Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 7. razvojni pokal - Mišov memorial
12.09.2020, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA


     

1.  

BOŽIČ Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100PZ

    30.   

1:45,25

    226

   os.rek. (1:52,02; 6.43%)

 

 

50HZ

    27.   

0:40,41

    297

   os.rek. (0:45,88; 13.53%)

     

2.  

BOŽIČ Pia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:37,66

    248

   os.rek. (0:53,37; 41.71%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    17.   

4:09,89

    172

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

3.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    1.   

1:19,88

    517

   os.rek. (1:21,95; 2.59%)

(deklice+absolutno)

 

 

50HZ

    3.   

0:32,96

    548

(deklice+absolutno)
     

4.  

GOLOB Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    8.   

1:25,93

    415

(deklice)

 

 

50HZ

    12.   

0:37,39

    375

   os.rek. (0:38,72; 3.55%)

(deklice)
     

5.  

HLASTAN Eliana, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:35,32

    300

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    20.   

3:45,50

    234

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    4.   

1:30,92

    227

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

6.  

KNEZ Zara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:38,19

    238

   os.rek. (0:56,63; 48.28%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    6.   

3:47,44

    228

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

7.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    9.   

1:28,68

    378

   os.rek. (1:41,22; 14.14%)

(deklice)

 

 

50HZ

    7.   

0:35,41

    442

(deklice)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:16,65

    423

(deklice)
     

8.  

KOŠELJNIK Ula, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    7.   

3:28,73

    198

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    18.   

0:41,31

    278

   os.rek. (0:45,07; 9.1%)

     

9.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    7.   

1:24,28

    440

   os.rek. (1:50,71; 31.35%)

(deklice)

 

 

200DZ

    2.   

2:42,67

    419

   os.rek. (3:09,31; 16.37%)

(deklice)

 

 

50HZ

    4.   

0:33,94

    502

(deklice+absolutno)
     

10.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    3.   

1:27,88

    388

   os.rek. (1:34,67; 7.72%)

(deklice)

 

 

200DZ

    1.   

3:00,04

    309

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)

 

 

50HZ

    5.   

0:37,73

    365

   os.rek. (0:40,01; 6.04%)

(deklice)
     

11.  

PORI Naja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    9.   

1:36,99

    289

   os.rek. (1:38,07; 1.11%)

 

 

50HZ

    8.   

0:39,24

    325

   os.rek. (0:40,11; 2.21%)

(deklice)
     

12.  

POROBIJA Zala, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    32.   

1:45,92

    221

   os.rek. (1:56,86; 10.32%)

 

 

50HZ

    36.   

0:45,20

    212

   os.rek. (0:45,61; 0.9%)

     

13.  

KOBOVC Nal, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    69.   

0:45,76

    95

   os.rek. (0:52,93; 15.66%)

 

 

200PM

    42.   

4:05,02

    138

   os.rek. (4:41,85; 15.03%)

     

14.  

MARIČ Bastian, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    6.   

1:21,36

    341

   os.rek. (1:23,66; 2.82%)

(dečki)

 

 

200DM

    9.   

3:04,19

    217

   os.rek. (3:32,22; 15.21%)

 

 

50HM

    19.   

0:37,67

    258

   os.rek. (0:39,17; 3.98%)

     

15.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:33,49

    243

(ml.dečki)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:15,22

    242

(ml.dečki)

 

 

200PM

    13.   

3:40,09

    190

   os.rek. (3:41,26; 0.53%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    4.   

1:24,02

    204

   os.rek. (1:24,90; 1.04%)

(ml.dečki)
     

16.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:19,20

    389

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    3.   

19:17,23

    426

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100PM

    5.   

1:22,00

    333

(dečki)

 

 

50HM

    6.   

0:34,89

    325

   os.rek. (0:36,68; 5.13%)

(dečki)
     

17.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    13.   

1:29,09

    260

   os.rek. (1:29,53; 0.49%)

(dečki)

 

 

50HM

    9.   

0:36,58

    282

   os.rek. (0:36,74; 0.43%)

     

18.  

PATERNOSTER Aleksander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:34,94

    214

   os.rek. (0:37,81; 8.21%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    3.   

3:18,91

    258

   os.rek. (3:42,34; 11.77%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    10.   

1:30,81

    161

(ml.dečki)
     

19.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    13.   

1:24,07

    309

   os.rek. (1:29,60; 6.57%)

(dečki)

 

 

200DM

    4.   

2:40,23

    330

   os.rek. (2:56,42; 10.1%)

(dečki)

 

 

50HM

    23.   

0:39,48

    224

   os.rek. (0:40,38; 2.27%)

     

20.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:32,12

    275

   os.rek. (0:35,05; 9.12%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    2.   

3:14,02

    278

   os.rek. (3:14,62; 0.3%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    12.   

1:32,26

    154

   os.rek. (1:38,42; 6.67%)

(ml.dečki)
     

21.  

RUPREHT Matija, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    26.   

3:49,93

    167

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

22.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    4.   

1:20,26

    355

   os.rek. (1:21,46; 1.49%)

(dečki)

 

 

50HM

    28.   

0:44,94

    152

     

23.  

SMREČNIK Ožbej, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:36,96

    181

   os.rek. (0:45,28; 22.51%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    30.   

4:02,33

    142

   os.rek. (4:49,92; 19.63%)

     

24.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:33,86

    235

   os.rek. (0:34,89; 3.04%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    17.   

3:42,90

    183

   os.rek. (4:05,76; 10.25%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    1.   

1:19,87

    238

   os.rek. (1:25,09; 6.53%)

(ml.dečki)
     

25.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:03,61

    420

   os.rek. (10:53,57; 8.27%)

 

 

1500KM

    5.   

18:57,07

    449

   os.rek. (20:19,28; 7.22%)

(dečki)

 

 

100PM

    15.   

1:24,52

    304

   os.rek. (1:33,73; 10.89%)

(dečki)

 

 

50HM

    13.   

0:36,05

    295

   os.rek. (0:37,83; 4.93%)

(dečki)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:15,42

    324

   os.rek. (1:18,21; 3.69%)

(dečki)

Back