Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Borac Grand Challenge 23.07. - 24.07.2022, Banja Luka (BIH), 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BABIĆ Ayla, 2008
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
15.
0:33,99
337
   os.rek. (0:35,41; 4.17%)
100KZ
17.
1:15,60
320
   os.rek. (1:17,41; 2.39%)
50PZ
9.
0:45,06
274
   os.rek. (0:45,50; 0.97%)
2.
BELE Hana, 2008
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
8.
2:23,81
484
200KZ
(finale) 19.
2:24,00
482
50PZ
1.
0:34,73
600
50PZ
(finale) 5.
0:34,84
594
100PZ
1.
1:17,99
555
100PZ
(finale) 4.
1:18,60
543
200PZ
2.
2:49,38
552
   os.rek. (2:50,08; 0.41%)
200PZ
(finale) 2.
2:48,67
559
   os.rek. (2:50,08; 0.83%)
3.
ČERIN Ema, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
6.
1:04,81
507
100KZ
(finale) 15.
1:03,53
539
50DZ
1.
0:30,37
520
50DZ
(finale) 6.
0:29,72
555
50HZ
1.
0:32,48
573
   os.rek. (0:32,49; 0.03%)
200HZ
1.
2:31,55
539
   os.rek. (2:32,61; 0.69%)
200HZ
(finale) 2.
2:29,02
567
   os.rek. (2:32,61; 2.4%)
4.
KLANČAR Neža, 2000
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:25,74
777
50KZ
(finale) 1.
0:25,23
825
50DZ
1.
0:26,88
750
50DZ
(finale) 1.
0:26,50
783
100DZ
1.
1:03,81
657
100DZ
(finale) 1.
1:02,07
714
100HZ
1.
1:07,65
612
100HZ
(finale) 1.
1:03,79
730
   os.rek. (1:05,31; 2.38%)
5.
KLOPČIČ Lara, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
10.
0:31,96
406
   os.rek. (0:33,15; 3.72%)
200KZ
11.
2:27,76
447
   os.rek. (2:33,16; 3.65%)
100DZ
5.
1:14,60
411
   os.rek. (1:14,81; 0.28%)
100DZ
(finale) 12.
1:13,24
434
   os.rek. (1:14,81; 2.14%)
200DZ
2.
2:56,40
329
   os.rek. (brez rezultata)
200DZ
(finale) 5.
2:54,74
338
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
2.
1:17,73
403
   os.rek. (1:19,13; 1.8%)
100HZ
(finale) 14.
1:18,72
388
   os.rek. (1:19,13; 0.52%)
200MZ
6.
2:51,09
400
200MZ
(finale) 12.
2:48,33
420
6.
MIHALIČ Sara, 2004
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
3.
2:10,18
653
200KZ
(finale) 3.
2:07,12
702
   os.rek. (2:08,42; 1.02%)
50PZ
3.
0:34,90
591
50PZ
(finale) 3.
0:34,68
603
100PZ
2.
1:15,52
612
100PZ
(finale) 2.
1:13,08
675
7.
NOVAK Tinkara, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:28,91
548
50KZ
(finale) 11.
0:28,32
583
50PZ
1.
0:35,11
581
50PZ
(finale) 4.
0:34,81
596
100PZ
1.
1:17,27
571
100PZ
(finale) 3.
1:17,85
558
8.
OVIJAČ Pia, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:29,09
538
   os.rek. (0:29,29; 0.68%)
50KZ
(finale) 13.
0:29,07
539
   os.rek. (0:29,29; 0.75%)
100KZ
8.
1:05,40
494
   os.rek. (1:05,67; 0.41%)
50DZ
6.
0:33,50
387
50HZ
6.
0:37,04
386
50HZ
(finale) 14.
0:35,90
424
9.
PETRIČ Manca, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:28,99
544
50KZ
(finale) 12.
0:28,94
547
100KZ
1.
1:01,30
600
   os.rek. (1:02,01; 1.15%)
100KZ
(finale) 9.
1:01,76
586
   os.rek. (1:02,01; 0.4%)
200KZ
2.
2:14,15
597
200KZ
(finale) 7.
2:11,97
627
   os.rek. (2:13,09; 0.84%)
400KZ
3.
4:40,96
595
10.
PUREBER Klara, 2008
disc.
mesto
čas
točke
800KZ
3.
10:11,05
499
   os.rek. (10:25,10; 2.29%)
100PZ
4.
1:27,37
395
100PZ
(finale) 14.
1:28,49
380
100DZ
2.
1:12,58
446
100DZ
(finale) 10.
1:12,00
457
200DZ
1.
2:44,91
403
200DZ
(finale) 2.
2:45,17
401
200MZ
3.
2:43,09
462
200MZ
(finale) 8.
2:41,64
475
11.
STOJKOVIĆ Katja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
11.
0:31,21
436
100KZ
11.
1:06,58
468
200KZ
10.
2:28,47
440
50DZ
9.
0:33,27
395
50DZ
(finale) 19.
0:33,36
392
12.
STOJKOVIĆ Neža, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:31,72
415
   os.rek. (0:32,52; 2.52%)
100KZ
15.
1:11,28
381
50PZ
8.
0:43,81
299
50DZ
10.
0:35,48
326
13.
STROJANŠEK Isabela, 2008
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
1.
0:28,64
564
50KZ
(finale) 8.
0:28,49
573
50DZ
7.
0:34,57
352
   os.rek. (0:37,07; 7.23%)
100HZ
1.
1:10,60
538
100HZ
(finale) 4.
1:10,73
535
200HZ
1.
2:30,39
551
200HZ
(finale) 3.
2:30,25
553
14.
TAVZES CIRMAN Ajda, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:30,16
483
50KZ
(finale) 17.
0:29,93
494
200KZ
3.
2:26,60
457
50DZ
2.
0:31,61
461
100HZ
3.
1:14,77
453
100HZ
(finale) 7.
1:14,25
463
15.
URBANČIČ Eva, 2008
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
6.
1:04,65
511
100KZ
(finale) 19.
1:04,58
513
200KZ
6.
2:21,50
509
   os.rek. (2:22,63; 0.79%)
200KZ
(finale) 17.
2:21,43
509
   os.rek. (2:22,63; 0.84%)
50DZ
4.
0:31,88
450
   os.rek. (0:32,06; 0.56%)
50DZ
(finale) 14.
0:32,31
432
50HZ
2.
0:34,32
485
   os.rek. (0:34,47; 0.43%)
50HZ
(finale) 10.
0:34,66
471
16.
VALANT Gaja Lucija, 2004
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
5.
2:15,59
578
200KZ
(finale) 8.
2:12,60
618
400KZ
4.
4:36,06
627
100HZ
3.
1:11,78
512
100HZ
(finale) 5.
1:10,99
530
   os.rek. (1:11,65; 0.92%)
200HZ
2.
2:33,38
520
200HZ
(finale) 4.
2:33,13
522
17.
VEZENKOVA Maja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:30,86
451
100KZ
10.
1:06,18
477
200KZ
7.
2:20,74
517
200KZ
(finale) 14.
2:19,86
527
400KZ
11.
5:03,95
470
18.
ZORKO Zara, 2007
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
2.
1:01,56
592
100KZ
(finale) 7.
1:01,12
605
200KZ
5.
2:17,95
549
200KZ
(finale) 12.
2:16,83
562
50DZ
1.
0:30,78
499
   os.rek. (0:30,96; 0.58%)
50DZ
(finale) 8.
0:30,34
522
   os.rek. (0:30,96; 2.04%)
50HZ
1.
0:32,88
552
50HZ
(finale) 4.
0:32,92
550
19.
ŽALAC Lana, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
3.
0:29,57
512
50KZ
(finale) 16.
0:29,90
496
100KZ
4.
1:03,79
532
   os.rek. (1:04,68; 1.39%)
100KZ
(finale) 17.
1:03,95
528
   os.rek. (1:04,68; 1.14%)
200KZ
7.
2:23,63
486
200KZ
(finale) 16.
2:21,24
511
50PZ
4.
0:38,61
437
50PZ
(finale) 16.
0:39,54
406
50HZ
3.
0:36,18
414
50HZ
(finale) 12.
0:35,64
433
200MZ
4.
2:44,63
449
   os.rek. (2:46,19; 0.94%)
200MZ
(finale) 10.
2:46,63
433
20.
DAKIĆ Nikola, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KM
14.
0:29,34
361
   os.rek. (0:29,59; 0.85%)
200KM
8.
2:27,54
330
200KM
(finale) 17.
2:26,19
339
50PM
9.
0:37,46
332
   os.rek. (0:37,69; 0.61%)
200PM
7.
3:05,35
313
200PM
(finale) 10.
3:05,60
312
100HM
7.
1:14,36
334
   os.rek. (1:16,12; 2.36%)
100HM
(finale) 12.
1:13,78
342
   os.rek. (1:16,12; 3.17%)
21.
DJUKIĆ Robert, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50DM
1.
0:26,83
571
50DM
(finale) 6.
0:26,91
566
100DM
1.
0:58,13
615
100DM
(finale) 2.
0:57,50
636
200DM
3.
2:13,15
569
200DM
(finale) 4.
2:09,81
614
50HM
3.
0:29,60
513
50HM
(finale) 5.
0:29,24
533
22.
DOVČ Lan, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50PM
4.
0:30,99
587
50PM
(finale) 5.
0:30,66
606
100PM
2.
1:12,33
486
100PM
(finale) 3.
1:08,72
567
100DM
4.
1:01,05
531
   os.rek. (1:01,14; 0.14%)
100DM
(finale) 10.
1:02,18
502
200MM
4.
2:22,22
515
200MM
(finale) 7.
2:19,60
544
23.
MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KM
18.
0:30,12
334
   os.rek. (0:30,59; 1.56%)
100KM
11.
1:07,23
338
   os.rek. (1:08,30; 1.59%)
50DM
15.
0:36,50
227
   os.rek. (0:43,78; 19.94%)
50HM
8.
0:36,35
277
50HM
(finale) 16.
0:35,66
293
   os.rek. (0:36,31; 1.82%)
24.
PREBIL Jakob, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100DM
7.
1:03,99
461
100DM
(finale) 11.
1:01,02
532
50HM
1.
0:29,53
517
   os.rek. (0:29,72; 0.64%)
50HM
(finale) 6.
0:29,49
519
   os.rek. (0:29,72; 0.77%)
100HM
1.
1:04,17
519
100HM
(finale) 4.
1:02,04
575
200MM
3.
2:22,26
514
200MM
(finale) 5.
2:17,53
569
25.
PREBIL Jernej, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50KM
11.
0:26,08
515
50KM
(finale) 13.
0:25,55
548
100KM
9.
0:55,09
615
100KM
(finale) 10.
0:55,69
595
200KM
5.
1:59,03
629
200KM
(finale) 5.
1:58,63
635
400KM
8.
4:18,40
617
50DM
8.
0:27,54
528
50DM
(finale) 11.
0:27,33
541
26.
PUŠNIK Jaka, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KM
1.
1:53,79
720
200KM
(finale) 2.
1:50,54
785
   os.rek. (1:50,95; 0.37%)
400KM
2.
3:58,67
783
200DM
2.
2:08,07
639
200DM
(finale) 3.
2:05,84
674
200HM
3.
2:12,03
609
200HM
(finale) 2.
2:08,17
665
27.
RAJIĆ Timon, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50KM
2.
0:25,57
546
50KM
(finale) 14.
0:25,68
539
100KM
1.
0:55,51
601
100KM
(finale) 11.
0:55,36
606
100PM
1.
1:11,13
511
100PM
(finale) 4.
1:10,99
514
200MM
4.
2:23,77
498
200MM
(finale) 11.
2:17,49
570
   os.rek. (2:20,10; 1.89%)
28.
SEDEJ Anžej, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50KM
11.
0:28,67
387
200KM
7.
2:27,01
334
   os.rek. (2:31,62; 3.13%)
200KM
(finale) 18.
2:26,33
338
   os.rek. (2:31,62; 3.61%)
50PM
10.
0:38,93
296
   os.rek. (0:39,50; 1.46%)
50DM
11.
0:32,78
313
   os.rek. (0:35,81; 9.24%)
100HM
8.
1:14,87
327
   os.rek. (1:15,84; 1.29%)
100HM
(finale) 11.
1:12,52
360
   os.rek. (1:15,84; 4.57%)
29.
ULAGA STERLE Cene, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KM
3.
0:26,03
518
50KM
(finale) 15.
0:25,74
536
100KM
4.
0:57,56
539
100KM
(finale) 17.
0:58,27
520
200KM
3.
2:11,05
471
200KM
(finale) 12.
2:04,85
545
   os.rek. (2:09,78; 3.94%)
50DM
5.
0:29,15
445
50DM
(finale) 18.
0:28,60
472
30.
ZALAR Maj, 2007
disc.
mesto
čas
točke
200KM
5.
2:23,48
359
   os.rek. (2:26,45; 2.06%)
200KM
(finale) 16.
2:21,40
375
   os.rek. (2:26,45; 3.57%)
50PM
8.
0:37,43
333
   os.rek. (0:38,10; 1.79%)
50PM
(finale) 19.
0:37,88
321
   os.rek. (0:38,10; 0.58%)
50DM
7.
0:30,75
379
50HM
7.
0:32,75
379
50HM
(finale) 13.
0:32,46
389
   os.rek. (0:32,64; 0.55%)
200MM
4.
2:39,71
363
   os.rek. (2:56,86; 10.73%)
200MM
(finale) 17.
2:38,75
370
   os.rek. (2:56,86; 11.4%)