Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice
17.07. - 18.07.2021, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ĐEŠEVIĆ Minea, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    1.   

0:31,30

    432

   os.rek. (0:33,18; 6%)

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:32,03

    403

   os.rek. (0:33,18; 3.59%)

 

 

100KZ

    1.   

1:10,96

    386

   os.rek. (1:13,32; 3.32%)

 

 

50DZ

    1.   

0:33,95

    372

   os.rek. (0:34,33; 1.11%)

 

 

100DZ

    1.   

1:19,20

    343

   os.rek. (1:23,31; 5.18%)

 

 

50HZ

    1.   

0:36,15

    415

   os.rek. (0:36,94; 2.18%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:36,07

    418

   os.rek. (0:36,94; 2.41%)

 

 

200MZ

    1.   

2:53,42

    384

   os.rek. (2:57,07; 2.1%)

     

2.  

GIRINA Anastasia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:48,50

    301

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400KZ

    4.   

5:51,39

    304

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    10.   

0:47,52

    236

 

 

100PZ

    6.   

1:39,90

    264

 

 

200PZ

    4.   

3:30,65

    287

 

 

100HZ

    7.   

1:29,05

    270

   os.rek. (1:32,72; 4.12%)

     

3.  

JUVANČIČ Špela, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    22.   

1:24,11

    232

   os.rek. (1:26,96; 3.38%)

 

 

200KZ

    12.   

2:56,92

    260

   os.rek. (3:03,01; 3.44%)

 

 

100PZ

    14.   

1:44,94

    228

   os.rek. (1:47,71; 2.63%)

 

 

50DZ

    15.   

0:46,11

    148

 

 

100HZ

    16.   

1:33,44

    233

   os.rek. (1:42,87; 10.09%)

 

 

200MZ

    8.   

3:18,86

    255

   os.rek. (3:23,33; 2.24%)

     

4.  

POTEMINA Alisa, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:34,48

    323

 

 

100KZ

    8.   

1:18,02

    291

 

 

200KZ

    8.   

2:51,57

    285

   os.rek. (3:05,47; 8.1%)

 

 

50HZ

    8.   

0:41,01

    284

   os.rek. (0:41,11; 0.24%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:42,46

    256

 

 

100HZ

    9.   

1:30,43

    258

 

 

200HZ

    7.   

3:07,50

    284

   os.rek. (3:27,63; 10.73%)

     

5.  

TRIVUNOVIĆ Andelina, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:44,21

    153

 

 

100KZ

    12.   

1:35,76

    157

   os.rek. (1:58,29; 23.52%)

 

 

50PZ

    10.   

0:51,49

    186

   os.rek. (0:53,94; 4.75%)

 

 

100PZ

    15.   

1:56,95

    164

   os.rek. (1:57,01; 0.05%)

 

 

200PZ

    10.   

3:56,42

    203

   os.rek. (4:03,60; 3.03%)

 

 

50HZ

    16.   

0:51,69

    142

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    74.   

0:41,75

    125

 

 

100KM

    72.   

1:30,45

    139

 

 

50PM

    57.   

0:56,19

    98

 

 

100PM

    50.   

1:56,97

    114

 

 

50HM

    47.   

0:45,20

    149

   os.rek. (0:46,78; 3.49%)

     

7.  

DOVŽAN Jure, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,67

    219

   os.rek. (0:34,91; 0.69%)

 

 

100KM

    32.   

1:16,94

    226

   os.rek. (1:18,89; 2.53%)

 

 

200KM

    18.   

2:45,48

    234

   os.rek. (2:50,45; 3%)

 

 

400KM

    19.   

5:49,14

    250

   os.rek. (6:44,56; 15.87%)

 

 

100PM

    11.   

1:38,06

    195

   os.rek. (1:40,18; 2.16%)

 

 

200PM

    9.   

3:25,24

    235

   os.rek. (3:29,98; 2.3%)

 

 

100HM

    23.   

1:28,45

    201

   os.rek. (1:31,03; 2.91%)

     

8.  

ĐEŠEVIĆ Dino, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:38,65

    158

   os.rek. (0:41,44; 7.21%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:37,98

    166

   os.rek. (0:41,44; 9.11%)

 

 

100KM

    33.   

1:31,69

    133

   os.rek. (1:36,70; 5.46%)

 

 

50PM

    17.   

0:50,64

    134

   os.rek. (0:50,90; 0.51%)

 

 

100PM

    21.   

1:51,18

    133

 

 

200PM

    15.   

3:53,68

    159

   os.rek. (4:00,23; 2.8%)

     

9.  

GOVŠE Lan, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:31,38

    295

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:31,26

    299

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,78

    313

   os.rek. (0:31,02; 0.77%)

 

 

100KM

    2.   

1:06,82

    346

   os.rek. (1:08,21; 2.08%)

 

 

200KM

    2.   

2:23,84

    356

   os.rek. (2:29,34; 3.82%)

 

 

400KM

    4.   

4:59,40

    397

   os.rek. (5:08,81; 3.14%)

 

 

50DM

    4.   

0:32,76

    314

   os.rek. (0:33,13; 1.12%)

 

 

100DM

    4.   

1:16,26

    273

     

10.  

HUDOVORNIK Domen, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:37,15

    178

 

 

200KM

    9.   

2:55,57

    196

   os.rek. (3:02,71; 4.06%)

 

 

400KM

    10.   

6:13,84

    203

 

 

200PM

    6.   

3:34,33

    206

   os.rek. (3:54,07; 9.21%)

 

 

50DM

    7.   

0:40,93

    161

 

 

200MM

    6.   

3:10,49

    214

   os.rek. (3:20,35; 5.17%)

     

11.  

JARKOVIČ Lovro, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:37,16

    178

 

 

100KM

    14.   

1:21,45

    191

   os.rek. (1:27,03; 6.85%)

 

 

50DM

    8.   

0:41,75

    151

 

 

50HM

    7.   

0:41,26

    196

   os.rek. (0:41,42; 0.38%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:41,49

    193

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:41,06

    199

   os.rek. (0:41,42; 0.87%)

 

 

100HM

    6.   

1:27,77

    206

   os.rek. (1:31,28; 3.99%)

 

 

200HM

    5.   

3:07,90

    211

     

12.  

JEROVŠEK Gašper, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:34,84

    216

 

 

100KM

    31.   

1:16,89

    227

 

 

50HM

    17.   

0:39,89

    217

   os.rek. (0:41,63; 4.36%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:41,89

    188

 

 

100HM

    20.   

1:27,74

    206

   os.rek. (1:29,10; 1.55%)

 

 

200HM

    12.   

3:05,18

    220

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

JERŠE Jaka, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:38,84

    156

   os.rek. (0:39,80; 2.47%)

 

 

50PM

    18.   

0:50,67

    134

   os.rek. (0:52,87; 4.34%)

 

 

100PM

    25.   

1:52,97

    127

   os.rek. (1:54,95; 1.75%)

 

 

50DM

    15.   

0:46,46

    110

   os.rek. (0:56,00; 20.53%)

 

 

200HM

    11.   

3:24,95

    162

   os.rek. (3:46,79; 10.65%)

     

14.  

KOCJAN Jakob, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:36,88

    182

   os.rek. (0:38,27; 3.76%)

 

 

200KM

    13.   

2:59,03

    184

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

400KM

    11.   

6:15,91

    200

   os.rek. (7:08,04; 13.86%)

 

 

50DM

    19.   

0:47,50

    103

   os.rek. (0:48,32; 1.72%)

 

 

50HM

    18.   

0:44,94

    152

   os.rek. (0:46,22; 2.84%)

 

 

100HM

    14.   

1:33,87

    168

   os.rek. (1:41,98; 8.63%)

     

15.  

KORITNIK Lan, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:37,36

    335

   os.rek. (0:37,48; 0.32%)

 

 

100PM

    2.   

1:23,72

    313

   os.rek. (1:23,75; 0.03%)

 

 

200PM

    5.   

3:10,26

    295

   os.rek. (3:16,50; 3.27%)

 

 

50DM

    7.   

0:33,11

    304

   os.rek. (0:34,37; 3.8%)

 

 

100DM

    10.   

1:26,50

    187

 

 

200MM

    9.   

2:53,05

    285

   os.rek. (3:01,42; 4.83%)

     

16.  

LAVRIH Oskar, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    26.   

3:30,66

    113

   os.rek. (3:47,02; 7.76%)

 

 

200PM

    19.   

3:59,55

    147

   os.rek. (4:12,68; 5.48%)

 

 

50HM

    26.   

0:46,68

    135

   os.rek. (0:47,27; 1.26%)

 

 

200HM

    12.   

3:25,42

    161

   os.rek. (3:41,76; 7.95%)

     

17.  

LEGIŠA Luka, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    35.   

1:32,66

    129

   os.rek. (1:41,01; 9.01%)

 

 

200KM

    24.   

3:27,62

    118

   os.rek. (3:46,09; 8.89%)

 

 

50PM

    22.   

0:51,09

    131

 

 

100PM

    26.   

1:53,73

    125

 

 

50HM

    27.   

0:47,03

    132

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    27.   

1:46,34

    115

   os.rek. (1:55,98; 9.06%)

     

18.  

LESKOVAR Miha, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    9.   

1:19,45

    205

   os.rek. (1:23,88; 5.57%)

 

 

200KM

    10.   

2:55,89

    195

   os.rek. (3:06,10; 5.8%)

 

 

50PM

    19.   

0:50,73

    133

 

 

100PM

    17.   

1:49,05

    141

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    6.   

0:41,19

    197

   os.rek. (0:42,49; 3.15%)

 

 

100HM

    9.   

1:30,92

    185

   os.rek. (1:36,92; 6.59%)

     

19.  

MARINŠEK Matic, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

0:40,59

    136

   os.rek. (0:40,82; 0.56%)

 

 

200KM

    21.   

3:14,68

    143

   os.rek. (3:34,69; 10.27%)

 

 

50PM

    5.   

0:45,27

    188

   os.rek. (0:48,10; 6.25%)

 

 

100PM

    10.   

1:44,27

    162

   os.rek. (1:46,58; 2.21%)

 

 

200PM

    10.   

3:40,75

    188

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

TEPEJ PEČNIK Jon, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    16.   

0:50,58

    135

   os.rek. (0:52,78; 4.34%)

 

 

50DM

    21.   

0:49,93

    88

   os.rek. (0:52,44; 5.02%)

 

 

50HM

    25.   

0:46,50

    137

   os.rek. (0:47,19; 1.48%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:47,33

    130

 

 

100HM

    22.   

1:41,93

    131

   os.rek. (1:48,11; 6.06%)

 

 

200HM

    15.   

3:40,05

    131

   os.rek. (3:44,46; 2%)


Back