:30,39

    429

   os.rek. (0:30,53; 0.46%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    29.   

1:06,00

    441

   os.rek. (1:06,40; 0.6%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    20.   

2:26,30

    430

              (2:21,48; -3.29%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    35.   

0:41,90

    319

              (0:40,51; -3.31%)

 

 

50HZ

    15.   

0:34,52

    411

   os.rek. (0:34,57; 0.14%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    13.   

1:14,49

    403

              (1:13,83; -0.88%)

(kadetinje)
     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    2.   

0:30,10

    620

              (0:29,33; -2.55%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    2.   

1:04,73

    614

              (1:03,41; -2.03%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    2.   

2:18,75

    634

              (2:15,46; -2.37%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    3.   

1:06,48

    614

              (1:04,77; -2.57%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    2.   

2:19,52

    666

              (2:19,29; -0.16%)

(mladinke+absolutno)
     

4.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    10.   

2:16,80

    526

   os.rek. (2:17,81; 0.73%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    15.   

0:38,51

    411

              (0:36,50; -5.21%)

 

 

100PZ

    11.   

1:21,78

    443

              (1:16,67; -6.24%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    8.   

1:12,30

    430

              (1:10,05; -3.11%)

(mladinke)
     

5.  

KUŠTER Taša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:34,57

    568

              (0:33,75; -2.37%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    4.   

1:15,99

    552

              (1:12,98; -3.96%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    11.   

0:31,24

    475

              (0:30,26; -3.13%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    14.   

0:34,14

    425

   os.rek. (0:34,51; 1.08%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    10.   

1:12,11

    481

              (1:10,42; -2.34%)

(mladinke)
     

6.  

MALJEVEC Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:31,09

    401

              (0:29,57; -4.88%)

(mladinke)

 

 

100KZ

    37.   

1:07,28

    416

              (1:03,77; -5.21%)

(mladinke)

 

 

50DZ

    23.   

0:33,98

    369

              (0:32,47; -4.44%)

 

 

50HZ

    22.   

0:35,40

    381

              (0:33,40; -5.64%)

 

 

100HZ

    17.   

1:15,68

    384

              (1:12,12; -4.7%)

     

7.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    3.   

0:29,86

    544

              (0:28,80; -3.54%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    2.   

1:04,77

    599

              (1:03,76; -1.55%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    11.   

0:33,37

    455

              (0:32,67; -2.09%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    8.   

1:11,19

    500

              (1:08,80; -3.35%)

(mladinke+absolutno)
     

8.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:28,22

    536

              (0:26,96; -4.46%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    5.   

1:00,87

    562

              (0:58,49; -3.9%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    4.   

0:29,90

    542

              (0:28,91; -3.31%)

(absolutno)

 

 

50HZ

    10.   

0:33,12

    465

   os.rek. (0:33,20; 0.24%)

(absolutno)
     

9.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:01,40

    548

              (0:58,79; -4.25%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    2.   

4:39,14

    593

   os.rek. (4:43,57; 1.58%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    3.   

0:34,83

    555

              (0:33,29; -4.42%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:12,90

    625

              (1:10,82; -2.85%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    1.   

2:37,53

    623

              (2:33,41; -2.61%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100MZ

    6.   

1:09,07

    547

              (1:05,26; -5.51%)

(kadetinje+absolutno)
     

10.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:28,46

    523

              (0:27,58; -3.09%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    9.   

1:01,53

    544

              (1:00,61; -1.49%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    9.   

0:30,96

    488

              (0:29,88; -3.48%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    4.   

0:31,76

    528

              (0:31,42; -1.07%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    7.   

1:11,40

    457

              (1:08,66; -3.83%)

(kadetinje+absolutno)
     

11.  

NOVAK Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:36,38

    487

              (0:35,69; -1.89%)

(deklice+absolutno)

 

 

100PZ

    9.   

1:21,09

    454

              (1:18,47; -3.23%)

(deklice+absolutno)

 

 

200PZ

    7.   

2:54,60

    457

              (2:52,79; -1.03%)

(deklice+absolutno)

 

 

200DZ

    11.   

3:02,06

    283

   os.rek. (3:18,26; 8.89%)

 

 

100MZ

    29.   

1:17,98

    380

              (1:14,95; -3.88%)

(deklice)

 

 

200MZ

    14.   

2:40,27

    439

   os.rek. (2:43,53; 2.03%)

(deklice+absolutno)
     

12.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:30,49

    425

   os.rek. (0:32,12; 5.34%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    41.   

1:08,43

    395

   os.rek. (1:10,85; 3.53%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    17.   

0:39,35

    385

              (0:38,94; -1.04%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    13.   

1:24,48

    402

              (1:23,70; -0.92%)

(kadetinje)
     

13.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    25.   

0:31,31

    392

              (0:30,20; -3.54%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    39.   

1:07,72

    408

              (1:05,65; -3.05%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    18.   

2:23,83

    452

              (2:22,87; -0.66%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    61.   

0:58,46

    117

              (0:43,44; -25.69%)

 

 

100DZ

    15.   

1:20,28

    314

   os.rek. (1:32,55; 15.28%)

 

 

50HZ

    30.   

0:37,74

    314

              (0:36,20; -4.08%)

 

 

100MZ

    40.   

1:23,07

    314

              (1:19,02; -4.87%)

     

14.  

ROŽNIK Kaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:01,59

    543

              (0:59,71; -3.05%)

(absolutno)

 

 

50PZ

    6.   

0:36,08

    500

              (0:34,49; -4.4%)

(absolutno)

 

 

50DZ

    6.   

0:30,11

    530

              (0:29,40; -2.35%)

(absolutno)

 

 

100MZ

    5.   

1:08,84

    553

              (1:05,34; -5.08%)

(absolutno)
     

15.  

RUPNIK Nina, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    43.   

0:33,13

    331

              (0:32,70; -1.29%)

 

 

100KZ

    45.   

1:10,71

    358

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    19.   

0:39,38

    384

   os.rek. (0:40,88; 3.8%)

 

 

50DZ

    30.   

0:35,98

    311

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    33.   

1:06,48

    431

              (1:04,17; -3.47%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    21.   

2:28,06

    414

              (2:20,74; -4.94%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    38.   

0:42,88

    297

              (0:40,85; -4.73%)

 

 

100MZ

    18.   

1:15,15

    425

              (1:13,91; -1.65%)

(kadetinje)
     

17.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,99

    549

              (0:26,90; -3.89%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    5.   

0:30,05

    534

              (0:28,77; -4.25%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    5.   

1:09,14

    492

              (1:05,76; -4.88%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    4.   

2:31,43

    492

   os.rek. (2:40,96; 6.29%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100MZ

    9.   

1:11,25

    498

              (1:07,58; -5.15%)

(mladinke+absolutno)
     

18.  

TAVZES CIRMAN Ajda, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    31.   

0:32,29

    358

              (0:30,75; -4.76%)

(deklice)

 

 

100KZ

    44.   

1:09,85

    372

              (1:08,82; -1.47%)

(deklice)

 

 

50DZ

    22.   

0:33,95

    370

   os.rek. (0:34,49; 1.59%)

(deklice)

 

 

100DZ

    17.   

1:22,23

    292

              (1:21,55; -0.82%)

(deklice)

 

 

50HZ

    25.   

0:35,92

    364

              (0:35,32; -1.67%)

(deklice)

 

 

100MZ

    32.   

1:19,61

    357

              (1:18,60; -1.26%)

(deklice)
     

19.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    43.   

1:09,65

    375

   os.rek. (1:09,77; 0.17%)

 

 

200KZ

    24.   

2:32,43

    380

   os.rek. (3:13,05; 26.64%)

 

 

400KZ

    24.   

5:22,39

    384

   os.rek. (7:15,24; 35%)

 

 

50PZ

    25.   

0:40,32

    358

              (0:38,84; -3.67%)

 

 

100MZ

    26.   

1:17,07

    394

   os.rek. (1:17,52; 0.58%)

 

 

200MZ

    18.   

2:47,58

    384

              (2:46,72; -0.51%)

(kadetinje)
     

20.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    24.   

1:04,96

    462

              (1:01,59; -5.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    9.   

2:16,67

    527

              (2:08,42; -6.03%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    9.   

4:48,74

    535

              (4:28,01; -7.17%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    18.   

0:34,62

    407

              (0:33,16; -4.21%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    10.   

1:12,21

    442

              (1:11,09; -1.55%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    4.   

2:31,36

    488

              (2:30,60; -0.5%)

(kadetinje+absolutno)
     

21.  

ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:31,33

    392

              (0:30,66; -2.13%)

(deklice)

 

 

100KZ

    38.   

1:07,43

    413

   os.rek. (1:08,05; 0.91%)

(deklice)

 

 

200KZ

    23.   

2:30,48

    395

              (2:28,80; -1.11%)

(deklice)

 

 

400KZ

    22.   

5:18,18

    400

              (5:13,37; -1.51%)

(deklice)

 

 

50DZ

    19.   

0:33,54

    384

              (0:33,00; -1.61%)

(deklice)

 

 

100DZ

    12.   

1:16,43

    364

   os.rek. (1:16,78; 0.45%)

(deklice)
     

22.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:22,96

    687

              (0:22,30; -2.87%)

(absolutno)

 

 

100KM

    1.   

0:51,63

    659

              (0:49,85; -3.44%)

(absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:24,44

    709

              (0:23,65; -3.23%)

(absolutno)

 

 

100DM

    2.   

0:55,72

    642

              (0:53,76; -3.51%)

(absolutno)

 

 

50HM

    1.   

0:26,37

    598

              (0:26,32; -0.18%)

(absolutno)
     

23.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    8.   

0:28,15

    464

              (0:27,24; -3.23%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    7.   

1:01,62

    475

              (0:59,74; -3.05%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    4.   

2:14,86

    521

              (2:14,85; 0%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    9.   

0:30,00

    406

              (0:29,53; -1.56%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    9.   

1:04,40

    437

              (1:04,34; -0.09%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    7.   

1:04,04

    484

              (1:02,24; -2.81%)

(kadeti)
     

24.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    8.   

0:32,40

    473

              (0:31,42; -3.02%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    8.   

1:12,41

    452

              (1:07,24; -7.13%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    5.   

2:34,47

    474

              (2:25,17; -6.02%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    6.   

2:20,71

    459

   os.rek. (2:25,88; 3.67%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    6.   

1:03,83

    489

              (1:01,82; -3.14%)

(kadeti)

 

 

200MM

    4.   

2:21,40

    466

              (2:10,60; -7.63%)

(kadeti+absolutno)
     

25.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:31,36

    521

              (0:30,46; -2.86%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    6.   

1:07,71

    553

              (1:05,80; -2.82%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    3.   

2:24,16

    583

              (2:24,02; -0.09%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    16.   

0:28,97

    426

              (0:28,12; -2.93%)

(mladinci)
     

26.  

MUSTAR Martin, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    49.   

2:32,30

    277

   os.rek. (2:36,69; 2.88%)

(dečki)

 

 

400KM

    31.   

5:20,08

    291

   os.rek. (5:22,53; 0.76%)

(dečki)

 

 

100PM

    33.   

1:31,24

    226

              (1:29,67; -1.72%)

(dečki)

 

 

100DM

    35.   

1:20,72

    211

   os.rek. (1:26,63; 7.32%)

 

 

50HM

    47.   

0:38,32

    194

   os.rek. (0:38,49; 0.44%)

 

 

100MM

    33.   

1:19,83

    250

   os.rek. (1:20,45; 0.77%)

     

27.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    3.   

2:11,44

    563

   os.rek. (2:12,34; 0.68%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    5.   

0:28,97

    451

   os.rek. (0:31,13; 7.45%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    2.   

1:01,75

    496

   os.rek. (1:04,43; 4.34%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:13,09

    499

   os.rek. (2:16,50; 2.56%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100MM

    5.   

1:02,11

    531

   os.rek. (1:05,94; 6.16%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    3.   

2:13,40

    555

   os.rek. (2:13,79; 0.29%)

(kadeti+absolutno)
     

28.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

0:54,25

    568

              (0:53,45; -1.47%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    1.   

1:52,94

    681

              (1:52,40; -0.47%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    1.   

4:00,53

    687

   os.rek. (4:00,54; 0%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    4.   

0:59,25

    534

   os.rek. (0:59,69; 0.74%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    2.   

2:10,51

    575

              (2:06,41; -3.14%)

(kadeti+absolutno)
     

29.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    4.   

1:58,09

    595

   os.rek. (2:00,51; 2.04%)

(absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:56,04

    631

              (0:54,94; -1.96%)

(absolutno)

 

 

200DM

    1.   

2:03,82

    673

              (2:02,41; -1.13%)

(absolutno)
     

30.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    1.   

1:52,94

    681

              (1:51,85; -0.96%)

(mladinci+absolutno)

 

 

400KM

    2.   

4:02,63

    669

   os.rek. (4:06,52; 1.6%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:55,65

    644

              (0:53,74; -3.43%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100MM

    1.   

0:58,32

    641

              (0:58,00; -0.54%)

(mladinci+absolutno)
     

31.  

ŠTIH Matevž, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:27,60

    395

              (0:26,66; -3.4%)

(dečki)

 

 

100KM

    14.   

0:57,36

    480

              (0:57,32; -0.06%)

(dečki+absolutno)

 

 

200KM

    15.   

2:05,97

    490

   os.rek. (2:08,07; 1.66%)

(dečki+absolutno)

 

 

50PM

    13.   

0:33,01

    447

              (0:31,70; -3.96%)

(dečki+absolutno)

 

 

50DM

    29.   

0:30,70

    358

              (0:29,08; -5.27%)

(dečki)

 

 

50HM

    14.   

0:31,10

    364

              (0:30,61; -1.57%)

(dečki)
     

32.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

0:27,80

    387

              (0:27,28; -1.87%)

(kadeti)

 

 

100KM

    38.   

1:01,53

    389

   os.rek. (1:02,32; 1.28%)

(kadeti)

 

 

50PM

    35.   

0:37,33

    309

              (0:36,76; -1.52%)

(kadeti)

 

 

50DM

    48.   

0:32,11

    312

              (0:31,00; -3.45%)

 

 

50HM

    30.   

0:33,38

    294

   os.rek. (0:33,84; 1.37%)


Back