Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - MM Ravne
01.08. - 02.08.2020, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ERJAVEC Nuša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50PZ

    1.   

0:32,03

    773

   os.rek. (0:32,19; 0.49%)

(absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:32,31

    753

(absolutno)

 

 

100PZ

    3.   

1:12,99

    678

(absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 2.   

1:12,98

    678

(absolutno)
     

2.  

JOVAN Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:29,79

    501

   os.rek. (0:30,26; 1.57%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:29,38

    522

   os.rek. (0:30,26; 2.99%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    9.   

1:05,79

    485

   os.rek. (1:05,82; 0.04%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    (finale) 6.   

1:06,30

    474

(kadetinje)

 

 

50DZ

    2.   

0:31,71

    457

   os.rek. (0:32,98; 4%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:32,26

    434

   os.rek. (0:32,98; 2.23%)

(kadetinje)

 

 

100DZ

    3.   

1:09,40

    510

   os.rek. (1:14,22; 6.94%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:10,01

    497

   os.rek. (1:14,22; 6.01%)

(kadetinje+absolutno)
     

3.  

JUKIĆ Najya Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:29,92

    495

   os.rek. (0:30,96; 3.47%)

(deklice+absolutno)

 

 

100KZ

    8.   

1:09,62

    409

   os.rek. (1:11,75; 3.05%)

(deklice)

 

 

50DZ

    3.   

0:32,18

    437

   os.rek. (0:38,21; 18.73%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:32,84

    411

   os.rek. (0:38,21; 16.35%)

(deklice)

 

 

50HZ

    3.   

0:34,40

    482

   os.rek. (0:35,02; 1.8%)

(deklice)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:34,32

    485

   os.rek. (0:35,02; 2.03%)

(deklice)

 

 

200MZ

    4.   

2:47,78

    424

   os.rek. (3:11,12; 13.91%)

(deklice)
     

4.  

JUSIĆ Aida, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:29,19

    533

(absolutno)

 

 

50DZ

    14.   

0:30,35

    521

(absolutno)

 

 

50HZ

    9.   

0:32,45

    574

(absolutno)
     

5.  

LOGAR Tamara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:29,28

    528

   os.rek. (0:29,46; 0.61%)

(absolutno)

 

 

100KZ

    34.   

1:06,64

    467

 

 

50PZ

    12.   

0:37,21

    493

(absolutno)

 

 

100PZ

    11.   

1:22,58

    468

 

 

200PZ

    6.   

2:52,12

    527

(absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 6.   

2:55,84

    495

(absolutno)
     

6.  

MRKONJIČ Tia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:37,95

    242

   os.rek. (0:43,41; 14.38%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    12.   

1:22,06

    250

   os.rek. (1:37,03; 18.24%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    9.   

0:45,32

    210

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    10.   

1:35,11

    221

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

7.  

PERC Živa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:31,36

    429

   os.rek. (0:31,95; 1.88%)

(deklice)

 

 

100KZ

    4.   

1:08,02

    439

   os.rek. (1:11,19; 4.66%)

(deklice)

 

 

200KZ

    3.   

2:29,78

    429

   os.rek. (2:33,19; 2.27%)

(deklice)

 

 

50HZ

    5.   

0:37,03

    386

   os.rek. (0:37,93; 2.43%)

(deklice)
     

8.  

POBERŽNIK Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    8.   

1:30,16

    359

   os.rek. (1:33,15; 3.31%)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:31,44

    344

   os.rek. (1:33,15; 1.87%)

 

 

50HZ

    12.   

0:36,73

    396

   os.rek. (0:37,58; 2.31%)

 

 

100HZ

    7.   

1:19,03

    386

   os.rek. (1:22,07; 3.84%)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:18,13

    400

   os.rek. (1:22,07; 5.04%)

(kadetinje)
     

9.  

POHOREC Špela, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:29,28

    528

   os.rek. (0:29,89; 2.08%)

(deklice+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:29,96

    493

(deklice+absolutno)

 

 

100KZ

    6.   

1:08,46

    430

   os.rek. (1:11,39; 4.27%)

(deklice)

 

 

50DZ

    2.   

0:31,90

    449

   os.rek. (0:33,20; 4.07%)

(deklice+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:32,69

    417

   os.rek. (0:33,20; 1.56%)

(deklice)

 

 

100HZ

    3.   

1:16,18

    431

   os.rek. (1:19,41; 4.23%)

(deklice)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:15,51

    443

   os.rek. (1:19,41; 5.16%)

(deklice)
     

10.  

PRINCL Nina, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:32,38

    390

 

 

100KZ

    19.   

1:12,70

    359

 

 

50DZ

    15.   

0:36,04

    311

 

 

100DZ

    10.   

1:20,50

    327

   os.rek. (1:21,04; 0.67%)

 

 

100DZ

    (finale) 6.   

1:20,60

    326

   os.rek. (1:21,04; 0.54%)

     

11.  

ROMIH Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,40

    355

   os.rek. (0:35,90; 7.48%)

(deklice)

 

 

100KZ

    9.   

1:14,54

    333

   os.rek. (1:19,41; 6.53%)

(deklice)

 

 

200KZ

    4.   

2:44,55

    323

   os.rek. (2:57,51; 7.87%)

(deklice)

 

 

50HZ

    6.   

0:38,67

    339

   os.rek. (0:39,41; 1.91%)

(deklice)
     

12.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:39,61

    213

   os.rek. (0:44,58; 12.54%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    15.   

1:34,00

    166

   os.rek. (1:39,24; 5.57%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    11.   

0:45,82

    204

   os.rek. (0:54,75; 19.48%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    11.   

1:36,47

    212

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

13.  

AĆIMOVIĆ Luka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:27,75

    427

   os.rek. (0:28,31; 2.01%)

(kadeti)

 

 

100KM

    17.   

1:01,65

    440

(kadeti)

 

 

200KM

    13.   

2:14,59

    435

   os.rek. (2:15,74; 0.85%)

(kadeti)

 

 

50DM

    18.   

0:31,30

    360

   os.rek. (0:31,87; 1.82%)

(kadeti)
     

14.  

BIZJAK JAMBROVIČ Matic, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:25,91

    525

   os.rek. (0:26,26; 1.35%)

(dečki+absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 2.   

0:25,88

    527

   os.rek. (0:26,26; 1.46%)

(dečki+absolutno)

 

 

100KM

    3.   

0:59,32

    494

   os.rek. (1:02,92; 6.06%)

(dečki)

 

 

50DM

    2.   

0:27,52

    529

   os.rek. (0:28,97; 5.26%)

(dečki+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:27,36

    539

   os.rek. (0:28,97; 5.88%)

(dečki+absolutno)

 

 

100DM

    2.   

1:04,91

    443

(dečki)

 

 

100DM

    (finale) 1.   

1:04,99

    441

(dečki)
     

15.  

GOLIČNIK Val, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:27,93

    419

   os.rek. (0:29,00; 3.83%)

(dečki)

 

 

100KM

    7.   

1:03,07

    411

   os.rek. (1:10,28; 11.43%)

(dečki)

 

 

50PM

    1.   

0:33,04

    484

   os.rek. (0:37,29; 12.86%)

(dečki+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 8.   

0:33,10

    481

   os.rek. (0:37,29; 12.65%)

(dečki+absolutno)

 

 

100PM

    1.   

1:15,39

    429

   os.rek. (1:17,93; 3.36%)

(dečki)

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:16,97

    403

   os.rek. (1:17,93; 1.24%)

(dečki)
     

16.  

GRADIŠEK Jaša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:24,84

    596

   os.rek. (0:24,89; 0.2%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 7.   

0:24,79

    600

   os.rek. (0:24,89; 0.4%)

(absolutno)

 

 

100KM

    13.   

0:54,30

    644

(absolutno)

 

 

50DM

    12.   

0:26,90

    567

(absolutno)

 

 

100DM

    12.   

1:01,38

    524

   os.rek. (1:01,50; 0.19%)

(absolutno)
     

17.  

GUŠTIN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:28,41

    398

   os.rek. (0:28,94; 1.86%)

(dečki)

 

 

50DM

    6.   

0:30,82

    377

   os.rek. (0:32,57; 5.67%)

(dečki)

 

 

50HM

    4.   

0:33,30

    374

(dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:12,67

    363

(dečki)

 

 

100HM

    (finale) 5.   

1:10,48

    398

   os.rek. (1:11,91; 2.02%)

(dečki)
     

18.  

KREPEL Urban, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:27,93

    419

   os.rek. (0:28,40; 1.68%)

(kadeti)

 

 

100KM

    21.   

1:04,00

    393

   os.rek. (1:05,02; 1.59%)

(kadeti)

 

 

100PM

    6.   

1:20,53

    352

(kadeti)

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:22,30

    330

(kadeti)

 

 

200PM

    6.   

2:53,42

    389

   os.rek. (2:53,59; 0.09%)

(kadeti)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:54,65

    381

     

19.  

LAMOT Domen, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:35,68

    201

   os.rek. (0:41,07; 15.1%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    16.   

1:21,83

    188

   os.rek. (1:44,36; 27.53%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    8.   

0:41,97

    186

   os.rek. (0:47,30; 12.69%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    8.   

1:30,65

    187

   os.rek. (1:38,18; 8.3%)

(ml.dečki)
     

20.  

LAMOT Metod, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:28,59

    391

   os.rek. (0:31,20; 9.12%)

(kadeti)

 

 

50HM

    9.   

0:32,30

    410

   os.rek. (0:33,84; 4.76%)

(kadeti)

 

 

100HM

    7.   

1:10,04

    405

   os.rek. (1:12,77; 3.89%)

(kadeti)

 

 

100HM

    (finale) 4.   

1:09,88

    408

   os.rek. (1:12,77; 4.13%)

(kadeti)

 

 

200HM

    5.   

2:30,68

    409

   os.rek. (2:37,01; 4.2%)

(kadeti)

 

 

200HM

    (finale) 6.   

2:31,42

    403

   os.rek. (2:37,01; 3.69%)

(kadeti)
     

21.  

MATANOVIČ Dani, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:28,10

    412

(mladinci)

 

 

50DM

    20.   

0:31,63

    349

     

22.  

MIRNIK Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:31,11

    303

   os.rek. (0:31,50; 1.25%)

(dečki)

 

 

100KM

    11.   

1:11,48

    282

(dečki)

 

 

200KM

    12.   

2:39,13

    263

   os.rek. (2:43,51; 2.75%)

 

 

50DM

    13.   

0:38,52

    193

     

23.  

MRKONJIČ Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    9.   

0:37,35

    335

   os.rek. (0:41,74; 11.75%)

(kadeti)

 

 

100PM

    9.   

1:25,19

    297

   os.rek. (1:32,89; 9.03%)

 

 

50DM

    19.   

0:34,84

    261

   os.rek. (0:37,55; 7.77%)

 

 

200MM

    13.   

2:50,21

    300

   os.rek. (2:59,13; 5.24%)

     

24.  

MUSTAFIĆ Omar, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:38,97

    154

   os.rek. (0:43,08; 10.54%)

 

 

100KM

    17.   

1:29,93

    141

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    9.   

0:46,11

    141

   os.rek. (0:47,30; 2.58%)

 

 

100HM

    9.   

1:43,12

    127

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

OPREŠNIK Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    15.   

0:36,40

    362

   os.rek. (0:37,69; 3.54%)

 

 

100PM

    10.   

1:22,07

    332

   os.rek. (1:22,65; 0.7%)

 

 

50DM

    21.   

0:33,30

    299

   os.rek. (0:35,59; 6.87%)

 

 

100DM

    13.   

1:15,78

    278

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

PERC Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:26,50

    491

   os.rek. (0:26,52; 0.07%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    18.   

0:58,71

    510

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    10.   

2:08,47

    500

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    18.   

0:30,81

    377

     

27.  

PERC Jan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    60.   

0:27,98

    417

   os.rek. (0:28,16; 0.64%)

 

 

50HM

    35.   

0:33,38

    371

   os.rek. (0:38,03; 13.93%)

     

28.  

POHOREC Matija, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:26,33

    500

(absolutno)

 

 

50DM

    26.   

0:28,19

    493

(absolutno)
     

29.  

PRINCL Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:28,19

    408

   os.rek. (0:29,17; 3.47%)

(kadeti)

 

 

100KM

    18.   

1:02,11

    430

   os.rek. (1:05,31; 5.15%)

(kadeti)

 

 

100DM

    7.   

1:07,27

    398

   os.rek. (1:14,62; 10.92%)

(kadeti)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

1:08,22

    382

   os.rek. (1:14,62; 9.38%)

(kadeti)
     

30.  

PRINCL Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    10.   

2:31,25

    306

   os.rek. (2:38,18; 4.58%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    3.   

1:15,31

    326

(ml.dečki)
     

31.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:01,46

    444

   os.rek. (1:03,85; 3.88%)

(kadeti)

 

 

50HM

    4.   

0:31,30

    450

   os.rek. (0:32,77; 4.69%)

(kadeti)

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:31,40

    446

   os.rek. (0:32,77; 4.36%)

(kadeti)

 

 

100HM

    6.   

1:08,96

    425

   os.rek. (1:11,07; 3.05%)

(kadeti)

 

 

100HM

    (finale) 3.   

1:07,63

    450

   os.rek. (1:11,07; 5.08%)

(kadeti)
     

32.  

ŠIBANC Dane, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:27,16

    456

   os.rek. (0:27,73; 2.09%)

(dečki)

 

 

100KM

    6.   

1:01,68

    439

   os.rek. (1:05,44; 6.09%)

(dečki)

 

 

50DM

    4.   

0:30,06

    406

   os.rek. (0:33,04; 9.91%)

(dečki)
     

33.  

ZALOŽNIK Matic, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:28,28

    404

   os.rek. (0:29,49; 4.27%)

(dečki)

 

 

50DM

    10.   

0:33,56

    292

   os.rek. (0:37,02; 10.3%)

(dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:31,64

    436

   os.rek. (0:34,27; 8.31%)

(dečki)

 

 

50HM

    (finale) 8.   

0:32,10

    417

   os.rek. (0:34,27; 6.76%)

(dečki)

 

 

100HM

    1.   

1:12,40

    367

   os.rek. (1:21,83; 13.02%)

(dečki)

 

 

100HM

    (finale) 7.   

1:12,20

    370

   os.rek. (1:21,83; 13.33%)

(dečki)

Back