Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 5. razvojni pokal - Pokal Boberček
04.07.2020, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HODŽIĆ Amila, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    44.   

0:34,34

    327

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

2.  

JUKIĆ Najya Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:30,96

    446

   os.rek. (0:31,75; 2.55%)

(deklice)

 

 

100DZ

    16.   

1:22,26

    306

   os.rek. (1:35,14; 15.65%)

(deklice)
     

3.  

LAMEŠIĆ Lana, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    22.   

1:48,82

    204

   os.rek. (1:57,09; 7.59%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    33.   

0:48,06

    176

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

4.  

MRKONJIČ Tia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    13.   

6:13,71

    253

   os.rek. (6:53,06; 10.52%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    20.   

1:48,31

    207

   os.rek. (1:54,89; 6.07%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    18.   

0:43,66

    235

   os.rek. (0:48,28; 10.58%)

(ml.deklice)
     

5.  

MUJČIĆ Mia, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    57.   

0:35,24

    303

   os.rek. (0:37,69; 6.95%)

     

6.  

PERC Živa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:31,95

    406

   os.rek. (0:32,10; 0.46%)

(deklice)
     

7.  

POHOREC Špela, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:29,89

    496

   os.rek. (0:31,34; 4.85%)

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    13.   

1:21,39

    316

   os.rek. (1:26,65; 6.46%)

(deklice)
     

8.  

BIZJAK JAMBROVIČ Matic, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:26,26

    504

   os.rek. (0:27,95; 6.43%)

(dečki+absolutno)

 

 

100DM

    3.   

1:04,20

    458

   os.rek. (1:12,44; 12.83%)

(dečki)
     

9.  

GOLIČNIK Val, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:29,00

    374

   os.rek. (0:30,35; 4.65%)

(dečki)

 

 

200PM

    13.   

2:58,36

    358

   os.rek. (3:11,41; 7.31%)

(dečki)
     

10.  

GUŠTIN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:28,94

    377

   os.rek. (0:30,48; 5.32%)

(dečki)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:11,91

    374

   os.rek. (1:17,13; 7.25%)

(dečki)
     

11.  

MIRNIK Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    45.   

0:31,50

    292

   os.rek. (0:32,30; 2.53%)

(dečki)
     

12.  

MUSTAFIĆ Omar, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    52.   

0:47,30

    130

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

NAVODNIK Grega, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    15.   

5:36,41

    279

   os.rek. (5:53,68; 5.13%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    11.   

0:38,98

    233

   os.rek. (0:41,44; 6.31%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

2:36,03

    3

     

14.  

OPREŠNIK Gašper, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    30.   

0:42,70

    177

(ml.dečki)
     

15.  

PRINCL Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:08,99

    361

   os.rek. (5:29,94; 6.78%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:33,80

    358

   os.rek. (0:34,39; 1.74%)

(ml.dečki)
     

16.  

ŠIBANC Dane, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:27,73

    428

   os.rek. (0:28,86; 4.07%)

(dečki)

 

 

100DM

    10.   

1:12,96

    312

   os.rek. (1:16,81; 5.27%)

(dečki)
     

17.  

ZALOŽNIK Matic, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:29,49

    356

   os.rek. (0:31,27; 6.03%)

(dečki)

 

 

100DM

    27.   

1:21,63

    222

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

ŽNIDAR Philip, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    68.   

0:34,69

    219

   os.rek. (0:40,11; 15.62%)


Back