Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Celulozar Krško na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
07.02. - 09.02.2020, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

TOMŠE Nina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    45.   

0:34,12

    303

(deklice)

 

 

100KZ

    47.   

1:16,65

    281

 

 

200KZ

    27.   

2:44,34

    303

(deklice)

 

 

200PZ

    18.   

3:19,94

    304

   os.rek. (3:20,41; 0.23%)

(deklice)

 

 

100MZ

    17.   

1:24,23

    301

 

 

200MZ

    25.   

3:05,93

    281

(deklice)
     

2.  

VASILJEVIĆ Maša, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    23.   

1:10,51

    361

(deklice)

 

 

200KZ

    11.   

2:31,36

    388

(deklice)

 

 

200KZ

    (finale) 9.   

2:25,88

    433

   os.rek. (2:26,04; 0.1%)

(deklice)

 

 

400KZ

    21.   

5:30,29

    357

(deklice)

 

 

800KZ

    6.   

10:30,56

    439

   os.rek. (10:38,10; 1.19%)

(deklice)

 

 

50DZ

    13.   

0:34,69

    347

   os.rek. (0:34,92; 0.66%)

(deklice)

 

 

50DZ

    (finale) 13.   

0:34,77

    344

   os.rek. (0:34,92; 0.43%)

(deklice)

 

 

100DZ

    11.   

1:25,45

    261

 

 

100DZ

    (finale) 9.   

1:20,90

    307

(deklice)
     

3.  

FERENČAK Luka, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    55.   

1:09,40

    271

(dečki)

 

 

200KM

    43.   

2:33,15

    273

(dečki)

 

 

400KM

    28.   

5:07,41

    329

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:33,92

    342

   os.rek. (10:44,71; 1.7%)

 

 

1500KM

    18.   

19:56,84

    355

   os.rek. (20:26,31; 2.46%)

(dečki)

 

 

200HM

    24.   

2:54,29

    222

(dečki)

 

 

200MM

    24.   

2:54,81

    246

     

4.  

KAPUŠIN Nejc, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:30,05

    306

   os.rek. (0:30,18; 0.43%)

(dečki)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:29,72

    316

   os.rek. (0:30,18; 1.54%)

(dečki)

 

 

100KM

    35.   

1:05,59

    321

(dečki)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:04,11

    344

   os.rek. (1:05,27; 1.8%)

(dečki)

 

 

200KM

    23.   

2:21,85

    343

   os.rek. (2:36,58; 10.38%)

(dečki)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:24,37

    326

   os.rek. (2:36,58; 8.45%)

(dečki)

 

 

100PM

    27.   

1:27,43

    257

   os.rek. (1:28,33; 1.02%)

(dečki)

 

 

200MM

    19.   

2:42,27

    308

   os.rek. (2:48,94; 4.11%)

(dečki)
     

5.  

KRUŠIČ Anej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    57.   

1:09,55

    269

(dečki)

 

 

200KM

    46.   

2:36,36

    256

(dečki)

 

 

100PM

    21.   

1:23,70

    293

(dečki)

 

 

200PM

    24.   

3:04,90

    276

(dečki)
     

6.  

MAROLT Matija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    38.   

1:06,08

    314

   os.rek. (1:06,56; 0.72%)

(dečki)

 

 

200KM

    30.   

2:23,73

    330

   os.rek. (2:25,47; 1.21%)

(dečki)

 

 

400KM

    24.   

5:03,79

    341

   os.rek. (5:12,81; 2.96%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:38,41

    335

   os.rek. (10:53,09; 2.29%)

 

 

1500KM

    17.   

19:56,20

    356

   os.rek. (20:28,78; 2.72%)

(dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:34,58

    265

   os.rek. (0:35,82; 3.58%)

(dečki)

 

 

100HM

    22.   

1:15,77

    268

   os.rek. (1:17,13; 1.79%)

(dečki)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:18,88

    238

(dečki)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:15,02

    276

   os.rek. (1:17,13; 2.81%)

(dečki)

 

 

200HM

    15.   

2:43,88

    267

   os.rek. (2:44,77; 0.54%)

(dečki)

 

 

200HM

    (finale) 14.   

2:41,94

    277

   os.rek. (2:44,77; 1.74%)

(dečki)
     

7.  

OSETIČ Matija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:29,11

    337

   os.rek. (0:29,78; 2.3%)

(dečki)

 

 

100KM

    11.   

1:01,71

    386

   os.rek. (1:04,31; 4.21%)

(dečki)

 

 

100KM

    (finale) 14.   

1:02,06

    379

   os.rek. (1:04,31; 3.62%)

(dečki)

 

 

200KM

    14.   

2:18,69

    367

   os.rek. (2:24,71; 4.34%)

(dečki)

 

 

200KM

    (finale) 10.   

2:12,85

    418

   os.rek. (2:24,71; 8.92%)

(dečki)

 

 

400KM

    11.   

4:47,48

    402

   os.rek. (5:08,23; 7.21%)

(dečki)

 

 

400KM

    (finale) 11.   

4:46,52

    406

   os.rek. (5:08,23; 7.57%)

(dečki)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:53,34

    417

   os.rek. (10:11,85; 3.11%)

 

 

1500KM

    5.   

18:41,33

    432

   os.rek. (19:17,48; 3.22%)

(dečki)

 

 

200MM

    14.   

2:39,61

    324

   os.rek. (2:41,50; 1.18%)

(dečki)

 

 

200MM

    (finale) 14.   

2:39,21

    326

   os.rek. (2:41,50; 1.43%)

(dečki)
     

8.  

RESNIK Florijan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:57,62

    306

 

 

1500KM

    23.   

21:08,72

    298

(dečki)

 

 

200PM

    27.   

3:08,92

    259

(dečki)

 

 

100DM

    15.   

1:18,31

    231

   os.rek. (1:18,67; 0.45%)

(dečki)

 

 

100DM

    (finale) 13.   

1:17,04

    243

   os.rek. (1:18,67; 2.11%)

(dečki)

 

 

200DM

    8.   

2:55,44

    236

 

 

200HM

    19.   

2:46,20

    256

(dečki)

 

 

200MM

    22.   

2:50,50

    265

(dečki)

Back