Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 1. kolo troboja BM-FR-VV
12.05.2022, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BOŽIČ Pia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

400KZ

    3.   

5:26,29

    380

   os.rek. (5:45,11; 5.76%)

(deklice)

 

 

50PZ

    7.   

0:47,02

    241

   os.rek. (0:59,66; 26.88%)

 

 

100HZ

    3.   

1:23,68

    323

   os.rek. (1:30,59; 8.25%)

(deklice)

 

 

200MZ

    1.   

2:57,44

    359

   os.rek. (3:56,73; 33.41%)

(deklice)
     

2.  

GNAMUŠ ŠLEBNIK Aleksandra, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    6.   

5:53,11

    300

   os.rek. (7:19,30; 24.4%)

 

 

50PZ

    3.   

0:45,14

    273

   os.rek. (0:47,14; 4.43%)

 

 

100HZ

    6.   

1:27,70

    281

   os.rek. (1:33,09; 6.14%)

 

 

200MZ

    3.   

3:07,23

    305

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

3.  

HELBL Lija, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

6:12,37

    256

   os.rek. (8:17,51; 33.6%)

 

 

50PZ

    4.   

0:45,60

    265

   os.rek. (0:46,46; 1.88%)

 

 

100HZ

    10.   

1:33,43

    232

              (1:31,29; -2.29%)

 

 

200MZ

    5.   

3:21,48

    245

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

KNEZ Zara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:47,02

    316

   os.rek. (6:11,20; 6.96%)

(deklice)

 

 

50PZ

    2.   

0:43,83

    298

   os.rek. (0:44,71; 2%)

(deklice)

 

 

100HZ

    7.   

1:31,20

    249

   os.rek. (1:38,04; 7.5%)

     

5.  

KOREN Maša, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    4.   

7:05,96

    171

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    4.   

0:49,71

    204

   os.rek. (0:52,36; 5.33%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    7.   

1:44,73

    165

   os.rek. (1:53,45; 8.32%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    3.   

3:28,76

    220

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

6.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

5:26,14

    381

              (5:25,77; -0.11%)

(deklice)

 

 

50PZ

    6.   

0:46,96

    242

              (0:44,73; -4.74%)

 

 

100HZ

    4.   

1:26,87

    289

              (1:24,80; -2.38%)

 

 

200MZ

    2.   

2:59,86

    344

              (2:58,19; -0.92%)

(deklice)
     

7.  

PLESEC Lara, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    21.   

1:06,53

    85

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

VIDRIH Gaja, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    1.   

5:50,95

    305

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    2.   

0:47,58

    233

   os.rek. (0:52,29; 9.89%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    1.   

1:29,18

    267

   os.rek. (1:42,89; 15.37%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    1.   

3:07,57

    303

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

9.  

KOREN Max, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:56,01

    236

   os.rek. (6:21,74; 7.22%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    4.   

0:49,61

    143

   os.rek. (0:52,43; 5.68%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    1.   

1:27,99

    204

   os.rek. (1:29,88; 2.14%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    2.   

3:15,19

    199

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

10.  

KOROŠ Žiga, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

6:18,44

    196

              (6:03,44; -3.96%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    3.   

0:47,79

    160

   os.rek. (0:51,30; 7.34%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:28,93

    198

              (1:26,75; -2.45%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    1.   

3:11,45

    211

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

11.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:48,39

    444

   os.rek. (5:31,08; 14.8%)

(dečki)

 

 

50PM

    5.   

0:40,94

    254

   os.rek. (0:45,21; 10.42%)

(dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:11,15

    387

              (1:10,35; -1.12%)

(dečki)

 

 

200MM

    1.   

2:36,80

    384

   os.rek. (3:01,03; 15.45%)

(dečki)
     

12.  

PATERNOSTER Alexander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    7.   

5:32,61

    289

              (5:23,84; -2.63%)

 

 

50PM

    6.   

0:41,06

    252

   os.rek. (0:42,54; 3.6%)

(dečki)

 

 

200DM

    3.   

2:57,35

    243

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    12.   

1:26,13

    218

   os.rek. (1:30,52; 5.09%)

 

 

200MM

    5.   

2:48,90

    307

   os.rek. (2:50,97; 1.22%)

(dečki)
     

13.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:05,21

    374

              (5:01,88; -1.09%)

(dečki)

 

 

50PM

    1.   

0:39,17

    290

   os.rek. (0:44,18; 12.79%)

(dečki)

 

 

100HM

    6.   

1:20,24

    269

   os.rek. (1:25,36; 6.38%)

 

 

200MM

    2.   

2:43,01

    342

              (2:42,27; -0.45%)

(dečki)
     

14.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:07,51

    366

              (4:57,74; -3.17%)

(dečki)

 

 

50PM

    2.   

0:39,23

    289

              (0:38,21; -2.6%)

(dečki)

 

 

100HM

    9.   

1:24,40

    231

   os.rek. (1:29,64; 6.2%)

 

 

200MM

    4.   

2:45,23

    328

              (2:43,33; -1.14%)

(dečki)
     

15.  

VERLAK Tim, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    18.   

1:04,31

    65

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    5.   

5:13,20

    346

              (5:10,47; -0.87%)

(dečki)

 

 

50PM

    3.   

0:39,46

    284

   os.rek. (0:42,32; 7.24%)

(dečki)

 

 

200DM

    1.   

2:47,86

    287

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100HM

    5.   

1:19,06

    282

   os.rek. (1:19,81; 0.94%)

(dečki)

 

 

200MM

    3.   

2:43,90

    336

   os.rek. (2:52,76; 5.4%)

(dečki)

Back