Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Odprto združeno prvenstvo Slovenije
29.07. - 01.08.2021, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ANŽUR Lara, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    9.   

0:27,91

    609

   os.rek. (0:28,35; 1.57%)

 

 

100KZ

    27.   

1:02,98

    553

   os.rek. (1:03,20; 0.34%)

 

 

50DZ

    14.   

0:29,92

    544

 

 

100DZ

    11.   

1:08,64

    528

   os.rek. (1:09,63; 1.44%)

 

 

50HZ

    28.   

0:33,66

    514

 

 

100HZ

    21.   

1:13,71

    476

     

2.  

AVRAMOVIČ Lana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    30.   

2:20,40

    521

 

 

400KZ

    6.   

4:41,21

    594

 

 

400KZ

    (finale) 5.   

4:37,49

    618

 

 

800KZ

    10.   

9:46,86

    563

     

3.  

DOVŽAN Neli, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    74.   

1:09,35

    414

   os.rek. (1:10,82; 2.11%)

 

 

200KZ

    57.   

2:30,11

    426

 

 

400KZ

    36.   

5:17,11

    414

   os.rek. (5:19,73; 0.82%)

 

 

50PZ

    36.   

0:41,37

    358

   os.rek. (0:42,79; 3.43%)

     

4.  

GREGORČIČ Kaja, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    91.   

0:31,47

    425

   os.rek. (0:31,59; 0.38%)

 

 

100KZ

    85.   

1:11,07

    385

 

 

50PZ

    31.   

0:40,63

    378

 

 

50PZ

    (finale) 21.   

0:40,12

    393

 

 

100PZ

    30.   

1:29,86

    363

 

 

100PZ

    (finale) 22.   

1:28,97

    374

     

5.  

HABIČ Nika, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:28,58

    568

   os.rek. (0:28,63; 0.17%)

 

 

100KZ

    14.   

1:01,01

    608

   os.rek. (1:01,62; 0.99%)

 

 

100KZ

    (finale) 12.   

1:01,50

    594

   os.rek. (1:01,62; 0.19%)

 

 

200KZ

    20.   

2:17,66

    552

 

 

400KZ

    13.   

4:45,78

    566

   os.rek. (4:57,93; 4.25%)

 

 

400KZ

    (finale) 16.   

4:52,51

    528

   os.rek. (4:57,93; 1.85%)

 

 

50DZ

    20.   

0:30,61

    508

 

 

50DZ

    (finale) 13.   

0:30,20

    529

   os.rek. (0:30,51; 1.02%)

 

 

50HZ

    34.   

0:34,36

    484

   os.rek. (0:34,53; 0.49%)

     

6.  

JUVANČIČ Neža, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    92.   

1:11,38

    380

   os.rek. (1:11,98; 0.84%)

 

 

400KZ

    40.   

5:37,61

    343

 

 

200MZ

    31.   

3:05,39

    314

     

7.  

LESKOVAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    27.   

2:19,63

    529

     

8.  

PRIMC Tia, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

0:58,92

    675

 

 

100KZ

    (finale) 5.   

0:59,24

    665

 

 

200KZ

    4.   

2:08,60

    678

 

 

200KZ

    (finale) 5.   

2:07,83

    690

 

 

50DZ

    2.   

0:28,41

    635

 

 

50DZ

    (finale) 1.   

0:27,90

    671

   os.rek. (0:28,37; 1.68%)

 

 

100DZ

    3.   

1:05,19

    616

 

 

100DZ

    (finale) 1.   

1:01,32

    740

 

 

200DZ

    2.   

2:26,59

    573

 

 

200DZ

    (finale) 1.   

2:21,66

    635

     

9.  

URANJEK Zoja, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    74.   

0:30,64

    461

   os.rek. (0:30,90; 0.84%)

 

 

100KZ

    63.   

1:07,33

    452

   os.rek. (1:09,16; 2.71%)

 

 

50PZ

    30.   

0:40,55

    381

 

 

50PZ

    (finale) 23.   

0:40,66

    378

 

 

50HZ

    38.   

0:34,86

    463

 

 

100HZ

    35.   

1:16,96

    418

     

10.  

ALIČ Nan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    105.   

0:28,75

    384

   os.rek. (0:29,22; 1.63%)

 

 

100KM

    89.   

1:03,67

    399

   os.rek. (1:05,04; 2.15%)

 

 

50DM

    86.   

0:31,21

    363

   os.rek. (0:35,88; 14.96%)

 

 

100DM

    61.   

1:16,31

    272

   os.rek. (1:41,97; 33.62%)

 

 

50HM

    44.   

0:33,16

    379

   os.rek. (0:34,45; 3.89%)

 

 

100HM

    27.   

1:13,36

    353

   os.rek. (1:14,77; 1.92%)

 

 

100HM

    (finale) 20.   

1:11,73

    377

   os.rek. (1:14,77; 4.23%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:13,31

    353

   os.rek. (1:14,77; 1.99%)

 

 

200MM

    35.   

2:44,08

    335

   os.rek. (2:44,16; 0.04%)

     

11.  

ČATIĆ Ismar, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    104.   

0:28,72

    385

   os.rek. (0:29,53; 2.82%)

 

 

200KM

    56.   

2:12,50

    456

 

 

400KM

    36.   

4:38,15

    495

 

 

800KM

    18.   

9:37,64

    479

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:40,71

    471

 

 

1500KM

    13.   

18:06,59

    515

 

 

50HM

    53.   

0:34,13

    347

   os.rek. (0:35,76; 4.77%)

 

 

200HM

    19.   

2:36,59

    365

 

 

200HM

    (finale) 17.   

2:31,62

    402

   os.rek. (2:35,56; 2.59%)

 

 

400MM

    16.   

5:30,23

    402

   os.rek. (5:31,73; 0.45%)

 

 

400MM

    (finale) 15.   

5:24,94

    422

   os.rek. (5:31,73; 2.08%)

     

12.  

GOLOBIČ Tim, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    61.   

0:27,00

    464

     

13.  

GREGORIČ Jakob, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    122.   

0:29,81

    345

   os.rek. (0:30,77; 3.22%)

 

 

100KM

    91.   

1:04,43

    385

   os.rek. (1:05,41; 1.52%)

 

 

200KM

    72.   

2:18,24

    401

   os.rek. (2:24,23; 4.33%)

 

 

400KM

    47.   

4:48,23

    445

   os.rek. (4:58,79; 3.66%)

 

 

800KM

    21.   

9:52,33

    444

   os.rek. (10:21,26; 4.88%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

10:05,71

    415

   os.rek. (10:21,26; 2.56%)

 

 

1500KM

    19.   

19:05,85

    439

   os.rek. (19:35,17; 2.55%)

 

 

50DM

    99.   

0:33,51

    293

   os.rek. (0:33,77; 0.77%)

 

 

50HM

    62.   

0:36,93

    274

   os.rek. (0:39,97; 8.23%)

     

14.  

GREGORIČ Mitja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    92.   

1:04,81

    379

   os.rek. (1:05,41; 0.92%)

 

 

200KM

    79.   

2:23,64

    358

   os.rek. (2:27,36; 2.58%)

 

 

400KM

    51.   

4:56,10

    410

   os.rek. (5:17,25; 7.14%)

 

 

50HM

    49.   

0:33,73

    360

   os.rek. (0:34,53; 2.37%)

 

 

100HM

    30.   

1:13,59

    349

   os.rek. (1:14,16; 0.77%)

 

 

200HM

    18.   

2:35,35

    373

   os.rek. (2:40,97; 3.61%)

 

 

200HM

    (finale) 18.   

2:32,33

    396

   os.rek. (2:40,97; 5.67%)

     

15.  

KEREC Odon, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    102.   

0:28,58

    391

   os.rek. (0:29,95; 4.79%)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

1:02,35

    425

   os.rek. (1:03,61; 2.02%)

 

 

200KM

    69.   

2:16,40

    418

 

 

50PM

    39.   

0:34,28

    433

   os.rek. (0:34,70; 1.22%)

 

 

100PM

    26.   

1:14,48

    445

   os.rek. (1:15,18; 0.93%)

 

 

100PM

    (finale) 21.   

1:14,25

    449

   os.rek. (1:15,18; 1.25%)

 

 

200PM

    17.   

2:41,78

    480

   os.rek. (2:42,73; 0.58%)

 

 

200PM

    (finale) 19.   

2:41,80

    479

   os.rek. (2:42,73; 0.57%)

 

 

50DM

    94.   

0:32,13

    332

   os.rek. (0:32,50; 1.15%)

 

 

200MM

    34.   

2:35,00

    397

   os.rek. (2:37,45; 1.58%)

     

16.  

KUKEC Nejc, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    25.   

0:32,13

    526

 

 

100PM

    6.   

1:08,23

    579

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:07,35

    602

   os.rek. (1:07,69; 0.5%)

 

 

200PM

    1.   

2:26,70

    643

 

 

200PM

    (finale) 2.   

2:23,68

    685

   os.rek. (2:23,76; 0.05%)

 

 

50DM

    28.   

0:27,75

    516

 

 

200MM

    10.   

2:15,17

    599

     

17.  

LESKOVAR Matija, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    23.   

2:03,76

    559

   os.rek. (2:04,64; 0.71%)

     

18.  

POTEMIN Jaroslav, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

0:26,85

    472

   os.rek. (0:26,85; 0%)

 

 

50DM

    41.   

0:28,33

    485

 

 

50DM

    (finale) 19.   

0:27,98

    504

   os.rek. (0:28,15; 0.6%)

 

 

100DM

    34.   

1:03,66

    470

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100DM

    (finale) 21.   

1:02,91

    487

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    15.   

0:29,52

    537

   os.rek. (0:30,00; 1.62%)

 

 

50HM

    (finale) 12.   

0:29,74

    525

   os.rek. (0:30,00; 0.87%)

 

 

100HM

    7.   

1:02,83

    562

   os.rek. (1:03,44; 0.97%)

 

 

100HM

    (finale) 7.   

1:02,89

    560

   os.rek. (1:03,44; 0.87%)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:02,75

    564

   os.rek. (1:03,44; 1.09%)

 

 

200HM

    5.   

2:16,10

    556

 

 

200HM

    (finale) 5.   

2:13,63

    587

   os.rek. (2:15,06; 1.07%)

     

19.  

PUC Jakob, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    48.   

1:25,00

    299

   os.rek. (1:26,46; 1.71%)

 

 

50HM

    58.   

0:35,12

    319

   os.rek. (0:41,65; 18.59%)

     

20.  

RIHTMAN Aleks, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    100.   

0:28,32

    402

     

21.  

ŠPENKO Žan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:25,21

    570

 

 

100KM

    19.   

0:55,40

    607

 

 

200KM

    21.   

2:01,92

    585

 

 

50DM

    10.   

0:26,59

    587

   os.rek. (0:26,60; 0.03%)

 

 

100DM

    11.   

1:00,02

    560

 

 

50HM

    18.   

0:29,98

    513

   os.rek. (0:30,19; 0.7%)

     

22.  

TREVEN Kristjan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    75.   

0:27,25

    451

   os.rek. (0:27,38; 0.47%)

 

 

100KM

    66.   

1:00,11

    475

   os.rek. (1:01,66; 2.57%)

 

 

200KM

    47.   

2:09,96

    483

   os.rek. (2:14,04; 3.13%)

 

 

400KM

    30.   

4:35,11

    511

   os.rek. (4:44,11; 3.27%)

 

 

400KM

    (finale) 24.   

4:39,37

    488

   os.rek. (4:44,11; 1.69%)

 

 

50PM

    63.   

0:38,27

    311

 

 

100PM

    47.   

1:23,35

    317

   os.rek. (1:24,14; 0.94%)

 

 

50DM

    87.   

0:31,40

    356

 

 

100DM

    58.   

1:13,48

    305

   os.rek. (1:25,18; 15.92%)

     

23.  

VALENTINČIČ Jurij, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    86.   

0:27,71

    429

 

 

100KM

    79.   

1:02,07

    431

   os.rek. (1:04,08; 3.23%)

 

 

50DM

    96.   

0:32,86

    311

   os.rek. (0:33,74; 2.67%)

 

 

50HM

    39.   

0:32,65

    397

 

 

100HM

    26.   

1:13,03

    357

 

 

100HM

    (finale) 24.   

1:13,02

    358


Back