Nastopi plavalcev/plavalk PK Radovljica na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - MM Kranj 03.10. - 04.10.2020, Kranj, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ARNEŽ Maša, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
20.
2:21,42
509
100DZ
13.
1:13,69
426
100DZ
(finale) 12.
1:13,29
433
2.
ČUŠIN Jana, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
24.
0:42,14
336
   os.rek. (brez rezultata)
50PZ
(finale) 20.
0:42,01
339
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
37.
1:38,39
199
   os.rek. (1:40,27; 1.91%)
3.
FRELIH Petra, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
20.
1:06,50
470
   os.rek. (1:06,87; 0.55%)
100KZ
(finale) 15.
1:06,57
468
   os.rek. (1:06,87; 0.45%)
400KZ
8.
4:54,13
519
   os.rek. (4:55,75; 0.55%)
400KZ
(finale) 7.
4:48,13
552
   os.rek. (4:55,75; 2.64%)
50DZ
26.
0:34,42
357
50DZ
(finale) 18.
0:33,80
377
   os.rek. (0:34,04; 0.71%)
4.
LIPOVEC Tinkara, 2007
disc.
mesto
čas
točke
100HZ
7.
1:10,55
539
100HZ
(finale) 6.
1:08,87
580
   os.rek. (1:10,51; 2.38%)
200MZ
9.
2:35,04
538
200MZ
(finale) 8.
2:38,69
501
5.
MARČUN Manca, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:27,49
638
6.
MARČUN Mojca, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:27,26
654
50KZ
(finale) 5.
0:27,28
653
200KZ
7.
2:10,55
648
200KZ
(finale) 6.
2:09,38
665
7.
PERŠE Špela, 1996
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
4.
4:37,76
616
400KZ
(finale) 4.
4:32,90
650
800KZ
2.
9:06,40
698
800KZ
(vmesni čas) -
9:21,40
643
1500KZ
1.
17:27,79
677
8.
RADOČAJ NOVOSEL Lana, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
77.
0:36,31
277
   os.rek. (1:04,40; 77.36%)
200KZ
45.
2:46,56
312
   os.rek. (3:14,81; 16.96%)
9.
RADOČAJ NOVOSEL Tara, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
80.
0:37,51
251
   os.rek. (1:04,52; 72%)
100HZ
34.
1:36,76
209
   os.rek. (1:52,76; 16.53%)
100HZ
(finale) 21.
1:39,96
189
   os.rek. (1:52,76; 12.8%)
10.
SEKNE Ina, 2009
disc.
mesto
čas
točke
50PZ
14.
0:39,62
404
50PZ
(finale) 14.
0:40,27
385
200PZ
10.
3:16,74
352
200PZ
(finale) 10.
3:19,90
335
11.
KREK BAŠELJ Matjaž, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50KM
22.
0:26,60
485
100KM
9.
0:56,93
557
100KM
(finale) 8.
0:56,46
571
200KM
4.
2:00,50
606
200KM
(finale) 4.
2:00,86
601
50DM
25.
0:30,27
398
12.
PERME MODRIJANČIČ Črt, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50DM
9.
0:27,54
528
50DM
(finale) 9.
0:27,41
536
   os.rek. (0:27,43; 0.07%)
100HM
5.
1:02,00
576
100HM
(finale) 3.
1:00,70
614
   os.rek. (1:01,09; 0.64%)
200MM
5.
2:13,53
622
200MM
(finale) 6.
2:11,67
649
400MM
4.
4:42,42
643
13.
PETERNEL Primož, 2004
disc.
mesto
čas
točke
200KM
15.
2:04,69
547
200KM
(finale) 13.
2:04,43
550
100DM
14.
1:06,92
403
100DM
(finale) 13.
1:05,66
427
14.
SMOLNIKAR Tevž, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50KM
46.
0:28,65
388
100KM
21.
1:00,81
457
100KM
(finale) 17.
0:59,07
499
200KM
33.
2:13,11
449
400KM
9.
4:40,40
483
400KM
(finale) 7.
4:35,29
510
15.
ŠLIBAR Grega, 2009
disc.
mesto
čas
točke
50KM
63.
0:37,43
174
   os.rek. (0:41,04; 9.64%)
16.
ŠTRIBL Tilen, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50PM
27.
0:35,78
381
50PM
(finale) 23.
0:35,80
380
100PM
14.
1:19,04
372
100PM
(finale) 13.
1:19,60
364
200PM
13.
2:45,89
437
200PM
(finale) 14.
2:49,02
413
50HM
11.
0:34,36
328
   os.rek. (0:34,39; 0.08%)
17.
ŠUMI BRANILOVIČ Maj, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KM
42.
0:28,12
411
200KM
29.
2:11,93
462
   os.rek. (2:13,18; 0.94%)