Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Celulozar Krško na tekmovanju 4. razvojni pokal - Celjski pokal
12.01.2020, Celje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

MENONI Ema, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

200KZ

    4.   

2:41,70

    318

   os.rek. (2:48,06; 3.93%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    1.   

0:37,95

    265

   os.rek. (0:38,95; 2.63%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:37,96

    309

   os.rek. (0:38,13; 0.44%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    1.   

1:21,20

    311

(ml.deklice)
     

2.  

RIBIČ VENE Živa, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    26.   

3:32,02

    141

   os.rek. (4:00,91; 13.62%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    24.   

0:54,17

    91

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

TOMŠE Nina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    27.   

1:14,54

    306

(deklice)

 

 

50PZ

    16.   

0:42,94

    296

   os.rek. (0:46,71; 8.77%)

(deklice)

 

 

200MZ

    23.   

3:03,65

    292

   os.rek. (3:23,45; 10.78%)

(deklice)
     

4.  

VASILJEVIĆ Maša, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:08,20

    399

   os.rek. (1:08,91; 1.04%)

(deklice)

 

 

800KZ

    2.   

10:38,10

    423

   os.rek. (12:38,61; 18.88%)

(deklice)

 

 

200HZ

    17.   

2:52,09

    332

   os.rek. (3:15,28; 13.47%)

(deklice)
     

5.  

BABIČ Tin, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    33.   

2:55,83

    180

   os.rek. (3:53,54; 32.82%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    29.   

0:41,76

    142

   os.rek. (0:49,71; 19.03%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    31.   

1:32,98

    145

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

6.  

FERENČAK Luka, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    36.   

1:10,27

    261

(dečki)

 

 

50PM

    33.   

0:43,38

    197

   os.rek. (0:45,68; 5.3%)

 

 

200HM

    32.   

2:54,72

    220

(dečki)

 

 

200MM

    27.   

2:51,16

    262

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

7.  

JURČIČ Anej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    51.   

3:14,63

    133

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    50.   

0:51,44

    76

   os.rek. (1:00,75; 18.09%)

 

 

100HM

    51.   

1:45,00

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

KAPUŠIN Nejc, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    21.   

1:05,94

    316

(dečki)

 

 

50PM

    15.   

0:39,00

    271

   os.rek. (0:48,99; 25.61%)

(dečki)

 

 

200MM

    26.   

2:48,94

    273

   os.rek. (3:10,99; 13.05%)

(dečki)
     

9.  

KRANJC Nejc, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    59.   

3:26,87

    110

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    56.   

0:53,41

    67

 

 

100HM

    54.   

1:46,60

    96

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

KRUŠIČ Anej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    29.   

1:07,99

    288

   os.rek. (1:13,40; 7.95%)

(dečki)

 

 

50PM

    13.   

0:38,25

    287

   os.rek. (0:38,53; 0.73%)

(dečki)

 

 

200MM

    24.   

2:47,39

    280

   os.rek. (3:03,47; 9.6%)

(dečki)
     

11.  

LENARTIČ Svit, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    44.   

1:12,75

    235

   os.rek. (1:15,14; 3.28%)

 

 

200HM

    34.   

2:59,16

    204

   os.rek. (3:14,89; 8.77%)

 

 

200MM

    39.   

3:11,95

    186

   os.rek. (3:19,81; 4.09%)

     

12.  

MAROLT Matija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    25.   

1:06,56

    307

   os.rek. (1:06,82; 0.39%)

(dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:35,82

    238

   os.rek. (0:37,09; 3.54%)

(dečki)

 

 

200HM

    19.   

2:44,77

    263

   os.rek. (2:45,33; 0.33%)

(dečki)

 

 

200MM

    28.   

2:51,98

    259

   os.rek. (3:11,40; 11.29%)

(dečki)
     

13.  

OSETIČ Matija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:04,31

    341

   os.rek. (1:08,99; 7.27%)

(dečki)

 

 

50PM

    16.   

0:39,41

    263

   os.rek. (0:40,89; 3.75%)

(dečki)

 

 

200HM

    13.   

2:41,63

    279

   os.rek. (3:15,60; 21.01%)

(dečki)

 

 

200MM

    16.   

2:41,50

    312

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

14.  

PFAJFAR Ožbe, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    42.   

3:07,56

    148

   os.rek. (3:36,51; 15.43%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    41.   

0:47,59

    96

   os.rek. (0:49,32; 3.63%)

 

 

100HM

    29.   

1:32,70

    146

   os.rek. (1:43,16; 11.28%)

(ml.dečki)
     

15.  

RESNIK Florijan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    40.   

1:10,75

    256

(dečki)

 

 

50PM

    25.   

0:40,97

    234

(dečki)

 

 

200HM

    29.   

2:52,84

    228

(dečki)

 

 

200MM

    23.   

2:44,51

    295

   os.rek. (2:56,88; 7.51%)

(dečki)
     

16.  

ŽUPEVC Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    52.   

3:16,74

    128

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    49.   

0:51,12

    77

   os.rek. (brez rezultata)


Back