Nastopi plavalcev/plavalk PK Branik Maribor na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana 19.09.2020, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ČRČEK Laura, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
6.
1:02,82
557
   os.rek. (1:05,14; 3.69%)
100DZ
3.
1:07,61
552
200MZ
1.
2:32,08
570
   os.rek. (2:35,24; 2.07%)
2.
FAIN Katja, 2001
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
2.
0:57,35
733
200KZ
2.
2:04,07
755
100DZ
1.
1:03,01
682
200MZ
1.
2:20,11
729
3.
FAIN Nika, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
1.
0:58,31
697
200KZ
1.
2:09,08
670
100DZ
1.
1:03,81
657
   os.rek. (1:04,46; 1.01%)
4.
MARINIČ Manja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
12.
1:08,01
439
   os.rek. (1:08,56; 0.8%)
200KZ
13.
2:29,53
431
   os.rek. (2:35,15; 3.75%)
100HZ
11.
1:19,66
375
   os.rek. (1:27,12; 9.36%)
5.
ŠVAGELJ REPOLUSK Julija, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
23.
1:10,44
395
   os.rek. (1:12,73; 3.25%)
200KZ
24.
2:36,09
379
   os.rek. (2:44,63; 5.47%)
6.
ALIAMOVSKII Evgenii, 2002
disc.
mesto
čas
točke
100KM
1.
0:53,22
682
   os.rek. (0:55,21; 3.73%)
200KM
1.
1:54,90
699
100DM
1.
0:57,45
637
   os.rek. (0:58,33; 1.53%)
7.
BELŠAK Timotej, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KM
27.
1:03,97
393
100DM
15.
1:10,61
343
8.
BEZJAK Jaka Gal, 2007
disc.
mesto
čas
točke
100KM
3.
0:58,85
504
   os.rek. (0:58,92; 0.11%)
100PM
6.
1:19,07
372
100HM
7.
1:13,11
351
   os.rek. (1:21,36; 11.28%)
9.
BEZJAK Nejc, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KM
6.
0:57,39
544
200KM
8.
2:06,63
522
200MM
3.
2:23,91
497
   os.rek. (2:27,53; 2.51%)
10.
BOREC Jaka, 2004
disc.
mesto
čas
točke
200KM
11.
2:08,57
499
200HM
1.
2:27,32
438
200MM
7.
2:27,28
463
400MM
2.
5:19,26
445
11.
HERODEŽ Vid, 2002
disc.
mesto
čas
točke
200KM
8.
2:08,42
501
12.
KLEPEC VABIČ Rok, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100PM
11.
1:19,30
369
13.
LABAŠ Alan, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100PM
15.
1:26,79
281
   os.rek. (1:28,07; 1.47%)
200MM
19.
2:45,70
325
   os.rek. (brez rezultata)
14.
MAJHENIČ Jan Luka, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100PM
12.
1:20,79
348
   os.rek. (1:21,03; 0.29%)
100HM
13.
1:14,66
330
200HM
3.
2:39,16
347
   os.rek. (2:43,71; 2.85%)
15.
PEČAR Matic, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KM
15.
2:22,18
369
   os.rek. (brez rezultata)
100HM
4.
1:15,86
314
   os.rek. (1:20,96; 6.72%)
16.
PRINCIP Luka, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KM
16.
2:23,97
355
17.
ŠTERN Timotej, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100KM
22.
1:08,60
318
   os.rek. (1:10,67; 3.01%)
100PM
7.
1:15,82
422
100DM
11.
1:24,42
200
   os.rek. (1:30,87; 7.64%)
18.
UDUČ Miha, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KM
3.
0:55,82
591
200KM
6.
2:05,63
535
19.
VIHER Vid, 2005
disc.
mesto
čas
točke
400KM
9.
4:54,43
417
   os.rek. (5:21,58; 9.22%)
100PM
13.
1:23,11
320
   os.rek. (1:49,02; 31.17%)
20.
VRAN-BENKOVIČ Bor, 2007
disc.
mesto
čas
točke
100KM
1.
0:56,27
577
   os.rek. (0:56,80; 0.94%) rek. 13 let
100PM
2.
1:12,63
480
   os.rek. (1:14,22; 2.18%)
100DM
1.
1:01,06
531
   os.rek. (1:02,15; 1.78%) rek. 13 let
100HM
2.
1:07,09
454
   os.rek. (1:13,68; 9.82%)
21.
VRTARIČ Nik, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KM
24.
1:03,35
404
100DM
7.
1:05,10
438