Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice
23.07. - 25.07.2021, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ČUSAK Tanja, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    8.   

0:33,03

    368

   os.rek. (0:33,25; 0.66%)

 

 

100KZ

    25.   

1:16,49

    308

              (1:15,73; -0.99%)

 

 

200KZ

    19.   

2:46,51

    312

   os.rek. (2:49,87; 2.01%)

 

 

400KZ

    11.   

5:37,48

    343

   os.rek. (5:46,82; 2.76%)

 

 

100PZ

    18.   

1:48,66

    205

              (1:43,61; -4.64%)

 

 

200MZ

    14.   

3:12,19

    282

   os.rek. (3:18,64; 3.35%)

     

2.  

DOLENC Manca, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    7.   

0:42,72

    325

              (0:42,35; -0.86%)

 

 

100PZ

    4.   

1:31,71

    341

   os.rek. (1:32,67; 1.04%)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:30,38

    357

   os.rek. (1:32,67; 2.53%)

 

 

200PZ

    2.   

3:08,45

    402

   os.rek. (3:17,36; 4.72%)

 

 

200PZ

    (finale) 2.   

3:05,73

    420

   os.rek. (3:17,36; 6.26%)

 

 

50HZ

    6.   

0:37,68

    367

              (0:37,44; -0.63%)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:37,82

    363

              (0:37,44; -1%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:37,50

    372

              (0:37,44; -0.16%)

 

 

100HZ

    5.   

1:19,58

    378

   os.rek. (1:21,38; 2.26%)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:20,81

    361

   os.rek. (1:21,38; 0.7%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:21,79

    348

              (1:21,38; -0.5%)

 

 

200HZ

    4.   

2:48,84

    389

   os.rek. (2:49,66; 0.48%)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:46,39

    407

   os.rek. (2:49,66; 1.96%)

     

3.  

GODEC Aleksandra, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:32,58

    383

   os.rek. (0:32,65; 0.21%)

 

 

100KZ

    29.   

1:11,13

    384

   os.rek. (1:13,91; 3.9%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:12,52

    362

   os.rek. (1:13,91; 1.91%)

 

 

50DZ

    21.   

0:35,71

    320

   os.rek. (0:38,37; 7.44%)

 

 

50HZ

    20.   

0:38,35

    348

   os.rek. (0:39,22; 2.26%)

 

 

100HZ

    20.   

1:22,53

    339

   os.rek. (1:23,21; 0.82%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:20,32

    368

   os.rek. (1:23,21; 3.59%)

 

 

200HZ

    8.   

2:51,43

    372

   os.rek. (2:58,96; 4.39%)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:53,09

    361

   os.rek. (2:58,96; 3.39%)

     

4.  

KLEMENČIČ Ana Veronika, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    18.   

0:35,11

    336

              (0:34,27; -2.39%)

 

 

100DZ

    13.   

1:24,59

    282

              (1:23,52; -1.26%)

 

 

100DZ

    (finale) 14.   

1:24,98

    278

              (1:23,52; -1.71%)

 

 

200DZ

    10.   

3:10,31

    262

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    41.   

0:40,98

    285

              (0:39,91; -2.61%)

 

 

100HZ

    34.   

1:27,49

    284

              (1:23,76; -4.26%)

 

 

200HZ

    23.   

3:11,85

    265

              (3:01,40; -5.44%)

     

5.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:30,04

    489

              (0:29,71; -1.09%)

 

 

50KZ

    (finale) 9.   

0:30,25

    479

              (0:29,71; -1.78%)

 

 

100KZ

    9.   

1:06,77

    464

              (1:06,47; -0.44%)

 

 

100KZ

    (finale) 12.   

1:07,51

    449

              (1:06,47; -1.54%)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:07,65

    446

              (1:06,47; -1.74%)

 

 

400KZ

    6.   

5:05,59

    463

   os.rek. (5:13,84; 2.69%)

 

 

400KZ

    (finale) 8.   

5:09,43

    446

   os.rek. (5:13,84; 1.42%)

 

 

50HZ

    2.   

0:34,22

    490

   os.rek. (0:34,41; 0.55%)

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:34,30

    486

   os.rek. (0:34,41; 0.32%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:33,93

    502

   os.rek. (0:34,41; 1.41%)

 

 

100HZ

    2.   

1:13,29

    484

   os.rek. (1:14,73; 1.96%)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:13,54

    479

   os.rek. (1:14,73; 1.61%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:16,23

    430

              (1:14,73; -1.96%)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:15,61

    441

              (1:14,73; -1.16%)

 

 

200HZ

    3.   

2:39,35

    463

   os.rek. (2:40,67; 0.82%)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

2:37,85

    477

   os.rek. (2:40,67; 1.78%)

     

6.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    66.   

0:39,13

    221

              (0:37,75; -3.52%)

 

 

100KZ

    79.   

1:27,10

    209

              (1:26,81; -0.33%)

 

 

50PZ

    46.   

0:52,00

    180

              (0:49,07; -5.63%)

 

 

50DZ

    48.   

0:47,42

    136

              (0:46,45; -2.04%)

 

 

50HZ

    53.   

0:44,81

    218

   os.rek. (0:45,40; 1.31%)

 

 

100HZ

    46.   

1:37,15

    208

              (1:36,50; -0.66%)

     

7.  

RIHTARŠIČ Maja, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    31.   

0:43,71

    158

   os.rek. (0:44,12; 0.93%)

 

 

50PZ

    22.   

0:54,30

    158

   os.rek. (0:54,86; 1.03%)

 

 

100PZ

    21.   

1:58,36

    159

   os.rek. (2:03,12; 4.02%)

 

 

100HZ

    23.   

1:43,04

    174

   os.rek. (1:48,78; 5.57%)

     

8.  

RIHTMAN Ava Luna, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,94

    494

   os.rek. (0:30,08; 0.46%)

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:29,46

    518

   os.rek. (0:30,08; 2.1%)

 

 

100KZ

    4.   

1:08,25

    434

              (1:06,80; -2.12%)

 

 

100KZ

    (finale) 1.   

1:06,18

    477

   os.rek. (1:06,80; 0.93%)

 

 

200KZ

    3.   

2:29,63

    430

   os.rek. (2:39,01; 6.26%)

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:27,95

    445

   os.rek. (2:39,01; 7.47%)

 

 

50DZ

    2.   

0:33,10

    402

   os.rek. (0:33,17; 0.21%)

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:33,02

    404

   os.rek. (0:33,17; 0.45%)

 

 

50HZ

    3.   

0:36,26

    411

   os.rek. (0:36,70; 1.21%)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:36,39

    407

   os.rek. (0:36,70; 0.85%)

 

 

200MZ

    1.   

2:45,64

    441

   os.rek. (2:55,01; 5.65%)

 

 

200MZ

    (finale) 1.   

2:43,62

    457

   os.rek. (2:55,01; 6.96%)

     

9.  

SLANOVEC Nastja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    25.   

0:32,92

    371

              (0:32,89; -0.09%)

 

 

100KZ

    41.   

1:13,87

    343

   os.rek. (1:14,11; 0.32%)

 

 

400KZ

    33.   

6:00,19

    282

   os.rek. (6:02,58; 0.66%)

 

 

50PZ

    25.   

0:44,37

    290

              (0:44,16; -0.47%)

 

 

100PZ

    32.   

1:38,19

    278

   os.rek. (1:38,67; 0.48%)

 

 

200PZ

    31.   

3:36,52

    265

              (3:27,83; -4.01%)

     

10.  

TRTNIK Vita, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:24,99

    473

   os.rek. (2:29,52; 3.12%)

 

 

400KZ

    5.   

5:03,83

    471

   os.rek. (5:14,52; 3.51%)

 

 

400KZ

    (finale) 6.   

5:02,91

    475

   os.rek. (5:14,52; 3.83%)

 

 

800KZ

    5.   

10:25,09

    466

   os.rek. (10:51,44; 4.21%)

 

 

100PZ

    9.   

1:29,56

    367

              (1:28,89; -0.74%)

 

 

100PZ

    (finale) 12.   

1:29,83

    363

              (1:28,89; -1.04%)

 

 

100DZ

    3.   

1:14,30

    416

   os.rek. (1:15,57; 1.7%)

 

 

100DZ

    (finale) 4.   

1:13,50

    430

   os.rek. (1:15,57; 2.81%)

 

 

200MZ

    3.   

2:40,73

    483

   os.rek. (2:42,88; 1.33%)

 

 

200MZ

    (finale) 3.   

2:39,66

    492

   os.rek. (2:42,88; 2.01%)

 

 

400MZ

    4.   

5:41,62

    473

   os.rek. (5:45,91; 1.25%)

     

11.  

GREGORČIČ Nejc, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    17.   

1:10,69

    292

              (1:10,58; -0.15%)

 

 

200KM

    6.   

2:28,66

    323

   os.rek. (2:30,22; 1.04%)

 

 

400KM

    6.   

5:07,61

    366

   os.rek. (5:13,83; 2.02%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:41,51

    350

   os.rek. (10:59,54; 2.81%)

 

 

1500KM

    5.   

20:06,02

    376

   os.rek. (20:32,78; 2.21%)

 

 

100HM

    8.   

1:18,82

    284

   os.rek. (1:19,81; 1.25%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:20,58

    266

              (1:19,81; -0.95%)

 

 

200HM

    5.   

2:46,51

    303

   os.rek. (2:49,12; 1.56%)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:45,23

    310

   os.rek. (2:49,12; 2.35%)

     

12.  

HUDOVORNIK Erik, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:04,46

    385

              (1:03,76; -1.08%)

 

 

200KM

    11.   

2:20,92

    379

              (2:15,98; -3.5%)

 

 

200KM

    (finale) 10.   

2:20,28

    384

              (2:15,98; -3.06%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:20,69

    381

              (2:15,98; -3.34%)

 

 

400KM

    15.   

4:59,39

    397

              (4:49,07; -3.44%)

 

 

400KM

    (finale) 10.   

4:50,58

    434

              (4:49,07; -0.51%)

 

 

200MM

    11.   

2:38,41

    372

              (2:35,09; -2.09%)

 

 

200MM

    (finale) 11.   

2:37,67

    377

              (2:35,09; -1.63%)

 

 

400MM

    9.   

5:40,61

    366

              (5:40,48; -0.03%)

     

13.  

JANČAR Blaž, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    16.   

2:23,95

    355

   os.rek. (2:24,10; 0.1%)

 

 

200KM

    (finale) 13.   

2:21,81

    372

   os.rek. (2:24,10; 1.61%)

 

 

400KM

    10.   

4:54,72

    416

   os.rek. (4:57,32; 0.88%)

 

 

400KM

    (finale) 11.   

4:52,18

    427

   os.rek. (4:57,32; 1.75%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:17,61

    392

              (10:16,27; -0.21%)

 

 

1500KM

    6.   

19:25,52

    417

   os.rek. (19:26,18; 0.05%)

 

 

50PM

    24.   

0:40,82

    256

              (0:40,59; -0.56%)

 

 

100PM

    23.   

1:29,64

    255

              (1:28,48; -1.29%)

 

 

200PM

    24.   

3:14,54

    276

   os.rek. (3:17,14; 1.33%)

     

14.  

KOCJAN Nik, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:31,03

    305

              (0:30,93; -0.32%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,76

    314

   os.rek. (0:30,93; 0.55%)

 

 

100KM

    7.   

1:05,66

    364

              (1:05,62; -0.06%)

 

 

200KM

    3.   

2:22,18

    369

   os.rek. (2:25,39; 2.25%)

 

 

200KM

    (finale) 2.   

2:22,43

    367

   os.rek. (2:25,39; 2.07%)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

2:21,26

    376

   os.rek. (2:25,39; 2.92%)

 

 

400KM

    4.   

4:55,65

    412

   os.rek. (5:09,95; 4.83%)

 

 

400KM

    (finale) 5.   

4:59,86

    395

   os.rek. (5:09,95; 3.36%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:32,62

    365

   os.rek. (10:59,23; 4.2%)

 

 

1500KM

    3.   

19:35,74

    406

   os.rek. (20:24,66; 4.16%)

 

 

200MM

    11.   

2:54,86

    277

              (2:54,11; -0.42%)

     

15.  

KOLENKO Tim, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    12.   

1:08,78

    317

   os.rek. (1:11,14; 3.43%)

 

 

200KM

    5.   

2:27,06

    333

   os.rek. (2:35,49; 5.73%)

 

 

50PM

    10.   

0:40,58

    261

   os.rek. (0:40,92; 0.83%)

 

 

100PM

    5.   

1:26,61

    283

              (1:25,49; -1.29%)

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:24,46

    305

   os.rek. (1:25,49; 1.21%)

 

 

200PM

    6.   

2:59,06

    354

              (2:56,65; -1.34%)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:54,66

    381

   os.rek. (2:56,65; 1.13%)

 

 

200MM

    5.   

2:47,06

    317

   os.rek. (2:49,18; 1.26%)

 

 

200MM

    (finale) 5.   

2:44,83

    330

   os.rek. (2:49,18; 2.63%)

     

16.  

PERŠIN Blaž, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:30,15

    333

              (0:29,90; -0.82%)

 

 

100KM

    8.   

1:06,16

    356

   os.rek. (1:07,68; 2.29%)

 

 

200KM

    1.   

2:21,45

    374

   os.rek. (2:24,79; 2.36%)

 

 

200KM

    (finale) 3.   

2:23,00

    362

   os.rek. (2:24,79; 1.25%)

 

 

400KM

    3.   

4:53,66

    420

   os.rek. (5:02,60; 3.04%)

 

 

400KM

    (finale) 3.   

4:52,55

    425

   os.rek. (5:02,60; 3.43%)

 

 

100PM

    16.   

1:33,72

    223

              (1:31,75; -2.1%)

 

 

200MM

    7.   

2:49,88

    302

   os.rek. (2:56,74; 4.03%)

     

17.  

RODMAN PONIKVAR Ian, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:31,31

    297

   os.rek. (0:31,38; 0.22%)

 

 

400KM

    9.   

5:19,11

    327

   os.rek. (5:32,06; 4.05%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:13,90

    301

   os.rek. (11:31,87; 2.66%)

 

 

1500KM

    8.   

21:05,95

    325

   os.rek. (21:38,35; 2.55%)

 

 

50HM

    8.   

0:35,80

    301

   os.rek. (0:36,00; 0.55%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:35,29

    314

   os.rek. (0:36,00; 2.01%)

 

 

100HM

    6.   

1:18,42

    289

              (1:17,25; -1.49%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:17,50

    299

              (1:17,25; -0.32%)

 

 

200HM

    6.   

2:48,04

    295

   os.rek. (2:51,12; 1.83%)

 

 

200HM

    (finale) 5.   

2:46,07

    306

   os.rek. (2:51,12; 3.04%)

     

18.  

RUPNIK Ivo, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    14.   

5:32,37

    290

   os.rek. (5:53,20; 6.26%)

 

 

200PM

    18.   

3:27,26

    228

              (3:24,61; -1.27%)

     

19.  

VIDOVIĆ Lan, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    44.   

0:32,20

    273

   os.rek. (0:32,24; 0.12%)

 

 

100KM

    48.   

1:11,53

    282

   os.rek. (1:12,74; 1.69%)

 

 

200KM

    36.   

2:39,47

    261

   os.rek. (2:40,45; 0.61%)

 

 

400KM

    35.   

5:32,69

    289

   os.rek. (5:47,39; 4.41%)

     

20.  

VUČKO Nik, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,64

    389

   os.rek. (0:29,18; 1.88%)

 

 

100KM

    4.   

1:04,20

    390

   os.rek. (1:04,30; 0.15%)

 

 

200KM

    2.   

2:21,74

    372

   os.rek. (2:23,42; 1.18%)

 

 

200KM

    (finale) 1.   

2:22,21

    368

   os.rek. (2:23,42; 0.85%)

 

 

200PM

    4.   

2:57,08

    366

              (2:57,04; -0.02%)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:55,89

    373

   os.rek. (2:57,04; 0.65%)

 

 

50DM

    3.   

0:30,84

    376

   os.rek. (0:31,29; 1.45%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:30,98

    371

   os.rek. (0:31,29; 1%)

 

 

50HM

    3.   

0:33,83

    357

   os.rek. (0:34,32; 1.44%)

 

 

50HM

    (finale) 2.   

0:33,77

    358

   os.rek. (0:34,32; 1.62%)

 

 

400MM

    3.   

5:39,07

    371

   os.rek. (5:47,29; 2.42%)

     

21.  

ZIMIC Urban, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,30

    328

              (0:29,42; -2.9%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:07,02

    342

   os.rek. (1:07,97; 1.41%)

 

 

50PM

    18.   

0:39,96

    273

              (0:37,82; -5.35%)

 

 

100PM

    27.   

1:31,17

    242

              (1:24,85; -6.93%)

 

 

200PM

    27.   

3:15,43

    272

              (3:11,84; -1.83%)

 

 

200DM

    10.   

3:00,34

    231

   os.rek. (3:04,75; 2.44%)

 

 

200MM

    15.   

2:48,27

    310

   os.rek. (2:50,64; 1.4%)

 

 

200MM

    (finale) 15.   

2:49,24

    305

   os.rek. (2:50,64; 0.82%)

 

 

400MM

    12.   

6:12,30

    280

              (6:09,27; -0.81%)


Back